Taksit

Taksit

Son dakika taksit haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan taksit gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan taksit haber sayfamızda...

Taksit

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 5.766 taksit haberi bulunmuştur.
Turkcell’de özel Ramazan indirimleri başladı
Turkcell’de özel Ramazan indirimleri başladıTurkcell, Ramazan ayının başlamasıyla beraber hem Turkcell mağazalarında hem de Turkcell Pasaj’da yüzlerce üründe indirime gitti. Küçük ev aletlerinden cep telefonlarına, akıllı saatlerden, televizyonlara kadar yüzlerce üründe özel Ramazan indirimi ile kaçırılmayacak fırsatlar sunuluyor.
20.04.2021Vitrin
TOKİ İndirim Kampanyası 2021 kimleri kapsıyor? TOKİ İndirim Kampanyası ne zaman başlıyor, hangi tarihte bitiyor? Şartlar sıralandı
TOKİ İndirim Kampanyası 2021 kimleri kapsıyor? TOKİ İndirim Kampanyası ne zaman başlıyor, hangi tarihte bitiyor? Şartlar sıralandıTOKİ İndirim Kampanyası 2021 ile ilgili meraklı arayış başladı. Dün Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen yeni kampanyayı duyurdu. Vatandaşlar ise TOKİ İndirim Kampanyası 2021 kimleri kapsıyor? TOKİ İndirim Kampanyası ne zaman başlıyor, hangi tarihte bitiyor? sorularını araştırmaya başladı. Şartlar ise tek tek sıralandı. İşte TOKİ İndirim Kampanyası hakkında merak edilenler...
20.04.2021Gündem
TOKİ indirim kampanyası 2021 ne zaman? TOKİ indirim kampanyası şartları neler, son başvuru tarihi ne zaman?
TOKİ indirim kampanyası 2021 ne zaman? TOKİ indirim kampanyası şartları neler, son başvuru tarihi ne zaman?Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen yeni kampanyayı duyurdu. TOKİ'den ev ve ya iş yeri sahibi olanlar ise hemen arayışa koyuldu. TOKİ indirim kampanyası 2021 ne zaman? TOKİ indirim kampanyası şartları neler, son başvuru tarihi ne zaman? İşte TOKİ indirim kampanyasından yararlanmak isteyen vatandaşların bilmesi gerekenler...
20.04.2021Ekonomi
TOKİ’den yeni indirim kampanyası
TOKİ’den yeni indirim kampanyasıÇevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) borcunu erken ödeyip tapusuna hemen sahip olmak isteyen konut ve iş yeri alıcılarına yönelik daha önce de düzenlediği indirim kampanyasını vatandaştan gelen yoğun istek üzerine yeniden başlatıyor.
20.04.2021Ekonomi
Son dakika: Müjde! TOKİ taksit ödemelerinde yüzde 20 indirim
Son dakika: Müjde! TOKİ taksit ödemelerinde yüzde 20 indirimSon dakika haberlere göre Bakan Kurum TOKİ'nin yeni indirim kampanyasını duyurdu. Kurum, "TOKİ’den konut ve iş yeri satın alan ve taksit ödemeleri devam eden vatandaşlarımızdan gelen yoğun talep üzerine, daha önce de düzenlediğimiz yüzde 20 indirim kampanyamızı bu yıl da tekrarlıyoruz" açıklamasında bulundu.
19.04.2021Ekonomi
Bakan Pekcan açıkladı! 50 bin TL hibe verilecek
Bakan Pekcan açıkladı! 50 bin TL hibe verilecekTicaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Kızılcahamam’daki yangında iş yeri zarar gören esnaf ve sanatkara Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliği (TESKOMB) aracılığıyla 50 bin lira hibe katkısında bulunulacağını bildirdi.
14.04.2021Ekonomi
Teknolojik ürünlerde kiralama dönemi başlıyor!
Teknolojik ürünlerde kiralama dönemi başlıyor!Teknoloji ürünlerine yüksek ilgiyi ve bunların artan fiyatlarını dikkate alan girişimciler, "satın alma-kirala" modeliyle tüketicilere alternatif sunuyor.
8.04.2021Teknoloji
İkinci abone merkezi
İkinci abone merkeziİzmir Doğalgaz, Karabağlar’da ikici, İzmir genelinde ise 17’inci abone merkezini açtı.
5.04.2021Ege
Koronavirüsün pik yaptığı Samsun'a HES uygulaması genişletildi
Koronavirüsün pik yaptığı Samsun'a HES uygulaması genişletildiGüncel vaka sayısı haritasına göre 20-26 Mart tarihleri arasında nüfusa oranla en çok vakanın görüldüğü il, bir kez daha Samsun oldu. 4 haftadır vaka sayısında birinci olan kentte kontrol ve denetimler de sıklaştırıldı, ek tedbirler alındı. Kalabalık cadde ve sokakların giriş çıkışlarında uygulanan HES kodu denetimi ara sokaklara kadar genişletildi.
31.03.2021Gündem
TOKİ'den 557 TL taksitle ev! İşte projeler...
TOKİ'den 557 TL taksitle ev! İşte projeler...TOKİ vatandaşları uygun fiyata ev sahibi yapmaya devam ediyor. 8 şehirde 1.365 konut kurasız satışa sunuldu. Fiyatlar 114 bin, taksitler ise 557 liradan başlıyor.
29.03.2021Emlak
Prim yapılandırmada son tarih 31 Mart
Prim yapılandırmada son tarih 31 MartAile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) prim yapılandırmasının peşin ve ilk taksit ödemeleri için son günün 31 Mart olduğunu hatırlattı.
29.03.2021Ekonomi
28 Mart 2021 Günün Özeti Milliyet'te
28 Mart 2021 Günün Özeti Milliyet'te28 Mart 2021 Günün Özeti Milliyet'te
28.03.2021Haberler
SGK prim yapılandırmasının ilk ödemesi için son tarih 31 Mart
SGK prim yapılandırmasının ilk ödemesi için son tarih 31 MartAile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) prim yapılandırmasının peşin ve ilk taksit ödemeleri için son günün 31 Mart olduğunu hatırlattı.
28.03.2021Ekonomi
Yapılandırmada 31 Mart’a dikkat!
Yapılandırmada 31 Mart’a dikkat!Kamuya olan vergi ve idari para cezası gibi borçlarını yeniden yapılandıranların, uygulamadan yararlanabilmeleri için 2. taksit tutarlarını 31 Mart’a kadar ödemeleri önem taşıyor.
28.03.2021Ekonomi
Kredi Kartı Nedir, Ne İşe Yarar? Kredi Kartının Özellikleri Nelerdir?
Kredi Kartı Nedir, Ne İşe Yarar? Kredi Kartının Özellikleri Nelerdir?Kredi kartı, müşteriler için bankalar tarafından özel hazırlanmış olan ve sözleşmeler ile tüketiciye verilme durumu söz konusudur. Kredi kartı limitleri ise tüketicilerin bütçesine göre ayarlanmalıdır. Son kredi kartı düzenlemeleriyle birlikte limitler, tüketicinin maaşı oranında verilmektedir. Sizin için Kredi kartı nedir, ne işe yarar? Kredi kartının özellikleri nelerdir soruların yanıtlarını derledik.
28.03.2021Ekonomi
Kamuya olan borçlarda yapılandırmanın bozulmaması için önemli tarih
Kamuya olan borçlarda yapılandırmanın bozulmaması için önemli tarihKamuya olan vergi ve idari para cezası gibi borçlarını yeniden yapılandıranların, uygulamadan yararlanabilmeleri için 2. taksit tutarlarını 31 Mart'a kadar ödemeleri önem taşıyor.
27.03.2021Ekonomi
İşte Türk tüketicisi
İşte Türk tüketicisiTicaret Bakanlığı’nın araştırması, Türkiye’deki tüketicilerin profilini çıkardı. Dükkan-pazar alışverişinin yarıdan fazlasını kredi kartıyla yapan tüketiciler, kartta taksitin cazibesine karşı koyamıyor. Tasarrufların üçte biri yastık altında... İnternette erkekler, kadınlardan daha fazla dolandırılıyor. Tüketicilerin ürün seçiminde etkilendiği mecraların başında televizyon programları geliyor
26.03.2021Ekonomi
Kredi kartı kullananlar dikkat! Yüzde 20 arttı
Kredi kartı kullananlar dikkat! Yüzde 20 arttıPandemi döneminde hem online hem fiziksel alışverişlerde kredi kartını daha çok kullanan tüketiciler, kendilerine en doğru kartı seçmek için karşılaştırma sitelerine yöneldi. Kart aidatları 2021 yılında yaklaşık yüzde 20 arttı. Bu durum tüketicilerin, aidatsız kart seçeneklerini ve kampanyaları araştırmaya başlamasına sebep oldu.
22.03.2021Ekonomi
Son dakika: Borcu olanlar dikkat! Yeni düzenleme yapıldı
Son dakika: Borcu olanlar dikkat! Yeni düzenleme yapıldıSon dakika haberine göre koronavirüs salgını nedeniyle borcunu ödeyemeyen esnaf için yeniden yapılandırma geldi. Anapara borçları 18 ay taksitlendirilecek. Kalan taksitler de faizsiz 6 ay süreyle ötelenecek. 100 bini aşkın esnaf başvuruda bulundu. İşte alınan karar sonrası hazırlanan düzenleme ve borçlarla ilgili faizlerin silineceği hem taksit hem de erteleme imkanının getirileceği maddelerin satır araları...
20.03.2021Ekonomi
Esnafa kredi yapılandırma müjdesi
Esnafa kredi yapılandırma müjdesiTicaret Bakanı Ruhsar Pekcan, esnaf ve sanatkarların yüzünü güldürecek yeni bir borç yapılandırılmasını müjdeledi.
20.03.2021Ekonomi
Milliyet'te Haftanın Özeti (19 Mart 2021)
Milliyet'te Haftanın Özeti (19 Mart 2021)İşte Türkiye'de ve dünyada bu haftanın öne çıkan haber başlıkları;
19.03.2021Haberler
Özellerde ücret mücadelesi
Özellerde ücret mücadelesiÖzel okullarda, gelecek yıl için kayıt yenileme döneminin başlamasıyla birlikte yüzde 20’ye varan ücret artışına veliler isyan etti. Özel okullar “ÜFE-TÜFE oranında yapsaydık yüzde 25’lere kadar zam olurdu, ortalama yüzde 10-15 zam yaptık” diyerek kendini savunuyor. Uzaktan eğitim sürecindeki ücretler için iade davalarıyla da uğraşan kurumlar, “Bu süreçte teknik alt yapıyı geliştirdik, personelin maaşını yatırdık. 1000 okulun kapandığı sektör büyük zorluk içinde” diyerek, velilerden anlayış bekliyor.
19.03.2021Eğitim
Emlak vergisi hakkında merak edilenler
Emlak vergisi hakkında merak edilenlerTürkiye’de bina, konut, iş yeri, arsa ve arazi gibi gayrimenkullerin sahiplerini ilgilendiren emlak vergisi oranı her yıl merak edilir. Emlak vergisi nasıl ödenir? Emlak vergisi taksit sayısı ve ödeme dönemleri nasıldır? Kimler emlak vergisinden muaftır? Tüm bu soruların yanıtlarını yazımızda bulabilirsiniz.
18.03.2021Emlak
Konut kredisi faiz oranları
Konut kredisi faiz oranlarıHayalinizdeki eve kavuşmak için konut kredisine başvurmaya karar verdiniz. Hangi bankaya başvuracağınızı belirleyen en önemli etkenlerden bir tanesi de faiz oranları. Gelin 2021 yılı için bankaların konut kredisi faiz oranlarına ve ödeme planlarına birlikte bakalım.
18.03.2021Emlak
Son dakika haberi: Ev alacaklara flaş vade ve faiz formülü!
Son dakika haberi: Ev alacaklara flaş vade ve faiz formülü!Türkiye'de birçok kişi ev sahibi olmak istiyor. Kimi vatandaş temel barınma ihtiyacı olduğu için kimisi ise yatırım yapmak için ev alıyor. Geçtiğimiz günlerde hükümet konuyla ilgili önemli bir adım atmış ve konut satışlarında taksit sınırını kaldırmıştı. İşte ev alırken mutlaka dikkat edilmesi gereken flaş vade ve faiz formülü...
18.03.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

tokiekonomiindirimkampanyasıne zaman

Taksit ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.