Tansu Çiller

Tansu Çiller

Son dakika tansu çiller haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan tansu çiller gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan tansu çiller haber sayfamızda...

Tansu Çiller

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 5.744 tansu çiller haberi bulunmuştur.
Türk siyasilerin sağlık sırrı, hepsinin favorisi başkaymış! Osman Müftüğlu reçeteyi açıkladı
Türk siyasilerin sağlık sırrı, hepsinin favorisi başkaymış! Osman Müftüğlu reçeteyi açıkladı Siyasi liderlerin özel yaşamı ve beslenmesi pek çok zaman ilgi çekici olmuştur. Peki, Türk başbakan ve cumhurbaşkanlarının beslenmesinde ve sağlığını korumasındaki sırlar nelerdi? En doğru tercihi hangi lider yaptı? Prof. Dr. Osman Müftüoğlu açıkladı.
Mehmet Sesigüzel babası Nuri Sesigüzel'in vasiyetini yerine getirdi!
Mehmet Sesigüzel babası Nuri Sesigüzel'in vasiyetini yerine getirdi! 20 Mayıs 2023 tarihinde hayatını kaybeden Nuri Sesigüzel'in oğlu Mehmet Sesigüzel, baba yadigarı eşyaları müzede sergilenmesi amacıyla bağışladı. Babasının vasiyetini yerine getirdiğini söyleyen Sesigüzel, Nişantaşı'ndaki ofiste bulunan babasına ait altın plakların ise zayi olduğunu söyledi.
29.02.2024 Cadde
Tansu Çiller’e ‘destek’ yanıtı
Tansu Çiller’e ‘destek’ yanıtı İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, seçim çalışmaları kapsamında dün Çekmeköy halkı ile biraraya geldi.
24.02.2024 Gündem
Ekrem İmamoğlu'ndan Tansu Çiller'e eleştiri
Ekrem İmamoğlu'ndan Tansu Çiller'e eleştiri Çekmeköy'de konuşan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Tansu Çiller'i eleştirdi.
23.02.2024 Gündem
‘Büyüten Kadınlar Meclisi’ni kuracağız’
‘Büyüten Kadınlar Meclisi’ni kuracağız’ AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum, seçim çalışmaları kapsamında dün Beşiktaş’ta İstanbul’u Büyüten Kadınlar Programı’na eşi Songül Kurum’la katıldı.
23.02.2024 Gündem
Bakan Göktaş: Kadın işgücüne katılım oranı yüzde 36’ya yükseldi
Bakan Göktaş: Kadın işgücüne katılım oranı yüzde 36’ya yükseldi “İstanbul’u Büyüten Kadınlar” programında konuşan Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, son 20 yılda kadınların sosyal hayata katılımının önemine dikkat çekerek, “2002’de yüzde 27,9 olan kadınların işgücüne katılma oranını 2023 yılı Kasım ayı itibariyle yüzde 36’ya yükseltmiş durumdayız” dedi. 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerle ilgili de konuşan Göktaş, “İnşallah İstanbul yeniden gerçek belediyecilik ile buluşacak, İstanbul Muradına erecek” diye konuştu.
22.02.2024 Ekonomi
Mehmet Eymür yaşamını yitirdi
Mehmet Eymür yaşamını yitirdi Eski MİT Kontraterör Dairesi Başkanı Mehmet Eymür (81), KOAH tedavisi gördüğü Çam Sakura Hastanesi’nde bu sabah hayatını kaybetti.
14.01.2024 Gündem
CHP’nin kalesini fethedebilecek mi?
CHP’nin kalesini fethedebilecek mi? Yıllardır CHP’nin yönettiği Kadıköy’de Maçoğlu’nun adaylığı seçmenin tavrını nasıl etkileyeceği merak ediliyor. Araştırma şirketi başkanları CHP’nin sadık seçmeninin sempati duysa da oyları bölmemek için Maçoğlu’nu tercih etmeyeceği görüşünde...
7.01.2024 Gündem
‘Meydanı boş bırakamayız’
‘Meydanı boş bırakamayız’ Siyaset kurumunun üç beş oy daha fazla kazanmak uğruna borsayı hedef aldığını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, “İster siyasetçi ister ekonomist ister simsar olsun sermaye piyasalarını manipüle etmeye çalışanlara meydanı boş bırakamayız” dedi.
23.12.2023 Gündem
Seçil Erzan'ın planlarının 74 yıllık geçmişi var! Her şey Galata’yı satınca başladı
Seçil Erzan'ın planlarının 74 yıllık geçmişi var! Her şey Galata’yı satınca başladı Türkiye Cumhuriyeti’nin dünya tarihine geçmiş dolandırıcısı Eyüplü Halit, bundan tam 74 yıl önce yaptıklarının cezasını çekmek için tutuklanmıştı. Türkiye’nin ilk ‘dolandırıcısı’ olan Eyüplü Halit’in suç dolu mirasını ise modern dolandırıcılar yaşatıyor. İşte Eyüplü Halit ile başlayan dolandırıcılık tarihinin Seçil Erzan’a kadar uzanan özeti.
11.12.2023 Yaşam
Yalova’ya 3’üncü kez kadın vali atandı!
Yalova’ya 3’üncü kez kadın vali atandı! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararları kapsamında 57 ilin valisi değişirken, Yalova’ya Pendik Kaymakamı Hülya Kaya atandı. Kaya, Yalova’nın 3’üncü kadın valisi oldu.
10.08.2023 Gündem
Dünyada rating rahatsızlığı var
Dünyada rating rahatsızlığı var Fitch’in ABD’nin notunu düşürmesi gözleri rating kuruluşlarına çevirdi. Küresel sermaye hareketlerinde önemli rol oynayan rating kuruluşları yine tartışmanın odağında.
8.08.2023 Ekonomi
Gümrük Birliği’nde revizyona geri sayım
Gümrük Birliği’nde revizyona geri sayım Gümrük Birliği’nin güncellenmesiyle, AB ile üçüncü ülkeler arasında imzalanan serbest ticaret anlaşmalarına Türkiye’nin dahil olması ile kamu alımı, hizmetler ve e-ticaret gibi yeni alanları da içine alacak şekilde genişletme amaçlanıyor.
13.07.2023 Ekonomi
İlk yerli cep telefonu Aselsan 1919'un sırrı
İlk yerli cep telefonu Aselsan 1919'un sırrı Aselsan, ilk yerli cep telefonunu Türkiye'de 1997’de piyasaya sürdü. Ancak yalnızca iki model çıkarabilen firma, güçlü rakipleri karşısında Milenyum'un ötesine geçemedi. Yerli telefonun hikâyesinin yarım kalmasına sebep olan şey ise aslında oldukça şaşırtıcıydı.
3.07.2023 Gündem
‘CHP bir çadır partisi değildir’
‘CHP bir çadır partisi değildir’ Yeni MYK’nın ilk toplantısında kongre sürecinin başlatılmasına karar verildiğini belirten CHP Sözcüsü Öztrak, Kılıçdaroğlu’nun istifasına yönelik soru üzerine de “Bu partide kimse tek başına aklına estiği gibi karar alamaz” yanıtını verdi...
7.06.2023 Gündem
Eski Başbakan Tansu Çiller oyunu kullandı
Eski Başbakan Tansu Çiller oyunu kullandı Eski Başbakan Tansu Çiller Cumhurbaşkanı seçiminin 2. turu için oyunu Sarıyer Yeniköy'de bulunan Yeniköy İlkokulu'nda kullandı.
28.05.2023 Gündem
Sakarya'da 10 öğrenci hastanelik oldu
Sakarya'da 10 öğrenci hastanelik oldu Sakarya'nın Adapazarı ilçesinde Prof. Dr. Tansu Çiller Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde tükettikleri poğaça, simit, çiğ köfte ve limonatadan dolayı mide bulantısı, ağrı ve ishal şikayetleri sebebi ile 10 öğrenci hastaneye başvurdu.
16.05.2023 Haberler
Sakarya'da 10 öğrenci hastanelik oldu
Sakarya'da 10 öğrenci hastanelik oldu Sakarya'nın Adapazarı ilçesinde Prof. Dr. Tansu Çiller Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde tükettikleri poğaça, simit, çiğ köfte ve limonatadan dolayı mide bulantısı, ağrı ve ishal şikayetleri sebebi ile 10 öğrenci hastaneye başvurdu.
16.05.2023 Gündem
Bakan Soylu'dan Kılıçdaroğlu'na 'kumpas' tepkisi: Türkiye'nin en büyük skandalıdır
Bakan Soylu'dan Kılıçdaroğlu'na 'kumpas' tepkisi: Türkiye'nin en büyük skandalıdır Kanal D'de Neler Oluyor Hayatta Programı'na konuk olan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun 17-25 Aralık kumpas sürecine ilişkin sözlerine tepki gösterdi.
11.05.2023 Haberler
Bakan Soylu'dan Kılıçdaroğlu'na 'kumpas' tepkisi: Türkiye'nin en büyük skandalıdır
Bakan Soylu'dan Kılıçdaroğlu'na 'kumpas' tepkisi: Türkiye'nin en büyük skandalıdır Kanal D'de Neler Oluyor Hayatta Programı'na konuk olan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun 17-25 Aralık kumpas sürecine ilişkin sözlerine tepki gösterdi.
11.05.2023 Gündem
Süleyman Soylu, Beşiktaş'ta vatandaşlarla buluştu
Süleyman Soylu, Beşiktaş'ta vatandaşlarla buluştu İçişleri bakanı ve 2. Bölge Milletvekili Adayı Süleyman Soylu, Beşiktaş Çarşı Meydanı'nda düzenlenen etkinlik kapsamında vatandaşlarla buluştu. AK Partinin Büyük İstanbul Mitingi hakkında konuşan Soylu, “Dün siyasi tarihimizin en büyük mitingini, aslında en büyük duruşunu, aslında en büyük sahiplenişini hep beraber gerçekleştirdik. İstanbul gerçekleştirdi" dedi. Buradaki konuşmasını ardından Beşiktaş Rizeliler Derneği'ne geçen Soylu, CHP’yi eleştirdi. Soylu, “CHP Genel Başkan Yardımcısının, Kılıçdaroğlu’nun talimatıyla neler konuştuğunu biliyorum. Dünya ayağa kalkar. Sokağa çıkamazlar" diye konuştu.
8.05.2023 Gündem
Türkiye Tek Yürek
Türkiye Tek Yürek Türkiye’nin yüreğinde derin yaralar açan, son yüzyılın en büyük deprem felaketinin yaşandığı günlerde, televizyon kanalları yardım için ortak yayında bir araya geldi. Sekiz kanalın katıldığı yayında, saat 02.00 itibarıyla toplam 114 milyar 717 milyon 214 bin lira nakdi yardım toplanırken, 8 milyona yakın da SMS gönderildi
16.02.2023 Gündem
Türkiye Tek Yürek oldu! 115 milyar TL'yi aşan rekor bağışlar
Türkiye Tek Yürek oldu! 115 milyar TL'yi aşan rekor bağışlar Türkiye’nin yüreğinde derin yaralar açan, son yüzyılın en büyük deprem felaketinin yaşandığı günlerde, televizyon kanalları yardım için ortak yayında bir araya geldi. Sekiz kanalın katıldığı yayında 115 milyar 146 milyon 528 bin lirayı aşan nakdi yardım toplanırken, 9 milyonu aşan SMS gönderildi.
16.02.2023 Gündem
Deniz Baykal için son görev
Deniz Baykal için son görev Eski CHP Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Devlet Mezarlığı’nda toprağa verildi. Baykal için CHP Genel Merkezi ve TBMM’de tören düzenlendi. Ahmet Hamdi Akseki Camii’ndeki cenaze namazına Cumhurbaşkanı Erdoğan, TBMM Başkanı Şentop, CHP lideri Kılıçdaroğlu ve MHP lideri Bahçeli de katıldı.
15.02.2023 Gündem
Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6'lık depremlerinde 2. gün yaşananlar
Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6'lık depremlerinde 2. gün yaşananlar İlk deprem Türkiye tarihinde kayıtlara geçen en büyük ikinci deprem oldu. 13.5 milyon kişinin yaşadığı bölgeyi yıkan depremlerin ardından 4. seviye alarmla yurt dışından yardım talep edildi. Doğu Anadolu Fayı’ndaki ilk kırılmanın 130 atom bombası büyüklüğünde etkiye neden olduğu hesaplanıyor. Suriye’de de yıkıma yol açan deprem komşu ülkelerde hissedildi.
8.02.2023 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Tansu Çiller ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.