Tarife

Tarife

Son dakika tarife haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan tarife gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan tarife haber sayfamızda...

Tarife

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.853 tarife haberi bulunmuştur.
Van'da marketlerde fahiş fiyat denetimi
Van'da marketlerde fahiş fiyat denetimi Van'da ramazan ayı öncesi marketlerdeki temel gıda ve ihtiyaç ürünlerine yönelik etiket ve fahiş fiyat denetimi yapıldı.
1.03.2024 Ekonomi
‘Mobil ekmek fırını kuracağız’
‘Mobil ekmek fırını kuracağız’ AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum Bağcılar'daydı.
1.03.2024 Gündem
Botaş'tan Mart ayı için doğal gaz fiyatı açıklaması
Botaş'tan Mart ayı için doğal gaz fiyatı açıklaması Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş Genel Müdürlüğü (BOTAŞ) tarafından, 1 Mart 2024 tarihinden itibaren geçerli olan 'Doğal Gaz Toptan Satış Fiyatlarında' herhangi bir değişiklik yapılmadığı duyuruldu.
29.02.2024 Ekonomi
Fırınlarda 'pazar tatili' dönemi! Murat Kurum, 'Planımız hazır' diyerek açıkladı
Fırınlarda 'pazar tatili' dönemi! Murat Kurum, 'Planımız hazır' diyerek açıkladı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Bağcılar’da fırıncılar ile bir araya geldi. Konuşmasında hem fırıncıların hem de vatandaşların yaşadıkları sıkıntıların çözümü için projelerinin hazır olduğunu belirten Kurum, ekmek fiyatlarında standardı sağlayacaklarının ve ruhsatsız çalışan fırınlar için harekete geçeceklerinin altını çizdi.Kurum, çalışanların yeterince dinlenebilmesi için ‘Pazar Tatili’ uygulamasına geçileceğini dile getirdi.
29.02.2024 Haberler
Fırınlarda 'pazar tatili' dönemi! Murat Kurum, 'Planımız hazır' diyerek açıkladı
Fırınlarda 'pazar tatili' dönemi! Murat Kurum, 'Planımız hazır' diyerek açıkladı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Bağcılar’da fırıncılar ile bir araya geldi. Konuşmasında hem fırıncıların hem de vatandaşların yaşadıkları sıkıntıların çözümü için projelerinin hazır olduğunu belirten Kurum, ekmek fiyatlarında standardı sağlayacaklarının ve ruhsatsız çalışan fırınlar için harekete geçeceklerinin altını çizdi.Kurum, çalışanların yeterince dinlenebilmesi için ‘Pazar Tatili’ uygulamasına geçileceğini dile getirdi.
29.02.2024 Gündem
İddaa'da günün en çok oynanan maçları
İddaa'da günün en çok oynanan maçları Misli’de, İddaa programı içerisinde yer alan günün en çok oynanan bahislerini ve Misli yazarlarının bu maçlar için yaptığı yorumları sizler için derledik.
23.02.2024 Futbol
Dünya Bankası'ndan Türkiye'ye kredi desteği
Dünya Bankası'ndan Türkiye'ye kredi desteği Dünya Bankası, Türk ihracatçıların üretim sırasında oluşan karbon emisyonlarını azaltmaya yönelik çalışmalar için 600 milyon euroluk kredi verdi.
23.02.2024 Uzmanpara
Fahiş fiyata ve hileye geçit yok! Ramazan için gıdaya sıkı denetim
Fahiş fiyata ve hileye geçit yok! Ramazan için gıdaya sıkı denetim Fahiş fiyat ve gıdada tağşiş ile hile gözetimi 81 il genelinde devam ederken, Ramazan ayı öncesinde denetimler sıkılaştı. Tüketicilerin Alo 174 ve Alo 175 hatlarına bu kapsamda ilettiği şikayetlerin de anında değerlendirildiği belirtiliyor.
23.02.2024 Ekonomi
Arap basını yazdı: Türkiye, İskenderiye Limanı'nı satın alacak!
Arap basını yazdı: Türkiye, İskenderiye Limanı'nı satın alacak! Türkiye ile ilişkilerini normalleştiren Mısır ile ilgili Arap basını ses getiren bir haber yayınladı. Söz konusu habere göre Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri'nin yaptığı gibi Kahire'den toprak satın alacak.
19.02.2024 Dünya
Trabzon’da toplu ulaşım tarifeleri güncellendi
Trabzon’da toplu ulaşım tarifeleri güncellendi Trabzon Büyükşehir Belediyesi ile D ve M plakalı dolmuşlar, ulaşım hizmet kalemlerindeki fiyat artışı nedeniyle mecburi düzenlemeye gidiyor. Büyükşehir otobüsleri ve dolmuşlar 19 Şubat Pazartesi gününden itibaren yeni tarifeye göre hizmet vermeye başlayacak.
18.02.2024 Ekonomi
ABB Başkanı Mansur yavaş taksi esnafıyla buluştu! "Özel bir tesis kurduk"
ABB Başkanı Mansur yavaş taksi esnafıyla buluştu! "Özel bir tesis kurduk" Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş taksi şoförleriyle bir araya geldi. Yavaş "Özel bir tesis kurduk. Tesisimizde montaj, teknik servis ve mühürleme hizmetlerini sağlıyoruz" dedi.
15.02.2024 Gündem
Sevgililer Günü mesaisi başladı: Aşıklar 1000 lirayı gözden çıkaracak
Sevgililer Günü mesaisi başladı: Aşıklar 1000 lirayı gözden çıkaracak Bursa’da 14 Şubat Sevgililer Günü öncesi çiçekçilerin yoğun mesaisi başladı. Birçok farklı çeşit ve konseptte ürünlerini hazırlayan çiçekçiler bu yıl Sevgililer Günü’nün vazgeçilmezi canlı gülün tanesinin 70 ila 100 lira arasında seyredeceğini söyledi.
12.02.2024 Ekonomi
Şipşak hazırlanan Kaşık Tatlısı! Çat kapı gelenlere az malzemeli pratik tarif
Şipşak hazırlanan Kaşık Tatlısı! Çat kapı gelenlere az malzemeli pratik tarif Çat kapı gelen davetsiz misafirlere ne yapacağım diye düşünmenize gerek yok. Sütünüz varsa 15 dakikada Kaşık Tatlısı yapabilirsiniz. Hem pratik olan bu tatlı hem de lezzetli. İşte şipşak hazırlanan Kaşık Tatlısı tarifi…
6.02.2024 Yemek
Paris'te SUV'lara farklı tarife
Paris'te SUV'lara farklı tarife Fransa’nın başkenti Paris’te küresel ısınmayla mücadele kapsamında SUV araçların sayısını azaltmayı öngören bir teklif kabul edildi.
6.02.2024 Dünya
Bakan Uraloğlu duyurdu! Deprem bölgesinde gönderilen kargolarda indirim
Bakan Uraloğlu duyurdu! Deprem bölgesinde gönderilen kargolarda indirim PTT Genel Müdürlüğü, deprem bölgesindeki ticaret hayatının tekrar canlandırılması için deprem bölgesine gönderilen kargolarda yüzde 30 indirim kampanyası başlattı. Bakan Uraloğlu detayları açıkladı.
5.02.2024 Gündem
Depremzede vatandaşlara bireysel kargo gönderisinde indirim!
Depremzede vatandaşlara bireysel kargo gönderisinde indirim! Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, 6 Şubat Kahramanmaraş merkezli depremler sonrası, 11 ilde kalıcı konutların inşa süreci yürütülürken ulaşımda meydana gelen hasarların giderilmesi için ivedilikle çalışmalarını yürütüyor.
5.02.2024 Ekonomi
Hamza Dağ: İlk iş olarak suda yüzde 50 indirim yapacağız
Hamza Dağ: İlk iş olarak suda yüzde 50 indirim yapacağız AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye başkan adayı Hamza Dağ, göreve geldiği günden itibaren hayata geçirmeyi hedeflediği bazı projelerle ilgili bilgi verdi.
3.02.2024 Gündem
Ticaret Bakanı Bolat: 2024 ihracat hedefimiz 267 milyar dolar
Ticaret Bakanı Bolat: 2024 ihracat hedefimiz 267 milyar dolar Ticaret Bakanı Ömer Bolat, 255,8 milyar dolarlık ihracat ile son 21 yılda 7 katı artış sağladıklarını belirterek, "2024 hedefimiz ise 267 milyar dolar. Yani yaklaşık yüzde 4 ila 5 arasında bir artışı başarmamız gerekiyor" dedi.
1.02.2024 Ekonomi
İzmir'de ekmek fiyatlarına zam
İzmir'de ekmek fiyatlarına zam İzmir Ticaret Odası (İZTO) üyesi fırınlarda 200 gram ekmeğin 220 grama, 7 lira olan fiyatının da 9 liraya çıkarılmasına karar verildi. Yeni tarife, bugünden itibaren İZTO üyesi fırınlarda geçerli olacak.
1.02.2024 Ekonomi
Doğalgaza şubat ayında zam yok
Doğalgaza şubat ayında zam yok Boru Hatları İle Petrol Taşıma Anonim Şirketi (BOTAŞ), 1 Şubat’tan itibaren geçerli olan doğalgaz toptan satış fiyatlarında değişiklik yapılmadığını aktardı.
31.01.2024 Ekonomi
İDO ve BUDO'nun bazı seferleri iptal edildi
İDO ve BUDO'nun bazı seferleri iptal edildi Olumsuz hava koşulları nedeniyle İstanbul Deniz Otobüsleri, Bursa Deniz Otobüsleri bazı seferlerin iptal olduğunu duyurdu.
30.01.2024 Gündem
BOTAŞ: Şubatta doğal gaz fiyatlarında değişik yapılmadı
BOTAŞ: Şubatta doğal gaz fiyatlarında değişik yapılmadı Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş. (BOTAŞ), 1 Şubat'tan itibaren geçerli olan doğal gaz toptan satış fiyatlarında herhangi bir değişiklik yapılmadığını duyurdu.
30.01.2024 Ekonomi
Tuzlu kahve yerini tuzlu çaya bıraktı! ABD’li bilim insanından ‘çaya tuz atın’ çağrısı
Tuzlu kahve yerini tuzlu çaya bıraktı! ABD’li bilim insanından ‘çaya tuz atın’ çağrısı Çay tüketiminde Türkiye birinci sırada yer alıyor. Yıllardır çay demleme tekniği hiç değişmemiştir. Ancak ABD’li Profesör Michelle Francl’in ‘çaya tuz atılmalı’ savı dünya gündemine bomba gibi oturdu.
27.01.2024 Yaşam
Ayçiçeği stoğu endişesi doğdu
Ayçiçeği stoğu endişesi doğdu Ayçiçek yağında ithalat sınırları gevşetildi. Ramazan ayı öncesinde fiyatın stabil tutulmasını amaçlayan uygulama, yeni hasat dönemine kadar devam edecek. Çiftçi, sanayicilerin bu dönemde ürün stoklayarak daha sonra yerli hasatta alım yapmayacağından endişeli.
27.01.2024 Ekonomi
Ayçiçeğinde gümrük vergisi oranı Resmi Gazete'de
Ayçiçeğinde gümrük vergisi oranı Resmi Gazete'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan karara göre, yazlık ayçiçeği tohumunda gümrük vergisi yüzde 27 yerine yüzde 12, ham ayçiçeği yağında ise yüzde 36 yerine yüzde 22 oranında gümrük vergisi uygulanacak.
25.01.2024 Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Tarife ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.