Taze Fasulye

Taze Fasulye

Son dakika taze fasulye haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan taze fasulye gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan taze fasulye haber sayfamızda...

Taze Fasulye

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 935 taze fasulye haberi bulunmuştur.
Çiftçiye 1,5 milyon lira kazandırdı! Herkes ekmek için yarışıyor
Çiftçiye 1,5 milyon lira kazandırdı! Herkes ekmek için yarışıyor Burdur'un Ağlasun ilçesindeki 21 çiftçi, İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğünün projesi kapsamında aldıkları 50 bin liralık taze fasulye tohumundan yaklaşık 1 milyon 500 bin liralık gelir sağladı.
10.11.2021Ekonomi
En çok mektup gönderim ücreti arttı
En çok mektup gönderim ücreti arttıİstanbul Ticaret Odasınca (İTO), kentte ekimde fiyatı önceki aya göre en çok artan ürünün yüzde 33,33 ile mektup gönderim ücreti, en fazla azalan ürünün ise yüzde 39,54 ile limon olduğu bildirildi.
2.11.2021Ekonomi
K Vitamini Nelerde Var, Hangi Besinlerde Bulunur? K Vitamini İçeren Besinler...
K Vitamini Nelerde Var, Hangi Besinlerde Bulunur? K Vitamini İçeren Besinler...K vitamini kalp, kemik ve vücut sağlığı için çok önemlidir. Bununla beraber zihinsel aktivitelerin tam gelişmesi adına da K vitamini büyük bir rol oynamaktadır. Eksik K vitamini tüketimi kişileri son derece olumsuz etkilemektedir. Sizler için K vitamini nelerde var, hangi besinlerde bulunur ve K vitamini içeren besinler hakkında bulunan bütün bilgileri detaylı bir şekilde derledik.
27.10.2021Püf Noktası
Kılıçdaroğlu: Bütün namuslu bürokratlara sesleniyorum; vatandaşı perişan edecek kararlar almayın
Kılıçdaroğlu: Bütün namuslu bürokratlara sesleniyorum; vatandaşı perişan edecek kararlar almayınCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Merkez Bankası'nın bugün faiz kararını açıklayacağını belirterek, "Bütün namuslu bürokratlara sesleniyorum.  Gereği neyse onu yapın, birilerinden talimat almayın. Vatandaşı perişan edecek kararlar almayın, vatandaşı mağdur etmeyin. Bilginizle, tecrübenizle, eğitiminizle karar verin. Birilerinin isteği üzerine karar vermeyin. Yazıktır, günahtır" dedi.
21.10.2021Siyaset
Gıdada ara dönem endişesi
Gıdada ara dönem endişesiTarla üretimi olmasına rağmen yaz aylarında sebze ve meyve fiyatları çok yüksek seyretti. Havaların serinlemesiyle bir süre sonra seralarda üretilenler tezgaha inecek. Ancak bu geçiş döneminde fiyatlarda yeni bir zam dalgasından endişe ediliyor.
15.09.2021Ekonomi
Yıllık enflasyon yüzde 19.25’e çıktı
Yıllık enflasyon yüzde 19.25’e çıktıYıllık enflasyon, tüketici fiyatlarında yüzde 19.25’e çıkarken, üretici fiyatlarında enflasyon yüzde 45.52 oldu.
4.09.2021Ekonomi
Ağustosta fiyatı en fazla artan 'salatalık' oldu
Ağustosta fiyatı en fazla artan 'salatalık' olduTüketici fiyatları bazında ağustosta en fazla fiyat artışı yüzde 56,30 ile salatalıkta, en fazla fiyat düşüşü ise yüzde 8,91 ile çocuk tişörtünde görüldü.
3.09.2021Ekonomi
Ağustosta en çok salatalığın fiyatı arttı
Ağustosta en çok salatalığın fiyatı arttıİstanbul Ticaret Odasınca (İTO), kentte ağustosta fiyatı önceki aya göre en çok artan ürünün yüzde 49,48 ile salatalık, en fazla azalan ürünün ise yüzde 24,32 erik olduğu bildirildi.
2.09.2021Ekonomi
Nasi Goreng nedir, nasıl yapılır? Nasi Goreng tarifi ve malzemeleri...
Nasi Goreng nedir, nasıl yapılır? Nasi Goreng tarifi ve malzemeleri...Nasi Goreng yemeği ile ilgili detaylar araştırılıyor. Masterchef Türkiye'de rekabet tüm hızıyla devam ediyor. Masterchef'in yeni bölüm fragmanında yarışmacıların Nasi Goreng yaptıkları yer aldı. Peki Nasi Goreng nedir, nasıl yapılır?
11.08.2021Yemek
Temmuzda fiyatı en çok düşen 'patlıcan' oldu
Temmuzda fiyatı en çok düşen 'patlıcan' olduTüketici fiyatları bazında temmuzda en fazla fiyat artışı yüzde 29,42 ile yurt içi bir hafta ve daha fazla süreli turlarda, en fazla fiyat düşüşü yüzde 9,25 ile patlıcanda görüldü.
3.08.2021Ekonomi
Zirai Ne Demek? Zirai TDK Sözlük Anlamı Nedir?
Zirai Ne Demek? Zirai TDK Sözlük Anlamı Nedir?Tarıma dayalı üretim faaliyetlerinin tümüne ziraat adı verilir. Bu kelimeden türetilmiş olan zirai kelimesi cümle içerisinde isimlerin önüne getirilerek sıfat olarak kullanılır. Örnekler: 1- Zirai Faaliyet 2- Zirai Üretim 3- Zirai İlaç. Tarım dışında çeşitli işlemlerden geçirilen hayvansal ürünler de zirai olarak tanımlanır. Zirai ne demek? Zirai TDK sözlük anlamı nedir? İşte, merak edilen tüm detaylar.
8.07.2021Eğitim
Haziranda fiyatı en fazla artan 'yurt içi bir hafta ve daha fazla süreli turlar' oldu
Haziranda fiyatı en fazla artan 'yurt içi bir hafta ve daha fazla süreli turlar' olduTüketici fiyatları bazında haziranda en fazla fiyat artışı yüzde 51,6 ile yurt içi bir hafta ve daha fazla süreli turlarda, en fazla fiyat düşüşü yüzde 28,19 ile sarımsakta görüldü.
5.07.2021Ekonomi
Haziranda fiyatı en fazla azalan ve artan ürünler açıklandı
Haziranda fiyatı en fazla azalan ve artan ürünler açıklandıİstanbul Ticaret Odası (İTO), haziran ayında bir  önceki aya göre fiyatı en fazla artış gösteren ürünün yüzde 25,86 ile şehirler arası otobüs bileti ücretinin, fiyatı en fazla düşen ürünün ise yüzde 65,55 ile  karpuzun olduğunu bildirdi.
2.07.2021Ekonomi
Karpuzda fiyat düştü ‘makas’ çok açıldı
Karpuzda fiyat düştü ‘makas’ çok açıldıTürkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Başkanı Şemsi Bayraktar, haziranda, üretici ve market arasındaki fiyat farkının en fazla yüzde 341.18 ile karpuzda görüldüğünü bildirdi.
2.07.2021Ekonomi
TZOB Başkanı Bayraktar üretici ve market fiyatlarındaki değişimi değerlendirdi
TZOB Başkanı Bayraktar üretici ve market fiyatlarındaki değişimi değerlendirdiTürkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, haziranda, üretici ve market arasındaki fiyat farkının en fazla yüzde 341,18 ile karpuzda görüldüğünü bildirdi.
1.07.2021Ekonomi
Gizem Karaca güneşlenmeye gider gibi fasulye toplamaya gitti
Gizem Karaca güneşlenmeye gider gibi fasulye toplamaya gittiGizem Karaca, 'Baraj' dizisi final yaptıktan sonra İzmir’e evine geri döndü. Instagram hesabını aktif tutan güzel oyuncu, son paylaşımlarında taze fasulye topladığı anları paylaştı.
16.06.2021Cadde
Aylık enflasyon % 0.89, yıllık % 16.59
Aylık enflasyon % 0.89, yıllık % 16.59Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) mayısta aylık bazda yüzde 0.89, Yurt İçi Üretici Fiyat Endeksi (Yİ - ÜFE) yüzde 3.92 artış gösterdi. Yıllık enflasyon tüketici fiyatlarında yüzde 16.59, yurt içi üretici fiyatlarında yüzde 38.33 oldu.
4.06.2021Ekonomi
Mayısta fiyatı en fazla artan ürün patates
Mayısta fiyatı en fazla artan ürün patatesTüketici fiyatları bazında mayısta en yüksek fiyat artışı yüzde 41,57 ile patateste yaşanırken en çok ucuzlayan ürün yüzde 50,94 ile sivri biber oldu.
3.06.2021Ekonomi
Mayısta en çok limonun fiyatı arttı
Mayısta en çok limonun fiyatı arttıİstanbul Ticaret Odasınca (İTO), kentte mayısta fiyatı önceki aya göre en çok artan harcama kaleminin yüzde 15,18 ile limon olduğu bildirildi.
2.06.2021Ekonomi
Mevsimler Nelerdir? Sırasıyla Mevsimlerin Ayları Ve Günleri
Mevsimler Nelerdir? Sırasıyla Mevsimlerin Ayları Ve GünleriDilimize Arapçadan geçmiş olan Mevsim kelimesi, işaretlemek anlamına gelen ''vesm'' kökünden türetilmiştir. 16. yüzyılın ilk çeyreğinde literatüre giren mevsim sözcüğü, yılın dört bölümünden her birini tanımlamak için kullanılır. Her mevsimin iklim şartları farklıdır. Buna bağlı olarak her ayda yetişen meyve ve sebzeler de farklılık gösterir. Mevsimler nelerdir? Sizin için sırasıyla mevsimlerin aylarını ve günlerini listeledik.
13.05.2021Eğitim
Pazarda ‘tam kapanma’ bereketi
Pazarda ‘tam kapanma’ bereketiSalgın önlemi olan tam kapanma döneminde dün ilk kez semt pazarları kuruldu. 10 güne yakındır pazar alışverişi yapamayan tüketiciler pazara koştu. Haftalık meyve ve sebze alışverişi yapıldı
9.05.2021Ekonomi
Nisanda en çok domatesin fiyatı arttı
Nisanda en çok domatesin fiyatı arttıİstanbul Ticaret Odasınca (İTO), kentte nisanda fiyatı önceki aya göre en çok artan harcama kaleminin yüzde 19,93 ile domates olduğu bildirildi.
2.05.2021Ekonomi
Ülkedeki şiddet atmosferi köklü liselere de yansımıştı
Ülkedeki şiddet atmosferi köklü liselere de yansımıştıTuna Kiremitçi, ilk polisiye romanı “Mezun Cinayetleri”nde ülkenin köklü okullarından birinin mezunlarının kurban gittiği cinayetleri anlatıyor. Kiremitçi “Ben lisedeyken 12 Eylül’ün hemen sonrasıydı. Çocuklara dışarıdan lümpenlik ve faşizm aşılanıyordu sanki. Bunun günümüzde geçen bir polisiye için iyi bir sosyal arka plan olabileceğini düşündüm” diyor
Süt Diyeti Nedir, Ne İşe Yarar? Süt Diyeti Listesi Nasıl Hazırlanır, Nasıl Yapılır?
Süt Diyeti Nedir, Ne İşe Yarar? Süt Diyeti Listesi Nasıl Hazırlanır, Nasıl Yapılır?İnsanlar fazla kilo aldığında, zayıflamak için diyet arayışı içine girer. Kendilerine uygun olan diyet türünü araştırarak sağlıklı bir şekilde kilo vermek ister. Süt diyeti bu diyetlerden biridir. Süt diyeti yapmak isteyen kişiler nasıl yapacağı hakkında birçok araştırma yapar. Süt diyeti nedir, ne işe yarar? Süt diyeti listesi nasıl hazırlanır, nasıl yapılır? İşte, merak edilen tüm detaylar.
15.04.2021Sağlık
İnce Ünlüler Nelerdir? İnce Ünlü Harflerin Yer Aldığı Örnek Sözcükler
İnce Ünlüler Nelerdir? İnce Ünlü Harflerin Yer Aldığı Örnek SözcüklerAlfabemizde yer alan yirmi dokuz harften yirmi biri ünsüzdür. Sesli harfler adıyla bilinen ünlü harfler ise sekiz tanedir. Bunlar yapılarına ve seslerine göre iki ana başlıkta toplanır. Dördü kalın ve dördü ince olan ünlü harfler, aynı kelimenin içerisinde yer alabilir. İnce ünlü harfler nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.
2.04.2021Eğitim

Benzer Haber Etiketleri

Taze Fasulye ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.