Tdp

Tdp

Son dakika tdp haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan tdp gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan tdp haber sayfamızda...

Tdp

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 282 tdp haberi bulunmuştur.
Ekran Kartı Öğrenme: Bilgisayar Ekran Kartı Modeli ve Özelliklerine Nasıl Bakılır?
Ekran Kartı Öğrenme: Bilgisayar Ekran Kartı Modeli ve Özelliklerine Nasıl Bakılır?Bilgisayarın en önemli parçalarından bir tanesi de ekran kartıdır. Güçlü ve kesintisiz bir çözünürlük için ekran kartı modeli ve özellikleri etkilidir. Özellikle oyun ve video düzenleme konusunda ekran kartları daha büyük önem arz ediyor. Gelişen teknoloji ile birlikte bilgisayar ekran kartları daha da güçleniyor. Ekran kartı bilgisayara daha sonra da ekleme yapılarak daha güçlü hale getirilebiliyor. Ekran kartı bilgisayar içerisinden birkaç adımda kolayca öğrenebiliyor. “Ekran kartı modeline ve özelliklerine nasıl bakılır? Ekran Kartı Öğrenme içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
25.11.2021Teknoloji
Sarıgül: Seçimlerin zamanında yapılmasını isteyen bir partiyiz
Sarıgül: Seçimlerin zamanında yapılmasını isteyen bir partiyizTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, "Biz seçimlerin zamanında yapılmasını isteyen bir partiyiz ama mart ayının sonunda yapılacak her seçime Türkiye Değişim Partisi olarak hazırız" dedi.
25.11.2021Siyaset
‘Kötülemek için değil, çözüm için yollardayız’
‘Kötülemek için değil, çözüm için yollardayız’Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa  Sarıgül, Osmaniye’de partisinin il binasının açılışına katıldı.
23.10.2021Siyaset
Mustafa Sarıgül: Partimiz çare bulmak, çözüm bulmak için yollarda
Mustafa Sarıgül: Partimiz çare bulmak, çözüm bulmak için yollardaTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, “Partimiz, kötülemek için karalamak için yollarda değil, partimiz çare bulmak için çözüm bulmak için yollarda” dedi.
22.10.2021Siyaset
Sarıgül: Hiç kimse oy için 'siyasi cinayetler' lafını kullanmamalı
Sarıgül: Hiç kimse oy için 'siyasi cinayetler' lafını kullanmamalıTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, "Hiç kimse oy almak için oy avcılığı için asla ve asla 'siyasi cinayetler' lafını kullanmamalıdır. Bu laf, demokrasi için gerçekten son derece üzüntü vericidir" dedi.
14.10.2021Siyaset
Mustafa Sarıgül: İttifak arayışı içinde değiliz
Mustafa Sarıgül: İttifak arayışı içinde değilizTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, "Zaman zaman soruyorlar. 'Hangi ittifak içinde yer alacaksınız?'. Onun cevabı şu; biz ittifak arayışı içinde değiliz ancak ülkede refah ve huzur isteyen her siyasi partiyle diyalog içinde olmak, demokrasinin bir gereğidir" dedi.
7.10.2021Siyaset
Sarıgül, yeniden genel başkanlığa seçildi
Sarıgül, yeniden genel başkanlığa seçildiTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, partisinin 1'inci Olağan Genel Kurultayı'nda 635 geçerli oyun tamamını alarak yeniden genel başkanlığa seçildi.
26.09.2021Siyaset
Mustafa Sarıgül'den bir ofsayt açıklaması daha: Çok kısa bir süre içerisinde...
Mustafa Sarıgül'den bir ofsayt açıklaması daha: Çok kısa bir süre içerisinde...Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, futbolda ofsayt kuralının kaldırılması yönündeki açıklamalarının hatırlatılması üzerine, ' Van Basten bunu söyledi ve bu şu anda UEFA'da tartışılan bir konu. Çok kısa bir süre içerisinde ofsayt kalktığı zaman beni hatırlarsanız. Futboldaki ofsaytın da kalkması lazım siyasetteki ofsaytın da kalkması lazım' dedi.
21.09.2021Siyaset
Antalya'daki yangınlarda soğutma çalışmaları sürüyor
Antalya'daki yangınlarda soğutma çalışmaları sürüyorAntalya'da, 10'uncu günde kontrol altına alınan Manavgat ve çevresindeki orman yangınlarını soğutma çalışmalarına devam ediliyor. 5 ilçede 59 mahallede 10 gündür süren yangınlar sonrası bölgedeki toprak ile orman, aynı renk oldu. Kül rengini alan bölgede bazı ağaçların içten içe yanmaya devam ettiği görüldü.
7.08.2021Gündem
Mustafa Sarıgül: Çiftçimizin yüzü gülmeden gözümüze uyku girmeyecek
Mustafa Sarıgül: Çiftçimizin yüzü gülmeden gözümüze uyku girmeyecekTürkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, "Size söz, çiftçimizin yüzü gülmeden bizim gözümüze uyku girmeyecek. Çiftçimizin ne ekip dikeceğine sadece benim yurttaşım karar verecek. TDP iktidarında ekilmeyen biçilmeyen bir karış tarım arazimiz kalmayacak" dedi.
21.07.2021Siyaset
TDP Genel Başkanı Sarıgül, Ordu kongresinde rahatsızlandı
TDP Genel Başkanı Sarıgül, Ordu kongresinde rahatsızlandıTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, partisinin Ordu İl Başkanlığı 1’inci olağan kongresinde konuşma yaptığı sırada rahatsızlandı. Konuşmasını yarıda kesen, odasında kısa süreli baygınlık geçiren Sarıgül’e sağlık görevlileri müdahale etti.
17.07.2021Siyaset
Sarıgül, partisinin Adana 1. Olağan Kongresi'ne katıldı
Sarıgül, partisinin Adana 1. Olağan Kongresi'ne katıldıTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, partisinin Adana 1. Olağan Kongresi'ne katıldı.
3.07.2021Siyaset
Mustafa Sarıgül: Ağustos ayında büyük kurultayımızı yaparak kulvara gireceğiz
Mustafa Sarıgül: Ağustos ayında büyük kurultayımızı yaparak kulvara gireceğizTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, "Ağustos ayında büyük kurultayımızı yaparak kulvara gireceğiz." dedi.
12.06.2021Siyaset
Mustafa Sarıgül, sağlık durumuyla ilgili son durumu canlı yayında açıkladı
Mustafa Sarıgül, sağlık durumuyla ilgili son durumu canlı yayında açıkladıTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, Batman'da uçaktan indikten sonra gıda zehirlenmesi şüphesiyle hastanede tedaviye alınmıştı. Mustafa Sarıgül, CNN TÜRK'te Ne Oluyor? programında sağlık durumuyla ilgili son durumu açıkladı.
11.04.2021Gündem
Son dakika... Mustafa Sarıgül hastaneye kaldırıldı
Son dakika... Mustafa Sarıgül hastaneye kaldırıldıGelen son dakika haberine göre; Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, Batman'da uçaktan indikten sonra gıda zehirlenmesi şüphesiyle hastanede tedaviye alındı. Bir süre sonra taburcu olduktan sonra partililerle bir araya gelen Sarıgül, "Gıda zehirlenmesi yaşadım. Sağlık çalışanlarımıza ne kadar teşekkür ve dua etsek azdır. 3 saat önce gerçekten bir sağlık problemiyle karşı karşıyaydım" dedi.
11.04.2021Gündem
İşlemci Ve Ekran Kartında Tdp Nedir? Tdp Kaç Olmalıdır?
İşlemci Ve Ekran Kartında Tdp Nedir? Tdp Kaç Olmalıdır?TDP, teknik özellik sayfalarında bulunan ve bilgisayarlar için önemli olan bir bilgidir. TDP; Termal Tasarım Noktası, Termal Tasarım Gücü Termal Tasarım Parametresi gibi farklı açıklamalara karşılık gelir. Ancak bunların hepsi aynı anlamı taşır. Peki işlemci ve ekran kartında TDP nedir? TDP kaç olmalıdır? İşte, bilinmesi gereken tüm detaylar.
21.03.2021Eğitim
Model fabrikalarla 2 bin yeni istihdam
Model fabrikalarla 2 bin yeni istihdamBirleşmiş Milletler Kalkınma Programı’nın (UNDP) Avrupa Birliği (AB) desteği ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı iş birliğinde yürüttüğü Suriye Krizine Yanıt Olarak Türkiye’de Dayanıklılık Projesi (TDP) kapsamında İzmir, Gaziantep ve Mersin’de Yenilik Merkezleri ve Model Fabrikalar faaliyete geçti.
20.02.2021Ekonomi
Son dakika... Mustafa Sarıgül: Birinci turda hiçbir ittifakın bulunmasını doğru bulmayız
Son dakika... Mustafa Sarıgül: Birinci turda hiçbir ittifakın bulunmasını doğru bulmayızTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, cumhurbaşkanlığı seçiminde çıkaracakları adaya ilişkin, "Öyle bir adayımız olacak ki, Allah'ım izin verirse inşallah o aday ipi göğüsleyecek. Biz birinci turda hiçbir ittifakın bulunmasını doğru bulmayız" dedi.
3.02.2021Gündem
Sarıgül ittifaklara kapıyı kapattı
Sarıgül ittifaklara kapıyı kapattıTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Sekreteri Hasan Aydın, “İttifakımız halkla, milletle” diyerek ittifaklara kapıyı kapattı.
20.01.2021Siyaset
Mustafa Sarıgül: 1 Haziran'a kadar örgütlenmeyi tamamlayacağız
Mustafa Sarıgül: 1 Haziran'a kadar örgütlenmeyi tamamlayacağızTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, 15 Mayıs, en geç 1 Haziran'a kadar örgütlenme çalışmalarını tamamlayarak seçime girecek noktaya geleceklerini söyledi.
12.01.2021Siyaset
TDP lideri Sarıgül’ün A Takımı belli oldu
TDP lideri Sarıgül’ün A Takımı belli olduTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, “Türkiye Değişim Partisi sağ el ile sol eli birleştiriyor. Biz sağın ve solun tekelinde asla değiliz. Bundan sonra ben de gece gündüz illerde ve ilçelerde olacağım” dedi.
30.12.2020 Siyaset
Sarıgül’ün A Takımı yarın belli oluyor
Sarıgül’ün A Takımı yarın belli oluyorTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül’ün A Takımı yarın belli olacak.
28.12.2020Siyaset
TDP’de ‘gölge bakan’lar yolda
TDP’de ‘gölge bakan’lar yoldaTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, bugün ilk ziyaretini Adana’ya gerçekleştirerek partisinin Adana İl Başkanlığı’nın açılışını yapacak.
24.12.2020Siyaset
Tatar, hükümet kurma görevini yeniden Saner'e verdi
Tatar, hükümet kurma görevini yeniden Saner'e verdiKuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, yeni hükümeti kurma görevini yeniden Ulusal Birlik Partisi (UBP) Genel Başkan Vekili Ersan Saner'e verdi.
7.12.2020Siyaset
KKTC'de sıcak gelişme! Hükümet kurma görevi Tatar'a iade edildi
KKTC'de sıcak gelişme! Hükümet kurma görevi Tatar'a iade edildiKuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar tarafından yeni hükümeti kurmakla görevlendirilen Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) Genel Başkanı Tufan Erhürman, görevi iade etti.
3.12.2020Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Tdp ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.