Teb

Teb

Son dakika TEB haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan TEB gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan TEB haber sayfamızda...

Teb

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.791 teb haberi bulunmuştur.
İstanbul'da 4 Türk tenisçi erken veda etti!
İstanbul'da 4 Türk tenisçi erken veda etti!Kadınlar Tenis Birliği (WTA) takviminde yer alan TEB BNP Paribas Tennis Championship İstanbul Turnuvası, oynanan maçlarla başladı.
17.04.2021Tenis
İstanbul’da tenis zamanı
İstanbul’da tenis zamanıRoland Garros öncesi tenis dünyasının gözünü çevireceği toprak kort turnuvası TEB BNP Paribas Tennis Championship İstanbul 19 Nisan’da başlayacak. Zorlu maçlar D Smart ve Sports TV’den yayınlanacak.
17.04.2021Tenis
Aşı karşıtlığına yaptırım önerisi
Aşı karşıtlığına yaptırım önerisiSalgınla mücadelede kitlesel aşılamada bir türlü istenilen hız yakalanamazken, 65 yaş üstünde aşı olanların oranı yüzde 76,4’te, koronavirüs mücadelesinde en ön safta savaşan sağlık çalışanlarında da da aşılanma oranı yüzde 86’da kaldı.
17.04.2021Gündem
TEB BNP Paribas İstanbul Turnuvası için geri sayım
TEB BNP Paribas İstanbul Turnuvası için geri sayımTEB BNP Paribas Tennis Championship İstanbul turnuvasının basın toplantısı gerçekleştirildi. Türkiye Tenis Federasyonu Başkanı Cengiz Durmuş, "Bu turnuvalar sayesinde Türkiye'nin her noktasında yeteneklerini sergileyen çocuklarımızın, böylesi bir tenis merkezine gelip şampiyonluk yaşayabileceği konusunda umudu yeşeriyor" dedi.
16.04.2021Diğer Sporlar
TEB BNP Paribas İstanbul Turnuvası için geri sayım
TEB BNP Paribas İstanbul Turnuvası için geri sayımTEB BNP Paribas Tennis Championship İstanbul turnuvasının basın toplantısı gerçekleştirildi. Türkiye Tenis Federasyonu Başkanı Cengiz Durmuş, "Bu turnuvalar sayesinde Türkiye'nin her noktasında yeteneklerini sergileyen çocuklarımızın, böylesi bir tenis merkezine gelip şampiyonluk yaşayabileceği konusunda umudu yeşeriyor" dedi.
16.04.2021Tenis
Bankalar saat kaçta açılıyor/kapanıyor? Banka şubeleri hangi saatler arasında hizmert veriyor
Bankalar saat kaçta açılıyor/kapanıyor? Banka şubeleri hangi saatler arasında hizmert veriyorBankalar saat kaçta açılıyor/kapanıyor sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. 58 ilde hafta sonu uygulanan sokağa çıkma yasaklarının sona ermesinin ardından vatandaşlar banka çalışma saatleri konusunda araştırmalarını sıklaştırdı. Bankaların çalışma saatleri her bir banka için farklılık gösterse de mesai başlangıç ve bitiş saatleri arasında büyük değişiklikler yer almıyor. Peki Banka şubeleri saat kaçta açılıyor/kapanıyor? İşte çalışma saatleri...
5.04.2021Ekonomi
İstanbul'da tenis heyecanı geri dönüyor
İstanbul'da tenis heyecanı geri dönüyorTEB BNP Paribas Tennis Championship İstanbul’un ikincisi, 19-25 Nisan tarihlerinde yapılacak.
2.04.2021Tenis
‘Türk bankacılık sektörü iyi bir sınav veriyor’
‘Türk bankacılık sektörü iyi bir sınav veriyor’Türk Ekonomi Bankası (TEB) Genel Müdürü Ümit Leblebici, pandemi sürecinde Türk bankacılık sektörünün iyi bir sınav verdiğini belirterek, “Pandemi bizim atlattığımız ilk dalgalanma değil, son dalgalanma da olmayacak. Bu sektörün her paydaşı dalgalanmaları nasıl yöneteceğini biliyor. Türk bankacılık sektörü aktif kalitesiyle Avrupa’daki bankaların da önünde” dedi.
26.03.2021Ekonomi
Kredi kampanyası
Kredi kampanyasıTürk Ekonomi Bankası (TEB) Milas Şubesi, Milas Ticaret ve Sanayi Odası (MİTSO) ziyaretiyle “Esnafa Bahar Geldi” kampanyasını tanıttı.
19.03.2021Ege
'İhracat rakamlarında sürpriz yapacağız'
'İhracat rakamlarında sürpriz yapacağız'Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı İsmail Gülle, "Mart ihracat rakamlarında da güzel bir sürpriz yapacağız. Çok güzel, müthiş bir rakam çıkacak. Bunları büyük lojistik sıkıntılara rağmen yapıyoruz." dedi.
17.03.2021Uzmanpara
TİM Başkanı Gülle: Mart ihracat rakamlarında güzel bir sürpriz yapacağız
TİM Başkanı Gülle: Mart ihracat rakamlarında güzel bir sürpriz yapacağızTürkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı İsmail Gülle, "Mart ihracat rakamlarında da güzel bir sürpriz yapacağız. Çok güzel, müthiş bir rakam çıkacak. Bunları büyük lojistik sıkıntılara rağmen yapıyoruz." dedi.
17.03.2021Ekonomi
‘Birebir Sürücü Yönetimi’
‘Birebir Sürücü Yönetimi’Kurumlara operasyonel araç kiralama ve filo yönetimi çözümleri sunan TEB Arval, “Birebir Sürücü Yönetimi” ile yeni bir hizmete imza atıyor. Hizmet kapsamında araç seçimi, teslimat, bakım, lastik değişimi, sürüş eğitimlerinin planlanması gibi günlük operasyonel işlerin tamamının takibi baştan sona sürücülerle yapılıyor.
17.03.2021Ekonomi
Milli tenisçi Başak Eraydın, formunu yeniden yakalama peşinde
Milli tenisçi Başak Eraydın, formunu yeniden yakalama peşindeMilli tenisçi Başak Eraydın, salgın süreci ve geçirdiği ufak sakatlık sonrası yeniden form tutarak, turnuvalarda tekrar başarı elde etmeyi hedefliyor.
6.03.2021Tenis
Bankalar saat kaçta açılıp/kapanıyor? Bankalar öğle molasına ne zaman giriyor? İşte çalışma saatleri...
Bankalar saat kaçta açılıp/kapanıyor? Bankalar öğle molasına ne zaman giriyor? İşte çalışma saatleri...Bankaların çalışma saatleri araştırma konusu olmaya devam ediyor. Hafta içi günlerinde banka şubelerinde işlemleri olan vatandaşlar bankaların açılış ve kapanış saatlerini araştırmaya devam ediyor. Birçok banka şubesi covid-19 pandemisi nedeniyle geçtiğimiz aylar içerisinde düzenlemeye gitmişti. Bankaların sabah açılış saatlerinin yanı sıra öğle molasına giriş saatleri de sıklıkla araştırma konusu olmaya devam ediyor. Peki Banka şubeleri saat kaçta açılıyor/kapanıyor? İşte çalışma saatleri...
3.03.2021Ekonomi
TurkishWIN Zirvesi’ne geri sayım başladı
TurkishWIN Zirvesi’ne geri sayım başladıKadın odaklı kariyer zirvesi TurkishWIN, 1-5 Mart’ta çevrimiçi ve ücretsiz olarak gerçekleştirilecek. Etkinlik, iş dünyasından birçok önemli ismi, iş hayatına atılmaya hazırlanan üniversiteli genç kadınları, kadın yeteneklere yatırım yapan şirketleri ve iş hayatında kız kardeşlik için “ben de varım” diyen çalışan kadınları buluşturacak.
24.02.2021Ekonomi
'Enflasyonla mücadele önceliğimiz'
'Enflasyonla mücadele önceliğimiz'Türk Ekonomi Bankası (TEB) Genel Müdürü Ümit Leblebici, Merkez Bankası’nın enflasyonu baskılamak için izlediği sıkı para politikasında ısrarcı olduğunu söyleyerek, “Bu kararlı duruş bankacılık sektöründe fiyatlandırmaların da buna göre yapılmasını sağladı.” dedi. Leblebici, “Enflasyon, bankacılık sektörünün önündeki en büyük engel. Merkez Bankası enflasyonun kırıldığını görene kadar sıkı para politikasını sürdürecek. Biz böyle olacağına inanıyoruz. Fiyatlandırmalarımızı da buna göre yapıyoruz” diye konuştu.
19.02.2021Ekonomi
‘Enflasyonla mücadele önceliğimiz’
‘Enflasyonla mücadele önceliğimiz’Türk Ekonomi Bankası Genel Müdürü Ümit Leblebici, “Enflasyonla mücadele en büyük önceliğimiz. Merkez Bankası enflasyonun kırıldığını görene kadar sıkı para politikasını sürdürecek. Biz böyle olacağına inanıyoruz” dedi
19.02.2021Ekonomi
TEB’in aktif toplamı 2020’de yüzde 30 arttı
TEB’in aktif toplamı 2020’de yüzde 30 arttıTürkiye Ekonomi Bankası (TEB) 2020 yılı finansal sonuçlarını açıkladı. 31 Aralık 2020 tarihi itibarıyla TEB’in aktif toplamı yılın başından itibaren yüzde 30 artarak 140 milyar TL’ye ulaşırken, net kârı 1,177 milyon TL olarak gerçekleşti. TEB’in ekonomiye ve müşterilerine sağladığı desteğin en önemli göstergesi olan kredileri ise toplam aktiflerinin yüzde 59’unu oluşturdu.
8.02.2021Ekonomi
İş birliğine 10 yıllık imza
İş birliğine 10 yıllık imzaTürk Ekonomi Bankası (TEB) ve Zurich Sigorta, sigorta ürünlerinin TEB müşterilerine sunulması için dağıtım kanalı anlaşması imzaladı. Anlaşma kapsamında TEB müşterileri Zurich Sigorta’nın hayat dışı sigorta branşındaki ürün ve hizmetlerinden TEB’in dağıtım kanallarından faydalanmaya devam edecek.
1.02.2021Ekonomi
2021 Banka çalışma saatleri | Bankalar kaçta açılıyor/kaçta kapanıyor?
2021 Banka çalışma saatleri | Bankalar kaçta açılıyor/kaçta kapanıyor?Banka çalışma saatleri araştırılıyor. Koronavirüs tedbirleri kapsamında şubelerdeki çalışma saatlerine düzenleme getiren bankalar çalışma saatlerini müşterilerine duyurdu. Peki, bankalar saat kaçta açılıyor/kaçta kapanıyor? İşte Vakıfbank, Ziraat Bankası, Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve diğer bankaların çalışma saatleri.
27.01.2021Gündem
Son dakika: Normalleşme adımları peş peşe geliyor! Bir kısıtlama daha kalktı
Son dakika: Normalleşme adımları peş peşe geliyor! Bir kısıtlama daha kalktıGelen son dakika haberine göre, Türkiye'de son 24 saatte 168 bin 894 yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testi yapıldı, 6 bin 435 kişinin testi pozitif çıktı, 159 kişi hayatını kaybetti, 5 bin 932 kişinin Kovid-19 tedavisi ya da karantinasının sona ermesiyle iyileşen sayısı 2 milyon 283 bin 919'a yükseldi. Öte yandan normalleşme adımları da peş peşe gelmeye devam ediyor. Alınan son kararla birlikte bir kısıtlama daha kaldırılmış oldu. İşte koronavirüs kısıtlamalarıyla ilgili son dakika gelişmesinin detayları...
22.01.2021Gündem
Eczacılar için aşı zamanı
Eczacılar için aşı zamanıTürkiye’de 14 Ocak’ta başlayan kitlesel aşılama devam ediyor. Sağlık Bakanlığı verilerine göre ülke genelinde ilk doz aşı uygulanan kişi sayısı 1 milyonu geçti. Türk Eczacıları Birliği, eczane ve ecza deposu çalışanları ile eczacılık fakültelerinin stajyer öğrencilerinin aşılanmasına bugün başlanabileceğini duyurdu.
21.01.2021Gündem
Son dakika... Türk Eczacılar Birliği açıkladı! Yarından itibaren aşı olabilecekler
Son dakika... Türk Eczacılar Birliği açıkladı! Yarından itibaren aşı olabileceklerTürk Eczacıları Birliği (TEB), eczane ve ecza deposu çalışanları ile eczacılık fakültelerinin stajyer öğrencilerinin aşılanmasına en geç yarın itibarıyla başlanacağını duyurdu.
20.01.2021Gündem
TEB 58 milyon dolar  EBRD kredisi sağladı
TEB 58 milyon dolar EBRD kredisi sağladıTürk Ekonomi Bankası (TEB), Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) tarafından salgının ekonomi üzerindeki olumsuz etkileriyle mücadele kapsamında oluşturulan finansman paketi dahilinde, EBRD ile 58 milyon dolar tutarında, 367 gün vadeli kredi teminine yönelik bir sözleşme imzaladı
18.01.2021Ekonomi
Türk Lirası’na yönelim dönemi
Türk Lirası’na yönelim dönemiTEB Genel Müdürü Ümit Leblebici 2021’in özellikle tasarrufların artırılması yönünde kritik rol oynayacağını belirterek, “Bilhassa TL varlıklara yönelimin teşvik edileceği bir döneme giriyoruz. Merkez Bankamızın birincil önceliğe koyduğu fiyat istikrarı politikasına paralel, Türk Lirası varlıklara ilginin artacağını düşünüyoruz.
4.01.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

TenisİstanbulBanka çalışma saatleriaşıBankalar saat kaçta açılıyor

Teb ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.