Tedirgin

Tedirgin

Son dakika tedirgin haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan tedirgin gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan tedirgin haber sayfamızda...

Tedirgin

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 8.518 tedirgin haberi bulunmuştur.
Hatay açıklarında hortum! Dehşet dolu dakikalar
Hatay açıklarında hortum! Dehşet dolu dakikalarHatay açıklarında hortum dehşeti tedirgin etti. Karaya ulaşmadan etkisini yitiren hortum, cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.
1.03.2021Gündem
Mahalleli tedirgin! 'Hepimiz çok korkuyoruz'
Mahalleli tedirgin! 'Hepimiz çok korkuyoruz'İzmir Gaziemir ilçesinde, altından geçen derenin sağanak nedeniyle taşması sonucu zarar gören ve çökme riskiyle karşı karşıya kalan beton köprü, tehlike saçıyor. Mahalleli, üzerinden her gün yüzlerce kişinin geçtiği köprünün onarılması için belediyeye çağrıda bulundu.
1.03.2021Gündem
Kağıthane'de şaşırtan kalabalık! Evde vakit geçmiyor
Kağıthane'de şaşırtan kalabalık! Evde vakit geçmiyorİstanbul Kâğıthane’de koronavirüs tedbirleri kapsamında hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında şaşırtan kalabalık kameralara yansıdı. Birçok vatandaşın maskesiz olduğu dikkat çekerken, bir kişi daha önce ceza uygulandığı halde yine dışarıya çıktığını belirtti.
28.02.2021Gündem
Paranoid Kişilik Bozukluğu (Paranoya) Nedir? Paranoyanın Belirtileri Ve Tedavi Yöntemleri Nelerdir?
Paranoid Kişilik Bozukluğu (Paranoya) Nedir? Paranoyanın Belirtileri Ve Tedavi Yöntemleri Nelerdir?Psikolojik rahatsızlıkların farklı çeşitleri ve tedavi yöntemleri bulunmaktadır. Bazı psikolojik kökenli rahatsızlıklar kolay bir şekilde anlaşılırken bazıları ayrıntılı tetkikler sonucunda tespit edilebilir. Paranoid kişilik bozukluğu ya da kısa adıyla paranoya kolay anlaşılmayan bir hastalıktır. Hasta zihninde yarattığı her kurguya, mantıklı bir senaryo yaratabilmektedir. İşte, merak edilen tüm detaylar.
26.02.2021Sağlık
Son dakika: Koronavirüste tedirgin eden tablo! Durum ciddiyetini koruyor...
Son dakika: Koronavirüste tedirgin eden tablo! Durum ciddiyetini koruyor...Gelen son dakika haberine göre; Sağlık Bakanlığı Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosunu açıkladı. Türkiye'de son 24 saatte 126 bin 527 Kovid-19 testi yapıldı, 9 bin 572 kişinin testi pozitif çıktı, 73 kişi hayatını kaybetti. Ağır hasta 1192 oldu, 6 bin 210 kişinin Kovid-19 tedavisinin/karantinasının sona ermesiyle iyileşen sayısı 2 milyon 546 bin 503'e yükseldi.
25.02.2021Gündem
En çok gençler kendilerini yalnız hissediyor!
En çok gençler kendilerini yalnız hissediyor!Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan, toplumdaki sevgi ve güven duygusunun önemli olduğunu belirterek “Bu duygular toplumu bir arada tutan en önemli duygulardır. Bu duyguları toplumda canlandırabilmek önemlidir” dedi. Tarhan, bu dönemde yalnızlık hissini en çok yaşayan grubun gençler olduğuna da dikkat çekerek gençleri anlamanın önemine işaret etti. Tarhan, son yıllarda gündeme gelen kötü dünya sendromunun koronavirüs döneminde hızlanacağına dikkat çekti.
25.02.2021Ruh Sağlığı
Karadeniz alarmı
Karadeniz alarmıTürkiye’nin 15-21 Şubat tarihlerini içeren Kovid-19 haritasına göre, Karadeniz illeri yine vaka rekoru kırdı. Geçen haftaya göre 81 ilin 40’ında vaka sayısı düştü, 41’inde yükseldi. Karadeniz’de birbirine komşu iller, vaka sayısında birincilik için yarıştı. Ordu, geçen haftanın birincisi Trabzon’u geçerek 100 bin kişide vaka sayısının en yüksek olduğu il oldu.
24.02.2021Gündem
Son dakika: Koronavirüste korkutan gelişme! Durum ciddi, son tablo tedirgin etti...
Son dakika: Koronavirüste korkutan gelişme! Durum ciddi, son tablo tedirgin etti...Son dakika haberine göre Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu açıklandı. Türkiye'de son 24 saatte 123 bin 734 Kovid-19 testi yapıldı, 9 bin 107 kişinin testi pozitif çıktı, 75 kişi hayatını kaybetti. Ağır hasta 1185 oldu, 5 bin 546 kişinin Kovid-19 tedavisinin/karantinasının sona ermesiyle iyileşen sayısı 2 milyon 534 bin 996'ya yükseldi. Vaka sayısında ise artış gözlendi. İşte 23 Şubat 2021 koronavirüs tablosu.
23.02.2021Gündem
Nüfusa oranla en fazla vakanın görüldüğü Ordu'da yeni kısıtlamalar getirildi
Nüfusa oranla en fazla vakanın görüldüğü Ordu'da yeni kısıtlamalar getirildiSağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın paylaştığı vaka sayısı haritasına göre, 8- 14 Şubat tarihleri arasında oransal olarak en çok vakanın görüldüğü iller arasında ilk sırada yer alan Ordu'da, alınan kısıtlamalara, misafir kabul etme, misafirliğe gitme, taziye amaçlı ev ziyareti, gün yapma gibi sosyal faaliyetlere izin verilmemesine, apartman ve site yöneticileri vasıtasıyla apartman ve site gibi toplu yaşam yerlerinin ortak kullanım alanlarının toplu bir şekilde kullanılmasının engellenmesi, cenaze namazlarının en fazla 30 kişi ile sınırlandırılmasının da yer aldığı ek tedbirler getirildi.
23.02.2021Gündem
Son dakika: İstanbul'da tedirgin eden gün! 'Hassas' seviyeye ulaştı...
Son dakika: İstanbul'da tedirgin eden gün! 'Hassas' seviyeye ulaştı...Son dakika haberine göre İstanbullular bugün puslu bir sabaha uyandı. Hava kirliliği özellikle Sultangazi, Aksaray, Esenler, Bağcılar ve Kadıköy'de 'hassas' seviyeye ulaştı. İstanbul Teknik Üniversitesi Meteoroloji Mühendisliği Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hüseyin Toros, "Böyle günlerde mümkün mertebe kalitenin düşük olduğu yerlerde daha az bulunmak, vücudumuzu yoracak sportif faaliyetlerden kaçınmak lazım" dedi.
23.02.2021Gündem
Okula giden çocukların yılda kaç kez hastalanması normal?
Okula giden çocukların yılda kaç kez hastalanması normal?Vücut hiç bilmediği, tanımadığı bir mikropla karşılaşınca mikroba karşı yenik düşüp hastalanır. Vücut aynı mikropla tekrar karşılaşırsa buna karşı bağışıklık sistemimiz devreye girer ve hastalık oluşmadan atlatılmış olur. Kreşe ya da okula başlayan çocukların, ilk defa kabalık ortamlarda bulundukları için bağışıklık sistemlerinin güçlenmediğine dikkat çeken Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Murat Cömert, çocukların yılda kaç kez hastalanmasının normal olduğunu açıkladı
Son Dakika: Bakan Koca durumu iyi ve kötü olan illeri açıkladı! Normalleşme ise...
Son Dakika: Bakan Koca durumu iyi ve kötü olan illeri açıkladı! Normalleşme ise...Son dakika haberine göre Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 15-21 Şubat'ta 100 bin kişide görülen Kovid-19 vaka sayılarını iller bazında paylaştı. İllere göre haftalık (15-21 Şubat) Kovid-19 vaka sayısı, her 100 bin kişide İstanbul'da 68,23, Ankara'da 35,39, İzmir'de 42,67 oldu. Bakan Koca yaptığı açıklamada, "Haftalık 100 bin nüfusa karşılık gelen vaka sayısında bazı illerimizde belirgin artış var." dedi. Öte yandan Türkiye'nin koronavirüs tablosu da belli oldu.
23.02.2021Gündem
Metroda dehşet: 'Bebeğime defalarca yumruk attı!'
Metroda dehşet: 'Bebeğime defalarca yumruk attı!'Cumartesi günü kucağında bebeğiyle metroya binen anne, burada dilenen bir kadının saldırısına uğradı. Dilenci, anneyi bırakıp iki yaşındaki çocuğunu yumrukladı.
23.02.2021Dünya
Son dakika haber: Koronavirüste tedirgin eden tablo! Bakanlık son durumu paylaştı...
Son dakika haber: Koronavirüste tedirgin eden tablo! Bakanlık son durumu paylaştı...Son dakika haberine göre Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu açıklandı. Türkiye'de son 24 saatte 118 bin 816 Kovid-19 testi yapıldı, 8 bin 104 kişinin testi pozitif çıktı, 78 kişi hayatını kaybetti. Ağır hasta 1189 oldu, 5 bin 690 kişinin Kovid-19 tedavisinin/karantinasının sona ermesiyle iyileşen sayısı 2 milyon 529 bin 450'ye yükseldi. Vaka sayısı 8 binin üzerine çıktı.
22.02.2021Gündem
Nodül Nedir? Boğaz Nodül Olması, Tiroit Nodülü Ne Demek?
Nodül Nedir? Boğaz Nodül Olması, Tiroit Nodülü Ne Demek?Sağlıklı bir yaşam sürmek herkesin idealidir. Bazen bünyede oluşan bazı değişiklikler ise kişileri tedirgin edebilir. Nodüllerde kişilerde herhangi bir sorun oluşabileceği kaygısı yaratabilir. Tiroid nodülünün türüne göre risk faktörü değişmektedir. Bunun için doktorun yapacağı tetkikler önem taşımaktadır. Bazen bu kitlelerin kansere dönüşme riski olabilmektedir. Kişilerde nodüllerle karşılaşılma oranı ise oldukça fazladır. İşte, merak edilen tüm detaylar...
22.02.2021Sağlık
Bebeklerde İshal Belirtileri Nelerdiri Kaç Gün Sürer? İshali Kesmek İçin Ne Yapılmalı?
Bebeklerde İshal Belirtileri Nelerdiri Kaç Gün Sürer? İshali Kesmek İçin Ne Yapılmalı?İshal, sosyal yaşamı oldukça olumsuz etkileyen sağlık problemlerinin başında geliyor. Karın ağrısı ve sürekli tuvalete çıkma isteği gibi belirtilerle kendini gösteren ishalin bebeklerde görülmesi anneleri bir hayli tedirgin ediyor. Bu konuda hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isteyenler için "Bebeklerde ishal belirtileri nelerdir? Kaç gün sürer? İshali kesmek için ne yapılmalı?" konu başlıklarını derledik.
22.02.2021Sağlık
Hamza Hamzaoğlu: 8 dakikada 3 gol yedik
Hamza Hamzaoğlu: 8 dakikada 3 gol yedikSüper Lig'in 26'ncı haftasında Yeni Malatyaspor, sahasında konuk ettiği İttifak Holding Konyaspor'a 3-2 mağlup oldu. Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu ilk yarı 2-0 öne geçtikleri maçla ilgili güzel şeyler söylemek istediğini, 8 dakikada yedikleri 3 golle 3-2 kaybettiklerini kaydetti.
Köyde korkunç olay! 'Haftada bir acıkıyorlarmış'
Köyde korkunç olay! 'Haftada bir acıkıyorlarmış'Düzce'nin Kaynaşlı ilçesinde, aç kalan kurtlar köye inerek, girdikleri ahırda 13 koyunu parçaladı, 2 kuzuyu ise alıp, gitti. Olayın üzerinden 5 gün geçtikten sonra ahıra yeniden gelen 4 kurt, diğer hayvanlarını korumak için nöbet tutmaya başlayan Harun Uzunu fark edince kaçtı. Uzun, "Malımın peşindeyim. Ne yapayım? Diğerlerini de götürmemesi için mecbur bekliyorum dedi.
19.02.2021Gündem
AK Parti'den son dakika açıklaması: Böyle skandal cümle duyulmamıştır
AK Parti'den son dakika açıklaması: Böyle skandal cümle duyulmamıştırGelen son dakika haberine göre; AK Parti MYK sonrası Sözcü Ömer Çelik açıklamalarda bulundu. Çelik, Kılıçdaroğlu'na "PKK terör örgütüne söylenecek laf, Türkiye'nin devlet başkanına söylenirse bu, şehitlere sahip çıkmak olur mu? Türkiye'nin terörle mücadelesine doğrudan saldıran bir provokasyondur. Böyle skandal cümle duyulmamıştır" sözleri ile tepki gösterdi. Gara'da gerçekleşen operasyonda tüm yolların denendiğini aktaran Çelik, "Evlatlarımızın canını kurtarmak için diplomasi ve operasyon alanına giren her seçenek değerlendirilmiştir" dedi.
18.02.2021Siyaset
Bağımlılık Nedir, Kaça Ayrılır? Bağımlılık Çeşitleri Nelerdir?
Bağımlılık Nedir, Kaça Ayrılır? Bağımlılık Çeşitleri Nelerdir?Bağımlılık birçok toplumda görülen ve genellikle kitleler halinde ilerleyen bir hastalık türü olmaktadır. Bu nedenle bağımlılık konusunda tedirgin olan bireylerin akıllarında sorular oluşmaktadır. Bu soruların başında Bağımlılık nedir, kaça ayrılır? Bağımlılık çeşitleri nelerdir? Soruları gelmektedir. İşte, merak edilen tüm detayları sizler için derledik.
18.02.2021Genel Sağlık
Myanmar'da protestoculara karşı asker sayısı artırıldı
Myanmar'da protestoculara karşı asker sayısı artırıldıBirleşmiş Milletler bağımsız müfettişi Tom Andrews, polisin metropol kentlerde gösterileri önlemekte büyük zorluk çektiğini ve Myanmar ordusundan takviye istediklerini belirtti.
18.02.2021Dünya
Sağanak, Gökdere Mezarlığı’nı vurdu
Sağanak, Gökdere Mezarlığı’nı vurduİzmir’de geçen hafta etkili olan sağanak, hayatı olumsuz etkiledi. Ev ve işyerleri sular altında kaldı, birçok araç zarar gördü.
17.02.2021Ege
Yer: İzmir! Mezarlıkta tedirgin eden görüntü
Yer: İzmir! Mezarlıkta tedirgin eden görüntüİzmir'de geçen hafta etkili olan sağanak, Buca ilçesindeki Gökdere Mezarlığı'nda, bazı mezarlarda çökme ile kırılmalara neden oldu. Mezarlığa ziyarete gelenler, gördükleri manzara karşısında tedirgin olduklarını dile getirdi. Mezarlığa ziyarete gelen Mustafa Can Onay, "Babaannem burada yatıyor. Mezarına çiçek dikmek için gelmiştim. Ancak bazı mezarların çöktüğünü fark ettim. ‘Sağanak nedeniyle bu hale geldiği’ söylendi.
17.02.2021Gündem
CPT Uğur Kara: Online egzersizlerle evde zayıflamak mümkün
CPT Uğur Kara: Online egzersizlerle evde zayıflamak mümkünSon dönemlerde pandemiden tedirgin olan insanların, alınan önlemlere rağmen spor salonunda egzersiz yapmaya tereddüt ettiğine dikkat çeken CPT Uğur Kara, online egzersizlerle de evde zayıflamanın mümkün olduğunu söyledi.
16.02.2021Diğer
Flamingolar Düden Gölü'ne erken geldi
Flamingolar Düden Gölü'ne erken geldiKonya'nın Kulu ilçesindeki Düden Gölü'ne nisan ayında gelmesi gereken flamingoların, erken göçü doğaseverleri tedirgin etti. Tuz Gölü'nün kuzey batısında, ilçe merkezinin 5 kilometre doğusunda kapalı ve sığ bir göl olan, 860 kilometrekare alana sahip kuş cenneti Düden Gölü'nde flamingo, yaz ördeği, Macar ördeği, pasbaş, patka, dikkuyruk, kılıçgaga, büyük cılıbıt, Akdeniz martısı ve gülen sumru gibi türden kuşlar bulunuyor.
16.02.2021Tatil

Benzer Haber Etiketleri

son dakika haberkoronavirüsizmirvakavaka sayısı

Tedirgin ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.