Teslimat

Teslimat

Son dakika teslimat haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan teslimat gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan teslimat haber sayfamızda...

Teslimat

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.696 teslimat haberi bulunmuştur.
'Yargı’nın yeni bölümünden ilk tanıtım yayınlandı
'Yargı’nın yeni bölümünden ilk tanıtım yayınlandıKanal D’nin çok konuşulan dizisi ‘Yargı’nın yeni bölümünden yayınlanan tanıtımda sürpriz gelişmeler yaşanıyor. Pars, Metin ve Eren’i şoke eden sonucun ne olduğu ise yeni bölüme dair merak uyandırıyor.
27.01.2022Magazin
'Yargı’nın yeni bölümünden ilk tanıtım yayınlandı
'Yargı’nın yeni bölümünden ilk tanıtım yayınlandıKanal D’nin çok konuşulan dizisi ‘Yargı’nın yeni bölümünden yayınlanan tanıtımda sürpriz gelişmeler yaşanıyor. Pars, Metin ve Eren’i şoke eden sonucun ne olduğu ise yeni bölüme dair merak uyandırıyor.
27.01.2022Cadde
Kapıda Ödeme Olan Siteler 2022: Kapıda Ödeme Nedir, Nasıl Yapılır?
Kapıda Ödeme Olan Siteler 2022: Kapıda Ödeme Nedir, Nasıl Yapılır?Kapıda ödeme sistemi e-ticaret sitelerinden yapılan alışverişin teslimat sırasında kargo görevlisine yaptıkları ödemeye denir. Kart bilgilerini internet üzerinden paylaşmak istemeyen kullanıcılar için kapıda ödeme sistemi büyük avantajdır. Bazı kitap, giyim ve alışveriş sitelerinin kapıda ödeme imkanları bulunuyor. Kargo firmalarını anlaşmasına göre ödemeler kapıda nakit veya kredi kartıyla yapılabilir. Bu işlem hem firma hem de müşteriler için büyük avantajlar sağlıyor. Kapıda ödeme nasıl yapılır? ‘Kapıda Ödeme Olan Siteler 2022’ içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
25.01.2022Yaşam
Kimlik Yenileme 2022: Yeni Nüfus Cüzdanı İçin Gerekli Evraklar, Randevu Alma ve Kimlik Değiştirme Ücreti
Kimlik Yenileme 2022: Yeni Nüfus Cüzdanı İçin Gerekli Evraklar, Randevu Alma ve Kimlik Değiştirme ÜcretiKimlik kartı her Tük vatandaşına verilen kişiye özgü resmi kimlik belgesidir. Kanunen herkesin sahip olması gereken kimlik kartları yurt dışında da geçerli olabilmesi ve sorgulama işlemlerinin daha kolay olması için çipli hale geldi. Bu yüzden eski tip nüfus cüzdanını kullananların 2023 yılına kadar kimlikleri yenilemesi gerekir. Yeni kimlik kartı çıkarmak için bazı şartların yerine getirilmesi gerekmektedir. Eski kimliği değiştirmek için öncelikle randevu almak şart. Ardından gerekleri evrakların tamamlaması ve ücretin yatırılması gerekir. Yeni nüfus cüzdanı için gerekli evraklar ve kimlik değiştirme ücreti için Kimlik Yenileme 2022 içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
25.01.2022Gündem
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?A Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
25.01.2022Oyun
Kış harekâtı
Kış harekâtıKar yağışı, kışlık ürünlere olan ilgiyi artırdı. Isıtıcı, bot, mont, otomotiv ürünlerine talep son günlerde yükselişe geçerken, artan talebin bir süre daha devam etmesi bekleniyor.
25.01.2022Ekonomi
Kara Kuvvetleri’ne STA teslimatı yapıldı
Kara Kuvvetleri’ne STA teslimatı yapıldıCumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, yerli tanksavar füzesi OMTAS'ın kullanıldığı silah taşıyıcı araçlardan yeni bir partinin daha Kara Kuvvetleri Komutanlığı'na teslim edildiğini açıkladı.
23.01.2022Siyaset
ABD'nin savunma yardımının ilk kısmı Ukrayna'ya ulaştı
ABD'nin savunma yardımının ilk kısmı Ukrayna'ya ulaştıABD’nin Kiev Büyükelçiliği, Ukrayna ordusu için tahsis edilen 200 milyon dolarlık güvenlik yardımının ilk sevkiyatının yapıldığını duyurdu.
22.01.2022Dünya
Startup’a para yağdı
Startup’a para yağdıGeçen yıl Türkiye’deki startup girişimlere 1.56 milyar dolar yatırım yapıldı. Yatırım tutarı 2020’ye göre 9 kat arttı. Girişim başına yapılan yatırım 5 milyon dolara yakın.
21.01.2022Ekonomi
‘Acele et’ baskısı ölüme götürüyor! '300 arkadaşımızı kaybettik'
‘Acele et’ baskısı ölüme götürüyor! '300 arkadaşımızı kaybettik'Koronavirüs salgınıyla birlikte sayıları artan motokuryeler, gün boyu ‘kelle koltukta’ servis yapıyor. Restoran ya da şirketlerin ‘Acele et’ baskısından yakınan kuryeler, ‘Bizim de ailelerimiz var, baskıdan vazgeçin’ diye feryat ediyor.
21.01.2022Gündem
Anadolu Isuzu’dan İsrail pazarına 48 adet otobüs ve midibüs teslimatı
Anadolu Isuzu’dan İsrail pazarına 48 adet otobüs ve midibüs teslimatıAnadolu Isuzu, Orta Doğu bölgesinin önemli pazarlarından İsrail’de faaliyet gösteren dört ulaşım operatörüne toplam 48 adet midibüs ve otobüsün teslimatını gerçekleştirdi.
10.01.2022Otomobil
Altın kaplama telefonunu satmak istedi! Bankacıyı şoke eden oyun
Altın kaplama telefonunu satmak istedi! Bankacıyı şoke eden oyunAnkara’da bankacı İsmet B. (35) yurt dışından arkadaşının hediye ettiği cep telefonunu internette satışa çıkarıp, 'Metin' adlı kişiyle anlaştı. İsmet B., telefonu İstanbul'da bankacı arkadaşı Eren C. adına kargo ile gönderirken, alıcıya telefonu kendisinden teslim alıp, parayı göndermesini istedi. Ancak İsmet B.'den arkadaşının ismini ve kargo firmasını öğrenen alıcı, kargo şirketine gidip kendisini Eren C. olarak tanıtarak, telefonu aldı. Savcılık, 'dolandırıcılık' iddiasıyla başlattığı soruşturmada takipsizlik verdi.
7.01.2022Gündem
Unicorn’u bırak hectocorn’a bak
Unicorn’u bırak hectocorn’a bak“Türkiye’de startup ekosistemi rekor kırıyor. En az 10 tane daha unicorn çıkacak. Ama artık unicorn ve decacorn değil, hectocorn’ları yani 100 milyar dolarlık girişimleri konuşacağız. Özellikle fintech ve oyun alanında”
Walmart 3 bin sürücüyü işe alacak
Walmart 3 bin sürücüyü işe alacakDünyanın en büyük perakende zinciri Walmart, eve teslimat hizmetlerini artırmak için ABD'de 3 bin sürücü alacağını açıkladı.
5.01.2022Ekonomi
Startup’lara yatırıma devam
Startup’lara yatırıma devamGeçen yılı rekor yatırımla kapatan Türk startup ekosistemi, 2022’ye de hızlı girdi. Peş peşe pek çok yatırım açıklanıyor. E-ticarette hızlı teslimat hizmeti veren PackUpp, Seri A öncesi 3. yatırımını tamamladı. Mevcut yatırımcıların yanı sıra yüzde 35 oranında yeni yatırımcının da yer aldığı 3. turunda şirket değerlemesi 50 milyon dolara yükseldi. Seri A turu için Avrupa ve ABD’de yatırımcılarla görüşmeye başlayan PackUpp, büyüme hızıyla yeni bir unicorn olma sinyalleri veriyor.
5.01.2022Ekonomi
Türkiye İmalat PMI arttı
Türkiye İmalat PMI arttıİstanbul Sanayi Odası Türkiye İmalat PMI, aralıkta kritik eşik değer 50’nin üzerinde kaldı ve hafif bir artışla 52,1 seviyesinde gerçekleşti.
3.01.2022Uzmanpara
Savunma Sanayii Başkanı Demir 'takipte kalın' diyerek duyurdu! Teslimat tamamlandı
Savunma Sanayii Başkanı Demir 'takipte kalın' diyerek duyurdu! Teslimat tamamlandıSavunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, “Bugün KKK’ya TUSAS üretimi T129 ATAK helikopteri teslimatı gerçekleştirdik” dedi. Demir paylaşımında "Yarın teslimatlarımıza devam edeceğiz, takipte kalın" ifadelerine yer verdi.
30.12.2021Haberler
Savunma Sanayii Başkanı Demir 'takipte kalın' diyerek duyurdu! Teslimat tamamlandı
Savunma Sanayii Başkanı Demir 'takipte kalın' diyerek duyurdu! Teslimat tamamlandıSavunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, “Bugün KKK’ya TUSAS üretimi T129 ATAK helikopteri teslimatı gerçekleştirdik” dedi. Demir paylaşımında "Yarın teslimatlarımıza devam edeceğiz, takipte kalın" ifadelerine yer verdi.
30.12.2021Ekonomi
'Teknoloji yatırımlarımızla yeni dünyanın yeni kargo deneyimini yaşatıyoruz'
'Teknoloji yatırımlarımızla yeni dünyanın yeni kargo deneyimini yaşatıyoruz'Aras Kargo Genel Müdürü Utku Ayyarkın 2021 yılını, 5 yıldan bu yana devam eden çift haneli büyüme trendini koruyarak yüzde 30’un üzerinde büyümeyle tamamlayacaklarını belirtti. 2021’i değerlendiren ve gelecek hedeflerini anlatan Ayyarkın, 2016’dan beri sürdürdükleri teknoloji ve otomasyon yatırımlarıyla, değişen müşteri beklentilerine cevap veren kapsamlı bir dönüşüme imza attıklarını, yeni dünya düzenine ve ihtiyaçlara uygun yepyeni bir kargo deneyimi tasarladıklarını söyledi.
30.12.2021Vitrin
2021 yılına damga vurdular! Savunma sanayiinde tarihi başarı
2021 yılına damga vurdular! Savunma sanayiinde tarihi başarıTürkiye’nin sadece ekonomisinde değil diğer alanlarında da önemli yeri olan yerli ve milli savunma sanayiinde 2021 yılı başarılarla geçti. Birbirinden farklı ihtiyaçlarda ortaya konan çözümler Ankara’yı gelecek hedeflerine bir adım daha yaklaştırdı.
30.12.2021Teknoloji
Akkuyu NGS’nin otomasyon kontrol sistemleri ekipmanı Türkiye’ye teslim edildi
Akkuyu NGS’nin otomasyon kontrol sistemleri ekipmanı Türkiye’ye teslim edildiAkkuyu Nükleer Güç Santrali’nin (NGS) 1’inci ünitesi için üretilen Entegre Valf Teşhis Sistemi (IVDS) ekipmanları inşa sahasına teslim edildi. Nükleer Güç Santrali’nin otomasyon kontrol sistemlerinin bir parçası olan Entegre Valf Teşhis Sistemi, denetlenen valflerin ve aktüatörlerin durumu hakkında bilgi işleyerek valflerin daha güvenilir, emniyetli ve kolay kullanılmasını sağlıyor.
29.12.2021Ekonomi
Linyit üretimi yüzde 22 arttı
Linyit üretimi yüzde 22 arttıLinyit satılabilir üretimi Ekim ayında bir önceki aya göre yüzde 6, bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 22 arttı. Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), Ekim ayı katı yakıtlar istatistiklerini açıkladı. Buna göre, linyit üretimi Ekim ayında 6 milyon 905 bin 582 ton olarak gerçekleşti. Linyit satılabilir üretimi Ekim ayında bir önceki aya göre yüzde 6, bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 22 arttı.
29.12.2021Ekonomi
Turkcell klima ve akıllı televizyon da satacak
Turkcell klima ve akıllı televizyon da satacakTurkcell, Türkiye genelindeki 1300 satış noktasında teknoloji ürünlerinin yanı sıra farklı kategorilerde yüzlerce ürün çeşidini müşterilerine sunuyor.
18.12.2021Ekonomi
Yemeksepeti'ne 'Banabikurye' şoku
Yemeksepeti'ne 'Banabikurye' şokuTürkiye pazarına 2017 yılında “Banabikurye” markasıyla giren uluslararası hızlı teslimat platformu Dostavista‘nın, Yemeksepeti’ne karşı “Banabi” markasının kullanımından ötürü açmış olduğu davada ara karar verildi. Mahkemeye göre Yemeksepeti, 2 milyon 500 bin TL tutarındaki teminatı ara karardan itibaren 1 hafta içerisinde mahkemeye yatırmazsa, Banabi uygulaması devre dışı kalabilir.
17.12.2021Ekonomi
3 ayda arttı! Bölgedeki son operasyonda dikkat çeken ATAK detayı
3 ayda arttı! Bölgedeki son operasyonda dikkat çeken ATAK detayıTerör örgütüne yönelik operasyonlar tüm hızıyla devam ediyor. Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Irak'ın kuzeyi Pençe Şimşek bölgesinde de hem askeri hem istihbarat açısından saha hakimiyeti güçleniyor. Son 3 ayda etkisini artıran ATAK helikopterleri bölgede yoğun şekilde terörist avlamaya devam ediyor. Savunma Politikası Analisti Turan Oğuz, ATAK helikopterlerinin bölgedeki son gelişmelerini milliyet.com.tr için yorumladı.
15.12.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Teslimat ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.