Tevfik Göksu

Tevfik Göksu

Son dakika Tevfik Göksu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Tevfik Göksu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Tevfik Göksu haber sayfamızda...

Tevfik Göksu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 325 tevfik göksu haberi bulunmuştur.
Bakan Özer: Ödev verilmesin
Bakan Özer: Ödev verilmesinMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı, Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu, Esenler Tuna Eğitim Vadisi Temel Atma Töreni’ne katıldı.
19.01.2022Eğitim
Milli Eğitim Bakanı Özer'den 'ev ödevi' çağrısı
Milli Eğitim Bakanı Özer'den 'ev ödevi' çağrısıMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, cuma günü başlayacak yarıyıl tatiline dikkat çekerek, "İnanıyorum ki öğretmenlerimiz öğrencilerimize ödev vermeyecekler, 2 hafta hem öğrencilerimiz hem öğretmenlerimiz dinlenecekler" dedi.
18.01.2022Gündem
Son dakika... İçişleri Bakanlığı'ndan İBB açıklaması
Son dakika... İçişleri Bakanlığı'ndan İBB açıklamasıİçişleri Bakan Yardımcısı ve Bakanlık Sözcüsü İsmail Çataklı tarafından Aylık Basın Bilgilendirme Toplantısı gerçekleştirildi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne açılan soruşturmada görevlendirilen müfettişin AK Partili olduğu iddiasının sorulması üzerine Çataklı, “8 kişilik bir heyet var söz konusu olan. Bunlar olayın ciddiyeti ile bağdaşmayan olaylar. Teftiş ile ilgili yapılan işlemler hukuka tümüyle uygun. Olayın içeriğine bakmakta fayda var” dedi.
4.01.2022Gündem
Son dakika! Bahçeli'den 'teftiş' açıklaması: İBB Başkanı her durumda sorumludur
Son dakika! Bahçeli'den 'teftiş' açıklaması: İBB Başkanı her durumda sorumludurPartisinin grup toplantısında konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İBB'ye başlatılan teftişle ilgili konuştu. "İBB'de işe alınan çok sayıda kişiden terör örgütü ile iltisaklı olduklarına dair iddialarla ilgili teftiş başlatılması hukuk gereğidir." diyen Bahçeli, "İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı her durumda sorumludur. İddialar tevsik edilirse, suç sabit görülürse, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı bir saniye bile makamını işgal edemez, etmemelidir." ifadelerini kullandı.
4.01.2022Siyaset
İBB'de terörle ilişkili çalışan konusu! Tevfik Göksu'dan CNN TÜRK'te açıklama
İBB'de terörle ilişkili çalışan konusu! Tevfik Göksu'dan CNN TÜRK'te açıklamaCNN TÜRK'te "Ne Oluyor" programına konuk olan İBB AK Parti Grup Başkanvekili ve Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, İBB Başkanı İmamoğlu için "Tercihini DİAYDER'den yana yapmış. DİAYDER'in terör destekli olduğunu sağır sultan bile biliyor" dedi.
2.01.2022Gündem
AK Parti'li Özhaseki: Yüzde 1'ini yapmışlarsa sözlerimi geri alacağım
AK Parti'li Özhaseki: Yüzde 1'ini yapmışlarsa sözlerimi geri alacağımAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Kayseri'deki temel atma töreninde CHP'li belediyeleri eleştirerek, "Ankara, İstanbul, İzmir, Adana ve Mersin'de seçim vaatlerinin hepsinin dosyası, bende var. Eğer CHP'li belediyeler söyledikleri vaatlerin yüzde 1'ini yapmışlarsa sözlerimin hepsini geri alacağım ancak yok" dedi.
31.12.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti İstanbul Mahalle Başkanları İstişare Kampı'na telefon bağlantısıyla katıldı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti İstanbul Mahalle Başkanları İstişare Kampı'na telefon bağlantısıyla katıldıAK Parti İstanbul Mahalle Başkanları İstişare ve Değerlendirme Kampı programına telefonla bağlanan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Yapacağımız istişareler hayırlara vesile olsun. İnşallah bu buluşma çok büyük bereketlere vesile olsun. Sevgili kardeşlerim biliyorum ki sizler şu anda 2023 hazırlıkları içerisindesiniz." dedi.
19.12.2021Gündem
'2023'te yeni bir destan yazacağız'
'2023'te yeni bir destan yazacağız'AK Parti İstanbul Mahalle Başkanları, Kızılcahamam İstişare ve Değerlendirme Kampı'nda bir araya geldi. Kamp programına, AK Parti Genel Başkanvekilleri Binali Yıldırım ve Numan Kurtulmuş, Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe’nin yanı sıra İBB Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Tevfik Göksu ve 962 mahalle başkanı katıldı.
19.12.2021Siyaset
Binali Yıldırım: Bütün dünyada fiyatlar kontrol edilemiyor
Binali Yıldırım: Bütün dünyada fiyatlar kontrol edilemiyorAK Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım, "Covid sonrası artık dünya eski dünya değil. Bütün dünyada artık fiyatlar kontrol edilemiyor. Bu sürecin en az zararla atlatılması için tedbirleri tek tek devreye aldık; küçük esnafın desteklenmesi, asgari ücretin hatırı sayılır bir şekilde arttırılması, vergi yükünün azaltılması, işten çıkarma yasağının getirilmesi gibi. İmkanlarımız daha fazla olunca daha fazlasını da vereceğiz" dedi.
18.12.2021Siyaset
İBB'nin 2022 yılı bütçesi kabul edildi
İBB'nin 2022 yılı bütçesi kabul edildiİstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB)'nin 2022 bütçesi oy çokluğuyla kabul edildi. Buna göre İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin 2022 yılı bütçesi, 43 milyar 650 milyon lira oldu.
25.11.2021Ekonomi
İBB meclisinde 'gereksiz' tartışması
İBB meclisinde 'gereksiz' tartışmasıİstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Kasım ayı birleşiminde gergin anlar yaşandı. AK Partili ismin mikrofonunu kapatan İBB Başkanı İmamoğlu'na AK Parti Grup Başkanvekili Tevfik Göksu tepki gösterdi. Göksu, "Meclisin en büyük grubu gereksizlikle itham ettiniz. Grup sözcümüz söz istedi vermediniz." dedi. İddiaları reddeden İmamoğlu'nun ardından tarafların yatışmasıyla, oturuma devam edildi.
25.11.2021Haberler
İBB meclisinde 'gereksiz' tartışması
İBB meclisinde 'gereksiz' tartışmasıİstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Kasım ayı birleşiminde gergin anlar yaşandı. AK Partili ismin mikrofonunu kapatan İBB Başkanı İmamoğlu'na AK Parti Grup Başkanvekili Tevfik Göksu tepki gösterdi. Göksu, "Meclisin en büyük grubu gereksizlikle itham ettiniz. Grup sözcümüz söz istedi vermediniz." dedi. İddiaları reddeden İmamoğlu'nun ardından tarafların yatışmasıyla, oturuma devam edildi.
25.11.2021Siyaset
AK Parti'li Özhaseki'den partisinin Yerel Yönetimler Bölge Toplantısı'nda flaş açıklamalar
AK Parti'li Özhaseki'den partisinin Yerel Yönetimler Bölge Toplantısı'nda flaş açıklamalarAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, "Gelecekte de bu ülkede sorun namına ne varsa gözüken her şeyi çözebilecek Allah'a hamdolsun ki yine AK Parti'dir. Bundan hiç kimsenin endişesi olmasın." dedi.
16.10.2021Siyaset
Tevfik Göksu’dan ‘Halk Ekmek’ ve ‘İETT’ açıklaması
Tevfik Göksu’dan ‘Halk Ekmek’ ve ‘İETT’ açıklamasıİBB AK Parti Grup Başkanvekili ve Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, Halk Ekmek ve İETT ile ilgili yaptığı açıklamada, "Bizim dönemimizde yaklaşık 3 milyon olan ekmek üretim kapasitesi 900 binlere düşmüş. Halkın ekmek fabrikasını meclisten de gizleyerek, encümenden kiralamaya çıkmışlar. Halkın ekmeğini aylık 50 bin liraya kiralıyorlar" dedi. Göksu, İETT ile ilgili mecliste araştırma komisyonu kurulduğunu ancak İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından veto edildiğini belirterek ‘Neden korkuyorsun, neden çekiniyorsun?’ diye seslendi.
11.10.2021Siyaset
AK Parti'li Özhaseki: 20 yıldır birinci partiyiz
AK Parti'li Özhaseki: 20 yıldır birinci partiyizAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, AK Parti'nin 20 yıldır birinci parti olduğunu belirterek, "Bu bir dünya rekorudur. Biz ahdimizde durmaya, hizmet etmeye devam edeceğiz. Her yaptığımız hareket hizmete, vatandaşın rahat etmesine yöneliktir." dedi.
1.10.2021Siyaset
İBB'ye metro projeleri için borçlanma yetkisi
İBB'ye metro projeleri için borçlanma yetkisiİstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) eylül ayı üçüncü meclis toplantısı Dr. Mimar Kadir Topbaş Gösteri Merkezi'nde yapıldı. Meclis 2. Başkanvekili Ömer Faruk Kalaycı'nın başkanlığında toplanan meclis daha önce 565 milyon euro borçlanma izni verdiği üç metro projesinin devamı için başkanlık makamına 655 milyon Euro artı KDV ve sigorta prim tutarınca daha borçlanma yetkisi verdi.
17.09.2021Ekonomi
Esenler Belediye Başkanı Göksu'dan İBB Meclisi'nde flaş açıklama
Esenler Belediye Başkanı Göksu'dan İBB Meclisi'nde flaş açıklamaİBB Meclisi Eylül Ayı Birinci oturumunda, gündem dışı konuşan Esenler Belediye Başkanı ve İBB meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Tevfik Göksu, İBB Meclisi'nde sağlık çalışanları hakkında alınan kararın veto edildiğini açıkladı. Göksu, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun sağlık çalışanlarının 31 Aralık 2021 tarihine kadar toplu taşıma ve İSPARK'tan ücretsiz yararlanmasını veto ettiğini belirterek, "Eğer, mesele bütçe ise o zaman şunu sormak istiyorum: Sırf bir maç yapmak için Haliç'in ortasına koyduğunuz devasa tenis kortu daha mı acil ve önemliydi?" dedi.
13.09.2021Gündem
İSPARK ile ilgili flaş 'konkordato' iddiası
İSPARK ile ilgili flaş 'konkordato' iddiasıİstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne (İBB) bağlı İSPARK'ın zarar etmesinin ardından konkordato ilan edilebileceği iddiası ortaya atıldı.
3.09.2021Haberler
İSPARK ile ilgili flaş 'konkordato' iddiası
İSPARK ile ilgili flaş 'konkordato' iddiasıİstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne (İBB) bağlı İSPARK'ın zarar etmesinin ardından konkordato ilan edilebileceği iddiası ortaya atıldı.
3.09.2021Ekonomi
İBB Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Tevfik Göksu'dan İSPARK'ta zarar açıklaması
İBB Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Tevfik Göksu'dan İSPARK'ta zarar açıklamasıİBB Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Tevfik Göksu, İSPARK'ın 2020 yılı sonu itibarıyla 100 milyon lira zararı olduğunu bildirdi. Göksu, sosyal medya hesabından yaptığı videolu paylaşımda, son günlerde İstanbul Büyükşehir Belediyesindeki çok sayıda otobüs, tramvay ve metrobüs ile ilgili arıza haberlerinin takip edildiğini söyledi.
1.09.2021 Haberler
AK Parti Grup Başkanvekili Göksu, İSPARK'ın zararı açıkladı
AK Parti Grup Başkanvekili Göksu, İSPARK'ın zararı açıkladıİBB Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Tevfik Göksu, İSPARK'ın 2020 yılı sonu itibarıyla 100 milyon lira zararı olduğunu bildirdi. Ayrıca Göksu, "İSPARK nasıl zarar eder?' diyen İBB Başkanı'na soruyorum, 1 yılda İSPARK'ı nasıl 100 milyon zarar eden şirket haline getirdiniz?" ifadelerini kullandı.
1.09.2021Siyaset
Dönüşüm konutları teslim edildi
Dönüşüm konutları teslim edildi17 Ağustos Marmara Depremi’nin 22’nci yılında Esenler’de kentsel dönüşüm konutları için kura çekilişi yapıldı.
20.08.2021Ekonomi
Kastamonu'da selde yaşamını yitiren ikizler son yolculuğuna uğurlandı
Kastamonu'da selde yaşamını yitiren ikizler son yolculuğuna uğurlandıKastamonu'nun Bozkurt ilçesinde meydana gelen selde yaşamını yitiren Reyhan ve İzzet Özdoğan çiftinin ikizleri Kerem Ali ve Ayşe Miray Özdoğan ile yine aynı selde yaşamını yitiren İclal Yücel ve babaannesi Ayşe Remziye Yücel Eyüpsultan'da son yolculuklarına uğurlandı.
18.08.2021Haberler
Kastamonu'da selde yaşamını yitiren ikizler son yolculuğuna uğurlandı
Kastamonu'da selde yaşamını yitiren ikizler son yolculuğuna uğurlandıKastamonu'nun Bozkurt ilçesinde meydana gelen selde yaşamını yitiren Reyhan ve İzzet Özdoğan çiftinin ikizleri Kerem Ali ve Ayşe Miray Özdoğan ile yine aynı selde yaşamını yitiren İclal Yücel ve babaannesi Ayşe Remziye Yücel Eyüpsultan'da son yolculuklarına uğurlandı.
18.08.2021Gündem
Tevfik Göksu: İstanbul’da dönüşmesi gereken yaklaşık 1,5 milyon konut var
Tevfik Göksu: İstanbul’da dönüşmesi gereken yaklaşık 1,5 milyon konut var Esenler’de kentsel dönüşüm projesi kapsamında 531 konutun hak sahipleri kura çekilerek belirlendi. Kura çekilişinde konuşan Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu, “İstanbul’da acilen 300 bin, normalde de 1,5 milyon dönüşmesi gereken konut var” dedi.
17.08.2021Emlak

Benzer Haber Etiketleri

Tevfik Göksu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.