Tog

Tog

Son dakika TOG haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan TOG gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan TOG haber sayfamızda...

Tog

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 274 tog haberi bulunmuştur.
Deniz'den kıyafet kuralı
Deniz'den kıyafet kuralıİranlı modacı Samar Dadgar, sevgilisi Özcan Deniz’in kıyafetlerine karıştığını söyledi
28.04.2022Cadde
Özcan Deniz'den evlilik teklifi! Sevgilisi Samar Dadgar açıkladı
Özcan Deniz'den evlilik teklifi! Sevgilisi Samar Dadgar açıkladıOğlu Kuzey'in annesi Feyza Aktan ile evliliği 2019 yılında olaylı şekilde biten Özcan Deniz (49), kendisinden 22 yaş küçük modacı sevgilisi ile nikâh masasına oturmaya hazırlanıyor. İranlı güzel Samar Dadgar, ünlü şarkıcı ve oyuncudan yeni yılın ilk saatlerinde, Kıbrıs'ta evlenme teklifi aldığını açıkladı.
10.05.2022Cadde
Okula renk geldi
Okula renk geldiİzmir Kavram Meslek Yüksekokulu’nda (İKMYO) öğrenim gören Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) üyeleri, 27 öğrencinin birleştirilmiş sınıfta eğitim gördüğü Torbalı’daki köy okulunun tadilatını gerçekleştirdi.
19.04.2022Ege
Tog Bazar için geri sayım!
Tog Bazar için geri sayım!Bu yıl 14’üncüsü düzenlenecek olan TOG Bazar, gençlerle birlikte dünyayı iyileştiren çalışmalara imza atıyor.
16.04.2022Cadde
Dünya Kadınlar Festivali İstanbul'un program detayları belli oldu
Dünya Kadınlar Festivali İstanbul'un program detayları belli olduBu yıl WOW – Dünya Kadınlar Vakfı ve British Council ortaklığında ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) desteği ile 19-20 Mart tarihlerinde gerçekleştirilecek WOW - Dünya Kadınlar Festivali İstanbul’un program detayları belli oldu.
17.03.2022Kültür Sanat
Gençler için koştular
Gençler için koştularAntalya geçtiğimiz hafta dünyanın dört bir yanından ve yurt içinden her yıl artan yüksek katılımlarla gerçekleşen Runtalya Maratonu’yla bir spor festivaline sahne oldu.
13.03.2022Pazar
TOG'da bayrak değişimi
TOG'da bayrak değişimi"Gençlerin öncülüğünde, yetişkinlerin rehberliğinde" prensibiyle 2002 yılında kurulan Toplum Gönüllüleri Vakfı'nda (TOG) genel müdürlük bayrağını Ayşe Kırımlı devraldı.
18.01.2022Gündem
“Dedim Olabilir” burs desteği oldu
“Dedim Olabilir” burs desteği olduElidor’un açık artırma ile satışa çıkan #DedimOlabilir duvar resminin NFT versiyonu sahibini buldu. Satışın tüm geliri Toplum Gönüllüleri Vakfı’na (TOG) aktarılarak, 14 genç kadının daha eğitim bursu ile hayallerine yaklaşması desteklenmiş oldu. NFT satışından elde edilen gelirle birlikte Elidor’un “Kendi Yolumuzda” projesi kapsamında burs desteği verdiği genç kadınların sayısı 246’ya yükseldi.
20.12.2021Ekonomi
Yeni yıl pazarı açıldı
Yeni yıl pazarı açıldıMüzikten alışverişe, tasarımdan tiyatro oyunlarına kadar geniş bir yelpazede etkinlik seçeneği sunan Akasya, TOG iş birliğiyle 2021 yılının son günlerini iyilik ile aydınlatmaya hazırlanıyor.
12.12.2021Pazar
‘Sen Gençsin, Güç Sensin’
‘Sen Gençsin, Güç Sensin’Eti’nin, Toplum Gönüllüleri Vakfı iş birliğiyle 16 gence destek verdiği ‘Sen Gençsin, Güç Sensin’ projesi, Wyndham Grand İstanbul’da tanıtıldı.
2.12.2021Cadde
Gençlerin hayallerine destek
Gençlerin hayallerine destekEti, ‘Sen Gençsin, Güç Sensin’ projesiyle gençleri hayallerinin peşinden koşmaları için cesaretlendiriyor. Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) işbirliğiyle yürütülen projeyle, bilim, kültür-sanat, sosyal sorumluluk ve spor alanlarında bu yıl desteklenecek 16 genç belirlendi. Projeye kabul edilen gençlere mentorluk ve hibe desteği sağlanacak.
1.12.2021Ekonomi
Pembe Saçlı Kız Kadıköy Meydanı’nda
Pembe Saçlı Kız Kadıköy Meydanı’ndaDr. Elanur Yılmaz’ın sosyal medyada ‘DedimOlabilir’ etiketini kullanarak paylaştığı, yıllar önce yarım kalan hayalindeki pembe saçlı kız resmi Kadıköy Meydanı’nda dev bir duvar resmi olarak tamamladı.
27.11.2021Gündem
Öğrenciye can suyu: Burslar
Öğrenciye can suyu: BurslarÜniversiteler açılırken öğrencileri de burs telaşı sardı. Barınma ücretlerindeki artış bursları daha değerli hale getirirken 1500 TL’ye kadar çıkan maddi yardımlar, öğrenciler için adeta can suyu oluyor.
15.09.2021Eğitim
Kadınlara tavsiyeler
Kadınlara tavsiyelerElidor Kendi Yolumuzda projesi rol modellerinden Zeynep Bastık ve Meriç Aral, Elidor&TOG Kendi Yolumuzda Projesi Bursu’ndan faydalanan kadınlar için düzenlenen Toplumsal Cinsiyete Dayalı Şiddet/Flört Şiddeti konulu webinar’a katıldı.
11.09.2021Cadde
GSK Türkiye’den orman yangınlarından etkilenen bölge halkına hayvancılık desteği
GSK Türkiye’den orman yangınlarından etkilenen bölge halkına hayvancılık desteğiGSK Türkiye, Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) iş birliğinde, hayvancılıkla geçimini sağlayan yöre halkının orman yangınları sonucu gördüğü zararları telafi etmek üzere toplam 900 bin TL destek verecek.
18.08.2021Ekonomi
STK’lara yarattığı kaynak 1 milyon TL’yi aştı
STK’lara yarattığı kaynak 1 milyon TL’yi aştıTrendyol’un, Sepette İyilik hareketi ile 31 sivil toplum kuruluşunun ürünlerini platformda tek bir çatı altında toplayarak, bugüne kadar bu ürünlerin satışlarından sivil toplum kuruluşlarına yarattığı kaynak 1 milyon TL’yi aştı.
8.06.2021Vitrin
Toy Eş Anlamlısı Nedir? Toy Kelimesinin Eş Enlamı Olan Sözcükler
Toy Eş Anlamlısı Nedir? Toy Kelimesinin Eş Enlamı Olan Sözcükler9. yüzyıldan bu yana literatürde olan toy kelimesi öz Türkçedir. Genellikle çocuklar ve gençler için kullanılan bu kelime, bir işte ya da uğraşta henüz yeteri kadar deneyim kazanmamış olan kimse anlamına gelir. Eski metinlerde ''tog'' şeklinde geçen sözcüğün birden fazla eş anlamlısı vardır. Toy eş anlamlısı nedir? İşte, merak edilen tüm detaylar.
29.04.2021Eğitim
Hayallere giden yolda destek
Hayallere giden yolda destekToplum Gönüllüleri Vakfı(TOG), online eğitim platformu Udemy ve Elidor’un ‘Kendi Yolumuzda’ projesi, genç kadınları hayallerine giden yolda eğitimle desteklemek için hayata geçti.
12.03.2021Gündem
Öğrenciler işsiz kaldı burslara talep arttı
Öğrenciler işsiz kaldı burslara talep arttıEğitim masraflarını karşılamak amacıyla kimi garsonluk kimi anketörlük yapıyordu. Okurken çalışan öğrenciler, pandemiyle birlikte işsiz kaldı. Önceki yıllara göre burs arayan öğrenci sayısı artarken gelirleri düşen bazı kurumlar ise burs vermeyi kesti.
24.02.2021Eğitim
Geleceğin liderlerine eğitim bursu verecek
Geleceğin liderlerine eğitim bursu verecekTrendyol üniversite öğrencilerini desteklemek amacıyla ‘Trendyol & TOG Eğitim Bursu’ programını başlattı. Değerlendirmeler sonucunda programa katılacak üniversite öğrencilerine hazırlıktan başlayarak son sınıfa kadar 5 yıl boyunca karşılıksız burs verilecek.
3.02.2021Ekonomi
Trendyol ve Toplum Gönüllüleri Vakfı’ndan geleceğin liderlerine eğitim bursu
Trendyol ve Toplum Gönüllüleri Vakfı’ndan geleceğin liderlerine eğitim bursuTrendyol TOG işbirliği ile üniversite öğrencilerini desteklemek amacıyla Trendyol & TOG Eğitim Bursu’nu hayata geçirdi. Trendyol, burs programı ile hazırlık dahil üniversite eğitimi boyunca başarılı öğrencilerin yanında olacak. Geleceğin liderleri olan gençlere her zaman büyük önem verdiklerini belirten Trendyol Kurucusu ve CEO’su Demet Mutlu “Ülkemizin geleceği olan gençleri desteklemeyi sorumluluğumuz olarak görüyoruz” dedi.
1.02.2021Vitrin
Küçükyumuk Ailesi ölümsüzleşiyor
Küçükyumuk Ailesi ölümsüzleşiyorDepremde Doğanlar Apartmanı enkazının altında kalarak hayatını kaybeden Küçükyumuk Ailesi, hatıra ormanında yaşayacak. TOG da, üniversiteli gençler için burs oluşturacak
14.11.2020Ege
Bir sarılmayı özledik bir de kebap yemeyi
Bir sarılmayı özledik bir de kebap yemeyiYemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın, yeni normalde kebap satışının rekor kırdığını belirterek, “Pandemide bir sevdiklerimize sarılmayı özledik, bir de kebabı. Bu satışlarımıza yansıdı” dedi
13.10.2020Ekonomi
‘Dünyayı iyilik kurtaracak!’
‘Dünyayı iyilik kurtaracak!’Bodrum Gürece’de faaliyete başlayan ‘İyilik Atölyesi’nde yerel kalkınmaya destek olmak amacıyla hazırlanan sakajewa kolyelerden elde edilecek gelir, TOG’a bağışlanacak
20.06.2020Cadde
‘Yüzde 46’sı, iş yaşamında yok’
‘Yüzde 46’sı, iş yaşamında yok’Yaşar Üniversitesi Avrupa Birliği (AB) Jean Monnet Göç Kürsüsü ve Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) ortaklığında ‘Genç Mültecileri Destekleme Programı’ kapsamında, Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu’nun (UNFPA Türkiye) finansal desteğiyle ‘Türkiye’deki Genç Mültecilerin Durum ve İhtiyaç Analizi’ raporu hazırlandı.
19.06.2020Ege

Benzer Haber Etiketleri

Tog ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.