Türgev

Türgev

Son dakika TÜRGEV haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan TÜRGEV gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan TÜRGEV haber sayfamızda...

Türgev

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 182 türgev haberi bulunmuştur.
Erdoğan: Ekonomik istikrar mücadelemizi zaferle neticelendireceğiz
Erdoğan: Ekonomik istikrar mücadelemizi zaferle neticelendireceğizCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İbn Haldun Üniversitesinin mezuniyet törenine katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada, "Salgın döneminde sağlık ve üretim gücümüzü test ettik. Rusya-Ukrayna savaşıyla bölgesel krizler karşısındaki dayanıklılığımızı gördük. Kur, faiz, enflasyon şeytan üçgeninde sıkıştırıldığımız ekonomik istikrar mücadelemizi de inşallah zaferle neticelendireceğiz." ifadelerini kullandı.
24.07.2022Siyaset
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suriye'deki iki hedefi duyurdu
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suriye'deki iki hedefi duyurduCumhurbaşkanı Erdoğan, güvenli bölge oluşturulması için yeni bir safhaya geçildiğini duyurarak 2 hedefi açıkladı. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'na 10 soru da yönelten Erdoğan, "Bu delikanlılığı yaparsa kendisini muhatap almaya başlarım." ifadelerini kullandı.
1.06.2022Siyaset
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’ndan Bahçeli’ye jet yanıt: Hapisten korksak cesur olmazdık
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’ndan Bahçeli’ye jet yanıt: Hapisten korksak cesur olmazdıkBahçeli’nin grup konuşmasında kendisine yönelik sarf ettiği sözlere yanıt veren Kılıçdaroğlu, “Birisi beni hapse göndermekle tehdit etmiş. Feriştahınız gelse bize diz çöktüremez. Kimsiniz siz? ” dedi.
1.06.2022Siyaset
Erdoğan, 27 Mayıs’ın yıldönümü etkinliğinde muhalefete seslendi: Aklınızı başınıza alın, ihaneti bırakın
Erdoğan, 27 Mayıs’ın yıldönümü etkinliğinde muhalefete seslendi: Aklınızı başınıza alın, ihaneti bırakınYeni adı ‘Demokrasi ve Özgürlükler Adası’ olan Yassıada’da konuşan Erdoğan, “Ülkenize ve milletinize ihanet derecesine varan söylemlerinizi, davranışlarınızı, provokasyonlarınızı artık bir kenara bırakın, aklınızı başınıza alın” dedi.
28.05.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kur ve enflasyon mesajı: Üstesinden geleceğiz
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kur ve enflasyon mesajı: Üstesinden geleceğizCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, DEİK Merkez Ofisi Açılışı ve Ustalara Saygı Ödül Töreni'nde konuşma yaptı. Kur ve enflasyon konusunda 'Üstesinden geleceğiz' mesajı veren Erdoğan, 'Bu süreçte istihdamı, üretimi, ihracatı koruyarak hiçbir insanımızın çöküşüne izin vermeyeceğiz. Bir yandan insanlarımızın günlük hayatlarını etkileyen fiyat artışlarının önüne geçerek, bir taraftan gelirleri artırarak gelir seviyesindeki düşüşün derhal önüne geçeceğiz.' dedi.
27.05.2022Siyaset
Kılıçdaroğlu'nun iddialarına Erdoğan böyle cevap verdi: Bay Kemal'in söylediğinden farkı var mı?
Kılıçdaroğlu'nun iddialarına Erdoğan böyle cevap verdi: Bay Kemal'in söylediğinden farkı var mı?Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Demokrasi ve Özgürlükler Adası'ndaki Adnan Menderes Kongre Merkezi'nde 27 Mayıs Darbesi'nin 62. yılı vesilesiyle düzenlenen "Yassıada Mahkemesi Yargılanıyor" temalı anma programında önemli açıklamalarda bulundu. Programda tarihi belgeyi gösteren Erdoğan, Kılıçdaroğlu'nun iddialarıyla ilgili 'Bay Kemal'in geçen akşam söylediğinden farkı var mı? Aynı değil mi?' dedi.
27.05.2022Haberler
Kılıçdaroğlu'nun iddialarına Erdoğan böyle cevap verdi: Bay Kemal'in söylediğinden farkı var mı?
Kılıçdaroğlu'nun iddialarına Erdoğan böyle cevap verdi: Bay Kemal'in söylediğinden farkı var mı?Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Demokrasi ve Özgürlükler Adası'ndaki Adnan Menderes Kongre Merkezi'nde 27 Mayıs Darbesi'nin 62. yılı vesilesiyle düzenlenen "Yassıada Mahkemesi Yargılanıyor" temalı anma programında önemli açıklamalarda bulundu. Programda tarihi belgeyi gösteren Erdoğan, Kılıçdaroğlu'nun iddialarına tepki göstererek 'Bay Kemal'in geçen akşam söylediğinden farkı var mı? Aynı değil mi?' dedi.
27.05.2022Siyaset
AK Parti'li Canbey'den Kılıçdaroğlu'na: Ucuz numaralar
AK Parti'li Canbey'den Kılıçdaroğlu'na: Ucuz numaralarAK Parti Balıkesir Milletvekili Dr. Mustafa Canbey, "6’lı masadaki adaylık krizi sonrasında, partisi içindeki krizleri de çözemeyen Kılıçdaroğlu, arzuladığı cumhurbaşkanı adaylığını öne çıkarabilmek için bu gibi ucuz numaralarla parti tabanına ve kamuoyuna mesaj vermeye çalışmaktadır" dedi.
26.05.2022Siyaset
Erdoğan, yasal yollara başvuracak
Erdoğan, yasal yollara başvuracakCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın avukatı Doç. Dr. Hüseyin Aydın, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanı’na yönelik “ABD’ye kaçacak” iddiasına karşı yasal yollara başvurulacağını açıkladı.
26.05.2022Siyaset
Kemal Kılıçdaroğlu'na tepki: 'Burası Kandil değil, Düzce'
Kemal Kılıçdaroğlu'na tepki: 'Burası Kandil değil, Düzce'Düzce'de temaslarını sürdüren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, iki kişinin "Burası Kandil değil, Düzce. Yanlış gelmişsin" tepkisiyle karşılaştı.
25.05.2022Gündem
Kılıçdaroğlu'nun iddialarıyla ilgili Erdoğan'ın avukatından açıklama: Yasal yollara başvurulacak
Kılıçdaroğlu'nun iddialarıyla ilgili Erdoğan'ın avukatından açıklama: Yasal yollara başvurulacakCumhurbaşkanı Erdoğan'ın avukatı Hüseyin Aydın, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun iddiaları nedeniyle aleyhinde yasal yollara başvurulacağını açıkladı.
25.05.2022Siyaset
Bakan Bozdağ: İftira, yalan ve çarpıtma, siyaset değil ahlaksızlıktır
Bakan Bozdağ: İftira, yalan ve çarpıtma, siyaset değil ahlaksızlıktırAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun açıklamalarına ilişkin, "İftira, yalan ve çarpıtma, siyaset yapma değildir, ahlaksızlıktır. İftira, yalan ve çarpıtma üzerine siyasetini bina edenler, bugüne kadar Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan'ı durdurmayı da yenmeyi de başaramadılar" dedi.
25.05.2022Siyaset
Kemal Kılıçdaroğlu'na TÜRGEV ve ENSAR vakıflarından yanıt
Kemal Kılıçdaroğlu'na TÜRGEV ve ENSAR vakıflarından yanıtCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun iddialarına TÜRGEV ve ENSAR vakıflarından yanıt geldi. Vakıflardan yapılan açıklamada, ABD'de bulunan TURKEN Vakfı'nın ne olduğu, ne iş yaptığı, yasalardaki hakkında detaylı bilgiler verildi.
25.05.2022Gündem
AK Parti'den Kılıçdaroğlu'nun iddialarına peş peşe sert tepkiler: Kara propaganda aygıtında üretildi
AK Parti'den Kılıçdaroğlu'nun iddialarına peş peşe sert tepkiler: Kara propaganda aygıtında üretildiCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanı Erdoğan ve ailesine yönelik açıklamalarına peş peşe sert tepkiler geldi.
25.05.2022Siyaset
Son dakika: Erdoğan'dan ağırlaştırılmış müebbet cezası alan Kavala açıklaması: Bu adam Türkiye'nin Soros'uydu
Son dakika: Erdoğan'dan ağırlaştırılmış müebbet cezası alan Kavala açıklaması: Bu adam Türkiye'nin Soros'uyduGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul’da STK temsilcileri ile iftar programında açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gezi olaylarına ilişkin verilen mahkeme kararı hakkındaki eleştirilere sert cevap vererek, “En son bir zat ile ilgili verilen karar bazı çevreleri rahatsız etti. Bu adam Türkiye’nin Soros’uydu. Bu adam Gezi olaylarının perde arkası koordinatörüydü.” dedi. Erdoğan "Çevreciliğin destanını bu ülkede biz yazdık. Bizler 5 milyon civarında fidan, ağaç dikerek bunu yaptık" ifadelerine yer verdi.
27.04.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan TÜRGEV heyetini kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan TÜRGEV heyetini kabul ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) heyetini kabul etti.
27.04.2022Siyaset
‘Haksızlığa karşı çıkmak görevim’
‘Haksızlığa karşı çıkmak görevim’CHP lideri Kılıçdaroğlu, randevu talebine yanıt verilmeyince, Milli Eğitim Bakanlığı önünde yaptığı açıklamada "Bir haksızlık, bir hukuksuzluk varsa buna karşı çıkmak benim insani görevimdir. Bir feryadı dile getirdim" dedi.
31.12.2021Siyaset
'Benim kitabımda geri adım yok'
'Benim kitabımda geri adım yok'Büyükelçiler konusunda attığı adımı gövde gösterisi için değil, büyükelçilerin Türkiye’nin iç işlerine müdahil olmaması için attığını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, ‘geri adım attı’ ifadelerine de “Ben nasıl geri adım attım? Ben taarruzdayım. Benim kitabımda geri adım atmak yok” karşılığını verdi.
28.10.2021Siyaset
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 10 büyükelçi açıklaması: Ben taarruzdayım
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 10 büyükelçi açıklaması: Ben taarruzdayımCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan ziyareti dönüşü gazetecilere gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Bazı ABD gazetelerinin, "Erdoğan krizden kaçtı, geri adım attı" haberlerini değerlendiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Ben nasıl geri adım attım? Ben taarruzdayım. Benim kitabımda geri adım atmak yok.' dedi.
27.10.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'dan 2022 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonu'nda önemli açıklamalar
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'dan 2022 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonu'nda önemli açıklamalarCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Faiz lobileriyle geçmişte nasıl mücadele ettiysek, kangren haline gelen IMF borçlarını nasıl sıfırladıysak, küresel dünyada yaşanan emtia-enerji kaynaklı yüksek fiyat dalgalanmalarına karşı en yüksek en etkin mücadeleyi vererek yine Cumhurbaşkanımız liderliğinde biz başaracağız." dedi.
26.10.2021Ekonomi
İstinaf, İBB'nin TÜRGEV yurtlarına ilişkin aldığı kararı iptal eden mahkeme kararını hukuka uygun buldu
İstinaf, İBB'nin TÜRGEV yurtlarına ilişkin aldığı kararı iptal eden mahkeme kararını hukuka uygun bulduİstanbul Bölge İdare Mahkemesi 6. İdare Dava Dairesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin (İBB), TÜRGEV yurtlarına ilişkin aldığı "sözleşmenin feshedilmesi" karanını iptal eden yerel mahkeme kararını hukuka uygun buldu.
2.10.2021Gündem
'Arzu ettiğimiz ilerlemeyi sağlayamadık' deyip ekledi: Topyekün bir reform gerekiyor
'Arzu ettiğimiz ilerlemeyi sağlayamadık' deyip ekledi: Topyekün bir reform gerekiyorGelen bir son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İbn Haldun Üniversitesi Külliyesi Açılış Töreni'nde konuştu. "Samimi bir muhasebeyle geçtiğimiz 18 yılda her alanda, tarihi eserlere ve hizmetlere imza attığımızı ama eğitim ve öğretimde, kültürde arzu ettiğimiz ilerlemeyi sağlayamadığımızı düşünüyorum." diyen Erdoğan, topyekün bir eğitim öğretim reformu yapılması gerektiğini belirtti.
19.10.2020Haberler
'Arzu ettiğimiz ilerlemeyi sağlayamadık' deyip ekledi: Topyekün bir reform gerekiyor
'Arzu ettiğimiz ilerlemeyi sağlayamadık' deyip ekledi: Topyekün bir reform gerekiyorGelen bir son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İbn Haldun Üniversitesi Külliyesi Açılış Töreni'nde konuştu. "Samimi bir muhasebeyle geçtiğimiz 18 yılda her alanda, tarihi eserlere ve hizmetlere imza attığımızı ama eğitim ve öğretimde, kültürde arzu ettiğimiz ilerlemeyi sağlayamadığımızı düşünüyorum." diyen Erdoğan, topyekün bir eğitim öğretim reformu yapılması gerektiğini belirtti.
19.10.2020Siyaset
İstanbul Sözleşmesi masaya yatırılacak
İstanbul Sözleşmesi masaya yatırılacakAK Parti’de İstanbul Sözleşmesine dair yaşanan tartışmalar ve farklı bakış açıları önümüzdeki hafta toplanacak MYK’da kapsamlı olarak ele alınacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konunun daha da uzatılmadan kararın verilmesini istediği ifade ediliyor.
5.08.2020Siyaset
Akşener’den “FETÖ’cü” açıklaması: İftirayı atanlar  gereğini yapsınlar
Akşener’den “FETÖ’cü” açıklaması: İftirayı atanlar gereğini yapsınlarİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, dün Haber Global TV’de gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu, soruları yanıtladı.
25.04.2020Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

Türgev ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.