Üçlü

Üçlü

Son dakika üçlü haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan üçlü gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan üçlü haber sayfamızda...

Üçlü

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 10.869 üçlü haberi bulunmuştur.
Çeyiz Listesi 2022: Gelin-Damat Çeyizinde Olması Gerekenler
Çeyiz Listesi 2022: Gelin-Damat Çeyizinde Olması GerekenlerHer çift evlenmeden önce çeyiz hazırlığında bulunur. Hayatlarını birlikte idame ettirecek çiftlerin evinde bulunması gereken eşyalardır. Çeyiz listesindeki eşyalar erkek veya kadınlar için eski dönemlerde her ne ayrı olsa da günümüzde gelin ve damat tarafından ortak olarak alınır. Her evde bulunması gereken bu listede salondan mutfağa, banyodan yatak odasına kadar pek çok eşya bulunmaktadır. Pek çok çiftin evlenmeden önce almaya çalıştığı bu eşya listesi oldukça kabarık olduğundan dolayı eksik kalanlar da olabiliyor. 2022 detaylı mutfak, banyo, salon erkek ve kız eksiksiz çeyiz listesi için içeriğimize göz atabilirsiniz.
26.01.2022Yaşam
Ornitorenk (Platypus) Nedir? Ornitorenk Nerede Yaşar, Özellikleri Nelerdir?
Ornitorenk (Platypus) Nedir? Ornitorenk Nerede Yaşar, Özellikleri Nelerdir?Diğer adları Platypus veya gagalı memeli olan Ornitorenk yarı-deniz memelisidir. Avustralya ve Tasmanya'ya özgü bir tür olan ornitorenk 1977 yılında keşfedilmiştir. Yumurtlayan bir memeli olma özelliği ile dikkat çeker. Ördek gagası, kunduz kuyruğu ve perdeli ayaklara sahiptir. Bilim insanları tarafından özellikleri nedeniyle ilgi gösterdiği bir hayvan türü olmuştur. Ornitorenk eşsiz yapıları nedeniyle Avustralya’nın en belirgin sembollerinden bir tanesi olmuştur. Ornitorenk nerede yaşar ve özellikleri nelerdir? “Ornitorenk (Platypus) Nedir?” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
26.01.2022Doğa ve Çocuk
ABD'de korkunç cinayet! Türk öğretmen öldürüldü
ABD'de korkunç cinayet! Türk öğretmen öldürüldüABD’de yaşayan Türk öğretmen Bengü Beachley boşanmak üzere olduğu eşi John Beachley tarafından öldürüldü. Saldırıda Bengü Beachley’in annesini de yaralayan gözü dönmüş koca, en son kendisini de vurarak intihar etti. Dehşet verici olayın detayları yetkililer tarafından araştırılıyor.
26.01.2022Dünya
General Mobile’dan yeni cep telefonu ailesi
General Mobile’dan yeni cep telefonu ailesiGeneral Mobile, GM 22 ailesini ve GM Watch modellerini kullanıcıların beğenisine sundu.
26.01.2022Ekonomi
Saatlerin Anlamı 2022: Çift, Ters ve Aynı Denk Gelen Saat Anlamı Nedir?
Saatlerin Anlamı 2022: Çift, Ters ve Aynı Denk Gelen Saat Anlamı Nedir?Hayat döngüsü içerisinde önemli yere sahip olan saatler günde 24 kez çift, 13 kez ise ters saatlere denk gelir. Bu saatlerin bir anlamı bulunuyor. Saatlerin anlamı birçok kişi tarafından saat falı olarak da bilinir. Aşk, iş özel hayat ile ilgili yorumların yapıldığı bu saatlerin anlamı çift, ters ve üçlü olmasına göre farklılık gösteriyor. Saatlerin anlamı akrep ve yelkovanın denk geldiği saatlere göre yorumlanır. Çift saatler daha olumlu bir anlam taşırken ters saatler olumsuzdur. Çift saatler 19.19, 20.20, 21.21, 22.22 ters saatler ise 04.40, 05.50, 10.01, 12.21, 13.31 şeklindedir. Üçlü saatler ise 01.11, 02.22, 03.33 vb. şeklindedir. Saatlerin anlamı 2022 içeriğimizden çift, ters, yansıma, aynı, üçlü saatlerin anlamını ve saat falı yorumlarını detaylı açıklamaları ile birlikte okuyabilirsiniz.
25.01.2022Yaşam
Kaş düşüklüğünün tedavisinde hangi işlemler tercih edilebilir?
Kaş düşüklüğünün tedavisinde hangi işlemler tercih edilebilir?Yaşlanmanın en büyük belirtilerinden biri de kaş düşüklüğüdür. Kaş düşmesi sonucu kişiyi olduğundan daha yaşlı ve mutsuz gösterebilir. Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ufuk Askeroğlu, kaş düşüklüğünü ortadan kaldırmak için uygulanan yöntemleri sizler için anlatıyor.
25.01.2022Estetik
Botoks uygulamalarında bildiğiniz yanlışlar, bilmediğiniz doğrular
Botoks uygulamalarında bildiğiniz yanlışlar, bilmediğiniz doğrularBotulinum toksini yani botoks, Clostridium botulinum bakterisi tarafından elde edilen doğal saflaştırılmış bir proteindir. Kırışıklıkların tedavisi, yüz şekillendirme, aşırı terleme ve migren tedavisi gibi birçok alanda güvenli bir şekilde kullanılmaktadır. Botoks, kasların kasılmasına neden olan sinir sinyallerini geçici olarak bloke ederek, tekrarlayan yüz hareketlerinden kaynaklanan çizgileri ve kırışıklıkları düzeltir. Tüm dünyada uygulanan en popüler ameliyatsız estetik prosedürlerden biridir. Medikal Estetik Doktoru Elif Gürbüz, botoks enjeksiyonunun medikal estetikte bilmediğiniz kullanım alanları hakkında önemli bilgiler verdi.
26.01.2022Estetik
Kullanıcı Adları – Instagram, Twitter, TikTok için En Güzel, Komik, İngilizce ve Türkçe Nickler
Kullanıcı Adları – Instagram, Twitter, TikTok için En Güzel, Komik, İngilizce ve Türkçe NicklerKullanıcı adları özellikle Instagram, Facebook, Instagram, Twitter, TikTok gibi sosyal medya platformları, oyun ve forumlarda sıklıkla kullanılır. Kişinin profilini yansıtan bu kullanıcı adları bir bakıma internet kimlidir. Bu yüzden kullanıcı adı belirlerken bazı unsurlara dikkat edilmelidir. İşletmeler için açılan hesaplarda ise kitlenizi belirlemede yardımcı bir unsurdur. En güzel, cool, komik, İngilizce ve Türkçe kullanıcı adı önerileri için “Kullanıcı Adları” içeriğimize göz atabilirsiniz.
25.01.2022Teknoloji
7. Sınıf İngilizce Ders Kitabı Cevapları MEB Yayınları 2021-2022
7. Sınıf İngilizce Ders Kitabı Cevapları MEB Yayınları 2021-2022İngilizce dersi ortaokul öğrencilerinin alması gereken derslerden bir tanesidir. Ancak öğrencilerin okul dışında hayat boyu ihtiyaç duyacağı alanlardandır. İngilizce ders konuları sınıf derecesine göre değişiklik gösterir. Konular MEB tarafından açıklanan müfredata göre düzenlenmektedir. MEB yayınları 7. sınıf İngilizce ders kitabında da toplamda 9 ünite bulunmaktadır. Bu ünitelerde öğrencilerin konuşma, yazma ve okuma yeteneklerini geliştirecek pek çok etkinlik ve alıştırmalar bulunur. 2021-2022 MEB yayınları 7. sınıf İngilizce ders kitabı cevaplarını içeriğimizden öğrenebilirsiniz.
24.01.2022Eğitim
Zirvedeki manastır
Zirvedeki manastırHatay’ın Samandağ ilçesinde Akdeniz’e hâkim bir zirvede bulunan Aziz Simon Manastırı, münzevi hayatın izlerini taşıyor. İnanç turizmi için önemli bir merkez olan manastır, doğasıyla da ilgi çekiyor.
24.01.2022Arkeoloji
Takma İsimler 2022: İnstagram için Etkileyici, Tatlı, Güzel Takma Lakaplar
Takma İsimler 2022: İnstagram için Etkileyici, Tatlı, Güzel Takma LakaplarÖzellikle sanal dünyada ve sosyal ortamda sıkılıkla duyduğumuz terimlerden birisi de takma isimlerdir. Genellikle takın arkadaşlar ve kişinin kendi karakteri, görünüşü, kariyeri gibi özelliklerine uygun takma lakaplar verilir. Şaka amacıyla verilen takma isimler İnstagram, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya ağlarında da kullanılmaktadır. Özellikle oyun sektöründe takma isimler tercih edilir. Oyuncular kendilerine uygun etkileyici, havalı ve en güzel ismi vermek isterler. İngilizce veya Türkçe fark etmeksizin lakaplar kişinin insanlarda oluşturduğu etkiye katkı sağlamaktadır. İnstagram için etkileyici, tatlı, güzel takma lakaplar arıyorsanız “Takma İsimler” içeriğimize göz atabilirsiniz.
23.01.2022Yaşam
Altı yıl süren dolmakalem incelemesi
Altı yıl süren dolmakalem incelemesiMüzik uçlu bir dolmakalem, Haruki Murakami veya Sailor Professional Gear Slim ile geçen olağanüstü yıllar.
23.01.2022Gündem
Kıbrıs’ta yeniden koalisyon hükümeti beklentisi hakim
Kıbrıs’ta yeniden koalisyon hükümeti beklentisi hakimKKTC yarın Cumhuriyet Meclisi’ne 50 temsilci seçmek üzere erken genel seçimlere gidiyor. Seçimi Milliyet’e değerlendiren Kıbrıslı gazeteciler Rasıh Reşat ve Ahmet Tolgay, ufukta yine bir koalisyon hükümeti beklendiğini, seçim heyecanının düşük olduğunu belirtti.
22.01.2022Dünya
‘Moral bozmayın sorunu çözeriz’
‘Moral bozmayın sorunu çözeriz’Konut Görevlileri Sendikası'nı ziyaret eden CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, "1 milyonu aşkın apartman görevlisi arkadaşıma seslenmek isterim; moralinizi bozmayın, sorunlarınızı çözmek benim boynumun borcudur" diye konuştu.
21.01.2022Siyaset
S-400'ler yola çıktı! Rusya tamamen gözünü kararttı
S-400'ler yola çıktı! Rusya tamamen gözünü kararttıKremlin'in Belarus'a S-400 hava savunma sistemleri yolladığı haberleri gündemi sarstı. Ukrayna'yı işgal etmesinin artık kaçınılmaz olduğu söylenen Rusya'nın, S-400'lerin ardından savaş jetlerini de göndereceği belirtildi.
21.01.2022Dünya
Senay Melek Kaya kimdir kaç yaşında? O Ses Türkiye Senay Melek Kaya hangi jürinin takımında?
Senay Melek Kaya kimdir kaç yaşında? O Ses Türkiye Senay Melek Kaya hangi jürinin takımında?Senay Melek Kaya kimdir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Bu akşam ekrana gelecek olan O Ses Türkiye yarı finalde yarışmacılar üçlü ve ikili düelloların ardından adlarını finale yazdırmak için mücadele edecek. Peki Senay Melek Kaya kimdir kaç yaşında hangi jürinin takımında yer alıyor?
20.01.2022Cadde
Bosna Hersek krizi için 3'lü buluşma
Bosna Hersek krizi için 3'lü buluşmaCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan dün Türkiye’ye resmi ziyarette bulunan Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vucic ile baş başa görüşmenin ardından 3. Yüksek Düzeyli İşbirliği Konseyi Oturumu’na başkanlık etti.
19.01.2022Siyaset
Son dakika: Sırbistan ile kritik imzalar atıldı! Erdoğan hedefi açıkladı: 5 milyar dolar!
Son dakika: Sırbistan ile kritik imzalar atıldı! Erdoğan hedefi açıkladı: 5 milyar dolar!Gelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vucic'in baş başa görüşmesinin ardından anlaşmalara imza atıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ortak basın toplantısında "Ticaret hacmimiz rekor kırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıl yüzde 34'e yakın bir artışla bu rakamı 2 milyar dolar seviyesine taşıdık. Hedefimiz 5 milyar doları yakalamaktır." ifadelerini kullandı. Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vucic ise "Türkiye'yle Ticaret hacmimiz tarihin en iyi ivmesini yakaladı" sözlerine yer verdi.
18.01.2022Siyaset
Aykut Edibali için Ankara'da tören
Aykut Edibali için Ankara'da törenAnkara'da vefat eden 19'uncu dönem milletvekili, Millet Partisi Genel Başkanı Aykut Edibali (80) için cenaze namazı kılındı, ardından TBMM'de tören düzenlendi.
15.01.2022Siyaset
Konya, Ahmet Çalık için yasta! Dijital tabelalara anlamlı mesaj
Konya, Ahmet Çalık için yasta! Dijital tabelalara anlamlı mesajKonya'da, yaşamını yitiren İttifak Holding Konyaspor'un başarılı stoperi Ahmet Çalık'ın (27) üzüntüsü yaşanıyor. Büyükşehir Belediyesi kentin farklı noktalarındaki dijital tabelalarda; 'Seni unutmayacağız' yazılı Ahmet Çalık'ın fotoğrafını yayınladı.
12.01.2022Konyaspor
Nestor El Maestro: “Bu sonuç bizim yolumuza devam etmemiz için güven verecek”
Nestor El Maestro: “Bu sonuç bizim yolumuza devam etmemiz için güven verecek”Göztepe Teknik Direktörü Nestor El Maestro, çok önemli bir galibiyet aldıklarını belirterek, “Bu sonuç bizim yolumuza devam etmemiz için güven verecek” dedi. Maestro, ellerinde bulunan kadronun ligde kalmak için yeterli olduğunu ifade ederek, transfer sezonu boyunca yeni gelişmeler yaşanabileceğini söyledi.
9.01.2022Futbol
Göztepe Teknik Direktörü Nestor El Maestro'dan transfer sözleri
Göztepe Teknik Direktörü Nestor El Maestro'dan transfer sözleriGöztepe Teknik Direktörü Nestor El Maestro, çok önemli bir galibiyet aldıklarını belirterek, “Bu sonuç bizim yolumuza devam etmemiz için güven verecek” dedi. Maestro, ellerinde bulunan kadronun ligde kalmak için yeterli olduğunu ifade ederek, transfer sezonu boyunca yeni gelişmeler yaşanabileceğini söyledi.
9.01.2022Göztepe
Almanya'da aşı zorunluluğu tartışılıyor
Almanya'da aşı zorunluluğu tartışılıyorOmicron varyantının hızla yayıldığı Almanya'da koalisyon ortağı Sosyal Demokrat Parti ile Yeşiller, aşı zorunluluğu kararının hızlı bir şekilde alınması yönündeki beklentileri frenledi.
9.01.2022Dünya
Eşyanın tabiatı
Eşyanın tabiatıKalemin iyisi zamanla kendi sesini bulur, size uyum sağlar ve size ait olduğunu gösterir
9.01.2022Gündem
Üçlü pişti
Üçlü piştiİrem Helvacıoğlu, İlayda Alişan ve Rachhel Araz, aynı elbiseyi giyerek pişti oldu.
8.01.2022Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Üçlü ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.