Wendy Sherman

Wendy Sherman

Son dakika Wendy Sherman haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Wendy Sherman gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Wendy Sherman haber sayfamızda...

Wendy Sherman

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 31 wendy sherman haberi bulunmuştur.
Son dakika... İngiltere'den 'Rus işgali' için uyarı! Siber saldırı tozu dumana kattı
Son dakika... İngiltere'den 'Rus işgali' için uyarı! Siber saldırı tozu dumana kattıKiev'in, devlet kurumlarının internet sitelerini çökerten büyük bir siber saldırıdan Vladimir Putin'i sorumlu tutmasının üzerine, Rusya'nın Ukrayna'yı işgal senaryosunun 'kaçınılmaz ve yakın' olmasından korkuluyor. İngiltere'den peş peşe açıklamalar ve uyarılar gelirken, Moskova siber saldırıya ilişkin iddiaları yanıtladı.
17.01.2022Dünya
Son dakika... Washington Post Bayraktar TB2'yi manşetten verdi! Moskova'yı alarma geçirdi...
Son dakika... Washington Post Bayraktar TB2'yi manşetten verdi! Moskova'yı alarma geçirdi...Washington Post gazetesi, Bayraktar TB2'yi manşetine taşıdı. ABD merkezli gazete dikkat çekici haberinde, "26 Ekim tarihinde, Bayraktar TB2 insansız hava aracından yapılan saldırı, Ukrayna'nın doğusunda yaklaşık sekiz yıldır devam eden çatışmalardan daha fazlasını temsil ediyordu." ifadelerini kullandı.
16.01.2022Dünya
Gündemdeki son gelişmeler nelerdi? | Haftayı Kaçırma Bülteni (10-16 Ocak 2021)
Gündemdeki son gelişmeler nelerdi? | Haftayı Kaçırma Bülteni (10-16 Ocak 2021)10-16 Ocak 2021 haftasında neler yaşandı? Gündemdeki son gelişmeleri kaçırdıysanız Milliyet.com.tr editörlerinin derlediği Haftayı Kaçırma bültenine bir göz atın...
14.01.2022Gündem
Son dakika... Harita yayınladılar! Bayraktar TB2 deniz aşırı uçtu
Son dakika... Harita yayınladılar! Bayraktar TB2 deniz aşırı uçtuSon dakika haberlere göre, ABD'nin Rus lider Putin'i hedef alan yaptırımları masaya getirmesi üzerine Moskova kimsenin beklemediği bir yanıt veriyor. Dahası ses hızının dokuz katına çıkabilen hipersonik Zircon füzeleri yüklenen savaş gemileri sahaya sürülüyor. Washington, Rusya'nın hamlesini 'kuru gürültü' olarak tanımladı. Rusya Savunma Bakanlığı'na yakın bir internet sitesinde ise dikkat çekici bir haber var. Haberde, Dalaman'dan kalkış yapan bir Bayraktar TB2 SİHA'nın Kırım kıyılarından geçerek Ukrayna'ya ait Zaporozhye askeri üssüne indiği ileri sürüldü.
14.01.2022Dünya
Gerilim düşmedi, arttı!
Gerilim düşmedi, arttı!NATO, Rusya'nın güvenlik taleplerini karşılamayı reddederken, gerilimi düşürmesi amaçlanan görüşmeler sonrası yapılan sert açıklamalarla kriz daha da büyüdü.
14.01.2022Dünya
ABD'ye göre Rusya ya diplomasiyi seçecek ya da Batı'yla karşı karşıya gelecek
ABD'ye göre Rusya ya diplomasiyi seçecek ya da Batı'yla karşı karşıya gelecekABD Dışişleri Bakan Yardımcısı Wendy Sherman, Brüksel'de yapılan ve ilerme sağlanamayan NATO-Rusya Konseyi toplantısı sonrası Kremlin'i uyardı. Wendy Sherman, Rusya'nın önünde iki seçenek olduğunu söyledi. Sherman, "Rusya ya diplomasiyi seçecek ya Batı'yla karşı karşıya gelecek" dedi.
13.01.2022Dünya
Son dakika... Putin'e yaptırım! İpler kopuyor
Son dakika... Putin'e yaptırım! İpler kopuyorSon dakika haberlere göre, Rusya ve NATO arasında üç yıl sonra gerçekleşen hassas toplantıdan sonuç çıkmadı, Washington'da ise Moskova'da deprem etkisi yaratan bir gelişme yaşandı. ABD, aralarında Rus lider Putin ve bankacılık sisteminin de yer aldığı çok geniş bir yaptırım paketini duyurdu. Kremlin'den yapılan ilk açıklamada, Washington'ın hamlesi 'çizgiyi aşmak' olarak tanımlandı.
13.01.2022Dünya
Cenevre’de ilerleme yok
Cenevre’de ilerleme yokABD Dışişleri Bakan Yardımcısı Wendy Sherman ve Rus mevkidaşı Sergey Ryabkov arasında Cenevre’de düzenlenen toplantıda Ukrayna konusunda ilerleme kaydedilemedi.
12.01.2022Dünya
Son dakika: Dünya gündeminde! Küresel kaos...Rusya reddetti
Son dakika: Dünya gündeminde! Küresel kaos...Rusya reddettiSon dakika haberlere göre, dünya medyası ABD ve Rusya arasındaki pazarlıkların çıkmaza girdiğini manşetten veriyor, İngiliz The Times gazetesi Moskova'nın asker çekme talebini reddettiğini yazıyor. Rus medyasındaki manşetler ise gözden kaçacak gibi değil.
11.01.2022Dünya
Dışişleri: Türkiye-ABD siyasi istişarelerinin sürdürülmesinde mutabık kalındı
Dışişleri: Türkiye-ABD siyasi istişarelerinin sürdürülmesinde mutabık kalındıDışişleri Bakan Yardımcısı Büyükelçi Sedat Önal ile ABD Dışişleri Bakan Yardımcısı Wendy Sherman başkanlığında heyetler arasındaki siyasi istişarelerde, istişarelerin düzenli olarak sürdürülmesinde mutabık kalındı.
18.09.2021Siyaset
ABD ile kritik görüşme! Bölgesel konular ele alındı
ABD ile kritik görüşme! Bölgesel konular ele alındıDışişleri Bakan Yardımcısı Sedat Önal, ABD'li mevkidaşı Wendy Sherman ile ikili ilişkilerin yanı sıra başta Afganistan, Suriye ve Libya olmak üzere bölgesel konuları görüştü.
17.09.2021Siyaset
ABD’ye diplomatik ziyaret
ABD’ye diplomatik ziyaretDışişleri Bakan Yardımcısı Sedat Önal, ABD’nin başkenti Washington’ı ziyaret ederek ikili görüşmelerde bulunacak.
16.09.2021Siyaset
Direniş ateşi yandı
Direniş ateşi yandıAfganistan’da Taliban’ın ülkeye hakim olmasının ardından Penşir bölgesinde başlayan direniş hareketi ivme kazandı. Dün çeşitli kentlerde çok sayıda genç Afgan, Taliban karşıtı protesto düzenledi.
19.08.2021Dünya
İlişkiler çıkmazda... Çin'den ABD'ye çağrı
İlişkiler çıkmazda... Çin'den ABD'ye çağrıÇin, ABD'nin iki ülke arasındaki ilişkileri çıkmaza soktuğunu bildirdi. Çin Dışişleri Bakan Yardımcısı Şie Fıng, ABD Dışişleri Bakan Yardımcısı Wendy Sherman'ın, Çin'in Tiencin kentine düzenlediği ziyarette yaptıkları görüşmeyi değerlendirdi.
26.07.2021Dünya
Kritik tarih! Rusya ve ABD yeninden masaya oturuyor
Kritik tarih! Rusya ve ABD yeninden masaya oturuyorRusya ve ABD heyetlerinin 28 Temmuz'da stratejik istikrar konusunu görüşeceği bildirildi. "Rus heyetine Rusya Dışişleri Bakan Yardımcısı Sergey Ryabkov, ABD heyetine de ABD Dışişleri Bakan Yardımcısı Wendy Sherman başkanlık edecek. Toplantıda, stratejik istikrarın korunması, güçlendirilmesi ve silah kontrolü ile ilgili konular ele alınacak."
23.07.2021Dünya
ABD'den Kuzey Kore'ye 'masaya dön' çağrısı
ABD'den Kuzey Kore'ye 'masaya dön' çağrısıABD, Kuzey Kore'deki salgın ve gıda arzı konusunda endişeli.
23.07.2021Dünya
Biden yönetiminden ikinci ziyaret
Biden yönetiminden ikinci ziyaretABD Başkanı Joe Biden yönetiminden Türkiye’ye ikinci ziyaret cuma günü gerçekleşecek.
2.06.2021Dünya
Son dakika... Sıcak gelişme! Yarın Türkiye'ye geliyor
Son dakika... Sıcak gelişme! Yarın Türkiye'ye geliyorSon dakika haberine göre, ABD'nin Birleşmiş Milletler Daimi Temsilcisi Greenfield, Haziran ayında Türkiye'yi ziyaret edecek. Büyükelçi Greenfield, ABD Dışişleri Bakan Yardımcısı Wendy Sherman'ın geçen haftaki ziyaretinin ardından, "Türkiye'ye gelecek ikinci üst düzey ABD'li yetkili" olacak.
1.06.2021Dünya
Çavuşoğlu: 'ABD’nin Türkiye ile yakın çalışma arzusu var'
Çavuşoğlu: 'ABD’nin Türkiye ile yakın çalışma arzusu var'Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ABD ile görüş ayrılığı olan konuların devam etmesine rağmen Biden yönetiminin Türkiye ile yakın çalışma arzusunda olduğunu söyledi. Çavuşoğlu, “Biden telefonda Cumhurbaşkanımıza ‘Siz de istiyorsanız biz sizinle yakından çalışmak istiyoruz’ dedi. Ama var olan sorunları aşmamız lazım aynı zamanda.” dedi. Dışişleri Bakan Yardımcısı Sedat Önal da ABD Dışişleri Bakan Yardımcısı Wendy Sherman ile yaptığı görüşmeyi “ciddi ve yapıcı tutum içinde” sözleriyle değerlendirirken, “Afrika’da artan bir görünürlüğümüz ve kapasitemiz var. ABD ile orada da bir potansiyel görüyoruz. İlişkileri sektörel bazda da arttıracağız, fikir birliğine vardık.” dedi.
31.05.2021Dünya
Sözcü Kalın, ABD'li Bakan Yardımcısı Sherman'ı kabul etti
Sözcü Kalın, ABD'li Bakan Yardımcısı Sherman'ı kabul ettiSon dakika gelen habere göre; Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Büyükelçi İbrahim Kalın'ın ABD Dışişleri Bakan Yardımcısı Wendy Sherman'la gerçekleştirdiği görüşmede, ikili ilişkiler ve bölgesel meseleler kapsamlı şekilde ele alındı.
29.05.2021Siyaset
Sherman: Verimli  bir görüşme oldu
Sherman: Verimli bir görüşme olduDışişleri Bakan Yardımcısı Büyükelçi Sedat Önal ile ABD Dışişleri Bakan Yardımcısı Wendy Sherman’ın başkanlıklarında önceki gün Ankara’da yapılan siyasi istişarelerde, Türkiye ve ABD ilişkilerinin stratejik niteliği teyit edildi.
29.05.2021Siyaset
ABD'li Bakan Yardımcısı Sherman, Anıtkabir'i ziyaret etti
ABD'li Bakan Yardımcısı Sherman, Anıtkabir'i ziyaret ettiABD Dışişleri Bakan Yardımcısı Wendy Sherman, Anıtkabir'i ziyaret etti.
28.05.2021Dünya
Dışişleri: Türkiye-ABD ilişkilerinin stratejik niteliği teyit edildi
Dışişleri: Türkiye-ABD ilişkilerinin stratejik niteliği teyit edildiDışişleri Bakan Yardımcısı Büyükelçi Sedat Önal'la ABD Dışişleri Bakan Yardımcısı Wendy Sherman'ın başkanlıklarında dün Ankara'da yapılan siyasi istişarelerde, Türkiye ve ABD ilişkilerinin stratejik niteliğinin teyit edildiği ve terörizmle mücadelenin öneminin vurgulandığı bildirildi.
28.05.2021Siyaset
Kritik AB-ABD zirvesinin tarihi belli oldu
Kritik AB-ABD zirvesinin tarihi belli olduAvrupa Birliği (AB) yönetimi ile ABD Başkanı Joe Biden'ı bir araya getirecek AB-ABD Zirvesi'nin 15 Haziran'da Brüksel'de yapılacağı bildirildi.
26.05.2021Dünya
Son dakika: ABD ile Türkiye arasında kritik görüşme yarın
Son dakika: ABD ile Türkiye arasında kritik görüşme yarınDışişleri Bakan Yardımcısı Büyükelçi Sedat Önal ile ABD Dışişleri Bakan Yardımcısı Wendy Sherman’ın başkanlıklarında yarın Ankara’da siyasi istişareler gerçekleştirilecek.
26.05.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Wendy Sherman ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.