Geri Dön
SiyasetABD ile kritik görüşme! Bölgesel konular ele alındı

ABD ile kritik görüşme! Bölgesel konular ele alındı

Dışişleri Bakan Yardımcısı Sedat Önal, ABD'li mevkidaşı Wendy Sherman ile ikili ilişkilerin yanı sıra başta Afganistan, Suriye ve Libya olmak üzere bölgesel konuları görüştü.

ABD ile kritik görüşme! Bölgesel konular ele alındı

ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Ned Price, Önal ile Sherman arasında Washington'da 2021 ABD-Türkiye Yüksek Düzeyli Siyasi Diyaloğu kapsamında yapılan toplantıya ilişkin yazılı bir açıklama yaptı.

Açıklamaya göre Önal ile Sherman, Türk-Amerikan ilişkilerinin önemini vurguladıkları görüşmede, iki NATO müttefikinin ortak alanlardaki iş birliğini derinleştirme çabalarını ve ortak endişeler konusundaki yaklaşımlarını ele aldı.

Daha sonra Türk ve Amerikan heyetlerinin de katılımıyla başta Afganistan, Suriye ve Libya olmak üzere bölgesel konuların da ele alındığı kaydedildi.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Dikkat! Uzmanlar açıkladı: "Gizlilik sözleşmesi" tuzağına düşmeyinDijitalleşmenin iyiden iyiye hızlandığı günümüzde, kişisel verilerin korunması da bir o kadar zorlaşıyor. Öyle ki telefonlara indirilen birçok uygulamada yer alan kullanıcı sözleşmesini kabul etmek bile kişisel bilgilerin elde edilmesine olanak sağlıyor. Ancak uzmanlar, sözleşme ile bile olsa kişisel verilerin izinsiz paylaşılmasının suç olduğuna dikkat çekiyor.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler