Who

Who

Son dakika WHO haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan WHO gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan WHO haber sayfamızda...

Who

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 4.247 who haberi bulunmuştur.
Biden: 'Şimdilik' kapanma olmayacak
Biden: 'Şimdilik' kapanma olmayacakABD Başkanı Joe Biden, Omicron varyantının endişe kaynağı olduğunu ancak paniğe gerek olmadığını söyledi.
30.11.2021 Dünya
Biden'ın danışmanı: ABD Omicron'la mücadeleye hazır olmalı
Biden'ın danışmanı: ABD Omicron'la mücadeleye hazır olmalıABD, koronavirüsün Güney Afrika’da ortaya çıkan yeni varyantı Omicron ile mücadeleye hazırlanıyor. ABD Ulusal Sağlık Enstitüsü Bulaşıcı Hastalıklar Merkezi Başkanı ve Başkan Joe Biden’ın sağlık danışmanı Anthony Fauci, Amerikalılar’ın Omicron’la mücadeleye hazır olması gerektiğini söyledi ancak henüz hangi adımların atılması gerektiğini ve yeni bir kapanmanın gerekip gerekmeyeceğini söylemek için erken olduğunu belirtti.
29.11.2021Dünya
7. Sınıf İngilizce Ders Kitabı Cevapları MEB Yayınları 2021-2022
7. Sınıf İngilizce Ders Kitabı Cevapları MEB Yayınları 2021-2022İngilizce dersi ortaokul öğrencilerinin alması gereken derslerden bir tanesidir. Ancak öğrencilerin okul dışında hayat boyu ihtiyaç duyacağı alanlardandır. İngilizce ders konuları sınıf derecesine göre değişiklik gösterir. Konular MEB tarafından açıklanan müfredata göre düzenlenmektedir. MEB yayınları 7. sınıf İngilizce ders kitabında da toplamda 9 ünite bulunmaktadır. Bu ünitelerde öğrencilerin konuşma, yazma ve okuma yeteneklerini geliştirecek pek çok etkinlik ve alıştırmalar bulunur. 2021-2022 MEB yayınları 7. sınıf İngilizce ders kitabı cevaplarını içeriğimizden öğrenebilirsiniz.
26.11.2021Eğitim
Oyun Nickleri 2021: En Havalı, İyi, Güzel, Yaratıcı, Türkçe, Yabancı, Kısa Oyun İsimleri ve Anlamları
Oyun Nickleri 2021: En Havalı, İyi, Güzel, Yaratıcı, Türkçe, Yabancı, Kısa Oyun İsimleri ve AnlamlarıBilgisayar ve akıllı telefonlarda oynanan oyunlar ve oyun konsolları son dönemlerde popüler hale geldi. LOL, PUBG, CS GO, Valorant gibi çok oyunculu video oyunları dünya ve Türkiye üzerinde en çok oynanan oyunlar arasında yer alıyor. Ancak oyunları oynarken kendinize öncelikle nick veya isim vermeniz gerek. Mobil, bilgisayar veya konsollardaki oyun nickleri de en az seçilen karakter kadar öneme sahiptir. İyi, yaratıcı, güzel ve havalı nickler ve anlamları oyunda öne çıkmanızı sağlar ve akılda kalıcılığı artırır. En havalı, iyi, güzel, yaratıcı, şekilli, Türkçe ve komik oyuncu isimleri önerileri için “Oyun Nickleri ve Anlamları 2021” içeriğimizden detaylıca bakabilirsiniz.
25.11.2021Oyun
Klan İsimleri 2021: En İyi, Türkçe, İngilizce, Şekilli, Yaratıcı Klan ve Takım Nickleri
Klan İsimleri 2021: En İyi, Türkçe, İngilizce, Şekilli, Yaratıcı Klan ve Takım NickleriTablet, cep telefonları ve bilgisayarlar iş ve özel yaşamın dışında oyun oynamak için de kullanılıyor. Popüler oyunlar arasında yer alan PUBG, Valorant, CS GO tarzı oyunlar için klan isimleri ve oyun nickleri büyük önem taşıyor. Klan isimlerinin bu denli önem arz etmesinin nedenleri arasında oyuncunun klanına olan bağlılığını simgeliyor. Klan isimleri seçerken bu yüzden dikkat edilmesi gerekiyor. Oyun oynarken klanlara şekilli, Türkçe, İngilizce ve kısa isimler verme imkanı bulunuyor. Takım arkadaşlarınızla birlikte seçebileceğiniz bu klan isimleri oyunda akılda kalıcı olmanızı da sağlıyor. En iyi, Türkçe, İngilizce, şekilli, kısa klan ve takım isimleri için “Klan İsimleri 2021” içeriğimize göz atabilirsiniz.
25.11.2021Oyun
WHO'dan uyarı: Avrupa 700 bin ek Covid ölümüyle karşı karşıya kalabilir
WHO'dan uyarı: Avrupa 700 bin ek Covid ölümüyle karşı karşıya kalabilirDünya Sağlık Örgütü (WHO), Mart ayına kadar Avrupa ve Asya'nın bazı kesimlerinde 700 bin kişinin daha Covid'den ölebileceği uyarısında bulundu.
24.11.2021Dünya
Çocuklar haklarını seyrederek öğreniyor
Çocuklar haklarını seyrederek öğreniyorBu yıl 10’uncusu gerçekleşecek olan Uluslararası Çocuk Hakları Film Festivali başladı. 20 Kasım’a kadar sürecek festivalde toplam 41 film gösterilecek.
13.11.2021Kültür Sanat
Eylem çağrısı
Eylem çağrısıSertab Erener, ‘Kim Dur Diyecek?’ adlı şarkıdaiklim değişikliği, yoksulluğa son vermek ve gezegenleri korumak için acil eylem çağrısı yapıyor
13.11.2021Cadde
Sertab Erener'den yeni şarkısında gezegeni kurtarmak için acil eylem çağrısı
Sertab Erener'den yeni şarkısında gezegeni kurtarmak için acil eylem çağrısıEurovision birincisi sanatçı Sertab Erener, "Who's Gonna End?" (Kim Dur Diyecek) adlı yeni şarkısında iklim değişikliğiyle mücadele etmek, yoksulluğa son vermek, eşitliği desteklemek ve gezegeni korumak amacıyla herkesin güç birliği yapması için acil eylem çağrısında bulundu.
11.11.2021Kültür Sanat
Salgının yeni merkezi Avrupa! Almanya'da ürküten rekor
Salgının yeni merkezi Avrupa! Almanya'da ürküten rekorAlmanya'da son 24 saatte 34 bine yakın Covid-19 vakası kayıtlara geçti. Bu, pandeminin başından beri en yüksek sayı oldu. Avrupa'da pek çok ülke de vaka ve ölüm sayılarında yeni zirvelerle karşı karşıya.
5.11.2021Dünya
Zamansız bir şarkı
Zamansız bir şarkıSeran Bilgi’nin Paul Dwyer’la birlikte seslendirdiği klasikleşmiş eserler arasında yer alan ‘I Who Have Nothing’ düeti, Garaj Müzik etiketiyle bugün müzikseverlerle buluştu.
5.11.2021Cadde
Rock destanı ‘Bedreddin’
Rock destanı ‘Bedreddin’Bulutsuzluk Özlemi’nin ‘destan’ ya da belki ‘destan rock’ olarak adlandırılabilecek yeni albümü “Bedreddin”, 2021’in son düzlüğüne girdiğimiz şu günlerde mutlaka meraklı müzikseverlerin kulak kabartılacaklar listesinde yerini alacaktır
Yeni albümü yayında!
Yeni albümü yayında!Portekizli besteci ve multi-enstrümantalist Rodrigo Leao’nun yeni albümü ‘A Estranha Beleza da Vida’ müzikseverlerin beğenisine sunuldu.
19.10.2021Kültür Sanat
Onun nasihate ihtiyacı yok!
Onun nasihate ihtiyacı yok!Madonna bu kez “Madame X Tour” sırasında hem sahnedeki hem de sahne arkasındaki 75 günlük yürüyüşünü anlatan filmle gündemde. Geçen hafta TV’de yaptıklarıyla tepki çekse de Madonna hep aykırıydı. Zaten kariyerinin başındaki şarkısıyla nasihate ihtiyacı olmadığını net söylemişti
17.10.2021Dünya
Portekizli besteci Rodrigo Leão yeni albümünü yayınladı
Portekizli besteci Rodrigo Leão yeni albümünü yayınladıPedro Almodóvar tarafından "dünyanın en ilham verici bestecilerinden biri" olarak tanımlanan, ülkemizde de çok sevilen Portekizli besteci ve multi-enstrümantalist Rodrigo Leão'nun yepyeni stüdyo albümü "A Estranha Beleza da Vida" - "The Strange Beauty of Life" yayınlanıyor.
14.10.2021Kültür Sanat
“Tabular hakkında konuşmalıyız ki yanlışları görelim”
“Tabular hakkında konuşmalıyız ki yanlışları görelim”‘HeForShe’nin ülkemizdeki en genç temsilcisi olan Selin Özünaldım ile Dünya Kız Çocukları Günü öncesi bir araya geldik: “Kız çocuklarının her hareketi toplumsal normlara bağlanıyor. Bir an önce farkındalıkların artması, tabuların yıkılması gerekiyor”
10.10.2021Pazar
Steve Jobs'ı bu kadar ünlü yapan şey neydi?
Steve Jobs'ı bu kadar ünlü yapan şey neydi?Steve Jobs eşsiz, karizmatik ve kendine has bir liderdi. Apple kurucusunun 56 yaşında kanserden ölümünün 10. yıldönümünde, onu dünyanın en ünlü yöneticilerinden biri yapan özellikler incelendi.
5.10.2021Teknoloji
Doctor Who oyuncusu Christopher Eccleston'dan depresyon itirafı
Doctor Who oyuncusu Christopher Eccleston'dan depresyon itirafıDoctor Who dizisiyle tanınan İngiliz oyuncu Christopher Eccleston, bir dönem şiddetli depresyon nedeniyle hastaneye yattığını itiraf ederek, "Neredeyse her şeyimi kaybetmiştim" dedi.
4.10.2021Cadde
Christopher Eccleston'dan depresyon itirafı: Neredeyse her şeyimi kaybettim
Christopher Eccleston'dan depresyon itirafı: Neredeyse her şeyimi kaybettim'Doctor Who' dizisiyle tanınan İngiliz oyuncu Christopher Eccleston, bir dönem şiddetli depresyon nedeniyle hastaneye yattığını itiraf ederek, "Neredeyse her şeyimi kaybetmiştim" dedi.
4.10.2021Cadde
DSÖ'nün hedeflerini 50'den fazla ülke tutturamadı!
DSÖ'nün hedeflerini 50'den fazla ülke tutturamadı!50'den fazla ülke, Dünya Sağlık Örgütü'nün (WHO) Eylül ayı sonuna kadar koyduğu 'nüfusun en az yüzde 10'unun aşılanması' hedefini tutturamadı. Bu ülkelerin çoğu Afrika'da. Kıta nüfusunun toplamının sadece yüzde 4,4'ü çift doz aşısını oldu.
2.10.2021Dünya
Russell T Davies Dr. Who’ya showrunner olarak dönüyor
Russell T Davies Dr. Who’ya showrunner olarak dönüyorKariyeri boyunca pek çok ödülün sahibi olan Russell T Davies, gelecek yıl diziden ayrılacak olan Chris Chibnall'ın yerini alacak. Russell, Doctor Who’nun bir sonraki dizi sorumlusu (showrunner) olarak TARDIS'in kontrolünü devralacak.
30.09.2021Kültür Sanat
Çiçek çocuklar  bir araya geldi
Çiçek çocuklar bir araya geldi Sağlıklı Beslenme ve Diyet Uzmanı Taylan Kümeli’nin Zekeriyaköy’deki evinde ‘Hippi pikniği’ konseptli bir yemek düzenlendi.
30.09.2021Cadde
DSÖ: Kongo'da yardım kuruluşu çalışanlarının cinsel istismarları kabul edilemez
DSÖ: Kongo'da yardım kuruluşu çalışanlarının cinsel istismarları kabul edilemezDünya Sağlık Örgütü'nün (WHO) de aralarında bulunduğu çok sayıda yardım kuruluşundan 83 çalışan, Demokratik Kongo Cumhuriyeti'ndeki ebola krizi sırasında kadınlara ve kız çocuklarına cinsel istismarda bulunmakla suçlandı.
29.09.2021Dünya
Dünyaca ünlü yıldız günlerdir aranıyordu! Flaş gelişme
Dünyaca ünlü yıldız günlerdir aranıyordu! Flaş gelişmeABD'nin Los Angeles şehrinde kaybolan ve 4 gündür kendisinden haber alınamayan İngiliz aktris Tanya Fear'ın sağ bulunduğu bildirildi.
13.09.2021Dünya
Tanya Fear dört gündür kayıp! Yakınları ilan verdi
Tanya Fear dört gündür kayıp! Yakınları ilan verdi'Doctor Who' dizisinde canlandırdığı 'Dr. Jade McIntyre' rolüyle tanınan İngiliz oyuncu Tanya Fear'dan dört gündür haber alınamıyor. Los Angeles'ta yaşayan ve son olarak 9 Eylül'de görülen Fear için yakınları polise kayıp başvurusunda bulundu.
13.09.2021Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Who ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.