Yaratık

Yaratık

Son dakika yaratık haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan yaratık gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan yaratık haber sayfamızda...

Yaratık

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 904 yaratik haberi bulunmuştur.
Oyun Nickleri 2021: En Havalı, İyi, Güzel, Yaratıcı, Türkçe, Yabancı, Kısa Oyun İsimleri ve Anlamları
Oyun Nickleri 2021: En Havalı, İyi, Güzel, Yaratıcı, Türkçe, Yabancı, Kısa Oyun İsimleri ve AnlamlarıBilgisayar ve akıllı telefonlarda oynanan oyunlar ve oyun konsolları son dönemlerde popüler hale geldi. LOL, PUBG, CS GO, Valorant gibi çok oyunculu video oyunları dünya ve Türkiye üzerinde en çok oynanan oyunlar arasında yer alıyor. Ancak oyunları oynarken kendinize öncelikle nick veya isim vermeniz gerek. Mobil, bilgisayar veya konsollardaki oyun nickleri de en az seçilen karakter kadar öneme sahiptir. İyi, yaratıcı, güzel ve havalı nickler ve anlamları oyunda öne çıkmanızı sağlar ve akılda kalıcılığı artırır. En havalı, iyi, güzel, yaratıcı, şekilli, Türkçe ve komik oyuncu isimleri önerileri için “Oyun Nickleri ve Anlamları 2021” içeriğimizden detaylıca bakabilirsiniz.
18.10.2021Oyun
IMDb Top 250 Film Listesi 2021: İzlenmesi Gereken Gelmiş Geçmiş En İyi 250 Film
IMDb Top 250 Film Listesi 2021: İzlenmesi Gereken Gelmiş Geçmiş En İyi 250 FilmDünyanın en iyi filmlerinin yer aldığı IMDb Top 250 film listesinde yerli ve yabancı filmler bulunuyor. Aksiyondan maceraya, bilim kurgudan fantastiğe, komediden drama kadar çeşit çeşit filmlerin yer aldığı listede dünya genelinde kültleşmiş durumda. Dünyanın en iyi filmleri IMDb Top 250 listesinde yayınlanmaktadır. İzlendiğinde kendine hayran bırakan filmler gelmiş geçmiş en iyi yapımlar arasında yer alıyor. Gelmiş geçmiş en iyi 250 film önerisi için “IMDb Top 250 Film Listesi” içeriğimize göz atabilirsiniz.
18.10.2021Kültür Sanat
PUBG İsimleri 2021: PUBG Havalı, Şekilli, Güzel, Türkçe, Kadın, Ekip Nickleri ve Anlamları
PUBG İsimleri 2021: PUBG Havalı, Şekilli, Güzel, Türkçe, Kadın, Ekip Nickleri ve AnlamlarıSon yılların hiç şüphesiz en popüler oyunlarından bir tanesi olan PUBG dünya üzerinde olduğu gibi Türkiye’de de oldukça ilgi görüyor. PlayerUnknown's Battlegrounds’ın kısaltması olan PUBG bilgisayarda oynanabildiği gibi mobil üzerinden de oynanabilir. Oyunun kendisi kadar PUBG isimleri de önem taşıyor. Nicklerin oyunda önem taşımasının nedeni ise oyuncunun takıma olan bağlılığını gösteriyor. Değişik isim veya nicklerle dikkat çekmek ve etki bırakmak mobil oyunlarda önemlidir. Şekilli, havalı, güzel, Türkçe, kadın, erkek ve klan nickleri önerisi için ‘PUBG İsimleri ve Anlamları’ içeriğimizden detaylıca bakabilirsiniz.
18.10.2021Oyun
Klan İsimleri 2021: En İyi, Türkçe, İngilizce, Şekilli, Yaratıcı Klan ve Takım Nickleri
Klan İsimleri 2021: En İyi, Türkçe, İngilizce, Şekilli, Yaratıcı Klan ve Takım NickleriTablet, cep telefonları ve bilgisayarlar iş ve özel yaşamın dışında oyun oynamak için de kullanılıyor. Popüler oyunlar arasında yer alan PUBG, Valorant, CS GO tarzı oyunlar için klan isimleri ve oyun nickleri büyük önem taşıyor. Klan isimlerinin bu denli önem arz etmesinin nedenleri arasında oyuncunun klanına olan bağlılığını simgeliyor. Klan isimleri seçerken bu yüzden dikkat edilmesi gerekiyor. Oyun oynarken klanlara şekilli, Türkçe, İngilizce ve kısa isimler verme imkanı bulunuyor. Takım arkadaşlarınızla birlikte seçebileceğiniz bu klan isimleri oyunda akılda kalıcı olmanızı da sağlıyor. En iyi, Türkçe, İngilizce, şekilli, kısa klan ve takım isimleri için “Klan İsimleri 2021” içeriğimize göz atabilirsiniz.
18.10.2021Oyun
Kelime Gezmece Cevapları: Kelime Gezmece Tüm Seviyeler ve Cevapları
Kelime Gezmece Cevapları: Kelime Gezmece Tüm Seviyeler ve CevaplarıKelime dağarcığını test eden Kelime Gezmece bir bulmaca oyunudur. Farklı şehirlerin isimlendirildiği bu oyunda zorlu seviyeleri ve bölümler bulunuyor. Toplam 47 bölümden oluşan oyun cep telefonlarından oynanabiliyor. Oyun seviyesi arttıkça cevaplarını bulmak da bir o kadar zor oluyor. Özellikle bazı bölümlerin cevaplarını bulmak oldukça zor. Kelimeleri bulmanın yanı sıra Kelime Gezmece cevapları ile kelime haznesi ve düşünme yeteneğinin gelişmesine yardımcı oluyor. Kelime Gezmece tüm seviyeler ve cevapları için “Kelime Gezmece Cevapları” içeriğimize göz atabilirsiniz.
18.10.2021Oyun
Deniz Kızı Gerçek Mi? Kısaca Deniz Kızının Hikayesi
Deniz Kızı Gerçek Mi? Kısaca Deniz Kızının HikayesiHindistan’ın Chennai kentinde tsunamiden sonra bulunduğu iddia edilen ve denizkızı olduğu ile ilgili görüşlerin bulunduğu ilginç deniz canlısı, çok büyük ilgi topluyor. Bu gizemli yaratık için, tsunami sonrasında kıyısı olan ve sıkı güvenlik önlemleri altında bulunan yerlerden alınarak Hindistan’daki Egmore Müzesi’ne bağışlandığı iddia ediliyor. Deniz kızı gerçek mi sizler için derledik.
18.10.2021Eğitim
Uzaylı gibi! Karaya vurdu, herkese korku saldı
Uzaylı gibi! Karaya vurdu, herkese korku saldıGizemli bir deniz canlısı karaya vurdu. Uzaylı gibi gözüktüğü için görenlerin korku ile yaklaştığı bu canlı pembe ve saydam yapısıyla dikkat çekiyor. Facebook üzerinden paylaşılan görüntüler ile ‘gündem’ olan bu canlı şaşkınlık yarattı.
16.10.2021Dünya
Kıyıya vurdu, ne olduğu anlaşılmadı! Tuhaf yaratık
Kıyıya vurdu, ne olduğu anlaşılmadı! Tuhaf yaratıkSahilde kıyıya vuran tuhaf yaratık, yerel halkı şaşırttı. Avustralya’da sahile vuran ve bir yumuşakça görüntüsüyle korkutmayı başardı. Facebook grubunda paylaşılan fotoğraf canlı hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaya da olanak sağlıyor.
11.10.2021Dünya
Ne güzel kahramanımızsın sen Amelie!
Ne güzel kahramanımızsın sen Amelie!Amélie Poulain hayatımıza gireli 20 yıl oldu. Ve aradan geçen bunca yıla rağmen adını bile andığınızda sizi gülümseten bir umut filmi olmaya devam ediyor. Hâlâ iyilerin kazandığına inandırıyor. Düşünceli insanların var olduğunu kanıtlıyor. Hani Sait Faik’in dediği gibi “Dünyayı güzellik kurtaracak. Bir insanı sevmekle başlayacak her şey...” Üzüntünün aksine nezakete dayanarak insanları ağlatıyor Amélie
10.10.2021Kültür Sanat
Eş Anlamlı Kelimeler Sözlüğü: A'dan Z'ye Türkçe Eş Anlamlı Kelimeler Listesi
Eş Anlamlı Kelimeler Sözlüğü: A'dan Z'ye Türkçe Eş Anlamlı Kelimeler ListesiTürkçe dil bilgisi derslerinden özelikle ilköğretim öğrencilerinin karşısına en çok çıkan konulardan birisi de eş anlamlı kelimelerdir. Eş anlamlı kelimeler yazılışları ve okunuşları ayrı ancak anlamları aynı olan sözcüklerdir. Söz konusu kelimler Türkçe’de birbirinin yerine kullanılabilir. Günlük konuşma dilinde herkesin sıklıkla karşılaştığı eş anlamlı kelimelerin dilimizde önemi büyüktür. Bu tür kelimelerin listesi oldukça uzundur. Cümle içerisinde birbirlerinin yerine kullanıldıklarında anlam değiştirmezler. Türkçe eş anlamlı kelimeler listesi için “Eş Anlamlı Kelimeler Sözlüğü” içeriğimize göz atabilirsiniz.
Devasa bir ısırık aldı, çığlıklar yükseldi! Sürünerek kaçtı
Devasa bir ısırık aldı, çığlıklar yükseldi! Sürünerek kaçtıKanlar içinde kalan sörfçü sudan sürünerek kaçmaya çalıştı. Devasa büyüklükte bir köpekbalığının saldırısına uğrayan sörfçünün bacağı parçalandı. ABD’nin California eyaletinde Sonoma County kıyısında yer alan eyalet parkındaki alanda sörf yapan bir adam saldırıya uğradı ve durumu kritik.
4.10.2021Dünya
16 yaşındaki çocuk ısırıldığını anlamadı! Dehşete düşüren görüntü
16 yaşındaki çocuk ısırıldığını anlamadı! Dehşete düşüren görüntüDünyanın resmi olmayan köpekbalığı ısırığı başkenti olarak bilinen Florida sahilinde yeni bir vaka yaşandı. 16 yaşındaki genç, sörf yaptığı sırada kolunun çok acıdığını hissetti ve ne olduğunu ilk etapta anlamadı.
17.09.2021Dünya
Isırdı mı parçalamadan bırakmıyor! Kocaman bir oyuk açıyor
Isırdı mı parçalamadan bırakmıyor! Kocaman bir oyuk açıyorİnsanlara saldırılarıyla oldukça korkutan bir köpekbalığı türüyle ilgili çarpıcı bir araştırma yapıldı. İnsanlara ve balinalara saldıran bu minik ancak oldukça etkili ısırıklara sahip cookiecutter köpekbalığının asıl hedefi ne insanlar ne de balinalar.
26.08.2021Dünya
Eskimeyen yazılar
Eskimeyen yazılarHaldun Taner - hak dostum diye başlayım söze...
15.08.2021Kültür Sanat
2 bin kilometre uçtu, kedi saldırısında öldü!
2 bin kilometre uçtu, kedi saldırısında öldü!Koronavirüs salgınıyla birlikte dünyanın ödünü koparan yarasalar hakkındaki yeni keşif bilim dünyasını şoka uğrattı. İngiltere'nin başkenti Londra'dan Rusya'ya kadar uçan bir yarasanın ağırlığı, yalnızca sekiz gramdı.
8.08.2021Dünya
Son dakika: İnsan dişli balık paniği... Sahilcileri korkuttu!
Son dakika: İnsan dişli balık paniği... Sahilcileri korkuttu!Pirana ailesinden gelen ve insan benzeri dişleriyle dikkat çeken balık için uzmanlar "oldukça ciddi bir ısırığı var" uyarısında bulunuyor. Alışılmadık bir görüntüsü olan koyunbaşı balığını gören sahilciler büyük panik yaşadı.
6.08.2021Dünya
Derinlerdeki Dehşet filmi oyuncuları kimler? Derinlerdeki Dehşet filmi konusu nedir?
Derinlerdeki Dehşet filmi oyuncuları kimler? Derinlerdeki Dehşet filmi konusu nedir?Derinlerdeki Dehşet filmi bu akşam Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşacak. 2018 yapımı olan film aksiyon ve bilim kurgu türünde yer alıyor. Peki Derinlerdeki Dehşet filmi oyuncuları kimler, konusu nedir?
31.07.2021Cadde
Yeniden, “Sinemadan çıkmış insan” olmak
Yeniden, “Sinemadan çıkmış insan” olmakİlk öykü kitabı “Gelin Başı”yla 2006 yılında Varlık Dergisi’nin düzenlediği Yaşar Nabi Nayır Gençlik Ödülleri’nde, “Dikkate Değer” bulunan “Hanımların Dikkatine”yle 2012’de Yunus Nadi Öykü Ödülü’ne, ilk romanı “Kul”la da 2018’de Orhan Kemal Roman Ödülü’ne layık görülen yazar Seray Şahiner, yeniden sinemaya dönüşü yazdı.
27.06.2021Kültür Sanat
Bodrum mandalinası Türkiye’de, belki dünyada tek
Bodrum mandalinası Türkiye’de, belki dünyada tek"Sıcak olması koşuluyla birer çay alırız müdürüm...
19.06.2021Kültür Sanat
Son Dakika Haberi: İlk kez oldu, büyük panik! İnsan dişli...
Son Dakika Haberi: İlk kez oldu, büyük panik! İnsan dişli...Pirana ailesinden gelen ve insan benzeri dişleriyle dikkat çeken balık, boyu yalnızca 20 santimetre civarında olmasına rağmen insanlar için büyük bir korku unsuru. Uzmanların "oldukça ciddi bir ısırığı var" uyarısında bulundu balık, literatürde 'testis yiyen balık' olarak geçiyor. Genellikle Amazon nehir havzasında bulunan balıkla ilgili korkutan haber ise, Doğa Tarihi Müzesi yetkisinden geldi.
17.06.2021 Dünya
Son dakika: Dalış yapan denizci dev balinanın ağzında mahsur kaldı!
Son dakika: Dalış yapan denizci dev balinanın ağzında mahsur kaldı!Istakoz avlamak için dalış yapan kaptan, 14 metre kadar derine indiğinde tam anlamıyla dehşeti yaşadı. Önce güçlü bir çarpışma hissetti, ardından her şey karardı ve simsiyah oldu. Öldüğünü düşünürken gerçeği çok geçmeden anladı.
12.06.2021Dünya
Khloe Kardashian 'yaratık' benzetmesine tepki gösterdi
Khloe Kardashian 'yaratık' benzetmesine tepki gösterdiÇok fazla estetik yaptırdığı için eleştirilen Khloe Kardashian, kendisine 'yaratık' benzetmesi yapılınca sessiz kalamadı. Kardashian, söz konusu takipçisine, "Bir kadına sebepsiz yere saldırıyorsan kendini feminist olarak görmemen gerekir" dedi.
8.06.2021Cadde
UFO gizeminin kilit ismi konuştu: '11 Eylül’den bile kötü olabilir'
UFO gizeminin kilit ismi konuştu: '11 Eylül’den bile kötü olabilir'NASA'nın etiketlendiği video kaydındaki 'ürkütücü' yaratığın köprüde yürüdüğü anlar şok etkisi yarattı. On üçüncü saniyede görülen uçan kırmızı ışıklı cisim ise infiali daha da büyüttü. Öte yandan 2007-2017 yılları arasında Pentagon'un gizli UFO programı AATIP'in şefliğini yapan Luis Elizondo, CNN TÜRK'e konuştu. Elizondo, "UFO’lar insan yapımı değilse bu Amerika tarihinin en büyük istihbarat başarısızlığıdır" dedi. İşte haberin ayrıntıları...
2.06.2021Dünya
'Uzaylılar' dünyaya indi! Sosyal medya çalkalandı
'Uzaylılar' dünyaya indi! Sosyal medya çalkalandıNASA'nın etiketlendiği video kaydındaki 'ürkütücü' yaratığın köprüde yürüdüğü anlar şok etkisi yarattı. On üçüncü saniyede görülen uçan kırmızı ışıklı cisim ise infiali daha da büyüttü.
2.06.2021Dünya
Son dakika: Böylesi hiç görülmemişti... Demirden dişleri var!
Son dakika: Böylesi hiç görülmemişti... Demirden dişleri var!Oval şekilli ve kırmızımsı kabukları bulunuyor. Boyları 36 santimetreye kadar ulaşabiliyor. Uzmanlar "daha önce biyolojik bağlamda hiç görülmemişti" diyerek açıkladıkları keşfi duyurarak dünyayı şoka uğrattı.
1.06.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

ABDson dakika haberleryaratıkkurt yılan balığıFacebook

Yaratık ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.