Yarısı Bizden Kampanyası

Yarısı Bizden Kampanyası

Son dakika Yarısı Bizden kampanyası haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Yarısı Bizden kampanyası gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Yarısı Bizden kampanyası haber sayfamızda...

Yarısı Bizden Kampanyası

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 163 yarısı bizden kampanyası haberi bulunmuştur.
Yarısı Bizden’e en çok başvuru Bahçelievler’den
Yarısı Bizden’e en çok başvuru Bahçelievler’den İstanbul’da Yarısı Bizden kentsel dönüşüm kampanyasına en çok başvuru yapılan ilçe olan Bahçelievler oldu.
31.03.2024 Ekonomi
"Yarısı Bizden" kampanyasında ödemeler başladı
"Yarısı Bizden" kampanyasında ödemeler başladı İstanbul’da yarısı bizden kampanyasına en çok başvuru yapılan ilçe olan Bahçelievler’de ilk yapımı başlanan binada hak sahiplerinin parası hesaplara yatıyor.
30.03.2024 Ekonomi
Kurum'dan İmamoğlu'na mal varlığı tepkisi: Rakibimiz villa yapmakla meşgulmüş!
Kurum'dan İmamoğlu'na mal varlığı tepkisi: Rakibimiz villa yapmakla meşgulmüş! Cumhur İttifakı İBB Başkan Adayı Murat Kurum CNN Türk'te Ahmet Hakan ile Tarafsız Bölge programında projelerini anlattı. Kurum mevcut belediye yönetimini eleştirerek 'Depreme harcanan paranın 2 katı reklama harcamışlar.' ifadelerini kullandı. Kurum, İmamoğlu'nun mal varlığıyla ilgili iddialara da değindi.
26.03.2024 Gündem
İstanbul'da 'Yarısı Bizden' kampanyasının ilk temelleri atıldı
İstanbul'da 'Yarısı Bizden' kampanyasının ilk temelleri atıldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, İstanbul’un kentsel dönüşümünde yol haritasını açıkladığı ‘Yarısı Bizden’ kampanyasında ilk temeller atıldı.
25.03.2024 Ekonomi
İstanbul'da 'Yarısı Bizden' kampanyasının ilk temelleri atıldı
İstanbul'da 'Yarısı Bizden' kampanyasının ilk temelleri atıldı Sağlıklı ve güvenli evler inşa etme hedefiyle Türkiye’nin dört bir yanında kentsel dönüşüm çalışmalarını hızla sürdüren Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, İstanbul’u yüzyılın dönüşümüne ‘Yarısı Bizden’ kampanyası ile hazırlıyor. Olası Marmara depremi riskine karşı İstanbul’u afetlere dirençli hale getirmeyi hedefleyen Bakanlığın başlattığı kampanya kapsamında, devletin verdiği 1.5 milyon liralık destekle yapılacak evlerin ilk temeli Üsküdar’ın Salacak mahallesinde atıldı.
25.03.2024 Ekonomi
Erdoğan'dan İmamoğlu'na tepki: Yalandan başka bir şey yok, yaptıklarımıza sahip çıkıyor
Erdoğan'dan İmamoğlu'na tepki: Yalandan başka bir şey yok, yaptıklarımıza sahip çıkıyor Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bakırköy Sahil- Bahçelievler- Güngören- Bağcılar Kirazlı Metro Hattı Açılış Töreni'nde konuştu. 'Yarım gün mesaiyle İstanbul yönetilmez' diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "5 yıl bitti, 5 yıl. Büyükşehir belediyesi acaba kaç metro hattı yaptı? Yalandan başka bir şey yok." ifadelerini kullandı.
10.03.2024 Haberler
Son dakika: Erdoğan'dan İmamoğlu'na tepki: Yalandan başka bir şey yok, yaptıklarımıza sahip çıkıyor
Son dakika: Erdoğan'dan İmamoğlu'na tepki: Yalandan başka bir şey yok, yaptıklarımıza sahip çıkıyor Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bakırköy Sahil- Bahçelievler- Güngören- Bağcılar Kirazlı Metro Hattı Açılış Töreni'nde konuştu. 'Yarım gün mesaiyle İstanbul yönetilmez' diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "5 yıl bitti, 5 yıl. Büyükşehir belediyesi acaba kaç metro hattı yaptı? Yalandan başka bir şey yok." ifadelerini kullandı.
10.03.2024 Gündem
Bakan Özhaseki: 0,69 faizle 180 aya kadar kredi temin ediyoruz
Bakan Özhaseki: 0,69 faizle 180 aya kadar kredi temin ediyoruz Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, "İklim ve Afetlere Dayanıklı Şehirler Projesi'ni başlatıyoruz. 5 ilimizi kapsayan projede pilot ilimiz ise İzmir'dir. İzmir'imiz için de Dünya Bankası'ndan ilk etapta 330 milyon euro bir kredi sağlıyoruz, inşallah önümüzdeki günlerde bu artacaktır. Şu an evini yenilemek isteyen herkese 0,69 faizle 180 aya kadar vadeli kredi temin ediyoruz" dedi.
7.03.2024 Ekonomi
Deprem hazırlığı temelden başlıyor! Türkiye genelinde durum
Deprem hazırlığı temelden başlıyor! Türkiye genelinde durum Türkiye’de 1-7 Mart tarihleri arası dönem ‘Deprem Haftası’ olarak anılıyor. Bu kapsamda depreme hazırlık çalışmaları içinde öncelikli uygulamalardan kentsel dönüşümde teşvik ve destekler ile yalıtım uygulamalarının önemini ele aldık...
1.03.2024 Ekonomi
KENTSEL DÖNÜŞÜM HİBE VE KREDİ DESTEĞİ 2024: Kentsel dönüşüm destek başvurusu ne zaman, ödemeler ne kadar olacak?
KENTSEL DÖNÜŞÜM HİBE VE KREDİ DESTEĞİ 2024: Kentsel dönüşüm destek başvurusu ne zaman, ödemeler ne kadar olacak? Kentsel dönüşümde hibe ve kredisi desteği başvuru detayları araştırılıyor. İstanbul'da başlatılan kentsel dönüşüm uygulaması kapsamında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından 'Yarısı Bizden' kampanyası başlatıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan karar sonrası, hak sahiplerine konut ve iş yerleri için hibe ve kredi desteği verilecek. Peki, 'Yarısı Bizden' kampanyası kentsel dönüşüm destek ödemeleri ne zaman başlayacak ve ne kadar olacak? İşte, detaylar...
28.02.2024 Bilgi Rehberi
İstanbul’da kentsel dönüşüm hızlanıyor
İstanbul’da kentsel dönüşüm hızlanıyor İstanbul’daki kentsel dönüşüm çalışmalarına ilişkin yeni bir destek açıklandı. Hak sahiplerine her bir konut için 700 bin lira hibe, 700 bin lira kredi verilecek. Kiracılar için de 100 bin lira tahliye desteği sağlanacak.
24.02.2024 Ekonomi
İBB Başkan adayı Murat Kurum: Dönüşümü hep birlikte gerçekleştireceğiz
İBB Başkan adayı Murat Kurum: Dönüşümü hep birlikte gerçekleştireceğiz AK Parti İBB Başkan Adayı Murat Kurum, “31 Mart akşamı en önemli şey şu; bir tarafta dönüşüm yapmak isteyen bir irade, diğer tarafta ise bu dönüşümün yapılmaması gerektiğini düşünen bir irade var. Bir tarafta da İstanbul’un deprem gerçeği var. Bunu bilim insanları söylüyor, hocalarımız söylüyor. Dolayısıyla biz milletimizle el ele vereceğiz, İstanbul’un dönüşümünü hep birlikte gerçekleştireceğiz” dedi.
23.02.2024 Gündem
Kentsel dönüşümde ‘yarısı bizden’ yürürlükte
Kentsel dönüşümde ‘yarısı bizden’ yürürlükte İstanbul’da kentsel dönüşüm uygulamaları kapsamında yapım için yardım verilmesine ilişkin Cumhurbaşkanı kararı, Resmi Gazete’de yayımlandı.
23.02.2024 Gündem
İstanbul’da kentsel dönüşüm için verilecek yardım desteği belli oldu
İstanbul’da kentsel dönüşüm için verilecek yardım desteği belli oldu İstanbul’da yürütülecek olan kentsel dönüşüm uygulamaları kapsamında yeni yapılar için yardım verilmesine ilişkin Cumhurbaşkanı Kararı, Resmi Gazete’de yayımlandı.
23.02.2024 Ekonomi
Ümraniye Belediye Başkanı Yıldırım: Bu dönem Ümraniye olarak yıldızımız kentsel dönüşüm
Ümraniye Belediye Başkanı Yıldırım: Bu dönem Ümraniye olarak yıldızımız kentsel dönüşüm AK Parti’den yeniden aday gösterilen Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, Proje Tanıtım Programı düzenledi. Projelerini açıklayan Yıldırım, “Hazırlık sürecindeyiz. Her projeyi kendi bünyemizde yapma imkanımız var. Yalnız Kongre Merkezi’ni dışarıda yaptık. Onun dışında bütün projelerimizi kendi imkanımızla yapıyoruz. Bundan sonra projelere daha hız vereceğiz. Önce fikir projesi, sonra tatbikat projesi en son da ihaleler devam edecek. Temiz İstanbul, temiz Ümraniye ve yaşanabilir bir Ümraniye diyorum" diye konuştu.
19.02.2024 Gündem
Bakan Özhaseki, İstanbul için rakam verdi! '1 milyona yakın konutu dönüştürmeyi düşünüyoruz'
Bakan Özhaseki, İstanbul için rakam verdi! '1 milyona yakın konutu dönüştürmeyi düşünüyoruz' Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, "İstanbul’un dönüşümü için 385 milyar para kondu. İstanbul’da 1 milyona yakın konutu bakanlık vasıtasıyla dönüştürmeyi düşünüyoruz" dedi.
14.02.2024 Gündem
İzmir adayı Hamza Dağ'dan 11 vaat! 'Şehrimizde yeni dönem başlayacak'
İzmir adayı Hamza Dağ'dan 11 vaat! 'Şehrimizde yeni dönem başlayacak' AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, 11 başlıktan oluşan projelerini tek tek açıkladı.
13.02.2024 Gündem
Kira artışlarını durduracak üç formül!
Kira artışlarını durduracak üç formül! Kira fiyatlarında artışı durduracak 3 formül açıklandı. Peki yeni dönemde konut arzı nasıl artırılacak, vatandaşlara ödeme kolaylığı olacak mı? İşte detaylar...
13.02.2024 Ekonomi
Asrın felaketinin yaraları asrın birlikteliği ile sarılıyor! Bakanlık detayları tek tek paylaştı
Asrın felaketinin yaraları asrın birlikteliği ile sarılıyor! Bakanlık detayları tek tek paylaştı Kahramanmaraş'ta 6 Şubat 2023 tarihinde yaşanan ve 11 ili etkileyen iki büyük depremin ardından Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından bölgenin ayağa kaldırılması için çalışmalar hızla devam ediyor. İnşası tamamlanarak hak sahipleri belirlenen 46 bin konut, depremin birinci yılında teslim ediliyor.
5.02.2024 Gündem
Murat Kurum 'İstanbul'a dijital ikiz yapacağız' dedi ve ekledi: 650 bin konutun dönüşümünü sağlayacağız
Murat Kurum 'İstanbul'a dijital ikiz yapacağız' dedi ve ekledi: 650 bin konutun dönüşümünü sağlayacağız Cumhur İttifakı İBB adayı Murat Kurum tvnet ekranlarında önemli açıklamalarda bulundu. Kurum, İstanbul için projelerini açıklarken merak edilen soruları da yanıtladı. Kurum "İstanbul'da beş yıl içerisinde 650 bin konutun dönüşümünü sağlayacağız. İstanbul'umuzun dijital ikizini oluşturacağız" dedi. İşte o detaylar...
5.02.2024 Gündem
'Yarısı bizden' kampanyası bilgilendirme çalışmaları tam gaz devam ediyor! 39 araç daha eklendi
'Yarısı bizden' kampanyası bilgilendirme çalışmaları tam gaz devam ediyor! 39 araç daha eklendi Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı'nın İstanbul'a 'Yarısı Bizden' kampanyasını bilgilendirmek için gönderdiği TIR'lara 39 yeni araç daha eklendi.
5.02.2024 Gündem
Murat Kurum: "Tek Bir Riskli Yapı Kalmasın İstiyoruz"
Murat Kurum: "Tek Bir Riskli Yapı Kalmasın İstiyoruz" AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, CNN Türk ekranlarında İstanbul projelerini tek tek açıkladı. Kurum ulaşım projelerini anlattı.
26.01.2024 Haberler
AK Parti İBB Başkan Adayı Murat Kurum projelerini CNN Türk'te anlattı
AK Parti İBB Başkan Adayı Murat Kurum projelerini CNN Türk'te anlattı AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, CNN Türk ekranlarında İstanbul projelerini tek tek açıkladı. Kurum ulaşım projelerini anlattı. İşte detaylar...
1.02.2024 Gündem
'Yarısı Bizden' kampanyası bilgilendirme tırlarına yoğun ilgi
'Yarısı Bizden' kampanyası bilgilendirme tırlarına yoğun ilgi Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nın, ‘Yüzyılın Dönüşümü İstanbul’ ve ‘Yarısı Bizden’ kampanyası konusunda vatandaşları bilgilendirmek için İstanbul’un çeşitli ilçelerine gönderdiği bilgilendirme tırlarına yoğun ilgi yaşanıyor. Konuyla ilgili Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, "Odağımızda sadece milletimiz var. İnşallah Yüzyılın Dönüşümü ile İstanbul’daki sağlıksız yapı stokunu devlet-millet el ele temizleyeceğiz" dedi.
21.01.2024 Ekonomi
"Yüzyılın Dönüşümü İstanbul" için bilgilendirme tırları yollarda
"Yüzyılın Dönüşümü İstanbul" için bilgilendirme tırları yollarda Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı bilgilendirme tırları, ‘Yüzyılın Dönüşümü İstanbul’ ve ‘Yarısı Bizden’ kampanyasının tanıtımına başladı.
16.01.2024 Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Yarısı Bizden Kampanyası ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.