Yemek Sepeti

Yemek Sepeti

Son dakika yemek sepeti haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan yemek sepeti gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan yemek sepeti haber sayfamızda...

Yemek Sepeti

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 191 yemek sepeti haberi bulunmuştur.
İksir ve Ece’nin İstanbul macerası
İksir ve Ece’nin İstanbul macerasıYerel lezzetlerimizin tanınmasındaki en önemli dinamik hiç şüphesiz kadınlarımız. Anadolu’muzun üretken kadın kahramanları çalışıyor, çabalıyor, el ele vererek güçlerini birleştiriyor. Onlar, bölgesel kalkınmanın da ilham kaynakları
24.04.2021Cumartesi
‘Bahşiş uygulamamı izinsiz kullanıyorlar’
‘Bahşiş uygulamamı izinsiz kullanıyorlar’Patenti kendisine ait olan temassız bahşiş uygulamasını izinsiz kullanan yemek sipariş sitesine noterden ihtarname çeken avukat Turan, ihtarı dikkate alınmayınca mahkemeye başvurdu
23.04.2021Gündem
32 şirkete ‘centilmenlik’ anlaşması soruşturması
32 şirkete ‘centilmenlik’ anlaşması soruşturmasıRekabet Kurulu, iş gücü piyasasına yönelik centilmenlik anlaşmaları nedeniyle Türkiye genelinde, aralarında büyük teknoloji şirketleri, perakende ve restoran zincirlerinin bulunduğu 32 teşebbüs hakkında soruşturma açılmasına karar verdi.
21.04.2021Ekonomi
Rekabet Kurulu'ndan 32 firmaya soruşturma
Rekabet Kurulu'ndan 32 firmaya soruşturmaRekabet Kurulu, iş gücü piyasasına yönelik centilmenlik anlaşmaları nedeniyle Türkiye genelinde, aralarında büyük teknoloji şirketleri, perakende ve restoran zincirlerinin bulunduğu 32 teşebbüs hakkında soruşturma açılmasına karar verdi.
20.04.2021Uzmanpara
Son dakika: Rekabet Kurumu'ndan 32 dev firmaya soruşturma!
Son dakika: Rekabet Kurumu'ndan 32 dev firmaya soruşturma!Rekabet Kurumu, aralarında perakende ve gıda şirketlerinin olduğu 32 teşebbüse, iş gücüne yönelik centilmenlik anlaşmaları nedeniyle soruşturma açtı.
20.04.2021Ekonomi
Güvenlik ihlalini 9 gün sonra duyurdu
Güvenlik ihlalini 9 gün sonra duyurduYemeksepeti’ne ait sunucuya ilk olarak 18 Mart’ta erişildiği, ihlalin ise 27 Mart’ta kamuoyuna duyurulduğu belirlendi. Ele geçirilen veriler arasında ödeme sistemleri ve kredi kartlarının da olup olmadığı incelenirken uygulamaya toplam 3 milyon lira ceza kesilmesi planlanıyor.
11.04.2021Gündem
‘Mobil Tip Box’ uygulaması geliştiren avukat: Yemek Sepeti fikrimi çaldı
‘Mobil Tip Box’ uygulaması geliştiren avukat: Yemek Sepeti fikrimi çaldıAvukat Özgür Meriç Turan, 2012 yılında geliştirdiği temassız bahşiş uygulamasını izinsiz kullandığı gerekçesiyle Yemek Sepeti’ne ihtar yolladı. Milliyet’e konuşan Turan “Tüm kesimin faydalanacağı halde sadece kendi firmaları için fayda sağlamaları, pandemi döneminde büyük mağduriyet yarattı” dedi. Öte yandan Türkiye’ye son yıllardaki en büyük siber saldırıyı yaşatan Yemeksepeti uygulamasından 21 milyondan fazla kişinin verilerinin çalınmasına sebep olan olayda kritik detaylar ortaya çıktı.
11.04.2021Gündem
Yemek Sepeti olayına BTK el attı: Saldırganlar belirlendi!
Yemek Sepeti olayına BTK el attı: Saldırganlar belirlendi!Yemek Sepeti Elektronik İletişim Perakende Gıda Lojistik AŞ'ye yönelik siber saldırının gerçekleştiği yurt dışı kaynaklı IP adresleri, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) Ulusal Siber Olaylara Müdahale Merkezi (USOM) tarafından belirlendi.
31.03.2021Teknoloji
Son dakika: Yemeksepeti'ne veri ihlali nedeniyle inceleme
Son dakika: Yemeksepeti'ne veri ihlali nedeniyle incelemeKişisel Verileri Koruma Kurulunca (KVKK), Yemek Sepeti Elektronik İletişim Perakende Gıda Lojistik AŞ'ye yapılan ve 21 milyon 504 bin 83 kişinin etkilendiği belirtilen siber saldırının ardından veri ihlali gerekçesiyle inceleme başlatıldı.
29.03.2021Ekonomi
Yemeksepeti’ne siber saldırı
Yemeksepeti’ne siber saldırıYemek sipariş platformu Yemeksepeti, siber saldırıya maruz kaldı.
28.03.2021Ekonomi
Türkiye rekabette hedefini yükseltti
Türkiye rekabette hedefini yükselttiRekabet Kurulu Başkanı Birol Küle, “Küresel Yenilikçilik Endeksi’ndeki ‘Yerel Rekabetin Yoğunluğu’ kriterine göre 2019 yılında Türkiye tüm ülkeler arasında 6’ncı sıradadır. Bu durum ülkemiz ekonomisinin oldukça rekabetçi olduğunu ortaya koymaktadır” dedi
7.02.2021Ekonomi
Türkiye'de yabancı yatırımcıya gelişmiş ülkeler düzeyinde ortam sağlanıyor
Türkiye'de yabancı yatırımcıya gelişmiş ülkeler düzeyinde ortam sağlanıyorRekabet Kurulu Başkanı Birol Küle, rekabet hukukunun uygulanması açısından Türkiye'de yabancı yatırımcıya gelişmiş ülkeler düzeyinde ortam sağlandığını bildirdi.
6.02.2021Ekonomi
TÜRES'ten salgından etkilenen restoranlara 1 milyon lira kira yardımı
TÜRES'ten salgından etkilenen restoranlara 1 milyon lira kira yardımıTüm Restoranlar ve Turizmciler Derneği (TÜRES), 500 üye işletmesine toplamda 1 milyon liralık kira yardımı yapacak.
29.12.2020Ekonomi
Yemeksepeti’nden 1 milyon TL destek
Yemeksepeti’nden 1 milyon TL destekYemeksepeti, Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu aracılığıyla sektör çalışanlarına 1 milyon TL’lik destekte bulundu. Verilen destekle federasyon çatısı altındaki işyerlerinde çalışan 2 binden fazla çalışana en az 300 TL en fazla 500 TL şeklinde ödeme yapılacak
26.12.2020Ekonomi
Son dakika... Yemek Sepeti'nin ünlü CEO'suna şok! Soruşturma başlatıldı
Son dakika... Yemek Sepeti'nin ünlü CEO'suna şok! Soruşturma başlatıldıGelen son dakika haberine göre; Yemek Sepeti’nin CEO’su Nevzat Aydın takip edildiği iddiaları üzerine adli makamlarda başvuruda bulundu. Bina yönetimi, 4 gün boyunca farklı araçlarla yüzleri maskeli kişilerin keşif hazırlığı yaptıklarını ileri sürerek şirkete mail atılması üzerine harekete geçti. İddiaya göre Yemek Sepeti’nin İstanbul Şişli’deki genel merkezini farklı tarih ve saat dilimleri içerisinde farklı açılardan görüntülendiği tespit edildi.
21.12.2020Gündem
Yemeksepeti’nden 20 milyon lira destek
Yemeksepeti’nden 20 milyon lira destekYemeksepeti, içinde bulunduğumuz dönemde sıkıntı çeken tek şubeli restoranlar için 20 milyon TL’lik mali destek paketini devreye aldığını açıkladı.
3.12.2020Ekonomi
Nevzat Aydın kimdir, kaç yaşında? Nevzat Aydın'ın mesleği ne?
Nevzat Aydın kimdir, kaç yaşında? Nevzat Aydın'ın mesleği ne?Nevzat Aydın kimdir sorusu vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. İzmir'de meydana gelen depremin ardından 65 saat sonra enkaz altından çıkarılan Elif Perinçek'in hayatı boyunca tüm eğitim masraflarını karşılamak istediğini ifade eden ünlü girişimci hakkında vatandaşlar araştırmalarına başladı. Peki Nevzat Aydın kimdir, kaç yaşında?
2.11.2020Gündem
Koronaya karşı dayanışma ağı
Koronaya karşı dayanışma ağıVatandaş, STK, belediye, kamu ve özel sektör bu zor süreçte yardımlaşma örnekleri sergiliyor. Karşılık beklemeden gönüllü harekete geçen pek çok kişi karantina günlerinde büyük bir dayanışma ağı kurdu...
31.03.2020Gündem
Sigara böreğiniz bir tık uzağınızda
Sigara böreğiniz bir tık uzağınızdaModa’da yeni açılan “Sarsak” 15 çeşit sigara böreğiyle klasikçilerden veganlara geniş bir yelpazede seçenek sunuyor
29.03.2020Pazar
Yemek insansız araçla gelecek!
Yemek insansız araçla gelecek!Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın, drone’la yemek teslimatı üzerinde çalıştıklarını belirterek, “Bunu denedik ancak bu alanda henüz regülasyonlar yok. Ayrıca drone’la teslimat çok kullanışlı değil. Tehlikeli olabileceği durumlar var. Bu nedenle vazgeçtik” dedi.
17.01.2020Ekonomi
Yemek Sepeti’ne kuryeli rakip: Getir Yemek!
Yemek Sepeti’ne kuryeli rakip: Getir Yemek!Mobil ticaret uygulaması Getir, yeni girişimi “Getir Yemek” ile yemek siparişi sektörüne adım attı. Yemek sektörüne yeni bir soluk getiren uygulama, yemeği 10-20 dakika içinde kullanıcılara sıcak servis edilmesini sağlıyor.
19.02.2019Ekonomi
Harika Sevgililer Günü önerileri için App Store’a göz atın!
Harika Sevgililer Günü önerileri için App Store’a göz atın!Sevgiliniz için en özel Sevgililer Günü hazırlığını yapmak istiyorsanız, sizler için hem faydalı hem de eğlenceli önerilerimiz var!
Rekabet Kurumu fiyat artışlarını takip için devrede
Rekabet Kurumu fiyat artışlarını takip için devredeRekabet Kurumu Başkanı Ömer Torlak, piyasalardaki fiyat artışlarına yönelik Rekabet Kurulunun da devrede olduğunu belirterek, "Yaklaşık 7-8 sektörde aşırı fiyat artışlarına ve bunların rekabet ihlali olup olmadığının tespitine yönelik ön araştırmalarımız devam ediyor." dedi.
25.10.2018Ekonomi
Girişimcilere Berlin modeli
Girişimcilere Berlin modeliEski hizmet binasını “Girişimcilik Merkezi” yapmaya karar veren İzmir Ticaret Odası (İTO), yeni fikirleri olanları, büyük şirketleri buluşturmaya hazırlanıyor.
20.08.2018Ege
Trabzonspor'dan Nevzat Aydın'a teşekkür
Trabzonspor'dan Nevzat Aydın'a teşekkürTrabzonspor Kulübü, eski yöneticisi Nevzat Aydın'a resmi internet sitesinden teşekkür etti.
30.06.2020Trabzonspor

Benzer Haber Etiketleri

yemek sepetinevzat aydınRekabet Kuruluyemekyemek tarifi

Yemek Sepeti ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.