Yemek Sepeti

Yemek Sepeti

Son dakika yemek sepeti haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan yemek sepeti gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan yemek sepeti haber sayfamızda...

Yemek Sepeti

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 205 yemek sepeti haberi bulunmuştur.
Hizmet İnovasyonu Nedir, Nasıl Yapılır? Hizmet İnovasyonu Örnekleri Nelerdir?
Hizmet İnovasyonu Nedir, Nasıl Yapılır? Hizmet İnovasyonu Örnekleri Nelerdir?Hizmet inovasyonu girişimciler için büyük önem taşımaktadır. Bir şirketin görünürlüğünü hizmet inovasyonu arttırmaktadır. Böylece şirketler yeni müşteriler kazanmakta ve rakiplerin önlerine geçebilmektedir. Peki hizmet inovasyonu nedir, nasıl yapılır? Hizmet inovasyonu örnekleri nelerdir? İşte hizmet inovasyonu hakkında merak edilen tüm detaylar.
23.06.2022Eğitim
Sıfır Atık Projesi'nin ekonomiye katkısı büyük!
Sıfır Atık Projesi'nin ekonomiye katkısı büyük!Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı; bu yılki temasını "Sıfır Atık" olarak belirlediği Türkiye Çevre Haftası’nı 81 ilde çeşitli etkinliklerle kutluyor.
5.06.2022Ekonomi
Rekabet Kurulu'dan 'Yemeksepeti' açıklaması
Rekabet Kurulu'dan 'Yemeksepeti' açıklamasıRekabet Kurulu, Yemek Sepeti Elektronik hakkında açtığı soruşturmayı sunulan nihai taslak taahhüt metni sonrasında sona erdirdi.
1.06.2022Haberler
Rekabet Kurulu'dan 'Yemeksepeti' açıklaması
Rekabet Kurulu'dan 'Yemeksepeti' açıklamasıRekabet Kurulu, Yemek Sepeti Elektronik hakkında açtığı soruşturmayı sunulan nihai taslak taahhüt metni sonrasında sona erdirdi.
1.06.2022Ekonomi
Yemeksepeti çöktü mü, neden çalışmıyor 10 Nisan? Yemeksepeti mobil uygulaması 'Bir Hata Oluştu' sorunu nedir?
Yemeksepeti çöktü mü, neden çalışmıyor 10 Nisan? Yemeksepeti mobil uygulaması 'Bir Hata Oluştu' sorunu nedir? Yemeksepeti Banabi uygulaması ve internet sitesinden sipariş verecekler, 'Bir Hata Oluştu' sorunu ile karşılaştıklarını belirtiyor. Popüler siperiş platformu olarak sıklıkla ziyaret edilen Yemeksepeti, 3. yılını kutlarken, kullanıcılar ise teknik bir arıza ile karşı karşıya kaldıklarını sosyal medyadan paylaşıyor. Peki, yemek sepeti çöktü mü?
10.04.2022Gündem
Kuryelerden halaylı eylem
Kuryelerden halaylı eylemŞişli'deki Yemek Sepeti şirketinin genel merkezi önünde toplanan kuryeler, maaşlarına yapılan zammın düşük olduğu gerekçesiyle eylem yaptı. Eylemin 30'uncu gününde kuryeler davul zurna eşliğinde halay çekerek seslerini duyurmaya çalıştı.
2.03.2022Ekonomi
Yemeksepeti'ne büyük ceza!
Yemeksepeti'ne büyük ceza!KVKK'nin internet sitesinde yer alan kararda, Yemeksepeti'ne ilişkin veri ihlali bildiriminin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince incelenerek sonuçlandırıldığı ifade edildi.
7.02.2022Ekonomi
Yemeksepeti, 2021’in Hızlı Ticaret Trendlerini Açıkladı
Yemeksepeti, 2021’in Hızlı Ticaret Trendlerini AçıkladıTürkiye’nin hızlı ticaret platformu Yemeksepeti, 81 ildeki kullanıcılarının tercihlerini değerlendirerek elde ettiği veriler doğrultusunda, 2021 yılında Türkiye’nin lezzet tercihleri, anlık ihtiyaç ve alışveriş alışkanlıklarına ışık tutuyor.
19.01.2022Advertorial
Girişimciliğin kalbi GGH 2021’de atacak
Girişimciliğin kalbi GGH 2021’de atacakGlobal Girişimcilik Haftası (GGH) için geri sayım başladı. “Tam zamanı” sloganıyla bu yıl Türkiye’de 14’üncüsü kutlanacak GGH 2021, 8-14 Kasım arasında gerçekleşecek.
30.10.2021Ekonomi
İksir ve Ece’nin İstanbul macerası
İksir ve Ece’nin İstanbul macerasıYerel lezzetlerimizin tanınmasındaki en önemli dinamik hiç şüphesiz kadınlarımız. Anadolu’muzun üretken kadın kahramanları çalışıyor, çabalıyor, el ele vererek güçlerini birleştiriyor. Onlar, bölgesel kalkınmanın da ilham kaynakları
24.04.2021Cumartesi
‘Bahşiş uygulamamı izinsiz kullanıyorlar’
‘Bahşiş uygulamamı izinsiz kullanıyorlar’Patenti kendisine ait olan temassız bahşiş uygulamasını izinsiz kullanan yemek sipariş sitesine noterden ihtarname çeken avukat Turan, ihtarı dikkate alınmayınca mahkemeye başvurdu
23.04.2021Gündem
32 şirkete ‘centilmenlik’ anlaşması soruşturması
32 şirkete ‘centilmenlik’ anlaşması soruşturmasıRekabet Kurulu, iş gücü piyasasına yönelik centilmenlik anlaşmaları nedeniyle Türkiye genelinde, aralarında büyük teknoloji şirketleri, perakende ve restoran zincirlerinin bulunduğu 32 teşebbüs hakkında soruşturma açılmasına karar verdi.
21.04.2021Ekonomi
Rekabet Kurulu'ndan 32 firmaya soruşturma
Rekabet Kurulu'ndan 32 firmaya soruşturmaRekabet Kurulu, iş gücü piyasasına yönelik centilmenlik anlaşmaları nedeniyle Türkiye genelinde, aralarında büyük teknoloji şirketleri, perakende ve restoran zincirlerinin bulunduğu 32 teşebbüs hakkında soruşturma açılmasına karar verdi.
20.04.2021Uzmanpara
Son dakika: Rekabet Kurumu'ndan 32 dev firmaya soruşturma!
Son dakika: Rekabet Kurumu'ndan 32 dev firmaya soruşturma!Rekabet Kurumu, aralarında perakende ve gıda şirketlerinin olduğu 32 teşebbüse, iş gücüne yönelik centilmenlik anlaşmaları nedeniyle soruşturma açtı.
20.04.2021Ekonomi
Güvenlik ihlalini 9 gün sonra duyurdu
Güvenlik ihlalini 9 gün sonra duyurduYemeksepeti’ne ait sunucuya ilk olarak 18 Mart’ta erişildiği, ihlalin ise 27 Mart’ta kamuoyuna duyurulduğu belirlendi. Ele geçirilen veriler arasında ödeme sistemleri ve kredi kartlarının da olup olmadığı incelenirken uygulamaya toplam 3 milyon lira ceza kesilmesi planlanıyor.
11.04.2021Gündem
‘Mobil Tip Box’ uygulaması geliştiren avukat: Yemek Sepeti fikrimi çaldı
‘Mobil Tip Box’ uygulaması geliştiren avukat: Yemek Sepeti fikrimi çaldıAvukat Özgür Meriç Turan, 2012 yılında geliştirdiği temassız bahşiş uygulamasını izinsiz kullandığı gerekçesiyle Yemek Sepeti’ne ihtar yolladı. Milliyet’e konuşan Turan “Tüm kesimin faydalanacağı halde sadece kendi firmaları için fayda sağlamaları, pandemi döneminde büyük mağduriyet yarattı” dedi. Öte yandan Türkiye’ye son yıllardaki en büyük siber saldırıyı yaşatan Yemeksepeti uygulamasından 21 milyondan fazla kişinin verilerinin çalınmasına sebep olan olayda kritik detaylar ortaya çıktı.
11.04.2021Gündem
Yemek Sepeti olayına BTK el attı: Saldırganlar belirlendi!
Yemek Sepeti olayına BTK el attı: Saldırganlar belirlendi!Yemek Sepeti Elektronik İletişim Perakende Gıda Lojistik AŞ'ye yönelik siber saldırının gerçekleştiği yurt dışı kaynaklı IP adresleri, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) Ulusal Siber Olaylara Müdahale Merkezi (USOM) tarafından belirlendi.
31.03.2021Teknoloji
Son dakika: Yemeksepeti'ne veri ihlali nedeniyle inceleme
Son dakika: Yemeksepeti'ne veri ihlali nedeniyle incelemeKişisel Verileri Koruma Kurulunca (KVKK), Yemek Sepeti Elektronik İletişim Perakende Gıda Lojistik AŞ'ye yapılan ve 21 milyon 504 bin 83 kişinin etkilendiği belirtilen siber saldırının ardından veri ihlali gerekçesiyle inceleme başlatıldı.
29.03.2021Ekonomi
Yemeksepeti’ne siber saldırı
Yemeksepeti’ne siber saldırıYemek sipariş platformu Yemeksepeti, siber saldırıya maruz kaldı.
28.03.2021Ekonomi
Türkiye rekabette hedefini yükseltti
Türkiye rekabette hedefini yükselttiRekabet Kurulu Başkanı Birol Küle, “Küresel Yenilikçilik Endeksi’ndeki ‘Yerel Rekabetin Yoğunluğu’ kriterine göre 2019 yılında Türkiye tüm ülkeler arasında 6’ncı sıradadır. Bu durum ülkemiz ekonomisinin oldukça rekabetçi olduğunu ortaya koymaktadır” dedi
7.02.2021Ekonomi
Türkiye'de yabancı yatırımcıya gelişmiş ülkeler düzeyinde ortam sağlanıyor
Türkiye'de yabancı yatırımcıya gelişmiş ülkeler düzeyinde ortam sağlanıyorRekabet Kurulu Başkanı Birol Küle, rekabet hukukunun uygulanması açısından Türkiye'de yabancı yatırımcıya gelişmiş ülkeler düzeyinde ortam sağlandığını bildirdi.
6.02.2021Ekonomi
TÜRES'ten salgından etkilenen restoranlara 1 milyon lira kira yardımı
TÜRES'ten salgından etkilenen restoranlara 1 milyon lira kira yardımıTüm Restoranlar ve Turizmciler Derneği (TÜRES), 500 üye işletmesine toplamda 1 milyon liralık kira yardımı yapacak.
29.12.2020Ekonomi
Yemeksepeti’nden 1 milyon TL destek
Yemeksepeti’nden 1 milyon TL destekYemeksepeti, Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu aracılığıyla sektör çalışanlarına 1 milyon TL’lik destekte bulundu. Verilen destekle federasyon çatısı altındaki işyerlerinde çalışan 2 binden fazla çalışana en az 300 TL en fazla 500 TL şeklinde ödeme yapılacak
26.12.2020Ekonomi
Son dakika... Yemek Sepeti'nin ünlü CEO'suna şok! Soruşturma başlatıldı
Son dakika... Yemek Sepeti'nin ünlü CEO'suna şok! Soruşturma başlatıldıGelen son dakika haberine göre; Yemek Sepeti’nin CEO’su Nevzat Aydın takip edildiği iddiaları üzerine adli makamlarda başvuruda bulundu. Bina yönetimi, 4 gün boyunca farklı araçlarla yüzleri maskeli kişilerin keşif hazırlığı yaptıklarını ileri sürerek şirkete mail atılması üzerine harekete geçti. İddiaya göre Yemek Sepeti’nin İstanbul Şişli’deki genel merkezini farklı tarih ve saat dilimleri içerisinde farklı açılardan görüntülendiği tespit edildi.
21.12.2020Gündem
Yemeksepeti’nden 20 milyon lira destek
Yemeksepeti’nden 20 milyon lira destekYemeksepeti, içinde bulunduğumuz dönemde sıkıntı çeken tek şubeli restoranlar için 20 milyon TL’lik mali destek paketini devreye aldığını açıkladı.
3.12.2020Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Yemek Sepeti ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.