Yıldız Holding

Yıldız Holding

Son dakika Yıldız Holding haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Yıldız Holding gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Yıldız Holding haber sayfamızda...

Yıldız Holding

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.520 yildiz holding haberi bulunmuştur.
Türkiye'den Kazakistan'a yapılan yatırımlar geçen yıl rekor kırdı
Türkiye'den Kazakistan'a yapılan yatırımlar geçen yıl rekor kırdıTürk firmaları tarafından Kazakistan'a geçen yıl yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına rağmen 362,4 milyon dolar tutarında yatırım yapıldı.
30.04.2021Ekonomi
Uygulanan model esnafa güç veriyor
Uygulanan model esnafa güç veriyorRekabetin yoğun olduğu perakende sektöründe sunduğu iş modeliyle bakkal ve marketleri güçlendiren Seç Market, yıl sonuna kadar iş ortaklarının sayısını hızla artırarak daha fazla esnafa ulaşmayı hedefliyor. Seç Market’in sunduğu kurumsal tecrübe ve satın alma gücü sayesinde küçük ve orta ölçekli işletmeler, mahallelerinde kaliteli ve bol çeşitli ürünleri uygun fiyatlarla sunarak rekabette öne geçme avantajı elde ediyor.
16.04.2021Vitrin
Murat Ülker kimdir, kaç yaşında? Murat Ülker biyografisi...
Murat Ülker kimdir, kaç yaşında? Murat Ülker biyografisi...Murat Ülker kimdir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Forbes tarafından her yıl yayımlanan dünyanın en zengin iş insanları listesine Türkiye'den 10 isim katıldı. Türkiye'nin en zengin iş insanları listesinde 6,3 milyar dolarlık kişisel serveti ile ilk sırada yer alan Murat Ülker'in hayatı ve kariyeri hakkında bilgiler araştırma konusu olmaya devam ediyor. Peki Murat Ülker kimdir, kaç yaşında? İşte hayatı ve kariyeri hakkında bilgiler...
7.04.2021Gündem
Yıldız Ventures gıda ve perakende startup'larına yatırım yapmayı sürdürecek
Yıldız Ventures gıda ve perakende startup'larına yatırım yapmayı sürdürecekYıldız Ventures Kurucusu ve Üst Yöneticisi (CEO) Yahya Ülker, "2021’in girişim ekosistemi için önceki yıllara göre daha hareketli olacağını tahmin ediyorum. Yıldız Ventures olarak odak noktamızda gıda ve perakende sektörlerindeki girişimler var. Global ortağımız Sente Foundry ile birlikte gerçekleştirdiğimiz hızlandırma programımız kapsamında, gıda alanında bu yıl en az üç erken aşama startup’a yatırım yapmayı planlıyoruz" dedi.
6.03.2021Vitrin
Erdemir, Kümaş için imzayı attı
Erdemir, Kümaş için imzayı attı2021 yılının ilk stratejik öneme sahip yatırımı OYAK’tan geldi. OYAK Maden Metalürji şirketlerinden Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları T.A.Ş. (Erdemir) tarafından, Kamuoyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklamada, Yıldız Holding ve Gözde Girişim’le Kümaş Manyezit’in tamamının satın alınmasına yönelik yapılan 340 milyon dolarlık anlaşmanın imzalandığını duyurdu. Anlaşmaya göre yasal onayların alınmasıyla birlikte hisse devri gerçekleşecek.
6.01.2021Ekonomi
Kümaş Manyezit’in satışı için anlaşma imzalandı
Kümaş Manyezit’in satışı için anlaşma imzalandıYıldız Holding’in iştiraki Kümaş Manyezit’in OYAK bünyesindeki Erdemir’e satışı için anlaşma imzalandı. KAP’a bildirilen 340 milyon ABD doları işletme değeri üzerinden yapılan anlaşmanın ardından yasal onayların alınmasıyla birlikte hisse devri gerçekleşecek.
5.01.2021Uzmanpara
Platin Global 100 Ödülleri sahiplerini buldu
Platin Global 100 Ödülleri sahiplerini bulduBu yıl dijital operatör Turkcell'in ana sponsorluğunda gerçekleştirilen "Platin Global 100 Ödülleri" sahiplerini buldu.
28.12.2020Ekonomi
GODIVA'nın yeni CEO’su belli oldu
GODIVA'nın yeni CEO’su belli olduYıldız Holding bünyesinde faaliyet gösteren çikolata şirketi GODIVA’nın yeni CEO’su, Yıldız Holding’in Strateji ve Büyümeden Sorumlu Başkanı Nurtaç Ziyal Afridi oldu. Son iki aydır GODIVA’nın yönetim sürecine nezaret etmekte olan Afridi, ekibiyle birlikte gelecek üç yıllık dönem için oluşturduğu güçlü stratejiyle, dinamik bir çoklu-kanal yapısıyla GODIVA için yeni pazarlama fırsatlarını hayata geçirecek.
18.12.2020Ekonomi
Ağaoğlu'ndan Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ülker'e ziyaret
Ağaoğlu'ndan Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ülker'e ziyaretTrabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, bordo-mavili kulüple 3 yıllık reklam anlaşması imzalayan Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ülker'e teşekkür ziyaretinde bulundu.
9.12.2020Trabzonspor
Trabzonspor'dan 9 milyon liralık reklam anlaşması
Trabzonspor'dan 9 milyon liralık reklam anlaşmasıTrabzonspor Kulübü, 9 milyon liralık reklam anlaşması yaptı.
9.12.2020Trabzonspor
Erdemir  Kümaş Manyezit’i  satın alacak
Erdemir Kümaş Manyezit’i satın alacakOYAK, bünyesinde bulundurduğu Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları TAŞ (Erdemir) üzerinden Kümaş Manyezit Sanayi AŞ’yi satın almak üzere Yıldız Holding ile görüşmelere başladığını duyurdu.
10.11.2020Ekonomi
Erdemir, Kümaş Manyezit için masaya oturdu
Erdemir, Kümaş Manyezit için masaya oturduOYAK Genel Müdürü ve Erdemir Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Savaş Erdem, "Bu adım, demir çelik ve çimento sektöründeki şirketlerimizle önemli bir entegrasyon olacak ve maliyetlerimizi düşürecek" dedi.
9.11.2020Ekonomi
Tarımda büyük hedef
Tarımda büyük hedefKoronavirüsle mücadele sürecinde tüketicilerin güvenilir gıdaya ulaşımını kolaylaştırmak için ülke çapında sözleşmeli tarım desteğini artırmayı hedefleyen Yıldız Holding, 2020 sonuna kadar sözleşmeli 175 bin dekarlık alanda yaklaşık 700 bin ton hammadde alımı gerçekleştirecek.
8.06.2020Ekonomi
Yıldız Holding’den dijital sergi: Hz. Peygamber’in Veda Haccı Hutbeleri
Yıldız Holding’den dijital sergi: Hz. Peygamber’in Veda Haccı HutbeleriHer yıl ramazan ayının manevi iklimine uygun olarak özel bir sergiye ev sahipliği yapan Yıldız Holding, bu sene Hz. Peygamber’in Veda Haccı Hutbeleri Hat ve Tezhip Koleksiyonu’nu Türkiye Milli Kültür Vakfı (TMKV) iş birliğiyle dijital ortamda sanatseverlerle buluşturuyor.
13.05.2020Cadde
İşveren markasının geleceği dijital ortamda konuşulacak
İşveren markasının geleceği dijital ortamda konuşulacakBu yıl 11’incisi gerçekleştirilecek olan Employer Brand Summit’e geri sayım başladı. “Symphony of HR” temasıyla global ve lokal İK devlerini bir araya getirecek zirve 7 Mayıs 2020 tarihinde online platformda düzenlenecek.
10.04.2020Ekonomi
5 bin istihdam planlıyor
5 bin istihdam planlıyorYıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ülker, koronavirüs salgınıyla ilgili yaptığı açıklamada, “Tüm gıda ve perakende sektörü, insanların ihtiyaçlarını giderdikleri marketleri açık tutmak, ürünleri her sabah raflara ulaştırmak ve bu zor günlerde toplumun yanında olmak için özveri ve kararlılıkla çalışıyor” dedi.
6.04.2020Ekonomi
İş dünyasından "Milli Dayanışma Kampanyası"na destek
İş dünyasından "Milli Dayanışma Kampanyası"na destekİş dünyası temsilcileri, sosyal medya hesaplarından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası'na yönelik destek paylaşımında bulundu.
1.04.2020Ekonomi
Samsung Electronics Türkiye’nin Kurumsal İletişim ve Pazarlama İletişimi Lideri Sibel Hür oldu
Samsung Electronics Türkiye’nin Kurumsal İletişim ve Pazarlama İletişimi Lideri Sibel Hür oldu2014 yılından bu yana Samsung Electronics Türkiye’de Kurumsal İletişim Departmanı’ndan yöneticilik yapan Sibel Hür, mart ayı itibarıyla Samsung Electronics Türkiye’de yeni Kurumsal İletişim ve Pazarlama İletişimi Lideri olarak atandı.
20.03.2020Android
Rekabet Kurulu, Kümaş Manyezit Sanayi AŞ'nin devir başvurusunu incelemeye aldı
Rekabet Kurulu, Kümaş Manyezit Sanayi AŞ'nin devir başvurusunu incelemeye aldıRekabet Kurulu, Kümaş Manyezit Sanayi AŞ'nin tek kontrolünün Radex Vetriebsgesellschaft mbH aracılığıyla RHI Magnesita GmbH tarafından devralınmasına ilişkin başvuruyu nihai incelemeye aldı.
9.03.2020Ekonomi
2020 ŞOK çalışma saatleri (kaçta açılıyor/kapanıyor) - ŞOK market kaça kadar açık, sabah saat kaçta mesaiye başlıyor?
2020 ŞOK çalışma saatleri (kaçta açılıyor/kapanıyor) - ŞOK market kaça kadar açık, sabah saat kaçta mesaiye başlıyor?ŞOK market Türkiye'nin en büyük gıda perakendecileri arasında yer alıyor. Vatandaşlar tarafından en çok araştırılan market zincirleri arasında yer alan ŞOK marketin mesai saatlerini sıklıkla araştırıyor. Peki ŞOK market sabah saat kaçta mesaiye başlıyor. ŞOK market saat kaçta kapanıyor?
4.02.2020Gündem
Karaman’ın Président’ı
Karaman’ın Président’ıFransızlar sessiz sedasız Karaman'da Fransız peynirleri üretmeye başladı. 15 milyon liralık yatırımın, büyümesi gündemde.
2.02.2020Ekonomi
Ali Ülker kimdir? Ali Ülker nereli?
Ali Ülker kimdir? Ali Ülker nereli?Son dakika haberlerine göre, Yıldız Holding’te üst düzey görev değişimi yaşandı. Murat Ülker, 20 yıldır sürdürdüğü Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı yeğeni Ali Ülker'e devretti. Bu haber üzerine Ali Ülker'in kim olduğu merak konusu oldu. Ali Ülker kimdir? Ali Ülker kaç yaşında ve nereli? İşte Ali Ülker hakkında merak edilen bilgiler...
30.01.2020Gündem
Çevre Ödülü başvuruları başladı
Çevre Ödülü başvuruları başladıYıldız Holding ve DenizTemiz Derneği/ TURMEPA’nın, gelecek kuşakların ihtiyaç duyacağı kaynakların varlığını ve kalitesini tehlikeye atmadan, bugünün ve yarının çevresini oluşturan tüm çevresel değerlerin, her alanda korunması ve geliştirilmesi hedefiyle oluşturduğu “Sabri Ülker Çevre Ödülü” 4. kez sahibini arıyor.
20.01.2020Gündem
Üniversiteliler ‘Halley’ için fikirlerini yarıştıracak
Üniversiteliler ‘Halley’ için fikirlerini yarıştıracakYıldız Holding’in atıştırmalık şirketi pladis’in üniversiteliler için düzenlediği en parlak fikirler yarışması bizz@kampüs’e başvurular başladı.
30.12.2019Ekonomi
Son dakika: Ünlü çakmak markası satıldı! İşte yeni sahibi...
Son dakika: Ünlü çakmak markası satıldı! İşte yeni sahibi...Tokai Çakmakları'nın üreticisi Sebat Çakmak, 35 milyon lira bedelle satıldı.
10.12.2019Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

ekonomioyaksatışTürkiyeKümaş Manyezit

Yıldız Holding ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.