Yıldız Holding

Yıldız Holding

Son dakika Yıldız Holding haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Yıldız Holding gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Yıldız Holding haber sayfamızda...

Yıldız Holding

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.725 yıldız holding haberi bulunmuştur.
‘Finansal istikrar ve çevik adaptasyon’
‘Finansal istikrar ve çevik adaptasyon’Yıldız Holding, halka açık şirketlerinin 2023 yılı dokuz aylık finansal performansına ilişkin ayrıntıları “2023 Yıldız Holding ve Halka Açık Şirketleri Analist & Yatırımcı Toplantısı”nda aktardı.
24.11.2023Ekonomi
Anadolu’nun köklü tarihine ışık tutan sergi
Anadolu’nun köklü tarihine ışık tutan sergi“Mutlu Et Mutlu Ol Günü”ne bu yıl Cumhuriyet’in 100. yıl coşkusu damga vurdu. Geleneksel olarak düzenlenen günde, yeni bir sanat koleksiyonuna ev sahipliği yapan Yıldız Holding’in Çamlıca’daki sergi salonunda bu yıl da Anadolu medeniyetlerinin tarihine ışık tutan bir sergi açıldı.
20.11.2023Kültür Sanat
Premier Lig yolunda Hull City'e dev sponsor desteği!
Premier Lig yolunda Hull City'e dev sponsor desteği!Championship ekibi Hull City'nin yeni forma sponsoru McVitie’s oldu.
AIDEX 2023’te Türk holdinge önemli ödül
AIDEX 2023’te Türk holdinge önemli ödülDünyanın en önemli insani yardım etkinliklerinden AIDEX 2023’te “Yılın Kurumsal Sosyal Sorumluluk Programı” ödülünü Yıldız Holding aldı.
13.11.2023Vitrin
Gençler işte esneklik istiyor
Gençler işte esneklik istiyorDataExpert ve Milliyet Executive iş birliğinde BMI organizasyonuyla düzenlenen CHRO Summit gerçekleştirildi. İş dünyasının dönüşümüne öncülük eden Türkiye’nin önde gelen firmalarının üst düzey yöneticileri ve CHRO’larını (insan kaynakları yöneticileri) bir araya getiren zirvede, genç yeteneklerin şirketlerden beklentileri, şirketlerin bu konuda neler yaptıkları masaya yatırıldı.
Gençler iş hayatında esneklik talep ediyor
Gençler iş hayatında esneklik talep ediyorDataExpert ve Milliyet Executive iş birliği ile BMI organizasyonuyla CHRO Summit 2023 düzenlendi. Zirvede, genç yeteneklerin şirketlerden beklentileri, şirketlerin bu konuda neler yaptıkları ele alındı.
11.10.2023Ekonomi
İş dünyası önemli transferler yaptı
İş dünyası önemli transferler yaptıTürkiye’nin önde gelen şirketleri stratejik birimleri için yönetici pozisyonlara yaptığı atamalarını sürdürdü. Farklı şirketlerdeki yeni pozisyonlara transfer olan yöneticiler olduğu gibi, şirket ve grup bünyesi içinde yönetici transferleri de yapıldı.
Türkı̇ye'nı̇n 50 en etkin CMO’su
Türkı̇ye'nı̇n 50 en etkin CMO’suPandemiyle birlikte akın eden teknolojik dönüşüm yapay zekanın da baskın rolüyle bambaşka bir boyut kazandı. Dijitalleşme görülmedik bir hızla ilerliyor, tüketici alışkanlıkları süratle değişiyor.
İşte Türkiye'nin En Etkin 50 CMO'su
İşte Türkiye'nin En Etkin 50 CMO'suPandemiyle birlikte akın eden teknolojik dönüşüm yapay zekanın da baskın rolüyle bambaşka bir boyut kazandı. Dijitalleşme görülmedik bir hızla ilerliyor, tüketici alışkanlıkları süratle değişiyor. İş dünyasında bu büyük değişime ayak uydurmak için CMO'ların (Chief Marketing Officer - Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı) sorumluluğu artarken önlerinde bir fırsat penceresi de açılmış durumda...
Sağlıklı ve sürdürülebilir gıda için güç birliği
Sağlıklı ve sürdürülebilir gıda için güç birliğiTürk teknoloji şirketi Gözde Tech Ventures Teknoloji Yatırımları A.Ş.’nin yatırımcıları arasında olduğu ABD merkezli doğal gıda içerik üreticisi ve alternatif proteinlerde kullanılmak üzere pirinç kepeğinden elde edilen sağlıklı ve sürdürülebilir yapıya sahip yağ/tat sistemleri sunmayı amaçlayan Paragon Flavors, Inc. (Paragon Pure) şirketi 3.9 milyon dolarlık tohum sermayesi yatırım aldı.
13.09.2023Teknoloji
İşte Türkiye'nin En Etkin 50 CHRO'su
İşte Türkiye'nin En Etkin 50 CHRO'suDünyada farklı kuşaklar birbiri ardına çalışma hayatına katılırken ve teknoloji adeta ışık hızıyla ilerlerken İnsan Kaynakları Direktörleri'nin, yani CHRO'ların (Chief Human Resources Officer) omzundaki yük giderek artıyor. Yeniden şekillenen iş yaşamında CHRO'lar belki de kariyerlerinin en ciddi sınavlarından geçiyor.
6’ncı Sürdürülebilirlik Raporu’nda ‘israfsız şirket’ vurgusu
6’ncı Sürdürülebilirlik Raporu’nda ‘israfsız şirket’ vurgusu“İsrafsız Şirket” çalışma modelini tüm faaliyetlerinin odak noktasında tutan Yıldız Holding, 6’ncı Sürdürülebilirlik Raporu’nu yayımladı. İlk defa bağımsız güvence beyanı bulunan raporda Yıldız Holding ve şirketlerinin gıda israfını önleme, atık yönetimi, karbonsuzlaşma, enerji ve su verimliliği alanlarındaki öncü çalışmalarının yanı sıra çalışanlardan değer zincirine, toplumsal faydadan inovatif iş modellerine ortaya koyduğu etkiye yer veriliyor.
28.08.2023Vitrin
“Senenin Yıldızları” 15’inci kez ödüllendirildi
“Senenin Yıldızları” 15’inci kez ödüllendirildiYıldız Holding şirketlerinin projelerinin yarıştığı “Senenin Yıldızları Ödül Töreni” bu sene 15’inci yılını kutladı. Yarışmaya 10 farklı kategoride 236 proje başvurusu gerçekleşti. Bu projeler arasından kazananlar Holding’in 75 bin çalışanı ve ana jürinin oylamasıyla seçildi.
17.07.2023Ekonomi
Kadınlar iş fikirleriyle EXPO sahnesinde
Kadınlar iş fikirleriyle EXPO sahnesindeAvrupa ve Orta Asya’dan 23 kadın girişimci, gıda sektöründen tekstile, el sanatlarından çevrimiçi hizmetlere geniş bir yelpazede iş fikirlerini yatırımcılara sunmak üzere EXPO Capital Quest etkinliğinde İstanbul’da bir araya geldi.
10.07.2023Gündem
‘Kadınlar için eşit oyun alanı yok’
‘Kadınlar için eşit oyun alanı yok’BM Kadın Birimi Avrupa ve Orta Asya Bölge Direktörü Alia El-Yassir, kadın girişimcilerin çok fazla engellerle karşılaştıklarına dikkat çekerek, ‘Eşitlik fikrinden bahsediyorsak dışarıda, erkekler ve kadınlar için eşit bir oyun alanı bulunmuyor’ dedi.
10.07.2023Gündem
Kadın ve erkeğe eşit fırsat
Kadın ve erkeğe eşit fırsatYıldız Holding, fırsat eşitliğine yönelik çalışmalarını içeren, “Kadın Platformu 2022” raporunu ve bu yılki fırsat eşitliği hedeflerini kamuoyu ile paylaştı. Toplantının ev sahipliğini yapan Yıldız Holding Kadın Platformu Elçisi Begüm Mutuş, raporun içeriğini ve holdingin bu yılki hedeflerini anlattı.
26.06.2023Ekonomi
ÖSS şampiyonu Bakan Yardımcısı İnan'ın annesi: Bizim çocuklar hep çalışkandı
ÖSS şampiyonu Bakan Yardımcısı İnan'ın annesi: Bizim çocuklar hep çalışkandıKonya'da, 2000 yılında köyünde ahır inşaatında çalışırken Türkiye birincisi olduğunu öğrenen ve yeni kararnameyle Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcılığı’na atanan Oruç Baba İnan'ın annesi Elif İnan konuştu.
23.06.2023Haberler
ÖSS şampiyonu Bakan Yardımcısı İnan'ın annesi: Bizim çocuklar hep çalışkandı
ÖSS şampiyonu Bakan Yardımcısı İnan'ın annesi: Bizim çocuklar hep çalışkandıKonya'da, 2000 yılında köyünde ahır inşaatında çalışırken Türkiye birincisi olduğunu öğrenen ve yeni kararnameyle Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcılığı’na atanan Oruç Baba İnan'ın annesi Elif İnan konuştu.
23.06.2023Gündem
Bürokraside kan değişimi
Bürokraside kan değişimiCumhurbaşkanlığı atama kararları ile 17 bakanlığa 68 bakan yardımcısı atandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın imzasıyla yayımlanan kararlara göre, Hazine Bakanı Şimşek ile İçişleri Bakanı Yerlikaya’nın bakan yardımcıları tümden değişti.
23.06.2023Gündem
Kadın Platformu 2022 Raporu yayımlandı
Kadın Platformu 2022 Raporu yayımlandıFırsat eşitliği alanındaki çalışmalarını ve uygulamalarını “Kadın Platformu” çatısı altında sürdüren Yıldız Holding, 2022 Raporu’nu açıkladı. Rapora göre Yıldız Holding’de yeni istihdam edilen erkek ve kadın çalışan oranı 2022 yılında eşit oranda gerçekleşti.
22.06.2023Ekonomi
Kadınlar için harika iş yerleri aranıyor
Kadınlar için harika iş yerleri aranıyorGreat Place To Work® tarafından açıklanan en önemli listelerden biri olan ve kadın çalışanlar için en iyi iş yerlerini gösteren “Best Workplaces for Women Listesi”, 28 Eylül 2023’te açıklanacak. Liste değerlendirmesine dahil olmak isteyen şirketlerin 25 Haziran 2023 tarihine kadar Great Place To Work® Sertifikası sürecine başlamış ve 10 Temmuz 2023 tarihine kadar da sertifikaya hak kazanmış olması gerekiyor.
12.06.2023Ekonomi
“En Gözde Şirketler” araştırmasında ikinci sıra değişmedi
“En Gözde Şirketler” araştırmasında ikinci sıra değişmediTürkiye genelinde 62 bin üniversite öğrencisi ve 28 bin genç profesyonelin katıldığı araştırma ile en gözde şirketler belli oldu.
9.06.2023Ekonomi
İş dünyası önemli transferler yaptı
İş dünyası önemli transferler yaptıTürkiye’nin önde gelen şirketleri mayıs ve haziranda stratejik birimleri için yönetici atamalarını sürdürdü.
Yıldız Holding’de üst düzey atama
Yıldız Holding’de üst düzey atamaYıldız Holding’de Kurumsal İletişim Grup Direktörlüğü görevine Zeynep Özler atandı.
5.05.2023Ekonomi
“Kârlılık nihai hedef olmamalı”
“Kârlılık nihai hedef olmamalı”Uludağ Ekonomi Zirvesi’ne konuşmacı olarak katılan Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ülker, günümüzde şirketlerin sadece kâr odaklı stratejilerle hareket edemeyeceğinin altını çizdi.
29.04.2023Vitrin

Benzer Haber Etiketleri

Yıldız Holding ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.