Yıldız Holding

Yıldız Holding

Son dakika Yıldız Holding haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Yıldız Holding gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Yıldız Holding haber sayfamızda...

Yıldız Holding

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.624 yıldız holding haberi bulunmuştur.
‘Yönetim kurulunda kadın olan firma daha başarılı’
‘Yönetim kurulunda kadın olan firma daha başarılı’Yönetim kurulunda en az iki kadın bulunan şirketlerin daha iyi performans gösterdiğini araştırmalara dayanarak anlatan Lale Saral Develioğlu, “Bunu sadece kadın meselesi değil, ekonomik ve toplumsal fayda olarak ele almalıyız” diyor.
Kırsala dönüş için tam destek verildi
Kırsala dönüş için tam destek verildiTarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, tarım alanlarının boş kalmasına izin vermeyeceklerini belirterek, atıl durumda olanların da üretime kazandırılacağını açıkladı.
2.07.2022Ekonomi
Kirişci: Atıl olan alanları üretime kazandıracağız
Kirişci: Atıl olan alanları üretime kazandıracağızTarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, tarım alanlarının boş kalmasına izin vermeyeceklerini belirterek, atıl durumda olanların da üretime kazandırılacağını açıkladı.
1.07.2022Ekonomi
‘En Gözde Şirketler’ arasında
‘En Gözde Şirketler’ arasındaYıldız Holding, Realta Danışmanlık ve 3İK Marka İletişimi Ajansı tarafından gerçekleştirilen ‘En Gözde Şirketler’ araştırmasında geçen yıl olduğu gibi bu yıl da ‘holdingler’ kategorisinde ikinci sırayı aldı.
22.06.2022Ekonomi
“En Gözde Şirketler” belli oldu
“En Gözde Şirketler” belli olduHer yıl üniversite öğrencileri ve genç profesyoneller tarafından ortalama 250 şirketin farklı kategorilerde değerlendirildiği En Gözde Şirketler araştırma sonucu belli oldu.
21.06.2022Vitrin
Kadın girişimcileri desteklemek için güç birliği
Kadın girişimcileri desteklemek için güç birliğiFırsat eşitliği ve kapsayıcılık alanında faaliyet gösteren Kadın Platformu ile öncü uygulamalara imza atan Yıldız Holding, bu girişimlerini Birleşmiş Milletler Toplumsal Cinsiyet Eşitliği ve Kadının Güçlenmesi Birimi (UN Women) aracılığıyla küresel ölçeğe taşıyor. Holding, kadın girişimciliğini ve kadınların tedarik zincirinde aktif rol almasını teşvik etmek üzere UN Women Avrupa ve Orta Asya Bölge Ofisi ile iş birliği anlaşması imzaladı.
20.06.2022Ekonomi
Kadın girişimciliğini desteklemek için güç birliği
Kadın girişimciliğini desteklemek için güç birliği"Kadın Platformu ile Yıldız Holding, Birleşmiş Milletler Toplumsal Cinsiyet Eşitliği ve Kadının Güçlenmesi Birimi (UN Women) aracılığıyla kadın girişimciliğini ve kadınların tedarik zincirinde aktif rol almasını teşvik etmek üzere iş birliği anlaşması imzaladı."
16.06.2022Vitrin
Kerevitaş’ın yeni CEO’su Mert Altınkılınç oldu
Kerevitaş’ın yeni CEO’su Mert Altınkılınç olduTaze dondurulmuş gıda, konserve ve margarin şirketi Kerevitaş’ta CEO’luk görevine Mert Altınkılınç getirildi.
13.06.2022Vitrin
Yatırım iştahı tekrar uyandı
Yatırım iştahı tekrar uyandıYıldız Holding Başkanı Ali Ülker, borçlarını azalttıklarını açıklayarak, “Satın alma iştahımız tekrar uyandı” dedi.
11.06.2022Ekonomi
Yumurta kabuğu raf ömrünü uzattı
Yumurta kabuğu raf ömrünü uzattıArkim Kimyevi Maddeler, yumurta kabuğundan geliştirdiği gıda koruyucularıyla gıdaların raf ömrünü uzatıyor. Son beş yılda 38 milyon kilogram gıda israftan kurtarıldı.
7.06.2022Ekonomi
Nurtaç Ziyal Afridi, Yıldız Holding Yönetim Kurulu’na atandı
Nurtaç Ziyal Afridi, Yıldız Holding Yönetim Kurulu’na atandıYıldız Holding bünyesinde faaliyet gösteren GODIVA’nın Global CEO’su Nurtaç Ziyal Afridi, Yıldız Holding Yönetim Kurulu Üyeliğine atandı.
3.06.2022Vitrin
İşte Türki̇ye’nin EN ETKİN 50 CHRO’SU
İşte Türki̇ye’nin EN ETKİN 50 CHRO’SUDataExpert iş birliğinde BMI tarafından yürütülen ‘En Etkin 50 CHRO’ araştırması kapsamında, Türkiye’de açıklanan 500 listeleri, borsaya kote şirketler, holdingler ve araştırmaya yapılan başvurular baz alınarak 1.500’ün üzerinde organizasyon belirlendi. Cirosal büyüklüğü, aktif büyüklüğü, çalışan sayısı, organizasyonun sektördeki repütasyonu yönlerinden araştırmaya dahil edilen 1.000’in üzerinde organizasyonun en üst düzey İnsan Kaynakları yöneticisine ulaşıldı. Adaylar belirlenirken, görev süresi 1 yıldan kısa olan ve araştırmada yer almak istemeyen CHRO’lar kapsam dışı bırakıldı. Adaylardan, performans ve iş deneyimlerine ek olarak; pandemi döneminde üstlendikleri sorumluluklar ve geçirdikleri değişimlere ilişkin bilgiler temin edildi. Temin edilen bilgiler, danışma kurulu tarafından analiz edildi. Danışma kurulunun oylama ve değerlendirmeleri sonucunda performanslarıyla dikkat çeken Türkiye’nin En Etkin 50 İK Yöneticisi belirlendi.
Bakan Soylu: Dünyadaki haksızlıkları giderebilmek üzere adım atabilecek yegane ülkelerdeniz
Bakan Soylu: Dünyadaki haksızlıkları giderebilmek üzere adım atabilecek yegane ülkelerdenizİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Dünyadaki haksızlıkları giderebilmek üzere adım atabilecek, dünyaya sesini duyurabilecek yegane ülkelerdeniz. Işığı açık tutarsak etrafımızdakiler hayırda toplanacaktır" dedi.
16.04.2022Siyaset
Ali Ülker: Türkiye’yi üretim ve ihracat üssü haline getirdik
Ali Ülker: Türkiye’yi üretim ve ihracat üssü haline getirdikTürkiye’nin üretim ve ihracat merkezi konumunu her geçen gün daha da güçlendirdiğini dile getiren Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ülker, “Atıştırmalık alanında fabrikalarımızdaki yeni teknoloji yatırımlarımızla Türkiye’yi global markalarımızın üretim üssü haline getirdik. Ürünlerimizi dünyanın dört bir yanında “Made in Türkiye” etiketiyle tüketicilerle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.
14.04.2022Vitrin
Gözde Girişim’den yeni teknoloji yatırım şirketi
Gözde Girişim’den yeni teknoloji yatırım şirketiYıldız Holding şirketlerinden Gözde Girişim, 1 Mart’ta yaptığı yönetim kurulunda aldığı karar neticesinde yeni bir teknoloji yatırım şirketi kurdu.
2.03.2022Vitrin
‘Amacımız kadının her alanda güçlenmesi’
‘Amacımız kadının her alanda güçlenmesi’Yıldız Holding, fırsat eşitliğine yönelik çalışmalarını içeren, “Kadın Platformu 2020” raporunu ve bu yılki fırsat eşitliği hedeflerini kamuoyu ile paylaştı. Toplantının ev sahipliğini yapan Yıldız Holding Kadın Platformu Elçisi Begüm Mutuş, raporun içeriğini ve holdingin bu yılki hedeflerini anlattı.
31.01.2022Ekonomi
Perakendede kadın istihdamı artıyor
Perakendede kadın istihdamı artıyorYıldız Holding bünyesinde 2001 yılından beri faaliyet gösteren mağaza ağı Bizim Toptan, bir önceki yıla kıyasla kadın istihdamını yüzde 42 artırdı. Bizim Toptan İnsan Kaynakları Direktörü Hamide Güven Şen, “Şirketimizin bugüne kadar ortaya koyduğu başarıda insana yatırım vizyonunun ve organizasyonda fırsat eşitliğine öncelik verilmesinin rolü büyük. Bu kararlılık ve hassasiyetten aldığımız güçle, sürdürülebilir bir gelecek için kadın istihdamını artırmayı ana odak noktalarımızdan biri olarak belirledik” dedi.
18.10.2021Ekonomi
Burhan Doğançay  Ekrem Yalçındağ sergisi Contemporary İstanbul’da
Burhan Doğançay Ekrem Yalçındağ sergisi Contemporary İstanbul’daYerli ve yabancı çağdaş sanat galerilerini bir araya getirecek olan “Contemporary İstanbul Uluslararası Çağdaş Sanat Fuarı’nda Yıldız Holding koleksiyonundan Burhan Doğançay & Ekrem Yalçındağ sergisi de ziyaretçilerle buluşacak.
Renkli patron
Renkli patronYıldız Holding’in bünyesinde yer alan Godiva markasının 95’inci yılı etkinlikleri içinde yer alan pembe renkli bir klasik otomobil, ‘Sadece görmek bile insanı mutlu ediyor’ mottosuyla yollara düştü.
1.10.2021Cadde
ARTweeks@akaretler beşinci edisyonunda büyük ilgiyle sona erdi
ARTweeks@akaretler beşinci edisyonunda büyük ilgiyle sona erdiİstanbul’un kültür sanat merkezlerinden biri olan Akaretler Sıraevler ikonik 10 binası ile; 8-19 Eylül tarihlerinde ARTweeks@akaretler’in 5.edisyonuna ev sahipliği yaptı. Sanat alanında değerli isimlerin katıldığı etkinlikte 15 galeri, 2 solo sergi, 1 koleksiyoner seçkisi izleyici ile buluştu. 100’den fazla sanatçının 350’ye yakın eseriyle yer aldığı ARTweeks@akaretler 12 günde 55.000 ziyaretçi ağırlayarak sanat sezonunu başlattı.
25.09.2021Kültür Sanat
Yıldız Holding'den fiyat tartışmalarına ilişkin açıklama
Yıldız Holding'den fiyat tartışmalarına ilişkin açıklamaYıldız Holding tarafından, pladis Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker’in basın mensuplarının zincir marketlerdeki fiyat tartışmalarına ilişkin değerlendirmesinin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın zincir marketlerde denetimlerin artacağına yönelik açıklamasıyla yakın veya uzak bir ilgisinin bulunmadığı bildirildi.
24.09.2021Ekonomi
Picasso eseri Artweeks@Akaretler'de sanatseverlerle buluşuyor
Picasso eseri Artweeks@Akaretler'de sanatseverlerle buluşuyorTanınmış yerli ve yabancı çok sayıda sanatçının göz alıcı eserlerini sanatseverlerle buluşturan Artweeks@Akaretler'in 5. edisyonu yoğun ilgi görüyor.
16.09.2021Kültür Sanat
Çağdaş sanat Akaretler’e konuk oluyor
Çağdaş sanat Akaretler’e konuk oluyorSanatseverlerle koleksiyonerleri, tanınmış yerli ve  yabancı sanatçıların eserleriyle bir araya getirmeyi hedefleyen  Artweeks@Akaretler’in 5. edisyonu bugün başlıyor.
Artweek@Akaretler kapılarını sanatseverlere açıyor
Artweek@Akaretler kapılarını sanatseverlere açıyorArtweeks@Akaretler, sanatseverleri ve koleksiyonerleri, tanınmış yerli ve yabancı sanatçıların eserleriyle bir araya getirmek için, 5. Edisyonuna kapılarını açmaya hazırlanıyor.
BM Kadının Güçlenmesi  Platformu’na destek
BM Kadının Güçlenmesi Platformu’na destekUN Women ve Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi ortak girişimi olan ‘Birleşmiş Milletler Kadının Güçlenmesi Prensipleri’ne (WEPs), Yıldız Holding de imza attı.
14.06.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Yıldız Holding ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.