Yönetici

Yönetici

Son dakika yönetici haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan yönetici gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan yönetici haber sayfamızda...

Yönetici

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 25.646 yönetici haberi bulunmuştur.
Galatasaray Yönetimi, Icardi için harekete geçti! 'Tuzağa düşmeyeceğiz'
Galatasaray Yönetimi, Icardi için harekete geçti! 'Tuzağa düşmeyeceğiz'Süper Lig'in 26. haftasında oynanan Ankaragücü - Galatasaray maçında Icardi'nin sosyal medyaya düşen görüntüleri gündem olmuştu. Sarı-kırmızılı ekipte Hukuktan sorumlu yönetici Can Natan açıklamalarda bulundu.
22.02.2024Galatasaray
Bakan Uraloğlu 'çalışmalar başladı' diyerek duyurdu! Filyos Limanı deniz taşımacılığına açılacak
Bakan Uraloğlu 'çalışmalar başladı' diyerek duyurdu! Filyos Limanı deniz taşımacılığına açılacakUlaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, “Filyos Limanı’nın deniz taşımacılığına da açılması noktasında Enerji Bakanımızla birkaç hafta önce yerinde tespitleri yaptık. 2 yıllık bir periyot içerisinde inşallah orayı normal deniz ticaretine de, nakliyeye de özellikle Karabük’ün yükünü vereceği ve yoğun bir şekilde kullanacağı şekle getireceğiz.” dedi.
21.02.2024Ekonomi
Yıldız Holding’de üst düzey atama
Yıldız Holding’de üst düzey atamaYıldız Holding’in inovasyon şirketi Northstar’da CEO görevine Cengiz Altop atandı.
20.02.2024Kariyer
Heyelan riski çalışmaları durdurdu
Heyelan riski çalışmaları durdurduErzincan İliç’teki altın madeninde yaşanan faciada toprak altında kalan 9 işçiyi arama faaliyetleri heyelan riski nedeniyle durduruldu. Enerji Bakanı Bayraktar, “Heyelan riski yoğunlaştı. Yığının kaymamış bölgelerinde ciddi hareketlilik var” dedi.
20.02.2024Gündem
EKYS sonuçları ne zaman açıklanır? ÖSYM 2024 EKYS sonuç tarihi!
EKYS sonuçları ne zaman açıklanır? ÖSYM 2024 EKYS sonuç tarihi!Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanlığınca, okullara müdür ve müdür yardımcısı seçmek için düzenlenen Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme Sınavı (2024-MEB-EKYS) 18 Şubat Pazar günü gerçekleştirildi. Sınava katılım sağlayan adaylar, sonuç tarihini merak ediyor. Peki, EKYS sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte ÖSYM 2024 EKYS sonuç tarihi…
19.02.2024Bilgi Rehberi
9 kişinin toprak altında kaldığı İliç'te 6 kişi tutuklanmıştı! İfadeleri ortaya çıktı
9 kişinin toprak altında kaldığı İliç'te 6 kişi tutuklanmıştı! İfadeleri ortaya çıktıErzincan'ın İliç ilçesindeki altın madeni sahasında kayan toprağın altında kalan 9 işçi ile ilgili başlatılan soruşturma kapsamında gözaltına alınıp, çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderilen 6 kişinin ifadeleri ortaya çıktı.
19.02.2024Gündem
City Football Group ile Başakcity hamlesi!
City Football Group ile Başakcity hamlesi!İstanbul Başakşehir ile City Football Group futbol odaklı iş birliği anlaşması imzaladı. Manchester City’nin de sahibi olan CFG, Başakşehir’e uzun dönemli futbol stratejisi, oyuncu tarama, akademi ve transferde destek verecek.
19.02.2024Basaksehir
‘Atamalar mevzuata göre yürütülmeli’
‘Atamalar mevzuata göre yürütülmeli’EĞİTİM SERVİSİ - Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Talip Geylan, Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin’in “Proje okullarına yönetici ve öğretmen görevlendirmelerinde yeni bir yönetmelik çıkarılacak” ifadesini önemsediklerini belirterek şunları dedi: “Adeta ‘kafama göre yönetici ve öğretmen atarım’ projesine dönüşmüş olan aymazlığa son verilmeli, bu okullara atamaları da MEB’e bağlı diğer tüm okullarımız gibi ilgili mevzuata göre yürütülmeli...
19.02.2024Eğitim
Çatlaklar raporda! Facia öncesi oluştu, gözardı edildi
Çatlaklar raporda! Facia öncesi oluştu, gözardı edildiAltın madeni faciasından saatler önce madencilerin çektiği çatlak fotoğrafları bilirkişi raporunda delil olarak yer aldıSuçlanan yetkililerden biri, 5 işçinin olduğu toprak altındaki  konteynerin güvenli bölgede olması nedeniyle boşaltılmadığını söyledi​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​.
19.02.2024Gündem
Başakşehir, City Football Group ile iş birliğine gitti
Başakşehir, City Football Group ile iş birliğine gittiCity Football Group (CFG) ve İstanbul Başakşehir FK (IBFK) futbol odaklı iş birliği anlaşması imzaladılar.
18.02.2024Basaksehir
İş güvenliği uzmanı defalarca uyarmış
İş güvenliği uzmanı defalarca uyarmışÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, dokuz işçinin göçük altında kaldığı maden ocağının çevre izin ve lisans belgesini iptal etti. Bilirkişi heyetinin ön raporu ise facianın göz göre göre geldiğini ortaya koydu.
18.02.2024Gündem
Eski ABD Başkanı Trump'a açılan davada karar verildi
Eski ABD Başkanı Trump'a açılan davada karar verildiEski ABD Başkanı Donald Trump, banka kredileri ve sigorta işlemleri konusunda daha iyi ticari şartlar elde etmek için fazla mal varlığı bildiriminde bulunmakla suçlandığı sivil dolandırıcılık davasında karar verildi. Buna göre Trump, 354.9 milyon dolar para cezasına çarptırıldı.
17.02.2024Dünya
Erzincan'daki toprak kaymasında son durum! İşçilerin yeri tespit edildi
Erzincan'daki toprak kaymasında son durum! İşçilerin yeri tespit edildiİliç’te kayıp işçileri arama çalışmalarında dün bazı noktalarda metal yoğunluğu tespit edildi. Bakan Bayraktar “Kardeşlerimizin 3’ünün bir lokasyonda 6’sının diğer lokasyonda olduğunu tespit ettik” dedi. Soruşturma kapsamında Kanadalı yönetici dahil 6 kişi tutuklandı.
17.02.2024Gündem
İliç'teki maden kazasıyla ilgili 6 kişi tutuklandı
İliç'teki maden kazasıyla ilgili 6 kişi tutuklandıErzincan'ın İliç ilçesinde meydana gelen maden kazasında gözaltına alınarak adliyeye sevk edilen 8 şüpheliden 6'sı tutuklandı. Tutuklananlardan birinin Kanada uyruklu yönetici olduğu öğrenilirken 2 şüpheli ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
16.02.2024Gündem
Ajanslar son dakika duyurdu! Trump ve şirketleri için karar verildi
Ajanslar son dakika duyurdu! Trump ve şirketleri için karar verildiNew York'taki sivil dolandırıcılık davasında, ABD'nin eski Başkanı Donald Trump ve şirketlerinin yaklaşık 355 milyon dolar ödemesine hükmedildi.
16.02.2024Dünya
Erzincan İliç'te son durum! Bakan Bayraktar: İkinci faz çalışmalarını başlattık
Erzincan İliç'te son durum! Bakan Bayraktar: İkinci faz çalışmalarını başlattıkErzincan’ın İliç ilçesindeki Anagold Maden sahasında kayan toprağın altında kalan 9 işçinin lokasyonu tespit edildi. Bakan Bayraktar, "Kayan toprağın tahliyesi, su alanlarının korunması için ilave tedbirlerin devreye alınması yönünde ikinci faz çalışmalarını başlattık." dedi. Öte yandan meydana gelen maden kazasında gözaltına alınarak adliyeye sevk edilen 8 şüpheliden 6'sı tutuklandı.
16.02.2024Gündem
Bir şair: Gülten Akın kimdir?
Bir şair: Gülten Akın kimdir?Dünyaya yazdığı eserlerle kendini tanıtmış birçok şair ve yazar var. Onlardan biri de Gülten Akın.
Erzincan'da işçilerin lokasyonları tespit edildi! Bakan Bayraktar son durumu paylaştı
Erzincan'da işçilerin lokasyonları tespit edildi! Bakan Bayraktar son durumu paylaştıErzincan’ın İliç ilçesindeki Anagold Maden sahasında kayan toprağın altında kalan 9 işçinin lokasyonu tespit edildi. Bakan Bayraktar bölgedeki son durumu açıkladı.
16.02.2024Haberler
Rus savaş makinesi tam gaz! Avrupa'ya soğuk duş, planlar sil baştan
Rus savaş makinesi tam gaz! Avrupa'ya soğuk duş, planlar sil baştanPutin'in emriyle Sovyetler Birliği'nden bu yana en büyük sıçramayı gerçekleştiren silah endüstrisi, Ukrayna işgalinin ikinci yılına girilirken ekonomik bir dönüşümü de tetikledi.
16.02.2024Dünya
Okullarda yönetici seçme sınavı 18 Şubat Pazar günü yapılacak
Okullarda yönetici seçme sınavı 18 Şubat Pazar günü yapılacakÖlçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığınca, okullara müdür ve müdür yardımcısı seçmek için düzenlenen Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme Sınavı (2024-MEB-EKYS) 18 Şubat Pazar günü gerçekleştirilecek.
16.02.2024Eğitim
Erzincan'da işçilerin lokasyonları tespit edildi! Bakan Bayraktar son durumu paylaştı
Erzincan'da işçilerin lokasyonları tespit edildi! Bakan Bayraktar son durumu paylaştıErzincan’ın İliç ilçesindeki Anagold Maden sahasında kayan toprağın altında kalan 9 işçinin lokasyonu tespit edildi. Bakan Bayraktar bölgedeki son durumu açıkladı.
16.02.2024Gündem
MEB EKYS NE ZAMAN 2024? Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme Sınavı saat kaçta, kaç dakika sürecek?
MEB EKYS NE ZAMAN 2024? Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme Sınavı saat kaçta, kaç dakika sürecek? Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme Sınavı, ÖSYM tarafından düzenleniyor. 2024 EKYS başvuruları alındı ve hemen ardından sınav giriş belgeleri erişime açıldı. EKYS sınavı ne zaman, saat kaçta?
16.02.2024Bilgi Rehberi
Erzincan'da arama kurtarma çalışmaları için özel cihaz
Erzincan'da arama kurtarma çalışmaları için özel cihazErzincan’ın İliç ilçesindeki Anagold Maden sahasında kayan toprağın altında kalan 9 işçiyi arama kurtarma çalışmaları facianın üçüncü gününde de devam etti. Bakan Bayraktar da bölgedeki son durumu açıkladı.
16.02.2024Gündem
ABB Başkanı Mansur yavaş taksi esnafıyla buluştu! "Özel bir tesis kurduk"
ABB Başkanı Mansur yavaş taksi esnafıyla buluştu! "Özel bir tesis kurduk"Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş taksi şoförleriyle bir araya geldi. Yavaş "Özel bir tesis kurduk. Tesisimizde montaj, teknik servis ve mühürleme hizmetlerini sağlıyoruz" dedi.
15.02.2024Gündem
Adnan Oktar örgütüne yönelik soruşturma tamamlandı! Oktar 15 günde 200 avukatla görüşmüş
Adnan Oktar örgütüne yönelik soruşturma tamamlandı! Oktar 15 günde 200 avukatla görüşmüşAdnan Oktar organize suç örgütünün güncel yapılanmasına yönelik açılan soruşturma tamamlandı. Adnan Oktar, Meltem Daban ve Ferhunde Eda Babuna’nın da aralarında bulunduğu 20 şüpheli hakkında farklı oranlarda hapis cezası istendi.
15.02.2024Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Yönetici ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.