Yüksek İstişare Kurulu

Yüksek İstişare Kurulu

Son dakika Yüksek İstişare Kurulu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Yüksek İstişare Kurulu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Yüksek İstişare Kurulu haber sayfamızda...

Yüksek İstişare Kurulu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.246 yüksek istişare kurulu haberi bulunmuştur.
YİK’te gündem Suriyelilerin geri dönüşü
YİK’te gündem Suriyelilerin geri dönüşüCumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu (YİK) toplantısının gündeminde Suriyelilerin ülkelerine gönüllü ve güvenli bir şekilde geri dönüşü vardı.
25.05.2022Siyaset
Son dakika: YİK toplantısı sonrası flaş açıklama! Türkiye'nin göç yönetimi konusu ele alındı
Son dakika: YİK toplantısı sonrası flaş açıklama! Türkiye'nin göç yönetimi konusu ele alındıGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında gerçekleşen Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı sona erdi. Toplantıda göç yönetimi konusunun ele alındığı bildirildi.
24.05.2022Siyaset
Yüksek İstişare Kurulu, Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplandı
Yüksek İstişare Kurulu, Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplandıYüksek İstişare Kurulu (YİK), Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı.
24.05.2022Siyaset
Bilal Erdoğan: 21'inci yüzyıla damga vuracak ülke olarak ön plana çıkıyoruz
Bilal Erdoğan: 21'inci yüzyıla damga vuracak ülke olarak ön plana çıkıyoruzNiğde Ömer Halisdemir Üniversitesi'nin paydaşları arasında bulunduğu 'Gençlik Buluşması', TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan ve TÜGVA Genel Başkanı Enes Eminoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirildi. Bilal Erdoğan, “21'inci yüzyıla damgasını vuracak ülke olarak ön plana çıkıyoruz. Ufkunuzu daha geniş tutun” dedi.
25.03.2022Gündem
Bilal Erdoğan, Niğde’de söyleşiye katıldı
Bilal Erdoğan, Niğde’de söyleşiye katıldıTürkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, Niğde’de 'Gençlik Buluşması' konulu söyleşiye katıldı.
24.03.2022Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Terör baronlarına nefes aldırmıyoruz
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Terör baronlarına nefes aldırmıyoruzCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çankaya Köşkü'nde Devlet Övünç Madalyası Tevcih Töreni'nde konuşma yaptı. Erdoğan, 'Teröristlerin tepelerine tepelerine biniyor, nerede olursa olsun inlerini tek tek başlarına geçiriyoruz. Dünya harp tarihini yeniden yazan yerli ve milli İHA'larla Suriye'deki, Irak'taki terör baronlarına nefes aldırmıyoruz. Şehitlerimizin kanını yerde bırakmadık, bundan sonra da bırakmayacağız' dedi.
16.03.2022Siyaset
Dünyada yer yerinden oynar! 'Putin'in hedefi ABD'yi Avrupa'dan çıkarmak'
Dünyada yer yerinden oynar! 'Putin'in hedefi ABD'yi Avrupa'dan çıkarmak'Rusya ile Ukrayna arasındaki krizi değerlendiren Türk Asya Stratejik Araştırmalar Merkezi (TASAM) Millî Savunma ve Güvenlik Enstitüsü Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Emekli Vali Doç. Dr. Hasan Canpolat, "Sarsılan küresel dengelerin kilit taşı Ukrayna’dır. Bu kilit taşı yerinden oynarsa, tüm yapının çökme ihtimali var" ifadelerini kullandı. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in küresel düzeni yeniden kurgulamayı ve ABD'yi Avrupa'dan çıkarmayı hedeflediğini vurgulayan Canpolat, "Ukrayna krizi bu amaç doğrultusunda çıkarılmış bir krizdir. Rusya’nın bu hamlesi başarıya ulaşırsa, nihai hedefi olan ABD’yi Avrupa'dan çıkarmayı da başarabilir ve Avrupa üzerinde nüfuzunu tekrar kurabilir" dedi.
14.02.2022Dünya
Bilal Erdoğan TÜGVA Malatya İl Temsilciliği binasının açılışına katıldı
Bilal Erdoğan TÜGVA Malatya İl Temsilciliği binasının açılışına katıldıTürkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, "Maalesef bu ülkenin geleceğini kendi tarihi, kendi kimliği üzerine inşa etmek isteyen hangi kurum varsa hedefe koyuyorlar" dedi.
5.01.2022Siyaset
Fahrettin Altun, gazeteci Hasan Karakaya'nın anma programında konuştu
Fahrettin Altun, gazeteci Hasan Karakaya'nın anma programında konuştuVefatının 6. yıl dönümünde gazeteci Hasan Karakaya için Haliç Kongre Merkezi’ndeki anma programı düzenlendi. Programa Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yanı sıra Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Başkanvekili ve Eski TBMM Başkanı İsmail Kahraman, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş katıldı.
31.12.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Hasan Karakaya'yı anma töreninde önemli açıklamalar
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Hasan Karakaya'yı anma töreninde önemli açıklamalarCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bu kalemşörler cumhuriyet mitinglerinden, gezi olaylarına, 17-25 Aralık’a, 15 Temmuz darbe girişimine kadar demokrasimize yönelik tüm girişimlerde tetikçilik yapmaktan geri durmadı. Gün oldu çapulcuları savundular, gün oldu teröristlere sözcülük ettiler, gün oldu Türkiye’yi karaladılar, gün oldu yabancı güçlere ülkemize müdahale çağrısı yaptılar. Ama her seferinde gizlemeye çalıştıkları faşist karakterlerini ellerine geçirdikleri ilk fırsatta ortaya dökmekten çekinmediler. 2023’e giden süreçte medyamızın bu iç hesaplaşmayı da yapacağına, bu habis zihniyetten kendisini bir an önce kurtaracağına inanıyorum" dedi.
31.12.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan TÜSİAD’a sert tepki: Hükümete saldırma yolları aramayın
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan TÜSİAD’a sert tepki: Hükümete saldırma yolları aramayınCumhurbaşkanı Erdoğan, faiz konusunda “Benden başka bir şey beklemeyin” dedi ve TÜSİAD’a yüklendi: “Ey TÜSİAD ve yavruları, sizlere sesleniyorum. Kalkıp hükümete saldırmanın değişik yollarını aramayın, sizin derdiniz başka. Bizimle mücadele edemezsiniz”
20.12.2021Siyaset
Son dakika: Erdoğan'dan TÜSİAD'a tepki ve çok net faiz mesajı
Son dakika: Erdoğan'dan TÜSİAD'a tepki ve çok net faiz mesajıSon dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İlim Yayma Ödül Töreni'nde açıklamalarda bulundu. Faizle ilgili net mesaj veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Benden başka bir şey beklemeyin." dedi. TÜSİAD'a sert tepki gösteren Erdoğan, "Hükümete saldırmanın değişik yollarını aramayın sizin derdiniz başka. Bizimle mücadele edemezsiniz." açıklamasında bulundu.
19.12.2021Siyaset
Burak Elmas’tan toplantı üstüne toplantı!
Burak Elmas’tan toplantı üstüne toplantı!Başkan Burak Elmas, bugün ilk olarak eski başkanlar, 2. başkanlar ve divan başkanlarının katılacağı Yüksek İstişare Kurulu ile toplanacak. Burada yönetime TFF ile mücadelesinde tam destek verilmesi bekleniyor.
15.12.2021Galatasaray
Bilal Erdoğan'dan Açı Eğitim Kurumlarına teşekkür
Bilal Erdoğan'dan Açı Eğitim Kurumlarına teşekkürTÜGVA Yüksek İstişare Kurulu üyesi Bilal Erdoğan, Düzce Açı Eğitim Kurumları Kurucusu Tamer Erdinç’e TÜGVA’ya verdiği desteklerden dolayı teşekkür plaketi verdi.
12.12.2021Gündem
YİK’te gündem iklim değişikliği
YİK’te gündem iklim değişikliğiCumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirildi.
3.12.2021Siyaset
YİK'te gündem iklim değişikliği! Köklü anlayış değişikliği vurgusu
YİK'te gündem iklim değişikliği! Köklü anlayış değişikliği vurgusuCumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı, bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirildi.Cumhurbaşkanlığı Külliyesindeki toplantıda, Türkiye’nin Paris İklim Anlaşmasını Meclis’te onaylayarak sürece dahil olmasının ardından yaşanacak gelişmeler ele alındı.
2.12.2021Haberler
Son dakika: YİK'te gündem iklim değişikliği! Köklü anlayış değişikliği vurgusu...
Son dakika: YİK'te gündem iklim değişikliği! Köklü anlayış değişikliği vurgusu...Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı, bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirildi.Cumhurbaşkanlığı Külliyesindeki toplantıda, Türkiye’nin Paris İklim Anlaşmasını Meclis’te onaylayarak sürece dahil olmasının ardından yaşanacak gelişmeler ele alındı.
2.12.2021Siyaset
TÖZOK, Zafer Öztürk ile ‘yola devam’ dedi
TÖZOK, Zafer Öztürk ile ‘yola devam’ dediTürkiye Özel Okullar Derneği (TÖZOK) 36. Dönem Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi.
28.11.2021Eğitim
Erdoğan ve Bahçeli’nin sürpriz görüşmesi
Erdoğan ve Bahçeli’nin sürpriz görüşmesiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhur İttifakı ortağı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile dün Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde sürpriz bir görüşme gerçekleştirdi. Görüşmenin, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile ilgili yüzde 50 artı 1 tartışmasına ilişkin tarafların yaptığı açıklamaların hemen ardından gelmesi dikkat çekti.
18.11.2021Siyaset
‘Menderes’le, Dersim’le nasıl helâlleşecek?’
‘Menderes’le, Dersim’le nasıl helâlleşecek?’Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti MKYK toplantısında CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun “helâlleşme” açıklamasına tepki göstererek, “Sadece günü kurtarmak istiyor. Hangi biriyle helâlleşecekmiş? Menderes ile nasıl helâlleşecek? Dersim’le, Kürtlerle nasıl helâlleşecek?” ifadelerini kullandı.
17.11.2021Siyaset
Son dakika! MHP Genel Başkanı Bahçeli'den 'yüzde 50+1' tartışmasıyla ilgili açıklama
Son dakika! MHP Genel Başkanı Bahçeli'den 'yüzde 50+1' tartışmasıyla ilgili açıklamaPartisinin grup toplantısında konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 'yüzde 50+1' tartışmasıyla ilgili, "Bu tartışma yersizdir, şu an için gereksizdir. Yüzde 50+1 oy sistemini eleştirenleri makul görmemiz mümkün değildir. Cemil Çiçek'in sözlerinin tahrip gücü yüksektir. Sayın Çiçek sizin dilinizin altında sakladığınız bir oran var mı? Varsa söyleyin de bilelim, niyetinizi görelim. FETÖ'cü Fehmi Koru ile aynı şeyleri söylüyorsunuz." dedi.
16.11.2021Siyaset
Son dakika! Ömer Çelik'ten AK Parti'deki görev değişimiyle ilgili açıklama
Son dakika! Ömer Çelik'ten AK Parti'deki görev değişimiyle ilgili açıklamaPartisinin MKYK gündemine ilişkin açıklamalarda bulunan AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı’nın Genel Merkez'de başka bir göreve geçmesiyle ilgili "Kendi iradesiyle gerçekleşmiştir. Değerlendirmelerimizde, İsmet Yılmaz Bey’in ismi öne çıktı. Asıl takdir makamı gruptur. Kararı milletvekillerimiz verecektir." dedi. Kılıçdaroğlu'nun helalleşme çağrısıyla ilgili de konuşan Çelik, "Darbelere destek vererek ülkeye yaşatılan acılarla nasıl helalleşecekler" ifadelerini kullandı.
15.11.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu'nu kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu'nu kabul ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu görüşmesi sona erdi. Görüşmenin 2 saat 20 dakika sürdüğü bildirildi.
10.11.2021Haberler
Son dakika! Erdoğan, Karamollaoğlu ile görüşecek
Son dakika! Erdoğan, Karamollaoğlu ile görüşecekCumhurbaşkanı Erdoğan, Saadet Partisi Lideri Karamollaoğlu ile görüşecek. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gerçekleşecek görüşme yarın saat 15.00'te başlayacak.
9.11.2021Gündem
Türk ev tekstili sektörü İstanbul'da buluştu
Türk ev tekstili sektörü İstanbul'da buluştuTürkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TETSİAD), 180 ülkeye yıllık yaklaşık 3,5 milyar dolarlık ihracat kapasitesine sahip Türk ev tekstili sektörünü, Türkiye’nin öncü ticaret odaları ve ihracatçı birlikleriyle buluşturdu.
9.11.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Yüksek İstişare Kurulu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.