Zeynep Erdoğan

Zeynep Erdoğan

Son dakika Zeynep Erdoğan haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Zeynep Erdoğan gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Zeynep Erdoğan haber sayfamızda...

Zeynep Erdoğan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.563 zeynep erdoğan haberi bulunmuştur.
Doktor eşini öldüren sanık tahrik indirimi istedi, ağırlaştırılmış müebbet aldı
Doktor eşini öldüren sanık tahrik indirimi istedi, ağırlaştırılmış müebbet aldıAnkara’da, 9 aylık eşi kadın doğum uzmanı Opr. Dr. Zeynep Erdoğan'ı (47) bıçaklayarak öldüren, oğlu A.A.'yı (16) da darbedip, bodrum kata kilitleyen Mehmet Erdoğan (45), tutuklu yargılandığı davada ağırlaştırılmış müebbet ve 25 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Tahrik indirimi isteyen Erdoğan'ın cezasında indirim uygulanmadı.
21.06.2022Gündem
Doktor eşini öldüren sanığa ağırlaştırılmış müebbet talebi
Doktor eşini öldüren sanığa ağırlaştırılmış müebbet talebiAnkara’da, 9 aylık eşi kadın doğum uzmanı Opr. Dr. Zeynep Erdoğan'ı (47) bıçaklayarak öldüren, oğlu A.A.'yı (16) da darbedip, bodrum kata kilitleyen Mehmet Erdoğan'ın (45) tutuklu yargılandığı davada savcı, mütalaa verdi. Erdoğan'ın 'eşi kasten öldürme'den ağırlaştırılmış ömür boyu, 2 suçtan da 34 yıla kadar hapsi istendi.
5.04.2022Gündem
Vintage Bazaar’ın tüm geliri eğitime
Vintage Bazaar’ın tüm geliri eğitimeUrla Güvenlik Hizmetleri Geliştirme ve Destekleme Derneği ve Urla Kalkınma ve Gelişme Vakfı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şeniz Doğanca ve Urla İlçe Emniyet Müdürü Zeynep Erdoğan’ın işbirliği ve koordinesinde, LeBon Home’un ortaklarından Işıl Ekinbağ’ın destekleriyle düzenlenen ‘Vintage Bazaar’ yoğun ilgi gördü.
4.04.2022Ege
İsimleri farklı katilleri aynı
İsimleri farklı katilleri aynı16 yaşındaki Sıla Şentürk'ü öldüren cani Hüseyin Can Gökçek'in 10 suç kaydının olması ve adli kontrolle bırakıldığının ortaya çıkması, benzer kadın cinayetlerini yine gündeme getirdi... Konuyu Milliyet'e değerlendiren uzmanlar mevzuattaki boşluk nedeniyle sicili kabarık faillerin toplum içinde dolaştığını, kadın cinayetlerinin önlenebilir olduğunu vurguladı...
19.02.2022Gündem
Doktor Zeynep'in oğlu: Annemi kesinlikle uyurken öldürdü
Doktor Zeynep'in oğlu: Annemi kesinlikle uyurken öldürdüAnkara'da, 9 aylık eşi kadın doğum uzmanı Opr. Dr. Zeynep Erdoğan'ı bıçaklayarak öldüren, oğlu A.A.'yı da darbedip, bodrum kata kilitleyen Mehmet Erdoğan , tutuklu yargılandığı davada, "Aldattığını söyleyip hakaret edince kendimi kaybederek öldürdüm" dedi. Zeynep Erdoğan'ın oğlu A.A. ise, "Annemi kesinlikle uyurken öldürdü. Çünkü annem kendisini koruyabilecek kadar güçlü bir kadındı" dedi.
27.01.2022Gündem
Doktor eşini öldüren sanığa ağırlaştırılmış müebbet talebiyle dava
Doktor eşini öldüren sanığa ağırlaştırılmış müebbet talebiyle davaAnkara’da, 9 aylık eşi kadın doğum uzmanı Opr. Dr. Zeynep Erdoğan'ı (47) bıçaklayarak öldüren, oğlu A.A.'yı (16) da darbedip, bodrum kata kilitleyen Mehmet Erdoğan (45) hakkında 'eşi kasten öldürmek', 'cebir, tehdit veya hile kullanarak kişiyi hürriyetinden yoksun kılma' ve 'kasten yaralama' suçlarından ağırlaştırılmış ömür boyu ve 26 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.
16.11.2021Gündem
Boğaz’da defile
Boğaz’da defile‘Hello! Couture Show With Fashion TV’ defilesi, Oligark İstanbul’da ünlü isimleri bir araya getirdi.
30.09.2021Cadde
Pera Müzesi'nde dünyayla alternatif ve yenilikçi bir Yüzleşme
Pera Müzesi'nde dünyayla alternatif ve yenilikçi bir YüzleşmePera Müzesi, ulusal ve uluslararası eğitim kurumlarıyla gerçekleştirdiği iş birlikleri ile genç sanatçı ve tasarımcıların çalışmalarını sanatseverlerle buluşturmaya devam ediyor. Müzenin yeni sergisi “Yüzleşme”, Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi öğrenci ve mezunlarının yapıtlarını bir araya getiriyor. Fakültenin 25 yıllık üretiminden disiplinler ötesi bir yaklaşımla örnekler sunan sergi, kurumun geçmişi ve bugünüyle yüzleşmesine aracı olurken, bir yandan da izleyiciye dünyayla yüzleşme ve onu alışılmadık açılardan yeniden keşfetme fırsatı sunuyor. Sergi, 24 Ekim’e kadar Pera Müzesi’nde ziyaret edilebilir.
‘Sahne gibisi yok’
‘Sahne gibisi yok’Burcu Güneş, dört gün üste üste konser verdi.
27.07.2021Cadde
Annesinin öldürüldüğü dehşet gecesini savcıya anlattı
Annesinin öldürüldüğü dehşet gecesini savcıya anlattıAnkara'da Mehmet Erdoğan'ın öldürdüğü eşi, kadın doğum uzmanı Opr. Dr. Zeynep Erdoğan'ın ilk eşinden olan oğlu Ahmet A., savcıya verdiği ifadede dehşet anlarını anlattı. Erdoğan'ın cinayetten önce el ve ayaklarını bağlayıp, bodrum kata kilitlediği Ahmet A., "Telle ayaklarımı bağladı sonra beni sürükleyerek, bodrum kata indirdi. Bu sırada 'Çanta nerede' diye soruyordu. Çantanın içinde anneme ait önemli evrak ve para vardı. Çantanın yerini söylemedim" dedi.
29.06.2021Gündem
Doktor eşini katleden koca:  'Annesini o şekilde görmesini diye bağladım'
Doktor eşini katleden koca: 'Annesini o şekilde görmesini diye bağladım'Ankara'da 9 aylık eşi kadın doğum uzmanı Opr. Dr. 'ı bıçaklayarak öldüren Mehmet Erdoğan'ın, cinayetten 6 ay önce de eşine şiddet uyguladığı ortaya çıktı. Mehmet Erdoğan hakkında bu nedenle 'eşe karşı kasten yaralama' suçundan dava açıldığı belirlendi.
11.06.2021Gündem
Doktor eşini vahşice katletti
Doktor eşini vahşice katlettiAnkara’da Op. Dr. Zeynep Erdoğan, 8 ay önce evlendiği eşi Mehmet Erdoğan tarafından bıçaklanarak katledildi. Tedbir kararına rağmen cinayeti işleyen 13 suçtan sabıkalı Mehmet Erdoğan, ellerini bağladığı üvey oğluna da işkence yaptı.
11.05.2021Gündem
Son dakika... Doktor Zeynep'i öldüren 8 aylık eşi: 'Yakışıklı değilsin' dedi diye öldürdüm
Son dakika... Doktor Zeynep'i öldüren 8 aylık eşi: 'Yakışıklı değilsin' dedi diye öldürdümAnkara’da kadın doğum uzmanı Opr. Dr. Zeynep Erdoğan (47), 8 ay önce evlendiği işsiz eşi Mehmet Erdoğan (47) tarafından oğlunun gözü önünde öldürüldü. Mehmet Erdoğan ifadesinde, "Eşim bana sürekli 'Sen yakışıklı değilsin, senden daha yakışıklı birini bulup onunla evleneceğim' diyordu. Olay günü de bu konu üzerine tartıştık ve kendisini bıçakladım" dedi.
10.05.2021Gündem
Her satırı dehşet! İşkence yaparak öldürdü
Her satırı dehşet! İşkence yaparak öldürdüAnkara'da Mehmet Erdoğan (47), 8 ay önce evlendiği kadın doğum uzmanı Op.Dr. Zeynep Erdoğan (47) ile onun 14 yaşındaki erkek çocuğu A.A.'nın ellerini bağlayıp, işkence yaptı. Olay A.A.'nın evden elleri bağlı şekilde çıktığını gören komşuların ihbarıyla ortaya çıkarken, eve gelen ekiplerin yaptığı incelemede vücudunda 5 bıçak darbesi bulunan Zeynep Erdoğan'ın yaşamını yitirdiği belirlendi. A.A.'nın ise beyin kanaması teşhisiyle hastanede tedaviye alındığı öğrenildi. Şüpheli, Cinayet Büro Amirliği ekiplerince yakalandı.
10.05.2021Gündem
Çaresizliğin adı 'kedi miyavlaması sendromu'
Çaresizliğin adı 'kedi miyavlaması sendromu'Eskişehir'de Ezgi Erdoğan, doğuştan 5’inci kromozom parçasının kaybolmasıyla ortaya çıkan kedi miyavlaması sendromu (cri du chat) rahatsızlığı nedeniyle yürüyüp konuşamayan 5 yaşındaki kızı Sude Zeynep’ten, ‘anne’ kelimesini duyabilmek için mücadele veriyor. Kızına her gün konuşma egzersizlerinin yanı sıra yürüme eğitimi verdiğini ifade eden Erdoğan, “Zeynep’in bana bir kelime konuşması, özellikle ‘anne’ demesini çok istiyorum. Bu yüreğimin kanayan yarası. Geceleri uykuya yatarken bile kızımın rüyamda bana ‘anne’ dediğini ve yürüyebildiğini görebilmek için dua ediyorum” dedi.
8.05.2021Gündem
Fashion Week başlıyor
Fashion Week başlıyorFashion Week Istanbul, moda sektörünün profesyonellerini Türkiye sınırlarının dışına taşımaya hazır. Dijital olarak gerçekleşecek moda haftası, 13 - 16 Nisan tarihleri arasında www.fashionweek.istanbul adresinden takip edilebilecek.
13.04.2021Ekonomi
Fashion Week Istanbul için geri sayım başladı!
Fashion Week Istanbul için geri sayım başladı!Bu sezon 13-16 Nisan tarihleri arasında dijital olarak gerçekleşecek Fashion Week Istanbul, modanın görsel sanatla buluştuğu kısa filmlerle sınırları aşmaya ve tüm dünya ile buluşmaya hazır. İstanbul’un evrensel ve birleştirici yönünden ilham alarak çok sesli bir atmosferle karşımıza çıkacak olan Fashion Week Istanbul, kapsayıcılığı ile yaratıcı dünyanın buluşma noktası olacak.
11.04.2021Moda
Fashion Week Istanbul’a geri sayım
Fashion Week Istanbul’a geri sayımTürk modası ve sektörün yaratıcılarını tüm dünyaya taşıyan Fashion Week Istanbul, bu sezon 13-16 Nisan tarihleri arasında dijital olarak gerçekleşecek.
11.04.2021Pazar
"Arıyorum Hâlâ benim için bir corona günlüğü"
"Arıyorum Hâlâ benim için bir corona günlüğü"Türkiye'nin en önemli gitar virtüözlerinden biri olan Cenk Erdoğan, "corona günlüğüm" olarak nitelendirdiği yeni albümü "Arıyorum Hâlâ"yı dinleyiciyle buluşturdu. Yedinci stüdyo albümünü yayımlayan besteci ve müzisyenle hem pandemi sürecinde yaşadıklarını ve neler yaptığını hem de yeni albümünü konuştuk. Cenk Erdoğan'ın içe dönük bir yolculuk olarak tanımladığı bu süreçteki yeni üretimleri ve daha fazlası röportajımızda.
17.09.2020Kültür Sanat
Açık havada indirimli alışveriş günleri: Sold Out Festival başlıyor
Açık havada indirimli alışveriş günleri: Sold Out Festival başlıyor19 Eylül - 4 Ekim arasında tam 16 gün boyunca sürecek olan Sold Out indirim festivalinde Türkiye’nin önde gelen marka ve tasarımcılarının koleksiyonlarına %70’e varan indirimlerle sahip olmak mümkün olacak.
‘Yeniden doğuşun şahlanışın ilanı’
‘Yeniden doğuşun şahlanışın ilanı’30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 98...
30.08.2020Ege
Editörün seçtikleri
Editörün seçtikleriGöz alıcı şıklıkÜnlü tasarımcıların koleksiyonlarını aynı çatı altında satışa sunan Gizia Gate, yeni sezonda da stilinize eşlik ediyor...
8.08.2020Cadde
Gelinlikler görücüye çıktı
Gelinlikler görücüye çıktıHacer Özil’in sahibi olduğu Beyaz Butik, Zeynep Erdoğan’ın tasarladığı İlkbahar&Yaz 2019 Gelinlik Koleksiyonu’nu, Pera Palace Hotel’de bir defileyle tanıttı.
5.05.2019Cadde
Itır Esen kimdir?
Itır Esen kimdir?Itır Esen 2017 Miss Turkey yarışmasında birinci olmasının ardından attığı twwet nedeniyle tacından olmuştu. 19 yaşındaki Itır Esen halen İstanbul Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünde eğitimine devam etmektedir. Peki Itır Esen kimdir?
18.01.2019Gündem
Itır Esen kimdir? Itır Esen kaç yaşında?
Itır Esen kimdir? Itır Esen kaç yaşında?Türk sinemasının tanınmış isimlerinden Itır Esen'le aynı isme sahip yeğeni Itır Esen kimdir? Itır Esen kaç yaşında? 2017 Miss Turkey yarışmasında kazandığı birincilik tacı neden geri alındı?
15.01.2019Ünlüler

Benzer Haber Etiketleri

Zeynep Erdoğan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.