Zolan

Zolan

Son dakika Zolan haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Zolan gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Zolan haber sayfamızda...

Zolan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.170 zolan haberi bulunmuştur.
Engeller tek tek aşılacak
Engeller tek tek aşılacakBalçova Başkanı Çalkaya, engelli bireylerin yaşam koşullarını iyileştirmek için çalışan derneklerle buluştu. Denizli Büyükşehir ve Pamukkale belediye başkanları da “Yanınızdayız” mesajını verdi
3.12.2021Ege
Süt üreticisine laboratuvar
Süt üreticisine laboratuvarSüt analiz laboratuvarı için Denizli Süt Üreticileri Birliği ile protokol yapıp çalışmalara başlayan Büyükşehir Belediyesi, tesisi tamamladı.
30.11.2021Ege
Denizli’ye rekor bütçe
Denizli’ye rekor bütçeDenizli Büyükşehir Belediyesi bütçesi 1 milyar 612 milyon 854 bin, DESKİ’nin bütçesi ise 707 milyon lira olmak üzere rekor bir seviye ile toplamda 2 milyar 319 milyon 854 bin lira olarak oybirliği ile belirlendi.
29.11.2021Ege
‘Şiddet insanlığa ihanet’
‘Şiddet insanlığa ihanet’Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü’nde bu vurguyu yapan milletvekilleri, belediye başkanları ve sivil toplum yöneticileri “Susmayalım, kadınlarımızın yanında yer alalım” mesajını verdi
26.11.2021Ege
Çevre dostu Denizli dünyanın gündeminde
Çevre dostu Denizli dünyanın gündemindeDenizli Büyükşehir Belediyesi, sera gazı emisyonlarını yönetme ve iklim değişikliğinin olumsuz etkilerinden korunması amaçlı oluşturulan ve dünyada binden fazla şehrin çevrsel verilerinin raporlarının yer aldığı, İngiltere’de oluşturulan Karbon Beyan Projesi (CDP- Carbon Disclosure Project) 2021 yılı derecelendirme sonuçlarında sınıf atladı.
24.11.2021Ege
Öğretmenim canım benim!
Öğretmenim canım benim!Aydın’ın Osmanbükü Köyü’ndeki ilkokuokulda uyguladığı Yeni Zelanda eğitim modeli ile büyük başarıya imza atan Cevat Ayna “Çevre kentlerden gelenlerle öğrenci sayımız 100’e ulaştı” dedi
23.11.2021Ege
Altın Kızlar tarih yazacak
Altın Kızlar tarih yazacakAvrupa Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Avrupa Karate Şampiyonası’nda aldıkları derecelerle tarih yazan Denizli Büyükşehir Belediyespor Karate Takımı ve Milli Takım sporcuları Damla Su Türemen ve Peri Koyuncu, Dubai’de düzenlenen Büyükler Dünya Karate Şampiyonası’na katılacak.
19.11.2021Ege
‘Ödül motive ediyor’
‘Ödül motive ediyor’Türkiye’nin En Çevreci, En Temiz ve En Sağlıklı Kenti unvanı bulunan, çevre ve su yönetimi projeleriyle Tek Dünya Kentleri Yarışması’nda Dünya 2.’liği kazanan Denizli Büyükşehir Belediyesi, son olarak “Denizli İklim Değişikliği Eylem Planı” ile Sağlıklı Kentler Birliği tarafından ödüllendirildi.
19.11.2021Ege
Denizli Büyükşehir Tiyatrosu’na tam not
Denizli Büyükşehir Tiyatrosu’na tam notDenizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, kasım ayında sahnelediği Kuaförde Bir Gün, 80 Günde Dünya Gezisi ve Tom, Dick ve Hary oyunlarıyla tiyatro keyfi yaşatıyor.
17.11.2021Ege
Kent Şairleri 8 yaşında!
Kent Şairleri 8 yaşında!Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Kent Şairleri Topluluğu, yeni dönem açılışı ve 8’inci yıldönümü dolayısıyla bir program düzenledi.
16.11.2021Ege
100 kişilik dev kadro
100 kişilik dev kadroDenizli Büyükşehir Belediyesi, Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 83. yıldönümü dolayısıyla anma programı düzenledi.
12.11.2021Ege
Sevgin hep kalbimizde
Sevgin hep kalbimizdeBüyük Önder Mustafa Kemal Atatürk, aramızdan ayrılışının 83. yılında özlemle anıldı. Ege’nin dört bir köşesinde duygulandıran görüntüler oluştu
10.11.2021Ege
‘Kültür-sanat şehri olma yolundayız’
‘Kültür-sanat şehri olma yolundayız’Denizli Valisi Ali Fuat Atik ile Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli Büyükşehir Belediye Konservatuvarı’nda sanatçı adaylarıyla bir araya geldi.
9.11.2021Ege
‘Gelecek nesiller için daima yol gösterici’
‘Gelecek nesiller için daima yol gösterici’Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 83. yıldönümünde bir mesaj yayınladı.
9.11.2021Ege
Karabağ’ın kurtuluşu Türkiye’nin de bayramı
Karabağ’ın kurtuluşu Türkiye’nin de bayramıDenizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Karabağ’ın işgalden kurtarılışı nedeniyle ilan edilen 8 Kasım Zafer Bayramı’nı kutladı.
8.11.2021Ege
Denizli Dijital Kütüphane yayında
Denizli Dijital Kütüphane yayındaDenizli Büyükşehir Belediyesi, kentte yaşayanların onbinlerce kitaba elektronik ortamda ulaşabileceği dijital kütüphaneyi yayına aldı.
2.11.2021Ege
Cumhuriyet Kupası için ter döktüler
Cumhuriyet Kupası için ter döktülerCumhuriyet’in kuruluşunun 98. yılı kutlamaları kapsamındabirçok organizasyona imza atan Denizli Büyükşehir Belediyesi, bayram coşkusunu 7’den 77’ye herkese yaşattı.
1.11.2021Ege
‘Dünya kentleriyle yarışıyor’
‘Dünya kentleriyle yarışıyor’Denizli’de, 30 Ekim 1876’da kurulan belediye teşkilatının 145. yıldönümü törenle kutlandı.
1.11.2021Ege
Atletizm Federasyonu Başkanı Fatih Çintimar güven tazeledi
Atletizm Federasyonu Başkanı Fatih Çintimar güven tazelediTürkiye Atletizm Federasyonu'nun (TAF) 5’inci Olağan Genel Kurulu Ankara’da yapıldı. 258 oyun 158’ini alan Fatih Çintimar yeniden başkan seçildi.
31.10.2021Diğer
Türkiye Atletizm Federasyonu Başkanı Fatih Çintimar, güven tazeledi
Türkiye Atletizm Federasyonu Başkanı Fatih Çintimar, güven tazelediTürkiye Atletizm Federasyonu başkanlığına, geçerli 255 oyun 158'ini alan mevcut başkan Fatih Çintimar seçildi.
31.10.2021Diğer
81 ilde 29 Ekim coşkusu! Onlarca kadın Şebnem Şirin için omuz omuza
81 ilde 29 Ekim coşkusu! Onlarca kadın Şebnem Şirin için omuz omuzaDenizli'de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 98'inci yıl dönümü, düzenlenen törenle kutlandı. Geçit töreninde Denizli Kadın Platformu üyeleri, 2 gün önce boğazı kesilerek öldürülen Şebnem Şirin'in (25) fotoğrafını taşıdı.
29.10.2021Haberler
Denizli'deki geçit töreninde öldürülen Şebnem'in fotoğrafları taşındı
Denizli'deki geçit töreninde öldürülen Şebnem'in fotoğrafları taşındıDenizli'de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 98'inci yıl dönümü, düzenlenen törenle kutlandı. Geçit töreninde Denizli Kadın Platformu üyeleri, 2 gün önce boğazı kesilerek öldürülen Şebnem Şirin'in (25) fotoğrafını taşıdı.
29.10.2021Gündem
Cumhuriyet Bayramı Denizli’de bambaşka
Cumhuriyet Bayramı Denizli’de bambaşkaCumhuriyet Bayramı coşkusunun doyasıya yaşanması için tüm hazırlıklarını tamamlayan Denizli Büyükşehir Belediyesi, 98. yıldönüme özel 98 Atatürk posterini şehrin çeşitli yerlerine astı
29.10.2021Ege
Şebnem Şirin'i öldüren Furkan Zıbıncı tutuklandı!
Şebnem Şirin'i öldüren Furkan Zıbıncı tutuklandı! Denizli'nin Pamukkale ilçesinde, kendisinden ayrılmak isteyen kız arkadaşı 25 yaşındaki Şebnem Şirin'i boğazını keserek öldüren Furkan Zıbıncı, çıkarıldığı mahkemece, tasarlayarak canavarca hisle öldürme suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi. Zıbıncı'nın savcılıktaki ifadesinde, olay anını hatırlamadığını söylediği öğrenildi.
28.10.2021Haberler
‘Başarının sırrı, gönüllülük esasıyla çalışmakta yatıyor’
‘Başarının sırrı, gönüllülük esasıyla çalışmakta yatıyor’Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi’nin 14 yıl önce hayata geçirdiği “Eğitim İçin El Ele” projesinde yeni eğitim-öğretim dönemi başladı.
25.10.2021Ege

Benzer Haber Etiketleri

Zolan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.