Zolan

Zolan

Son dakika Zolan haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Zolan gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Zolan haber sayfamızda...

Zolan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.009 zolan haberi bulunmuştur.
Güzel şehir Denizli
Güzel şehir DenizliSporcu kişiliği ve motosiklet tutkusuyla ekranların sevilen yüzü olan önceki dönem Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, davetli olarak geldiği Denizli’de, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ile birlikte zeybek oynadı...
12.04.2021Ege
‘Başarı hepimizin’
‘Başarı hepimizin’Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Dünya Doğal Hayatı Koruma Vakfı’nın (WWF) düzenlediği Tek Dünya Kentleri Yarışması’nda Dünya 2’ncisi olmanın gururunu ve mutluluğunu yaşadıklarını belirtti, bugüne kadar kendilerine desteklerini hiç esirgemeyen tüm hemşehrilerine teşekkür etti, “Birlikte başardık. Bu başarı hepimizin” mesajını paylaştı.
10.04.2021Ege
176. yıl gururu
176. yıl gururuTürk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 176. yılında Ege’de törenler düzenlendi. Başkanlar, “Fedakarca görev yapan emniyet mensuplarının yanındayız” dedi
10.04.2021Ege
Yenilenebilir enerjinin destekçisi
Yenilenebilir enerjinin destekçisiDenizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Türkiye’de 141 belediyenin üyesi olduğu Enerji Kentleri Birliği’nin (EKB) başkanlığına yeniden seçildi.
10.04.2021Ege
ASKF’den Başkan Zolan’a ziyaret
ASKF’den Başkan Zolan’a ziyaretDenizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, bir süre önce genel kurullarını tamamlayan Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu(ASKF) Başkanı Ayşe Sarıkaya ve yönetim kurulu üyelerini kabul etti.
9.04.2021Ege
‘Biz şehitlerimizi unutturmayacağız’
‘Biz şehitlerimizi unutturmayacağız’Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın 100 yıl önce Çivril ilçesinin Cabar köyünde katledilen 83 vatandaşı andığı paylaşım yüreklere dokundu.
9.04.2021Ege
Dünyaya örnek
Dünyaya örnekDenizli Büyükşehir Belediyesi, su yönetimi ve iklim değişikliği projeleriyle dünya ikincisi oldu. Başkan Osman Zolan, “Amacımız çevreyi korumak” dedi
6.04.2021Ege
‘Unutturmayacağız’
‘Unutturmayacağız’DENİZLİ Büyükşehir Belediyesi, 2 Nisan 1921’de Yunan işgali sırasında yakılarak katledilen 83 vatandaşın mezarını Cabar Milli Mücadele Şehitliği ve Anıtı’yla ölümsüzleştirdi.
3.04.2021Ege
Türkiye Şampiyona’sına Denizli BŞB damgası
Türkiye Şampiyona’sına Denizli BŞB damgasıDenizli Büyükşehir Belediyespor Karate Takımı, Türkiye Kulüpler Arası Karate Şampiyonası Ümit Genç Kızlar Takımı Kata Kategorisi’nde şampiyon oldu.
3.04.2021Ege
Kaleiçi yenileniyor
Kaleiçi yenileniyorDenizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 800 yıllık geçmişe sahip Kaleiçi Çarşısı’nda tarihi dokuya uygun yapacakları yenileme çalışması öncesi esnafla bir araya geldi; tarihi çarşının ekonomiye ve turizme daha fazla katkı sağlamasını amaçladıklarını söyledi.
2.04.2021Ege
Kent müzesi tam not aldı
Kent müzesi tam not aldıDenizli’nin uzun yıllar hayalini kurduğu kent müzesinin yapılması için Kültür ve Turizm Bakanlığı Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü, Denizli Valiliği ve Büyükşehir Belediyesi arasında imzalanan işbirliği protokolü, vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı.
30.03.2021Ege
Çevre dostu nesil yetişiyor
Çevre dostu nesil yetişiyorDenizli Büyükşehir, genç zihinlere çevre duyarlılığı kazandırmak için düzenlediği kampanyada dereceye giren okullara, ödüllerini verdi
29.03.2021Ege
Denizli’ye hayran kaldı
Denizli’ye hayran kaldıAnkara Büyükelçisi Sybiha, “Ukrayna’dan diplomatlarımızı bu kente özellikle göndermek istiyorum. Büyükşehir’in  ne kadar güzel çalıştığını ve yatırımlarını görsünler” dedi.
28.03.2021Ege
‘Geçmişe sahip çıkıyoruz’
‘Geçmişe sahip çıkıyoruz’Denizli’nin tarihine tanıklık etmiş binaları yeniden şehre kazandıran Büyükşehir Belediyesi kentte eşine az rastlanan bir yapıyı daha restore ediyor.
26.03.2021Ege
Miniklere etkinlik
Miniklere etkinlikDenizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ, Dünya Su Günü dolayısıyla anaokulu öğrencileriyle buluştu...
24.03.2021Ege
‘Çevre olmazsa olmazımızdır’
‘Çevre olmazsa olmazımızdır’Denizli Büyükşehir Belediyesi, Gebze Teknik Üniversitesi’nin yürütücü kuruluş olduğu, “Vahşi Katı Atık Depolama Sahalarını İyileştirerek Çevre ve Su Kaynaklarımıza Yönelik Tehlikeleri Azaltmak için Akıllı Karar Sistemleri” adlı AB projesine dahil oldu...
22.03.2021Ege
ARICILARA EKİPMAN
ARICILARA EKİPMANDenizli Büyükşehir Belediyesi, arıcılığın gelişmesi ve bal üretiminin artırılması amacıyla hayata geçirdiği bal ormanı projesinin yanında arıcılık yapan üreticilere ekipman desteği sağlayacak.
20.03.2021Ege
ÇANAKKALE UNUTULMAZ
ÇANAKKALE UNUTULMAZ18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 106 yılında, düşmana geçit vermeyip bağımsızlık ve özgürlük destanı yazan kahraman şehitlerin hatıraları, Ege’de ölümsüzleşti
20.03.2021Ege
Belgeli istihdamın yaygınlaşması önemli
Belgeli istihdamın yaygınlaşması önemliDenizli Büyükşehir Belediyesi Türkiye’de bir ilki daha gerçekleştirerek mesleki yeterlilik belgesi başvuru noktası oldu.
16.03.2021Ege
Yangının izlerini ‘Sevgi Eli’ sildi...
Yangının izlerini ‘Sevgi Eli’ sildi...Denizli Acıpayam’da çıkan yangında evleri kullanılamaz hale gelen İbrahim Sultan Abay çiftine, Büyükşehir Belediyesi Sevgi Eli ekipleri sahip çıktı...
15.03.2021Ege
Acıpayam’da TOKİ konutları hazır
Acıpayam’da TOKİ konutları hazırDENİZLİ Büyükşehir Belediyesi, geçen yıl 5.5 büyüklüğünde depremle sarsılan Acıpayamlı depremzedeler için yapımını bitirdiği 440 konutluk TOKİ bölgesinde altyapı ve üstyapı çalışmalarını tamamladı.
14.03.2021Ege
2 bin 481 kadının umudu
2 bin 481 kadının umuduDenizli Büyükşehir Belediyesi’nin, kadınların ticaret hayatında daha fazla etkin olabilmesi amacıyla 2009 yılında faaliyete geçirdiği Mikrokredi Ofisi, girişimci kadına milyonlarca liralık kredi imkanı sundu.
12.03.2021Ege
‘Cinayetler son bulsun’
‘Cinayetler son bulsun’Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel bir etkinlik düzenledi.
9.03.2021Ege
Artık yeter!
Artık yeter!Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, kadınlara yönelik şiddete karşı farkındalık oluşturmak için kent genelindeki dev ekranlardan “Kadın anadır, eştir, kardeştir; canımızdır...
8.03.2021Ege
Son dakika! Denizli'de korkutan fabrika yangını
Son dakika! Denizli'de korkutan fabrika yangınıSon dakika haberine göre, Denizli'nin Merkezefendi ilçesinde tekstil fabrikasında çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin yarım saatlik çalışması ile söndürüldü. Fabrikada maddi zarar oluştu.
8.03.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

egeizmirgazetedenizlizolan

Zolan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.