Zuckerberg

Zuckerberg

Son dakika zuckerberg haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan zuckerberg gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan zuckerberg haber sayfamızda...

Zuckerberg

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.205 zuckerberg haberi bulunmuştur.
Meta'nın gelir ve karı beklentileri aştı
Meta'nın gelir ve karı beklentileri aştı Meta'nın karı ve geliri beklentileri aştı, ancak 2'nci çeyrek tahminleri hayal kırıklığı yarattı.
25.04.2024 Uzmanpara
Garsonluk yaptığı lokantada kurdu, 2.3 trilyon $'a koştu
Garsonluk yaptığı lokantada kurdu, 2.3 trilyon $'a koştu Amerikalı çip devi Nvidia'nın piyasa değeri 2.3 trilyon doları aşarken CEO Jensen Huang'ın serveti 82 milyar dolara tırmandı. Hayatı bir dönem ıslahevinde geçen Tayvan doğumlu Jensen Huang Nvidia'yı bir ara garsonluk yaptığı restoranda yemek yerken kurmuş!
5.04.2024 Milliyet Executive
Milyarderler
Milyarderler Forbes’e göre, dünya genelinde milyarder sayısı 2.781’e yükselerek rekor kırdı; milyarderlerin üçte ikisinin 2023 yılına göre daha zengin olduğu bildirildi.
4.04.2024 Dünya
Milyarderlerin bu telaşı ne?
Milyarderlerin bu telaşı ne? Zuckerberg, Bezos gibi dünyanın en zenginlerinin son günlerde peş peşe hisse satması, “Ekonomiden kötü koku mu aldılar?” sorusunu gündeme getirdi.
17.03.2024 Dünya
Yeni bir beceri daha öğrendi
Yeni bir beceri daha öğrendi Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg Japon kılıç ustasıyla katana yaptı.
27.02.2024 Ekonomi
Yatırımcı arkadaşı 'Sat' deyince yaptı! Bill Gates artık ilk 5'e giremiyor
Yatırımcı arkadaşı 'Sat' deyince yaptı! Bill Gates artık ilk 5'e giremiyor Dünyanın en zengin insanları listesine baktığımızda pek çok tanıdık isimle karşılaşabiliyoruz. Ancak bu listede yine de ters giden bir şeyler olduğunu, aslında dünyanın en zengin insanlarının bu kişiler olmadığını iddia edenler dahi var. Peki, Bill Gates aldığı bir tavsiye yüzünden en zengin olma şansını nasıl kaçırdı?
14.02.2024 Yaşam
20 yılda ne ‘yüz’ler eskitti: Facebook
20 yılda ne ‘yüz’ler eskitti: Facebook Sosyal medyanın ‘mucidi’ Mark Zuckerberg’in kurduğu Facebook, 3 milyardan fazla insanı sanal platformda buluştururken suçlamalara da göğüs gererek 20. yaşına girdi.
11.02.2024 Gündem
Kârını 3 kat artırdı ‘28 milyar $’ cepte
Kârını 3 kat artırdı ‘28 milyar $’ cepte Facebook’un çatı şirketi Meta’nın dördüncü çeyrekte karını üç kat artırarak 14 milyar dolara ulaşmasıyla hisseleri borsada uçuşa geçti.
4.02.2024 Ekonomi
‘Özür yeter mi Zuckerberg?’
‘Özür yeter mi Zuckerberg?’ Facebook’un bağlı olduğu Meta, X (Twitter), TikTok, Snapchat ve Discord’un yöneticileri, sosyal medyanın genç kullanıcılara zarar verdiği suçlamaları nedeniyle ABD Kongresi’nde sorgulandı.
2.02.2024 Dünya
Sosyal medya devleri ABD Senatosu'nda ifade verdi! Terleten sorular
Sosyal medya devleri ABD Senatosu'nda ifade verdi! Terleten sorular Meta, X, TikTok, Snapchat ve Discord sosyal medya uygulamalarının yöneticileri, çocukların çevrimiçi cinsel istismardan korunmasına yönelik bir ABD Senatosu oturumunda ifade verdi. Yeterli tedbir almamakla suçlanan yöneticiler zor anlar yaşadı.
1.02.2024 Dünya
‘Sığınak’ milyarderleri! Tenhada gizlice başladılar
‘Sığınak’ milyarderleri! Tenhada gizlice başladılar Üçüncü Dünya Savaşı ve küresel ısınma tehlikesi nedeniyle endişeye kapılan milyarderler, tenha yerlerde gizlice sığınaklar yaptırıyor!
23.01.2024 Dünya
‘Yapay zeka insanlardan yetenekli olacak’
‘Yapay zeka insanlardan yetenekli olacak’ Facebook, Instagram ve WhatsApp’ın bağlı olduğu Meta şirketinin patronu Mark Zuckerberg, yapay zeka konusunda yeni bir açıklama yaparken, bu yarışta öne çıkmak için kesenin ağzını iyice açacağını da vurguladı.
22.01.2024 Dünya
Facebook Hesap Açma 2024: Yeni Facebook Hesabı Nasıl Açılır?
Facebook Hesap Açma 2024: Yeni Facebook Hesabı Nasıl Açılır? Kurulduğu günden bu yana dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformu Facebook’a her geçen gün yeni kişiler kaydoluyor. Yaklaşık 10 yıldır popülaritesini sürdüren Facebook’un 2 milyar kullanıcısı bulunuyor. Tamamen ücretsiz olan bu platforma giriş yapmak için öncelikle kaydolma şartı getiriliyor. Arkadaş ve aile üyeleri ile etkileşim sağlayan Facebook’ta video, fotoğraf, haber, metin gibi içeriklerin paylaşılmasına imkan tanıyor. Dünyanın en büyük 5 teknoloji şirketlerinden birisi olan Facebook hesap açma işlemi telefondan veya bilgisayar üzerinden yapılabiliyor. Facebook’a nasıl kayıt olunur? “Facebook Hesap Açma İşlemi 2024” içeriğimizden detaylı bilgi elde edebilirsiniz.
4.01.2024 Sosyalmedya
2023’te en zenginler daha da zenginleşti!
2023’te en zenginler daha da zenginleşti! Dünyanın en zengin insanları 2023 yılında küresel krize rağmen servetlerine servet kattılar. Bloomberg’ün en zengin 500 milyarderin yüzde 77’si, 2023’te servetlerini büyüttü.
29.12.2023 Ekonomi
2 milyarderden gizli sığınak! 'Kıyamet'ten işte böyle kaçacaklar
2 milyarderden gizli sığınak! 'Kıyamet'ten işte böyle kaçacaklar Dünyanın en zengin isimleri, art arda aldıkları ‘kıyamet kararları'yla gündemde. ABD'li ünlü milyarderler Mark Zuckerberg ve Jeff Bezos’un gizli yeraltı sığınıkları bulunan malikâneler inşa ettiği ortaya çıktı. Marangozdan elektrikçiye, boyacıdan güvenlik görevlisine inşa sürecinde yer alan herkesin konuşması ise yasak.
20.12.2023 Yaşam
Zuckerberg’in 7.8 milyarlık sığınağı!
Zuckerberg’in 7.8 milyarlık sığınağı! Facebook, Instagram ve WhatsApp’ın da bağlı olduğu Meta şirketinin sahibi Mark Zuckerberg’in, Hawaii’de ABD tarihinin en büyük evlerinden birini yaptırmaya hazırlandığı, projenin gizlilik içinde yürütüldüğü ortaya çıktı.
18.12.2023 Dünya
ABD’deki meta istismar davası… Instagram ve Facebook… ‘Çocuk avcıları için pazar yeri’
ABD’deki meta istismar davası… Instagram ve Facebook… ‘Çocuk avcıları için pazar yeri’ Meta’ya istismar davasında, savcılık 12 yaşındaki çocuk adına Instagram’da hesap açtı ve çocukların ‘yumuşak pornografi ve cinselliğe ulaştığını belirledi. Bu mecraların çocuk avcıları için bir ‘pazar yeri’ olduğu belirtildi.
9.12.2023 Dünya
500 milyar dolar zenginleştiler!
500 milyar dolar zenginleştiler! Forbes dergisinin açıkladığı ABD’nin en zengin 400 listesi bu yıl 500 milyar dolar zenginleşti. Listeye 18 yeni milyarder dahil oldu. Yeni zenginlere basketbolcu Michael Jordan dahil olurken listeye Özmen çifti de girdi.
5.10.2023 Ekonomi
İkinci nesil Ray-Ban Meta akıllı gözlük
İkinci nesil Ray-Ban Meta akıllı gözlük Meta’nın CEO’su Mark Zuckerberg öncülüğünde düzenlenen Meta Connect 2023’te EssilorLuxottica ile ortaklaşa geliştirilen Ray-Ban Meta akıllı gözlüklerin ikinci nesili tanıtıldı.
29.09.2023 Ekonomi
Whatsapp'tan yeni özellik! Whatsapp Kanallar özelliği nedir, nasıl açılır? Whatsapp Kanallar ücretli mi?
Whatsapp'tan yeni özellik! Whatsapp Kanallar özelliği nedir, nasıl açılır? Whatsapp Kanallar ücretli mi? Whatsapp Kanallar özelliği açıldı. Mark Zuckerberg WhatsApp Kanallar özelliğinin açıldığını duyurdu. Zuckerberg Meta haberlerini ve güncellemelerini paylaşmak için kanalı başlattığnı söyledi. Peki, Whatsapp Kanallar özelliği nedir, nasıl açılır? Whatsapp Kanallar ücretli mi?
15.09.2023 Bilgi Rehberi
Kapalı kapılar ardında yapay zeka buluşması
Kapalı kapılar ardında yapay zeka buluşması Teknolojinin ‘ağır topları’ ABD Kongresi’nde yapay zekayı tartıştı. Kapalı kapılar ardında gerçekleşen toplantıda 60’tan fazla senatör, yaklaşık iki düzine teknoloji yöneticisi yapay zekânın denetiminde hükümetin rolü olup olmaması konusunda farklı görüşler öne sürdü.
15.09.2023 Ekonomi
Mavi ay saati için geri sayım! Süper Mavi ay etkileri: Dönüşüme hazır olun
Mavi ay saati için geri sayım! Süper Mavi ay etkileri: Dönüşüme hazır olun 'Süper Mavi Ay' geliyor! 30 Ağustos gecesi yılın son süper ayı gerçekleşecek. Çarşamba gecesi başlayacak ve perşembe sabahının erken saatlerine kadar devam edecek. Peki bu 'Süper Mavi Ay’da bizleri neler bekliyor? Hangi burcu nasıl etkileyecek. Yakın çevremizden ölüm haberleri alabilir, doğal afetlerle sınanabiliriz. Astrolog Duygu Sevinç Sevin milliyet okuyucusu için tüm detayları tek tek açıkladı...
30.08.2023 Astroloji
Mustafa Varank'tan Elon Musk ve Mark Zuckerberg'e 'Er Meydanı' daveti
Mustafa Varank'tan Elon Musk ve Mark Zuckerberg'e 'Er Meydanı' daveti Teknoloji milyarderleri Elon Musk ile Mark Zuckerberg’ün birkaç aydır konuşulan "kafes dövüşü" ile ilgili TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı, AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Varank'tan "Er Meydanı" meydanı teklifi geldi.
20.08.2023 Gündem
‘Evine geleyim dedim, Mark kaçtı’
‘Evine geleyim dedim, Mark kaçtı’ ABD’li teknoloji milyarderleri Elon Musk (52) ile Mark Zuckerberg’in (39) reklam amaçlı “kafes dövüşü” yapma kampanyaları, iki aydır devam ediyor. Son açıklama Musk'tan geldi.
17.08.2023 Dünya
Dünya merakla bekliyor! ‘Dövüş değil şov yapacaklar’
Dünya merakla bekliyor! ‘Dövüş değil şov yapacaklar’ Mark Zuckerberg ve Elon Musk’ın yapacakları kafes dövüşü, tüm dünyada merakla bekleniyor. Boksun ve dövüş sporlarının önemli isimleri, iki milyarderin karşı karşıya geleceği maç için “Dövüş değil, şov yapacaklar” dedi.
16.08.2023 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Zuckerberg ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.