Zuckerberg

Zuckerberg

Son dakika zuckerberg haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan zuckerberg gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan zuckerberg haber sayfamızda...

Zuckerberg

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.116 zuckerberg haberi bulunmuştur.
Facebook Hesap Açma 2022: Yeni Facebook Hesabı Nasıl Açılır?
Facebook Hesap Açma 2022: Yeni Facebook Hesabı Nasıl Açılır?Kurulduğu günden bu yana dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformu Facebook’a her geçen gün yeni kişiler kaydoluyor. Yaklaşık 10 yıldır popülaritesini sürdüren Facebook’un 2 milyar kullanıcısı bulunuyor. Tamamen ücretsiz olan bu platforma giriş yapmak için öncelikle kaydolma şartı getiriliyor. Arkadaş ve aile üyeleri ile etkileşim sağlayan Facebook’ta video, fotoğraf, haber, metin gibi içeriklerin paylaşılmasına imkan tanıyor. Dünyanın en büyük 5 teknoloji şirketlerinden birisi olan Facebook hesap açma işlemi telefondan veya bilgisayar üzerinden yapılabiliyor. Facebook’a nasıl kayıt olunur? “Facebook Hesap Açma İşlemi 2022” içeriğimizden detaylı bilgi elde edebilirsiniz.
17.05.2022Sosyalmedya
İşte Elon Musk'ın hedefi! Türkiye'deki Twitter kullanıcılarını bekleyen değişim
İşte Elon Musk'ın hedefi! Türkiye'deki Twitter kullanıcılarını bekleyen değişimElon Musk'ın Twitter'ı 44 milyar dolara satın almak için anlaşması sosyal medya kullanıcıları arasında büyük bir heyecana sebep oldu. Peki Elon Musk, Twitter'da neleri değiştirebilir? Elon Musk neden Twitter'ı satın almayı bu kadar çok istedi? İleride Türkiye'deki Twitter kullanıcılarını bekleyen değişimleri konunun uzmanlarıyla konuştuk.
3.05.2022Dünya
Facebook’un kullanıcı sayısı geçen yılki düşüşün ardından ilk defa arttı
Facebook’un kullanıcı sayısı geçen yılki düşüşün ardından ilk defa arttı2021'de kullanıcı sayısı ilk defa azalan Facebook, 2022'nin ilk üç ayında gidişatı tersine çevirmeyi başardı. Fakat şirketin cirosu son 10 yılın en yavaş büyümesini gördü.
28.04.2022Dünya
‘Genç Liderler’ listesine girdi
‘Genç Liderler’ listesine girdiEczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Üyesi Esra Eczacıbaşı Coşkun, Dünya Ekonomik Forumu tarafından her yıl belirlenen Genç Küresel Liderler (Young Global Leaders) arasında yer aldı.
27.04.2022Ekonomi
Kamala Harris koronavirüse yakalandı
Kamala Harris koronavirüse yakalandıGelen son dakika haberine göre; Beyaz Saray tarafından yapılan açıklamada, ABD Başkan Yardımcısı Kamala Harris’in Covid-19’a yakalandığı bildirildi.
26.04.2022Dünya
Rusya'ya şok! Banka hesapları kapatıldı
Rusya'ya şok! Banka hesapları kapatıldıRusya'nın Ukrayna'yı işgali sürerken ABD'den yeni yaptırım hamleleri gelmeye devam ediyor. Rusya'nın ABD Büyükelçisi Anatoly Antonov, Amerikan kurumları tarafından abluka altında olduklarını belirtti. İşte detaylar...
24.04.2022Ekonomi
Dünya Bankası Ukrayna'daki yıkımın maaliyetini açıkladı
Dünya Bankası Ukrayna'daki yıkımın maaliyetini açıkladıDünya Bankası Başkanı David Malpass, Rusya'nın işgali nedeniyle Ukrayna'daki binalara ve altyapıya verilen fiziksel hasarın yaklaşık 60 milyar dolara ulaştığını ve savaş devam ettikçe daha da artacağını aktardı.
21.04.2022Dünya
Son dakika: ABD ve Rusya'dan karşılıklı restleşme! Bu kez aralarında Kamala Harris ve Zuckerberg de var
Son dakika: ABD ve Rusya'dan karşılıklı restleşme! Bu kez aralarında Kamala Harris ve Zuckerberg de varABD Başkanı Biden, Rusya-Ukrayna savaşıyla ilgili açıklamalarda bulundu, Ukrayna'ya yeni bir destek paketi açıkladı. Öte yandan Rusya'dan jet yanıt geldi. Rusya ABD Başkan Yardımcısı Kamala Harris ve Meta Üst Yöneticisi Mark Zuckerberg’in aralarında bulunduğu 29 Amerikalı ile 61 Kanadalı hakkında yaptırım kararı aldı.
21.04.2022Dünya
Esra Eczacıbaşı Coşkun, “Genç Küresel Liderler” listesinde
Esra Eczacıbaşı Coşkun, “Genç Küresel Liderler” listesindeEczacıbaşı Topluluğu Dijital Dönüşüm Koordinatörü ve Holding Yönetim Kurulu Üyesi Esra Eczacıbaşı Coşkun, Dünya Ekonomik Forumu tarafından her yıl belirlenen Genç Küresel Liderler (Young Global Leaders) arasında yer aldı.
20.04.2022Vitrin
Metaverse cinayeti cezasız mı kalacak?
Metaverse cinayeti cezasız mı kalacak?“Metaverse” adı verilen sanal gerçeklik platformlarında kullanıcıların avatarlarının “öldürülmesinin” cezai yaptırımı olup olmadığı konusu hukuk uzmanlarını ikiye böldü.
13.04.2022Dünya
Metaverse evreninde mimarlık
Metaverse evreninde mimarlıkBilgisayarlar, android ve 3D cihazlar sayesinde insan bilişinin yapay bir fiziksel ortama dahil olmasını sağlayan Metaverse dünyasına adapte olan ilk sektörler oyun, moda ve film endüstrileri oldu. Peki, çalışma hayatımızı, alışveriş yapma biçimlerimizi ve tüm yaşama şeklimizi değiştiren bu yeni evrende mimarların ve mimarlığın rolü ne olacak? Mimarlık nasıl bir dönüşüm geçirecek? Gerçek dünyanın sınırlayıcı koşullarının ortadan kalkması mimarlık için ne gibi potansiyeller sunacak? Metaverse evreni, mimarlık üretimi için kalıcı bir alternatif olabilecek mi? Yoksa geçici bir sürece işaret eden ve sınırlı bir kitlenin ilgisini çeken bir fantezi dünyası olarak mı kalacak? Mimar ve akademisyenlere sorduk…
28.03.2022Vitrin
Hem sanal hem gerçek evrene hâkimler!
Hem sanal hem gerçek evrene hâkimler!Facebook'un ana şirketi Meta'nın sahibi Mark Zuckerberg (37) ile yöneticilerinin firmalarının ofisten çalışma sistemine dönüşünü istemediği ve "egzotik" bölgelerden uzaktan çalışmaya hazırlandıkları ortaya çıktı.
26.03.2022Dünya
Milyon dolarlık kripto kampanyası
Milyon dolarlık kripto kampanyasıFacebook’un kurucusu Mark Zuckerberg’in ablası Randi Zuckerberg, kadınları kripto para sektörüne çekebilmek amacıyla milyon dolarlık kampanyada yer aldı.
22.02.2022Dünya
'Dünya Metaverse’e hazır değil'
'Dünya Metaverse’e hazır değil'Metaverse'e olan ilgi günden güne büyürken, dünyaca ünlü birçok marka da Metaverse’de yer almak için projelerine başladı. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan uzmanlar, günümüz teknolojileri ile Metaverse’ün gerçek potansiyeline ulaşmasının henüz mümkün olmadığına işaret etti.
8.02.2022Teknoloji
Kullanıcı artmadı hisseler çakıldı
Kullanıcı artmadı hisseler çakıldıİsmini değiştirerek Meta yapan sosyal medya devi Facebook'a isim değişikliği yaramadı. Şirketin 18 yıllık tarihinde ilk kez günlük aktif kullanıcı sayısı düştü. TikToK ve YouTube karşısında geliri düşen şirketin borsa değeri 200 milyar dolar eridi
4.02.2022Dünya
İlk kez oldu! Facebook'a soğuk duş etkisi
İlk kez oldu! Facebook'a soğuk duş etkisiSosyal medya devi Facebook, 18 yıllık tarihinde ilk kez günlük aktif kullanıcı sayısının düştüğünü açıkladı. Peki bu, şirket için bir dönüm noktası olabilir mi?
3.02.2022Teknoloji
Sabit coin projesi satılıyor
Sabit coin projesi satılıyorMark Zuckerberg’in bir dönem ABD'de Kongre üyeleri önünde savunduğu tartışmalı kripto para projesi Diem'de varlık satışına hazırlandığı belirtildi.
26.01.2022Uzmanpara
‘Zuckerberg hapse atılmalı!’
‘Zuckerberg hapse atılmalı!’Sosyal medya devleri, bu kez de İngiltere’de suçlamaların hedefi oldu. Nitekim, aşırılık yanlısı kişilerin çeşitli materyallerini sosyal medya yoluyla yaydığı, Facebook gibi devlerin de buna izin verdiği öne sürüldü
23.01.2022Dünya
Dünyanın en zengin 10 insanı 2021'de servetlerini ikiye katladılar
Dünyanın en zengin 10 insanı 2021'de servetlerini ikiye katladılarOxfam tarafından yayınlanan rapora göre dünyanın en zengin 10 insanı COVID-19 salgını döneminde servetlerini ikiye katladılar.
17.01.2022Ekonomi
Metaverse evreni nedir? Metaverse ne demek?
Metaverse evreni nedir? Metaverse ne demek?Metaverse ile ilgili gelişmeler yakından takip ediliyor. Sanal gerçekliğe açılan kapı olan metaverse ile ilgili merak edilenlere haberimizde yer verdik. Metaverse ne demek, metaverse arsa nasıl alınır?
12.01.2022Gündem
Her 7 dakikada bir yaşanıyor, sanal dünya karıştı! Metaverse'de taciz skandalı...
Her 7 dakikada bir yaşanıyor, sanal dünya karıştı! Metaverse'de taciz skandalı...Metaverse, her geçen gün adından daha da fazla söz ettirmeye başladı. Çoğunluk bu teknolojinin yararlarından ve kapasitesinden bahsediyor olsa da, Metaverse dünyasıyla birlikte siber suçlar farklı bir boyuta taşınabilir.
2.03.2022Gündem
Ortaköy’de 500, Bağcılar’da 135 TL'ye parsel alıyorlar! Metaverse çılgınlığı
Ortaköy’de 500, Bağcılar’da 135 TL'ye parsel alıyorlar! Metaverse çılgınlığıSon zamanlarda adını çok sık duyduğumuz Metaverse evreninde her geçen gün daha da şaşırtıcı olaylar olmaya devam ediyor. Kimi arsa satın alıyor, kimi şirket toplantılarını burada yapıyor, kimi ise uzun zamandır görmediği arkadaşlarıyla, hatta ölmüş dedesiyle buluşuyor!
5.01.2022Gündem
Yılın ‘utanmazları’
Yılın ‘utanmazları’‘The Observer’ gazetesi, her yıl dağıttığı iş dünyasının “utanmazları” ödüllerini açıkladı. Ödül listesinde, uzaya çıkan ilk milyarder olarak kendi reklamını yapmakta çığır açan Richard Branson, dünyanın en zengin insanı Jeff Bezos ve petrol devleri yer aldı.
27.12.2021Dünya
Beklenen gün geldi! Matrix gerçek olursa 10 yıl sonra...
Beklenen gün geldi! Matrix gerçek olursa 10 yıl sonra...18 yıldır merakla beklenen 'Matrix' serisinin 4'üncü filmi seyirci ile buluştu. ABD'li izleyicileri ikiye bölen film bazıları tarafından zekice bulunurken, bazıları ise kusurlara odaklandı. Bugün Türkiye'de de vizyona giren yeni Matrix aslında neyi anlatıyor? Metaverse çağında 'Matrix' gerçeğe dönüşüyor olabilir mi? Bizi 10 yıl içinde neler bekliyor? İşte Matrix evreni hakkında bilmeniz gerekenler...
25.02.2022Gündem
Rekor kırdı
Rekor kırdıAcun Ilıcalı, Variety dergisi tarafından her yıl medya ve eğlence sektöründe dünyanın en başarılı isimlerinin seçildiği listede üst üste dördüncü defa yer aldı
24.12.2021Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Zuckerberg ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.