Geri Dön
SiyasetErdoğan’dan 1 Nisan şakası

Erdoğan’dan 1 Nisan şakası

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti tarafından hazırlanan 1 Nisan şakası videosunu sosyal medya hesabından paylaştı.  AK Parti’nin sosyal medya hesaplarından “1 Nisan” etiketiyle “Gerçekleştirdiğimiz bazı icraatler” mesajıyla başlayan bir video yayımlandı.

Erdoğan’dan 1 Nisan şakası

 

Videonun ilk bölümünde CHP’li belediyelerin yaptığı heykel açılışları ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun restorasyonu yapılan 3’üncü Ahmed Çeşmesi önündeki görüntüleri yer alırken, “Tabii ki bu bir şakaydı, işte şimdi gerçekler” mesajıyla başlayan ikinci bölümde ise, AK Parti iktidarında hayata geçirilen projelerin görsellerine yer verildi.  Erdoğan, 1 Nisan şakası formatında hazırlanan videoyu kendi sosyal medya hesabından da paylaştı. 33 saniyelik video, Erdoğan’ın gülümserken çekilen görüntüsüyle sona eriyor.

Boğulma tehlikesi geçiren torunlarını kurtardı ama kendisi boğulduManisa'nın Saruhanlı ilçesinde, serinlemek için girdikleri yangın söndürme göletinde boğulma tehlikesi geçiren 3 torununu kurtaran ancak kendisi dipteki balçığa saplanarak yaşamını yitiren Bilhan Yılmaz (59), gözyaşları içinde toprağa verildi. Yılmaz'dan geriye kurtardığı torunlarından kardeş olan ikisiyle çektirdiği fotoğrafı kaldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler