Geri Dön

‘Haddini bildirmek boynumuzun borcudur’

MHP lideri Devlet Bahçeli’nin Diyanet İşleri Başkanı’nın eşcinsellikle ilgili açıklamalarına destek verirken kullandığı “Müslüman mahallesinde salyangoz satmak” ifadesini eleştiren CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’in, Sivas katliamı öncesinde de bu ifadenin kullanıldığını hatırlatması MHP’den tepki gördü.

‘Haddini bildirmek boynumuzun borcudur’

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Özel’e yönelik “Yalanların ve komplolarınla Genel Başkanına ve hizmet ettiğin odaklara yakışıyorsun. MHP’nin Genel Başkanı’na ‘katliama teşvik’ iftirası senin de, arkandakilerin de haddi değildir. Bu hadsizliği kim yaparsa haddini bildirmek boynumuzun borcudur” ifadelerini kullandı.

Kardeşini öldüren zanlıdan kan donduran ifadeAntalya'nın Manavgat ilçesinde 8 yaşındaki kardeşini ormanlık alanda bıçaklayarak öldüren şahıs, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Ağabey mahkemede ifadesinde, "Ben bilerek ve isteyerek öldürdüm. Babam bana ve diğer kardeşime ilgi göstermezken kardeşim Taha’nın üzerine titriyordu. Bu yüzden sırf babam acı çeksin diye sevmeme rağmen kardeşimi öldürdüm. 15 gündür onu nasıl öldüreceğimi tasarlıyordum" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber