Geri Dön
SiyasetTBMM Başkanı Mustafa Şentop Azerbaycan’a gitti

TBMM Başkanı Mustafa Şentop Azerbaycan’a gitti

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, Azerbaycan-Pakistan-Türkiye Üçlü Parlamento Başkanları Birinci Toplantısı’na katılmak üzere Azerbaycan’ın başkenti Bakü’ye gitti.

TBMM Başkanı Mustafa Şentop Azerbaycan’a gitti

Özel uçakla saat 14.00'da beraberindeki heyet ile birlikte Azerbaycan'ın başkenti Bakü'ye giden TBMM Başkanı Mustafa Şentop'u İstanbul Havalimanı VIP Salonu'ndan Havalimanı Mülki İdare Amiri Mehmet İlker Haktankaçmaz, İstanbul Havalimanı Emniyet Şube Müdürü Hüseyin Ağca ve diğer ilgililer tarafından uğurlandı. Bakü'de gerçekleşecek toplantıda TBMM Başkanı Mustafa Şentop ve diğer parlamento başkanları Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev tarafından kabul edilecek. Şentop, 28 Temmuz Çarşamba günü de Azerbaycan Dışişleri Bakanı Jeyhun Bayramov ile görüşecek. Türk iş insanları ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerini kabul edecek olan TBMM Başkanı, perşembe günü Şuşa ve Fuzuli şehirlerini ziyaret ettikten sonra yurda dönecek.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
24 Eylül 2021 koronavirüs tablosu ve aşı haritası belli oldu! Vakalar...Sağlık Bakanlığı son dakika olarak Türkiye'nin 24 Eylül 2021 koronavirüs tablosu ve aşı haritasını açıkladı. Türkiye'de son 24 saatte 355 bin 226 Kovid-19 testi yapıldı, 27 bin 197 kişinin testi pozitif çıktı, 221 kişi yaşamını yitirdi. Bakan Koca tabloyu paylaşırken kritik uyarılarda bulundu.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler