Geri Dön
TeknolojiGoogle Chrome için yakında gelecek yeni özellikler

Google Chrome için yakında gelecek yeni özellikler

Milyonlarca aktif kullanıcısı bulunan Google Chrome, yeni özelliklere kavuşacak. Gizli mod değişiklikleri, tarayıcı içindeki yenilikler ve daha fazlasını içeren bu yeni sızıntılar Google Chrome'un işlevselliğini de artıracak.

Google Chrome için yakında gelecek yeni özellikler

Google'ın en fazla kullanıcıya sahip hizmetlerinden biri olan Chrome için yenilikler de geliyor. Chrome'un gizli modu için küçük bir özellik geliyor. Bu özellik ise gizli mod açıkken verilerini silmeye çalışan kullanıcılar için geliyor.

GÜNCELLEME İLE KULLANICILARA SUNULACAK ÖZELLİKELR

Gizli moddan çıktıktan sonra kullanıcıların verilerini silmeye ihtiyacı yoktur ancak bunu pek çok kullanıcı bilmiyor ve verilerini silmeye çalışıyor. Haliyle Google da bunun önüne geçmek için kullanıcılara geçmişinizi silmek istiyorsanız pencereyi kapatın uyarısını sunacak. Tech Dows tarafından paylaşılan bu yeni özelliğin yanında bir de 'Yenilikler' bölümü ekleniyor. 

Google Chrome için gelen bu yeni özellik, Microsoft Edge'in tüm internet tarayıcıları üzerinde büyük bir etkiye sahip olduğunu bir kez daha gösteriyor zira kullanıcılar için 'Yenilikler' adlı bir bölüm geliyor. Edge özelliği olarak bilinen bu ipuçları kullanıcıların yardım menüsüne dahil olacak. 

Canary 93 güncellemesi karşımıza bir dizi yeni özellik getiriyor. En işe yarayanlardan bir diğeri ise sekmeyi okuma listenize ekleme yeteneği olarak gösteriliyor. Bu sayede kullanıcılar sekmeleri daha iyi organize edebilecek.