Geri Dön

Samsung Galaxy S11 Plus'ın teknik özellikleri ortaya çıktı!

Samsung'un 2020 yılında tanıtacağı yeni amiral gemisi akıllı telefon modelinin teknik özellikleri belli olmaya başladı. Yeni ortaya çıkan bir sertifikaya göre bazı özellikler kesinleşti.

Samsung Galaxy S11 Plus'ın teknik özellikleri ortaya çıktı!

Samsung Galaxy S11'in daha önceden ortaya çıkan özelliklerinde Snapdragon 865 ve Exynos 990 işlemcisinden güç alacağını belirtelim. Zaten yeni bir amiral gemisi akıllı telefon modelinde düşük seviye ya da güncel olmayan bir işlemci kullanılması, pek görülen bir şey değil.

Bu bilgilerin yanı sıra ana kamerada 108 megapiksel çözünürlüğünde bir lens kullanacak olan Samsung Galaxy S11, 50x hibrit, 100x dijital yakınlaştırmaya destek verecek. Bu sayede de kamera konusunda bir ilki gerçekleştirmiş olacak.

Samsung Galaxy S11 Plusın teknik özellikleri ortaya çıktı

Yeni ortaya çıkan bilgilerde Çinli 3C isimli sertifika firması sayesinde Samsung Galaxy S11 Plus'ın bazı özellikleri kesinleşti. Sertifikaya göre Samsung Galaxy S11 Plus 25W hızlı şarja, 5000 mAa bataryaya ve 5G desteğine sahip olacak. Ayrıca bu modelin model numarası da SM-G9880 olarak belirlendi.

İlginç soba görenleri şaşkına çeviriyorTekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde Erzurumlular Derneği’ne ait çay bahçesinde iş yeri çalışanlarının projesini çizerek keşf ettiği soba, görenleri şaşkına çeviriyor. Hem elektrik hem de kömürle çalışan soba, içerisine dizayn edilmiş semaver ve kuzine ile birden çok işlev görüyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber