Atilay Kandemir

Atilay Kandemir

atilaykandemir@gmail.com

Tüm Yazıları

Bir dönem kültür ve sanat hayatına Kurtuluş’ta sahibi olduğu Galeri Baraz’da düzenlediği birbirinden özel sergilerle katma değer sağlayan koleksiyoner Yahşi Baraz, yeni bir karma sergiyle iş dünyasını buluşturdu.

Sanat tutkunları
O gün gerçekleşen serginin konukları arasında Mara-İshak Alaton ile Mustafa Taviloğlu da vardı.

Sanat tutkunları
Sürpriz konuklar

İstanbul’un renkli gece hayatına yıllardır yön veren isimlerden biri de hiç şüphesiz Celal Çapa oluyordu... Ünlü işletmeci, Cartoon Bar’ın hareketli gecesinde sürpriz yapıp gelen eşi Şebnem Hanım ve annesi Fikret Şeneş ile eğlencenin tadını çıkardı.

Haberin Devamı

Sanat tutkunları

Hazırlıklar tamam

Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi’nde Fransızların dünyaca ünlü moda markasının temsilciliğini üstlenen Canan Göztepe, tatlı bir telaş içindeydi... Bir taraftan yeni mağazanın hazırlıkları diğer yandan sosyal sorumluluk projeleri içinde koşturan iş insanın her zaman olduğu gibi yine en büyük destekçisi eşi Tarlan Göztepe oluyordu.

Sanat tutkunları
Görkemli davet

Güneş ve Kaya Çehreli’nin çocukları Şehnaz ve İbrahim Çehreli, evlerinde verdikleri davette kalabalık dost grubunu ağırlamıştı. Geceye turizm dünyasının önde gelen isimleri katılarak, geç saatlere kadar eğlendi.

Sanat tutkunları

Renkli buluşma

Her fırsatta birlikte vakit geçirmeye özen gösteren Başiplikçi, Ballısarı ve Kıramer Aileleri, dostları Mine ve Kemal Persentili çiftinin evlilik yıl dönümü için buluşmuştu. Etiler Alageyik Restoran’da bir araya gelen gruba Persentili’nin yeğeni Şirin Akyol da eşlik etmişti.