İstanbul Küçükçekmece’de 3. Gençlik Festivali başlıyor

Küçükçekmece’de 3. Gençlik Festivali başlıyor

16.01.2024 - 10:54 | Son Güncellenme:

Küçükçekmece’de 3. Gençlik Festivali başlıyor

Küçükçekmece’de 3. Gençlik Festivali başlıyor

İSTANBUL,(DHA)- Küçükçekmece Belediyesi tarafından bu yıl 3’üncüsü düzenlenecek olan Gençlik Festivali başlıyor. Festivalde 3 gün boyunca Zeynep Bastık, Buray, Emre Aydın, İlyas Yalçıntaş, Gökhan Keser, Eypio, Ozbi gibi isimler sahne alacak. Gençlik Festivali’ne, 19-20-21 Ocak tarihlerinde Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi ev sahipliği yapacak.

Sömestirde eşsiz bir festival deneyimi yaşamak için gençleri Küçükçekmece’ye ‘Gençlik Festivali’ne davet eden Belediye Başkanı Kemal Çebi, “Gençlerin heyecanı ve coşkusuyla geleneksel hale getirdiğimiz 3. Gençlik Festivalimiz başlıyor. Sömestir: zorlu bir eğitim-öğretim döneminin ardından tüm öğrenciler için moral ve motivasyon zamanıdır. Küçükçekmece’de sömestirin keyfe dönüşmesi için gençlerin tercihleri doğrultusunda eğlenebilecekleri, keyif alabilecekleri bir festival hazırladık. Tüm katılımcılara sevdikleriyle eğlencenin ve müziğin tadını çıkarmalarını diliyorum” diye konuştu.

Geçtiğimiz yıl İstanbul’un dört bir yanından 50 bine yakın genci ağırlayan festival, bu yılda, gençlere sömestir eğlencesini ücretsiz sunacak. Küçükçekmece Belediyesi, konser alanına ilçenin dört bir yanından ring seferleri düzenleyeceğini duyurdu.

KONSER PORGRAMI:

Yer: Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi

Kapı Açılış:17.30

19 Ocak 2024, Cuma

Güney Marlen

Ersin Show

Tepki

Hey Douglass

Zeynep Bastık

20 Ocak 2024, Cumartesi

Ne Münasebet

Ersin Show

Melis Fis

Ozbi

Buray

21 0cak 2024, Pazar

İlyas Yalçıntaş

Ersin Show

Gökhan Keser

Eypio

Emre Aydın

Gençlik Festivali ile ilgili ayrıntılı bilgi Küçükçekmece Belediyesi sosyal medya hesaplarından duyurulacak.