Atuk’un yolundan ilerleyebilirsiniz

Atuk’un yolundan ilerleyebilirsiniz

Bu yıl 19’uncusu düzenlenecek olan Miss & Mr. Model Of Turkey ile oyunculuğa adım atan ünlülerden biri de tescilli güzel Irmak Atuk oldu. 2001 yılında düzenlenen yarışmaya katılan Atuk, birinci geldi, kariyer basamaklarını tek tek tırmandı. Birçok önemli defilede ünlü modacıların özel tasarımlarını başarıyla taşıdı. Defile modelliğinin yanı sıra fotomodellik ve oyunculuk da yapan Atuk, ilk olarak ‘Gurbet Kadını’ adlı dizide rol aldı. Lise Defteri, Ölümüne Sevdalar ve Doktorlar dizilerinde de oynayan güzel model 2013 yılında Survivor yarışmasına katıldı, 87 gün sonra elenerek adadan ayrıldı.

Rönesans Ajans bünyesinde ve Akif Örük öncülüğünde bu yıl 19. yılını kutlayan yarışmanın, ön elemeleri İstanbul ve İzmir olmak üzere iki ayrı ilde gerçekleştirilecek.Miss & Mr Model Of Turkey 2019’a; 16-25 yaş arası T.C. vatandaşı olan kadın erkek adaylar 12 Temmuz’a kadar başvurabilir.

Doğa yürüyüşünde rahatsızlanan kişiyi JAK timi kurtardıBursa'da arkadaşı N.C.B. ile ormanlık alanda yürüyüş yaptığı sırada tansiyonunun yükselmesi nedeniyle rahatsızlanan E.B., Jandarma Arama Kurtarma (JAK) ekipleri tarafından kurtarıldı.
15 Eylül 2019 Magazin Bülteni15 Eylül 2019 Magazin Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber