Geri Dön

Keremcem, Seda Akgül’ün filtresinden nasibini aldı!

Birçok ünlü isim, sosyal medyada yaptıkları paylaşımlarda photoshop ve filtre uygulamalarına başvuruyor. Filtrenin abartılması durumunda ise ortaya çok ilginç görüntüler çıkıyor. Bunun son örneği sunucu Seda Akgül ile şarkıcı Keremcem'in fotoğrafında yaşandı. Söz konusu gönderiye gelen yorumlar dikkat çekti.

Keremcem, Seda Akgül’ün filtresinden nasibini aldı!

Müge Anlı, geçtiğimiz aylarda “Fotoğraflarda filtre kullanmak, ciddi bir psikiyatrik rahatsızlık. Bu durum insanı intihara sürükler. Aynada gördüğün kişiyle, filtre yaptığın fotoğraftaki kişinin aynı olmaması anormal bir durum. İnsan kendini beğenmeli. Bana hiç güzel gelmiyor” ifadelerini kullanmıştı.

"NE YAPAYIM DAYANAMIYORUM"

Instagram’da bir magazin hesabı, takipçilerine "Müge Anlı’nın bu açıklaması ve paylaşımlarda filtre kullanımı hakkında hakkında ne düşünüyorsunuz" sorusunu yöneltmişti. İddialı pozlarıyla adından sıkça söz ettirmeyi başaran, fotoğraflarında efekt ve filtre kullanmayı sevdiğini dile getiren İrem Derici’den yorum gecikmemişti.

Keremcem, Seda Akgül’ün filtresinden nasibini aldı

35 yaşındaki popçu, önce “Ne yapayım, dayanamıyorum” yorumuna yazmışı, daha sonra “Müge Anlı kızıyor diye filtresiz paylaşım yapacağım bundan sonra. Müge ablamı kızdıramam” açıklamasını yapmıştı.

"SENİ YİNE SANA BENZİYORSUN"

Ünlü sunucu Müge Anlı’nın 'filtre' tepkisine “Ne yapayım dayanamıyorum” karşılığını veren İrem Derici’ye, meslektaşı Lerzan Mutlu’dan yanıt gelmişti. Şarkıcının, “Sen yine sana benziyorsun, diğerleri Human Ken Doll” yorumu ile kimleri hedef gösterdiği merak konusu olmuştu. Derici ise bu mesajı "Anladım ben aşkım" şeklinde cevaplamıştı.

"KEREMCEM'E NE YAPTINIZ?"

Fotoğraflara uygulanan filtrenin abartılması konusunda son örnek Seda Akgül'ün paylaşımında yaşandı. Sunucu, 434 bin takipçinin bulunduğu Instagram hesabından yayınladığı kareye, "Altın kalpli arkadaşım Keremcem ile müthiş bir sohbetti" notunu düştü. Akgül'ün uyguladığı yoğun filtre nedeniyle ünlü şarkıcının yüzündeki değişim ise dikkatlerden kaçmadı.

Keremcem, Seda Akgül’ün filtresinden nasibini aldı

Paylaşımı gören sosyal medya kullanıcıları, yazdıkları yorumlar ile şaşkınlıklarını dile getirdiler. İşte kısa sürede gündem olan paylaşımla ilgili mesajlar...

Kendinize bir şeyler yapın da yaninizdakine yapmayın yazıktır!
Bu nasıl filtre!
Keremcem'e ne yaptınız?
Keremcem'in boynunun altına, gözlerine ve dudaklarına dikkat.
Adamın gözlerinde rimel mi var?
Keremcem'e filtre olmamış!
Hiç benzemiyor.

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber