Geri Dön

Baba Ulusoy’a son görev

Ulusoy Holding’in kurucularından eski Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy’un babası Saffet Ulusoy’un cenazesi toprağa verildi.

Baba Ulusoy’a son görev

Rahatsızlıklarının artması üzerine kaldırıldığı hastanenin yoğun bakım ünitesinde hayatını kaybeden Saffet Ulusoy, Levent Camisi’nde kılınan ikindi namazının ardından Yeni Ulus Mezarlığı’nda defnedildi. Kalabalık dolayısıyla izdiham yaşanan cenazeye Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, AK Parti İstanbul Milletvekili Hakan Şükür, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, UEFA Asbaşkanı Şenes Erzik, Eski Başbakanlardan Mesut Yılmaz, Eski Başbakan Yardımcılarından Hüsamettin Özkan, Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Demirören, Beşiktaş Başkanı ve Futbol Federasyonu Başkan adayı Yıldırım Demirören ile eşi Revna Demirören, Galatasaray Kulübü Eski başkanlarından Faruk Süren ile Adnan Polat, Galatasaray Kulübü 2. Başkanı Ali Dürüst, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, işadamları Ali Ağaoğlu ve Halis Toprak’ın da aralarında bulunduğu siyaset, spor ve sanat dünyasından çok sayıda kişi katıldı. Haluk Ulusoy, babasının cenazesini, araca kadar omzunda taşıdı.

Sadece 15 gün dayanabildi... Acı haber geldiBilecikli genç pilot adayı Muhammed Mustafa Avcı'nın trafik kazası sonucu hayatını kaybetmesi sevenlerini yasa boğdu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber