Geri Dön
RamazanArtvin İmsakiye 2021: Artvin İftar Vakti ve Sahur Saati (Ezan Kaçta Okunuyor?)

Artvin İmsakiye 2021: Artvin İftar Vakti ve Sahur Saati (Ezan Kaçta Okunuyor?)

Hz. Peygambere Kur'an ayetlerinin inmeye başladığı mübarek ay olan Ramazan başladı. Bu en hayırlı ayda milyonlarca Müslüman oruç tutup vazifesini yerine getirecek. Sahur ve iftar vakitleri yoğun şekilde araştırılıyor. Artvin halkı da "Artvin'de imsak ezanı saat kaçta okunuyor, oruç ne zaman açılıyor?" sorusunu yöneltiyor. İşte 2021 Artvin İmsakiyesi...

Artvin İmsakiye 2021: Artvin İftar Vakti ve Sahur Saati (Ezan Kaçta Okunuyor?)

Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu kurtuluş olan Şehri Ramazan'ı coşkuyla karşıladık. Artvin'deki yurttaşlar da 2021 Artvin İmsakiyesi yoğun şekilde araştırılırken 'Sahur vakti ve iftar saati saat kaçta?' sorusu da sıklıkla yöneltiliyor. İşte ayrıntılar...


Hoşgeldin Şehr-i Ramazan
On bir ayın sultanı Ramazan ayı geldi. Ramazanın gelmesi ile birlikte Türkiye'nin tüm illerinde ilk sahurlar gerçekleşti ve oruçlar açıldı.

Ramazan ayı süresi boyunca hangi ilde olursanız olun Milliyet İmsakiye sayfası ile bugün için iftar vakti (akşam ezanı), sahur vakti (imsak saati) ve yatsı ezanı ile birlikte kılınan teravih namazı için ezan vakitlerini öğrenebilirsiniz.

- Artvin ilçelerinin Aylık Ramazan İmsakiyesi için Artvin İmsakiye linkine tıklayabilirsiniz.

Artvin İlçeleri: Ardanuç, Arhavi, Borçka, Hopa, Kemalpaşa, Murgul, Şavşat, Yusufeli

- Diğer iller için iftara ve sahura (imsak vaktine) kaç saat kaldığını öğrenmek isterseniz 2021 İMSAKİYE linkine tıklayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler