Geri Dön
RamazanBartın İmsakiye 2021: Bartın İftar Vakti ve Sahur Saati (Ezan Kaçta Okunuyor?)

Bartın İmsakiye 2021: Bartın İftar Vakti ve Sahur Saati (Ezan Kaçta Okunuyor?)

2021 Bartın İmsakiyesi için yoğun bir araştırma söz konusu...11 Ayın Sultanı tüm bereketiyle geldi. Geçen yıl da Ramazan ayı koronavirüs nedeniyle buruk geçmişti, bu yıl da aynı manzara ile dünya karşı karşıya... En hayırlı ayda oruç için niyetlenenler iftar ve sahur vakitlerini araştırmaya başladılar. "Bartın'da imsak ezanı saat kaçta okunuyor, oruç ne zaman açılıyor?" diye soruyor. Bartın'da yaşayan yurttaşlar da Bartın sahur vakti (imsak) ve ilçe iftar saatlerini öğrenmeye çalışıyor.

Bartın İmsakiye 2021: Bartın İftar Vakti ve Sahur Saati (Ezan Kaçta Okunuyor?)

Günahların bağışlandığı, duaların kabul edildiği bereket ayı Ramazan başladı. Ramazan ayında il il imsakiyeler araştırılıyor. Bartın'da ikamet eden müminler "Sahur vakti ve iftar saat kaçta" sorusunu yöneltiyor. İşte 2021 Bartın imsakiyesi...


Hoşgeldin Şehr-i Ramazan
On bir ayın sultanı Ramazan ayı geldi. Ramazanın gelmesi ile birlikte Türkiye'nin tüm illerinde ilk sahurlar gerçekleşti ve oruçlar açıldı.

Ramazan ayı süresi boyunca hangi ilde olursanız olun Milliyet İmsakiye sayfası ile bugün için iftar vakti (akşam ezanı), sahur vakti (imsak saati) ve yatsı ezanı ile birlikte kılınan teravih namazı için ezan vakitlerini öğrenebilirsiniz.

- Bartın ilçelerinin Aylık Ramazan İmsakiyesi için Bartın İmsakiye linkine tıklayabilirsiniz.

Bartın İlçeleri: Amasra, Kurucaşile, Ulus

- Diğer iller için iftara ve sahura (imsak vaktine) kaç saat kaldığını öğrenmek isterseniz 2021 İMSAKİYE linkine tıklayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler