Geri Dön
RamazanGümüşhane İmsakiye 2021: Gümüşhane İftar Vakti ve Sahur Saati (Ezan Kaçta Okunuyor?)

Gümüşhane İmsakiye 2021: Gümüşhane İftar Vakti ve Sahur Saati (Ezan Kaçta Okunuyor?)

Günahların bağışlandığı, duaların kabul edildiği bereket ayı Ramazan başladı. Ramazan ayında sahur ve iftar saatleri yoğun şekilde araştırılıyor. Gümüşhane'de ikamet eden müminler "Gümüşhane'de imsak ezanı saat kaçta okunuyor, oruç ne zaman açılıyor?" sorusunu yöneltiyor. İşte 2021 Gümüşhane imsakiyesi...

Gümüşhane İmsakiye 2021: Gümüşhane İftar Vakti ve Sahur Saati (Ezan Kaçta Okunuyor?)

Allah'ın bize bahşettiği sayısız nimet için şükretmemize vesile olan Ramazan ayı başladı. Sabır ayı olan bu mübarek ay için imsakiyeler yoğun şekilde aratılıyor. Müminler sık sık 'Sahur vakti ve iftar saat kaçta?" diye soruyor. İşte 2021 Gümüşhane imsakiyesi...


Hoşgeldin Şehr-i Ramazan
On bir ayın sultanı Ramazan ayı geldi. Ramazanın gelmesi ile birlikte Türkiye'nin tüm illerinde ilk sahurlar gerçekleşti ve oruçlar açıldı.

Ramazan ayı süresi boyunca hangi ilde olursanız olun Milliyet İmsakiye sayfası ile bugün için iftar vakti (akşam ezanı), sahur vakti (imsak saati) ve yatsı ezanı ile birlikte kılınan teravih namazı için ezan vakitlerini öğrenebilirsiniz.

- Gümüşhane ilçelerinin Aylık Ramazan İmsakiyesi için Gümüşhane İmsakiye linkine tıklayabilirsiniz.

Gümüşhane İlçeleri: Kelkit, Köse, Kürtün, Şiran, Torul

- Diğer iller için iftara ve sahura (imsak vaktine) kaç saat kaldığını öğrenmek isterseniz 2021 İMSAKİYE linkine tıklayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler