Geri Dön
RamazanKırıkkale İmsakiye 2021: Kırıkkale İftar Vakti ve Sahur Saati (Ezan Kaçta Okunuyor?)

Kırıkkale İmsakiye 2021: Kırıkkale İftar Vakti ve Sahur Saati (Ezan Kaçta Okunuyor?)

Rahmet ve merhamet iklimi Ramazan’da İslam dünyası Ramazan’ı Şerife erişmenin mutluluğunu yaşıyor. il il İmsakiye sorgulanıyor. Kırıkkale'de yaşayan müminler sahur ve iftar vakitlerini araştırmaya başladı. İşte Kırıkkale 2021 imsakiyesi...

Kırıkkale İmsakiye 2021: Kırıkkale İftar Vakti ve Sahur Saati (Ezan Kaçta Okunuyor?)

Gönüllerin baş tacı, müminlerin yoldaşı olan Ramazan ayı geldi. Oruçlar tutulacak, sabır ve paylaşmanın önemi bir kez daha bu mübarek ayda anlaşılacak. Her Ramazan olduğu gibi sahur ve iftar vakitleri il il araştırılacak. Kırıkkale'de yaşayan Müslümanlar da yoğun şekilde sahur vakitlerini ve iftar saatlerini sorguluyor. İşte 2021 Kırıkkale İmsakiyesi...


Hoşgeldin Şehr-i Ramazan
On bir ayın sultanı Ramazan ayı geldi. Ramazanın gelmesi ile birlikte Türkiye'nin tüm illerinde ilk sahurlar gerçekleşti ve oruçlar açıldı.

Ramazan ayı süresi boyunca hangi ilde olursanız olun Milliyet İmsakiye sayfası ile bugün için iftar vakti (akşam ezanı), sahur vakti (imsak saati) ve yatsı ezanı ile birlikte kılınan teravih namazı için ezan vakitlerini öğrenebilirsiniz.

- Kırıkkale ilçelerinin Aylık Ramazan İmsakiyesi için Kırıkkale İmsakiye linkine tıklayabilirsiniz.

Kırıkkale İlçeleri: Bahşili, Balışeyh, Çelebi, Delice, Karakeçili, Keskin, Sulakyurt, Yahşihan

- Diğer iller için iftara ve sahura (imsak vaktine) kaç saat kaldığını öğrenmek isterseniz 2021 İMSAKİYE linkine tıklayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler