Geri Dön
RamazanKırşehir İmsakiye 2021: Kırşehir İftar Vakti ve Sahur Saati (Ezan Kaçta Okunuyor?)

Kırşehir İmsakiye 2021: Kırşehir İftar Vakti ve Sahur Saati (Ezan Kaçta Okunuyor?)

Gönüllerin baş tacı, müminlerin yoldaşı olan Ramazan ayı geldi. Oruçlar tutulacak, sabır ve paylaşmanın önemi bir kez daha bu mübarek ayda anlaşılacak. Her Ramazan olduğu gibi sahur ve iftar vakitleri il il araştırılıyor. Kırşehir'de yaşayan Müslümanlar da Kırşehir sahur vakti (imsak) ve ilçe iftar saatlerini sorguluyor. Diğer yandan Kırşehir'de imsak ezanı saat kaçta okunuyor, oruç ne zaman açılıyor? sorusu da gündemde... İşte 2021 Kırşehir İmsakiyesi...

Kırşehir İmsakiye 2021: Kırşehir İftar Vakti ve Sahur Saati (Ezan Kaçta Okunuyor?)

Ellerin semaya, dillerin duaya, gönüllerin Mevla'ya yöneldiği mübarek Ramazan Ayı nihayet başladı. 1 ay boyunca oruçlar tutulacak, sahura kalkılıp oruç için niyet edilecek. Kırşehir'de yaşayan müminler 2021 Kırşehir imsakiyesini sıkça sorguluyor. Peki, Kırşehir sahur ve iftar vakti saat kaçta? 


Hoşgeldin Şehr-i Ramazan
On bir ayın sultanı Ramazan ayı geldi. Ramazanın gelmesi ile birlikte Türkiye'nin tüm illerinde ilk sahurlar gerçekleşti ve oruçlar açıldı.

Ramazan ayı süresi boyunca hangi ilde olursanız olun Milliyet İmsakiye sayfası ile bugün için iftar vakti (akşam ezanı), sahur vakti (imsak saati) ve yatsı ezanı ile birlikte kılınan teravih namazı için ezan vakitlerini öğrenebilirsiniz.

- Kırşehir ilçelerinin Aylık Ramazan İmsakiyesi için Kırşehir İmsakiye linkine tıklayabilirsiniz.

Kırşehir İlçeleri: Akçakent, Akpınar, Boztepe, Çiçekdağı, Kaman, Mucur

- Diğer iller için iftara ve sahura (imsak vaktine) kaç saat kaldığını öğrenmek isterseniz 2021 İMSAKİYE linkine tıklayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler