Geri Dön
RamazanTunceli İmsakiye 2021: Tunceli İftar Vakti ve Sahur Saati (Ezan Kaçta Okunuyor?)

Tunceli İmsakiye 2021: Tunceli İftar Vakti ve Sahur Saati (Ezan Kaçta Okunuyor?)

Mübarek Ramazan ayı geldi. Bu yıl da Ramazan ayı pandeminin gölgesi altında idrak edilecek. Bu en hayırlı ayda yine yoğun şekilde sahur ve iftar vakitleri araştırılıyor. Tunceli halkı da 2021 imsakiyesini merak ederken 'Tunceli'de imsak ezanı saat kaçta okunuyor, oruç ne zaman açılıyor?' diye soruyor. İşte sahur ve iftar saatleri...

Tunceli İmsakiye 2021: Tunceli İftar Vakti ve Sahur Saati (Ezan Kaçta Okunuyor?)

11 Ayın Sultanı tüm bereketiyle geldi. Geçen yıl da Ramazan ayı koronavirüs nedeniyle buruk geçmişti, bu yıl da aynı manzara ile dünya karşı karşıya... En hayırlı ayda oruç için niyetlenenler iftar ve sahur vakitlerini araştırıyor. Tunceli'de yaşayan yurttaşlar da Tunceli sahur vakti (imsak) ve ilçe iftar saatlerini öğrenmeye çalışıyor. İşte 2021 Tunceli İmsakiyesi...


Hoşgeldin Şehr-i Ramazan
On bir ayın sultanı Ramazan ayı geldi. Ramazanın gelmesi ile birlikte Türkiye'nin tüm illerinde ilk sahurlar gerçekleşti ve oruçlar açıldı.

Ramazan ayı süresi boyunca hangi ilde olursanız olun Milliyet İmsakiye sayfası ile bugün için iftar vakti (akşam ezanı), sahur vakti (imsak saati) ve yatsı ezanı ile birlikte kılınan teravih namazı için ezan vakitlerini öğrenebilirsiniz.

- Tunceli ilçelerinin Aylık Ramazan İmsakiyesi için Tunceli İmsakiye linkine tıklayabilirsiniz.

Tunceli İlçeleri: Çemişgezek, Hozat, Mazgirt, Nazımiye, Ovacık, Pertek, Pülümür

- Diğer iller için iftara ve sahura (imsak vaktine) kaç saat kaldığını öğrenmek isterseniz 2021 İMSAKİYE linkine tıklayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler