Geri Dön
RamazanYalova İmsakiye 2021: Yalova İftar Vakti ve Sahur Saati (Ezan Kaçta Okunuyor?)

Yalova İmsakiye 2021: Yalova İftar Vakti ve Sahur Saati (Ezan Kaçta Okunuyor?)

İçerisinde bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi'ni de barından ve Kur'an-ı Kerim'in indiği Ramazan ayını karşıladık. Her yıl olduğu gibi milyonlarca Müslüman sahur ve iftar vakitlerini araştırıyor. Yalova halkı da bulundukları ilin imsakiyesini merak ediyor. İşte Yalova sahur vakti (imsak) ve ilçe iftar saatleri ile "Yalova'da imsak ezanı saat kaçta okunuyor, oruç ne zaman açılıyor?" sorusunun cevabı...

Yalova İmsakiye 2021: Yalova İftar Vakti ve Sahur Saati (Ezan Kaçta Okunuyor?)

Rahmet ve merhamet iklimi Ramazan’da İslam dünyası Ramazan’ı Şerife erişmenin mutluluğunu yaşıyor. Yalova'da yaşayan müminler sahur ve iftar vakitlerini araştırmaya devam ediyor. İşte 2021 Yalova İmsakiyesi...


Hoşgeldin Şehr-i Ramazan
On bir ayın sultanı Ramazan ayı geldi. Ramazanın gelmesi ile birlikte Türkiye'nin tüm illerinde ilk sahurlar gerçekleşti ve oruçlar açıldı.

Ramazan ayı süresi boyunca hangi ilde olursanız olun Milliyet İmsakiye sayfası ile bugün için iftar vakti (akşam ezanı), sahur vakti (imsak saati) ve yatsı ezanı ile birlikte kılınan teravih namazı için ezan vakitlerini öğrenebilirsiniz.

- Yalova ilçelerinin Aylık Ramazan İmsakiyesi için Yalova İmsakiye linkine tıklayabilirsiniz.

Yalova İlçeleri: Altınova, Armutlu, Çınarcık, Çiftlikköy, Termal

- Diğer iller için iftara ve sahura (imsak vaktine) kaç saat kaldığını öğrenmek isterseniz 2021 İMSAKİYE linkine tıklayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler