Geri Dön

Deprem mi oldu 7 Ocak 2021? Son depremler: AFAD - Kandilli Rasathanesi sorgulama

Deprem mi oldu, nerede deprem oldu? Vatandaşlar bulundukları bölgede deprem olup olmadığını sorguluyor. Peki, 7 Ocak 2021 bugün deprem oldu mu? Kandilli Rasathanesi ve AFAD meydana gelen son depremleri listelemeye devam ediyor. İşte son dakika depremleri görüntüleyebileceğiniz son depremler listesi.

Deprem mi oldu 7 Ocak 2021? Son depremler: AFAD - Kandilli Rasathanesi sorgulama

Son dakika deprem haberleri gelmeye devam ediyor. Kandilli Rasathanesi ve AFAD Türkiye ve yakın çevresinde meydana gelen son depremleri listemeleye devam ediyor. Peki, bugün deprem oldu mu? İşte 7 Ocak 2021 meydana gelen son depremler, şiddeti ve derinliği...

7 OCAK SON DEPREMLER

EGE DENİZİNDE DEPREM

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) verilerine göre, saat 03.58'de merkez üssü Çanakkale'nin Gökçeada açıklarında Richter ölçeğine göre 4.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi. 36.83 kilometre derinlikte gerçekleşen depremin Gökçeada'ya 41.33 kilometre uzaklıkta olduğu ölçüldü. Gökçeada'da kısmen hissedilen deprem, ilk belirlemelere yıkıma yol açmadı.

Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü ise depremin büyüklüğünü 4.2 olarak açıkladı.

KAHRAMANMARAŞ'TA DEPREM

AFAD, Kahramanmaraş'taki depremi son dakika olarak duyurdu. Pazarcık ilçesinde meydana gelen depremin büyüklüğünü 3.0 olarak açıklayan AFAD depremin derinliğini 5.0 km. olarak açıkladı.

KANDİLLİ SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

AFAD SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

 

Korgeneral Osman Erbaş darbecilere böyle tepki göstermiştiBingöl'den Bitlis'in Tatvan ilçesine gitmek üzere kalkan askeri helikopterin kaza kırıma uğraması sonucu şehit olan 8'inci Kolordu Komutanı Korgeneral Osman Erbaş, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile mücadeleye ve insansız hava araçlarının (İHA) geliştirilmesine destek verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet