Geri Dön
GündemÇevrimiçi sınav ne demek, nasıl oluyor? Çevrimiçi sınav ne zaman?

Çevrimiçi sınav ne demek, nasıl oluyor? Çevrimiçi sınav ne zaman?

Milli Eğitim Bakanı Özer, açık öğretim ortaokulu ve lisesi sınavlarına katılamayan öğrencilerin sınav tarihlerini açıkladı. Öğrenciler ise Çevrimiçi sınav ne demek, nasıl oluyor? sorularının ardından çevrimiçi sınav ne zaman sorusuna cevap aramaya başladı. İşte MEB'in açıklaması...

Çevrimiçi sınav ne demek, nasıl oluyor? Çevrimiçi sınav ne zaman?

Son günlerde merak konusu olan açık öğretim ortaokulu ve lisesi sınavlarının tarihleri belirlendi ve Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer tarafından açıklandı. Çevrimiçi sınav ne demek, nasıl oluyor? Çevrimiçi sınav ne zaman? soruları ise yoğun ilgiyle karşılaşmaya başladı.

ÇEVRİMİÇİ SINAV NE DEMEK, NASIL OLUYOR?

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, açık öğretim ortaokulu ve lisesi sınavlarına katılamayan öğrencilere yeni sınav hakkı tanındığını; öğrencilerin, 23-24 Ağustos’ta kayıtlarını yaptırmaları gerektiğini hatırlattı.

Öğrenciler, çevrim içi sınavlara internet erişimi olan telefon, tablet, laptop, masaüstü bilgisayar gibi araçlarla katılabilecek.

ÇEVRİMİÇİ SINAV NE ZAMAN?

Milli Eğitim Bakanı Özer, açık öğretim ortaokulu ve lisesi sınavlarına katılamayan öğrencilerin 27-29 Ağustos'taki çevrim içi sınava katılabileceğini bildirdi.

 

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Dikkat! Uzmanlar açıkladı: "Gizlilik sözleşmesi" tuzağına düşmeyinDijitalleşmenin iyiden iyiye hızlandığı günümüzde, kişisel verilerin korunması da bir o kadar zorlaşıyor. Öyle ki telefonlara indirilen birçok uygulamada yer alan kullanıcı sözleşmesini kabul etmek bile kişisel bilgilerin elde edilmesine olanak sağlıyor. Ancak uzmanlar, sözleşme ile bile olsa kişisel verilerin izinsiz paylaşılmasının suç olduğuna dikkat çekiyor.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler