Geri Dön

Çorum Valiliği’nden corona virüs açıklaması! 1 kişi vefat ettiği, 22 kişi tedavi altında

Çorum’da corana virüsle mücadele kapsamında 497 kişiye test uygulandığı, 29 kişide pozitif vaka tespit edilirken, 6 kişinin taburcu olduğu, 1 kişi vefat ettiği, 22 kişinin de tedavisine devam edildiği bildirildi.

Çorum Valiliği’nden corona virüs açıklaması! 1 kişi vefat ettiği, 22 kişi tedavi altında

Çorum Valiliği’nden konuya ilişkin yapılan açıklamada, yapılan testlerin 12-24 saatte sonuçlandırıldığı ve hızlı sonuç alındığı belirtilerek, bunda hastane başhekimi ile sağlık çalışanlarının büyük bir gayret ve fadakarlığı ile mesai mefhumu gözetmeksizin çalışmalarının büyük katkısının olduğu vurgulandı.

İl genelinde Sungurlu ilçesinde Oyaca Köyü ile Mecitözü ilçesinde Fındıklı Köyü’nde karantina tedbirlerinin uygulandığı açıklamada, şu ifadelere yer verildi;

“İlimizde ve İlçelerimizde virüsle mücadelede hiçbir tıbbi malzeme eksikliği bulunmadığı gibi, sağlık görevlilerimizin kendilerini virüsten koruyacak her türlü izole malzemesi mevcuttur. Kamuoyuna saygıyla duyurulur”

Bahçelievler'de zincirleme kaza! İşte o anlar!Bahçelievler D-100 Karayolu'nda sabah saatlerinde kamyon ve iki otomobilin karıştığı zincirleme trafik kazası araç içi kameraya yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber