Geri Dön
GündemDenizli'de deprem mi oldu, merkez üssü neresi kaç şiddetinde? Kandilli Rasathanesi-AFAD son depremler listesi...

Denizli'de deprem mi oldu, merkez üssü neresi kaç şiddetinde? Kandilli Rasathanesi-AFAD son depremler listesi...

Denizli'de deprem mi oldu sorusu vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Kandilli Rasathanesi tarafından yapılan açıklamada depremin şiddeti 3.7 olarak açıklanırken AFAD depremin büyüklüğünü 4.1 olarak duyurdu. İşte depreme ilişkin ayrıntılar...

Denizli'de deprem mi oldu, merkez üssü neresi kaç şiddetinde? Kandilli Rasathanesi-AFAD son depremler listesi...

Denizli'de deprem mi oldu sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Yerel saatle 15:10'da Denizli'nin Karapınar Çal mahallesinde meydana gelen deprem Kandilli Rasathanesi tarafından 3.7 olarak açıklanırken AFAD depremin büyüklüğünü 4.1 ve merkez üssü Honaz olarak açıklandı. Deprem yerin 9.8 km derinliğinde meydana geldi. AFAD depremin derinliğini 18 km olarak duyurdu. Denizli'de son günlerde sık sık meydana gelen ufak çaplı depremler bölgede korku ve paniğin yaşanmasına neden oluyor.

SON DEPREMLER LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

Denizlide deprem mi oldu, merkez üssü neresi kaç şiddetinde Kandilli Rasathanesi-AFAD son depremler listesi...

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Polisin silahını aldı, dehşet saçtı! Yaralılar varAydın'ın Nazilli ilçesinde, bir müzikholde 500 TL'lik hesap nedeniyle başlayan tartışmanın önce adliyede sonra ise hastane önünde kavgaya neden olduğu olayın görüntüleri ortaya çıktı. Hastane önündeki görüntülerde; polisin belinden tabancayı alan şüphelinin rastgele ateş etmesi sonucunda bir polis memurunu kolundan, bir şüpheliyi ise ayağından vurması yer aldı. Olay sonrası gözaltına alınan 10 şüpheliden 5'inin tutuklandığı, 5'inin ise adli kontrol şartı ile serbest bırakıldığı öğrenildi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler