Geri Dön
GündemEn son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? 18 Mayıs son depremler listesi...

En son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? 18 Mayıs son depremler listesi...

Deprem mi oldu sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Ülkemizde meydana gelen depremler Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından listelenmeye devam ediyor. Yaşanan depremin merkez üssü kaç şiddetinde meydana geldiği gibi veriler vatandaşlar ile paylaşılmaya devam ediyor. Peki Türkiye'de en son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu?

En son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? 18 Mayıs son depremler listesi...

Türkiye'de en son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Ülkemizde zaman zaman depremler meydana gelirken yaşanan bu depremlerin bazılarının şiddet derecesi yüksek olurken bazıları hissedilmeden bile atlatılabiliyor. Yaşanan depremlere ilişkin veriler Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından listelenmeye devam ediyor. Peki Türkiye'de en son nerede kaç şiddetinde deprem oldu? İşte son depremler listesi...

SON DEPREMLER LİSTESİ 18 MAYIS

En son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu 18 Mayıs son depremler listesi...

SON DEPREMLER LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

Saadet Partisi'nde Asiltürk çıkışı! Karamollaoğlu'ndan yanıt geldiSaadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu, partinin Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Oğuzhan Asiltürk'ün kongre çağrısına yanıt verdi. Karamollaoğlu, Asiltürk'ün açıklamalarının kendisini bağladığını söyledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet