Geri Dön
GündemDGS sonuçları ne zaman açıklanacak? DGS sonuçları 2021 açıklandı mı?

DGS sonuçları ne zaman açıklanacak? DGS sonuçları 2021 açıklandı mı?

Dikey Geçiş Sınavı (DGS) sonuçları için heyecanlı günler devam ediyor. ÖSYM tarafından uygulanan DGS'nin sonuç tarihi belli oldu. Peki DGS sonuçları ne zaman açıklanacak? DGS 2021 sonuçları açıklandı mı?

DGS sonuçları ne zaman açıklanacak? DGS sonuçları 2021 açıklandı mı?

2021 Yılının DGS sınavı tamamlandı. sınava katılım sağlayan adaylar, DGS sonuçları için arayışa geçti. Bir an önce başarı puanını öğrenip üniversite tercihinde bulunmak isteyenler DGS sonuçları ne zaman açıklanacak sorusuna cevap arıyor. İşte ÖSYM tarafından yayımlanan DGs sonuçları tarihi...

DGS SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

DGS sonuçları 13 Ağustos 2021 tarihinde açıklanacak.

DGS PUANI İLE ÜNİVERSİTE TERCİHLERİ NE ZAMAN YAPILACAK?

DGS sonuçlarının açıklanacağı gün ÖSYM tarafından DGS tercih kılavuzunun da yayımlanacağı bekleniyor. DGS tercih kılavuzunda üniversite tercih tarihleri ve işlemlerin nasıl yapılması gerektiği bilgileri yer alacak.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Avcılar'da yine balkon çöktü! Bir bina daha mühürlendiİstanbul Avcılar’da 4 katlı binanın giriş katındaki balkon kendiliğinden gürültü ile çöktü. Şans eseri ölen ya da yaralanan olmazken, bina olaydan sonra detaylı inceleme yapılmak üzere mühürlendi. İlçede son bir yılda çöken balkon sayısı 6'ya yükseldi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler