Geri Dön

EBA öğrenci giriş nasıl yapılır? EBA şifresi alma video linki...

Corona virüsü nedeniyle öğrenciler 16 Mart'tan bu yana uzaktan eğitim alıyorlar. Kimi öğrenciler TRT EBA TV'yi tercih ederken kimileri de EBA'nın Eğitim Bilişim Ağı'ndan eğitim görüyor. İnternet üzerinden eğitim görenler şu sıralar EBA öğrenci giriş nasıl yapılır? sorusunu sorup EBA şifresi alma video linkini araştırıyor.

EBA öğrenci giriş nasıl yapılır? EBA şifresi alma video linki...

Yüz binlerce ilkokul, ortaokul ve lise öğrencisi 3. gündür uzaktan eğitim görüyor. İnternet üzerinden eğitim görmek isteyen öğrencilerin büyük çoğunluğu interneti tercih ederken EBA öğrenci giriş nasıl yapılır? sorusu günlerdir gündemde...

EBA ÖĞRENCİ GİRİŞİ VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

EBA GİRİŞİ İÇİN DETAYLAR

EBA'ya masaüstü veya mobilden girip menüyü tıklayın.

Karşınıza çıkan seçeneklerden "Öğrenci Girişi" kısmını işaretleyin.

"EBA Hesabı Oluştur" linkini seçin.

Bilgilerinizi girin

Açılan panalde şifrenizi oluşturun.

Artık giriş yapabilirsiniz.

Havuza düşen köpeği, kardeşinin kurtarma çabası kameradaSerik'e bağlı Yeşilyurt Mahallesi'nde koyun çobanlığı yapan Ferit Çilenker'in 'Kraliçe' adlı dişi köpeği, çevredeki seralardan birinin yağmur suyu havuzuna düştü. Kraliçe, kenarı plastik örtüyle kaplı olan yağmur suyu havuzunda bir süre yüzdükten sonra sudan çıkmaya çalıştı ancak başarılı olamadı. Bunu gören erkek kardeş köpek 'Reis' ise Kraliçe'yi kurtarmak için havuzun etrafında gezdi, koştu. Reis, havuzun kenarına gelen kardeşi Kraliçe'yi boynundan yakalayıp, ağır ağır kenara doğru çekti ve sudan kurtarmayı başardı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber