Geri Dön

İstenmeyen SMS'ler nasıl ve nereden iptal edilir? İleti Yönetim Sistemi SMS iptal etme ekranı...

İstenmeyen SMS'ler nereden ve nasıl iptal edilir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Son yıllarda telefonlarımıza gelen mesaj sayısı bir hayli arttı. Bu mesajların nasıl iptal edileceği, hangisine onay verip hangisine ret vereceğiniz artık sizin elinizde! İleti Yönetim Sistemi üzerinden istenmeyen SMS'ler tek tuşla iptal edilebiliyor. Peki İleti Yönetim Sistemi'ne nasıl girilir?

İstenmeyen SMS'ler nasıl ve nereden iptal edilir? İleti Yönetim Sistemi SMS iptal etme ekranı...

İstenmeyen SMS'ler nasıl ve nereden iptal edilir sorusu son günlerin en çok merak edilen konu başlıkları arasında yer alıyor. Satın aldığımız bir ürün esnasında veya e-ticaret esnasında onaylanan sözleşmeler neticesinde birçok marka biz telefon kullancılarına kampanya ve bilgilendirme mesajları gönderebiliyor. Çoğu zaman bu mesajlar can sıkıcı olabiliyor. Peki İstenmeyen SMS'ler nereden ve nasıl iptal edilir?

İSTENMEYEN SMS'LER NASIL VE NEREDEN İPTAL EDİLİR?

İleti Yönetim Sistemi üzerinden istenmeyen SMS'ler iptal edilebiliyor. İleti Yönetim Sisteminin internet adresi https://iys.org.tr/ adresi üzerinden giriş yaptıktan sonra Vatandaş girişi ekranına tıklıyorsunuz. Önünüze çıkan ekran üzerinden e-Devlet şifresi ile giriş yapabildiğiniz gibi Telefon numaranız üzerinden de giriş yapabiliyorsunuz.

Giriş işlemleri tamamlandıktan sonra sizin telefon numaranıza mesaj gönderen tüm ticari, elektronik, vb birçok siteyi görüntüleyebiliyorsunuz. Bu ekran üzerinden istediğiniz numaraya onay verebildiğiniz gibi istediğiniz numaranın size mesaj göndermesini reddedebiliyorsunuz

 İLETİ YÖNETİM SİSTEMİ GİRİŞ EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

 

Yeni evli çifte hırsız şoku! Bulana 20 bin TL ödül varAntalya’da 3 milyon değerindeki lüks villaya giren hırsızlar, yeni evli çiftin 300 bin TL değerindeki ziynet eşyalarını alarak ortadan kayboldu. Hırsızlarla göz göze gelen çift, hırsızları tespit edene 20 bin TL ödül vereceğini açıkladı. Çiçeği burnunda Alman vatandaşı gelin ise giden altınlarına üzülmediğini ifade ederek, “Altınlarım helali hoş olsun ama cep telefonumu getirsinler. O benim ekmek teknem” dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet