Geri Dön

KOSGEB çalışma saatleri (kaçta açılıyor/kapanıyor) - 2020 KOSGEB kaça kadar açık, sabah saat kaçta mesaiye başlıyor?

KOSGEB çalışma saatleri KOSGEB hafta sonu açık mı? KOSGEB'de işi olan vatandaşlar hafta sonu cumartesi-pazar günleri, KOSGEB'in çalışıp çalışmadığını merak ediyor. İşte KOSGEB çalışma saatleri.

KOSGEB çalışma saatleri (kaçta açılıyor/kapanıyor) - 2020 KOSGEB kaça kadar açık, sabah saat kaçta mesaiye başlıyor?

KOSGEB çalışma saatlerini sizler için derledik. Yatırım desteği almak isteyen vatandaşlar KOSGEB'in mesai saatlerini araştırıyor. Peki KOSGEB kaçta açılıyor, hafta sonu hizmet veriyor mu iletişim bilgileri neler?

KOSGEB ÇALIŞMA SAATLERİ

KOSGEB pazartesi ve cuma günleri çalışıyor. KOSGEB mesaiye 08.30'da başlıyor. 12.30'da yemek arası veren KOSGEB daha sonra güne 17.30'a kadar devam ediyor.

KOSGEB NEREDE İLETİŞİM BİLGİLERİ

KOSGEB genel merkezi Ankara'da. Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı Hacı Bayram Mah. İstanbul Cad. No: 32 06050 Ulus / Altındağ'da bulunuyor. KOSGEB'e telefonla ulaşmak istiyorsanız 0 312 595 28 00 aramanız gerekiyor. Eğer çağrı merkezinden ulaşmak istiyorsanız 444 1 567 numaralı telefondan arayabilirsiniz. Çağrı merkezine ise 19.00'a kadar ulaşabilirsiniz.

 

Sağlık Bakanı Koca'dan Avrupa karşılaştırması: Tedbirleri en erken alan bizizSağlık Bakanı Fahrettin Koca: Video, Koronavirüse karşı alınan tedbirleri, Avrupa bazında gün gün gösteriyor. Avrupa ülkeleri içinde tedbirleri en erken alan biziz. İzolasyonda başarılı olursak, erken tedbir avantajından tam olarak yararlanabiliriz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber